PDA

Δείτε τη Πλήρη Έκδοση : Αναπάντητα ερωτήματα...

akfo7
28 Αυγούστου 2006, 11:18
Prin ligo kairo eida kai olokriri tin 2h season tou Lost. To lost arxisa na to vlepw ystera apo protropi tou filou fmayakou kathws eimouna fanatikos tou 24 kai den eixa dei alli seira giati poly apla den gnwriza. Apo tin arxi vrika tin seira ekpliktiki kai mou arese poly h skinothesia se merikes skines kai to gegonos oti sou pernaei minimata.

Alla re paidia den sas espase "ta neura" to gegonos oti afinei akoma perissotera anapantita erwtimata to telos tis 2hs season tou Lost ? Epeisodio me epeisodio prin to telos lew den mporei tha mas dwsei merikes apantiseis se merika erwtimata (opws einai ta erwtimata tis dimoskopisis). Mporw na pw pws psiloapogoiteutika apo auto ligo..

Me ektimisi
Telis

nkt_13
28 Αυγούστου 2006, 11:32
Σαφώς και άφησε ακόμα περισσότερα αναπάντητα ερωτήματα.... άλλωστε για αυτό δεν το παρακολουθούμε??? :oops::yes:
Προσωπικά δεν απογοητεύτηκα καθώς το περίμενα πως θα συμβεί κάτι τέτοιο.... Εξάλλου πως θα μας αφήσουν να περιμένουμε τη νέα season με αγωνία ??? :p8)
Η αλήθεια είναι πως θα προτιμούσα να είχα λύσει κάποιες χιλιάδες απορίες, αλλά τι να κάνω... θα περιμένω όπως και όλοι οι υπόλοιποι, ελπίζοντας με τα νέα επεισόδια να ικανοποιηθεί η περιέργεια μου!!! :p:grin: Διαφορετικά με βλέπω να πηγαίνω ένα μακρινό ταξίδι προκειμένου να ανακαλύψω τι πραγματικά συμβαίνει... μη φοβάστε θα σας ενημερώσω για τις όποιες ανακαλύψεις μου...............:P:lol::oops::grin:

akfo7
28 Αυγούστου 2006, 11:45
Safws na min apantisei se ola ta erwtimata alla perimena toulaxiston merika apo auta na lythoun. Opws kai na exei kai egw perimenw me agwnia tin epomeni sezon. Apo xristouggena kai meta bgainei e?

nkt_13
28 Αυγούστου 2006, 12:23
Ωραία θα ήταν να ξέρουμε κάποια πράγματα παραπάνω............. αλλά τι να πω και εγώ......... Ας ευχηθούμε τα νέα επεισόδια να αξίζουν την αναμονή και να μη μας απογοητεύσουν..........;)
Η νέα season ξεκινάει --------> :worthy: "4 Οκτωβρίου 2006" :respect::dance::yahoo::lol::clapping::yes::dance: :grin::lol::yahoo::clapping::yes::grin:

filo
28 Αυγούστου 2006, 12:24
Φίλε akfo7 αρχίζει 4 Οκτ. http://epguides.com/Lost/ πολύ καλό site, ενημερωμένο, καθαρό και τακτοποιημένο συνίσταται. Όσο για τα αναπάντητα ερωτήματα αυτό είναι και το ζουμί της σειράς, άλλωστε θα πρέπει να βγάλει και 6 season απ' ότι άκουσα κατά καιρούς.
Βλέπω με πρόλαβαν...

Yiannakis
28 Αυγούστου 2006, 12:47
Μας εξήγησε γιατί έπεσε το αεροπλάνο(λέμε τώρα...) και μας έδειξε τι γίνεται όταν δεν πατηθεί το κουμπί.Είναι κι αυτό μια πρόοδος αν σκεφτείς ότι στην 1η σεζόν δεν είχε εξηγηθεί απολύτως τίποτα.:yes:

Filo εγώ είχα ακούσει κάτι για 4 seasons αλλά δεν είμαι σίγουρος.

akfo7
28 Αυγούστου 2006, 14:02
Opws kai na exei kai pali katapliktiki seira kai tin vlepw kai egw taktita apo oktomvri wste na tin sxoliazoume oloi mazi.

:PPPPP

(tha to sikwsoume kai pali to gmn?)

squeezer
28 Αυγούστου 2006, 15:01
eixa diavasei oti o abraams kai h parea tou eixan pei pws an zhthsei to abc 5 season tha apoxwrhsoun(siga min ginei auto).Epishs skeftontai polu sovara to endexomeno 4 seasons kai meta taineia.Pros to parwn as arxhsei h 3 kai blepoume!!!

Gonzo
28 Αυγούστου 2006, 19:26
Μωρέ ας μας δώσουν 1 ικανοποιητική απάντηση στο " Από όποια πέτρα και να σηκώσεις η :dance:Libby :dance: θα εμφανιστεί από κάτω " και τον ρόλο της Alex και μετά παίρνουν και τα υπόλοιπα σειρά αριθμοί & κτλ. .