PDA

Δείτε τη Πλήρη Έκδοση : Lost Season 4

funkeebee
2 Φεβρουαρίου 2008, 10:39
Πιστέυεται οτι θα γίνουν πολλές ανατροπές στην συνέχεια της σεζον?

shaq
2 Φεβρουαρίου 2008, 10:59
Νομιζω πρεπει να αλλαξεις τα κεφαλαια φιλε...:rtfm:
Καλως ηρθες κιολας ως καινουριο μελος...

iasonkolak
2 Φεβρουαρίου 2008, 11:02
εγώ έχω μείνει στην σκινh που κάνει ο χέρλεϊ όταν παίζανε basket στον τζακ 'έπρεπε να είχαμε έρθει μαζί s'. και αναρωτιέμαι στο επεισόδιο 3x23 όταν ο τζακ λέει στην kate we have το go back,είναι πιο μπροστά από ότι εκεί που παίζουν basket etc?gt του λέει του χέρλεϊ σκέφτομαι να άφησε γενιά εκεί όταν είναι στο μέλλον δεν μετανιώνει για αυτό που έκανε,ο τζακ?

funkeebee
2 Φεβρουαρίου 2008, 11:02
Εχεις δικιο απλα δεν εχω κσαναβαλει θεμα.Ηθελα να το διωρθωσω αλα τωρα ειναι λιγο αργα.Thanks

shaq
2 Φεβρουαρίου 2008, 11:04
Ε ναι νομιζω το χθεσινο flashforward προηγειται αυτου που ειδαμε στο τελευταιο επεισοδιο της τριτης σεζον....Μορφη ο δικηγορος που εμφανιστικε ε??
funkeebee για το θεμα αν θες δες το pm σου...

funkeebee
2 Φεβρουαρίου 2008, 11:26
Εγω πάντος παιδια πιστέυω οτι στην συνέχεια θα συμβούν πολλές ανατροπές που θα μας κρατάνε σε αγωνία.Εχουμε να δούμε πολλά ακομα...........

bagasakos
2 Φεβρουαρίου 2008, 11:39
to flashforward sto teleutaio ep ths 3 season einai se xronikh seira metagenestero tou Herli me ton Jack na paizoun basket.se kapoio shmeio o Jack katalavainei th sumbainei h kati ginetai kai sunidopoiei pes prepei na gyrisoun sto nhsi gia na vroun tous allous pou emeinan pisw gia auto parakalaei kai thn Kate...O herli ton rwtaei an prepei na gyrisoun pisw, me ton Jack ystera apo thn kolash pou perase na mhn to xanaskeutaite.O herli me thn emfanisi tou Charlie katalavainei pws kati ginetai gia auto kai milaei etsi ston Jack.To nhsi opws vlepoume diathetei apisteutes therapeutikes idiothtes>wpos eidame o nekros pateras tou Jack zwdeneuei>isws doume kati paromoio me ton Charlie,pou den pistevw pws tha ginei alla an ginei tha ginei sti telos ths seiras

funkeebee
2 Φεβρουαρίου 2008, 12:10
Και εγώ νομίζω πως το νησί δημιουργεί περίεργα φάινόμενα και σκηνικά οπως όταν ο Locke ήταν στους άλλους και του δείκσανε τον πατέρα του που τον ειχε εκμεταλεφτεί για να του πάρει το νεφρο κ.λ.π.Μας έχει δείκσει οτι πραγματοποιει οτι επιθυμεί κάποιος που ζει σε αφτό το μέρος.Βάση των όσων μασ εχει αποδείκσει το νησι οτι μπορει να κανει πιστεύω πως o charlie μπορεί και να μήν πέθανε και να εμφανιστεί στην συνέχεια τησ σεζον

bagasakos
2 Φεβρουαρίου 2008, 12:17
ws to telos ths season tha doume polles anatropes sigoura dioti mhn xechnate h fetinh season tha einai mikrh mono 8 ep opote tha ginoun siga siga kapoies apokalypseis ektos kai an mas krathsoun sto skotadi eos to teleutaio ep ths seiras...Pistevw pws mexri thn 6 season tha echoun fygei kai tha echoun xanagirisei sto nhsi h kati tetoio h istoria tha echei sinechistei!!!(den pistevw omws)To pio sigouro einai padws oi senariographoi na echoun skeftoi kati toso apisteyto kai na mas afisoun ma@@@es sto telos!!!!xaxaxaxaxa

Ο/η bagasakos έγραψε μετά από 0 λεπτό(ά) και 53 δευτερόλεπτο(α)...

aaa KLER FOREVER

funkeebee
2 Φεβρουαρίου 2008, 12:28
ws to telos ths season tha doume polles anatropes sigoura dioti mhn xechnate h fetinh season tha einai mikrh mono 8 ep opote tha ginoun siga siga kapoies apokalypseis ektos kai an mas krathsoun sto skotadi eos to teleutaio ep ths seiras...Pistevw pws mexri thn 6 season tha echoun fygei kai tha echoun xanagirisei sto nhsi h kati tetoio h istoria tha echei sinechistei!!!(den pistevw omws)To pio sigouro einai padws oi senariographoi na echoun skeftoi kati toso apisteyto kai na mas afisoun ma@@@es sto telos!!!!xaxaxaxaxa

Ο/η bagasakos έγραψε μετά από 0 λεπτό(ά) και 53 δευτερόλεπτο(α)...

aaa KLER FOREVER
Είναι οπως το είπες επειδή θα είναι μικρή η σεζόν λογικα οι σεναριογράφοι θα έχουν ετοιμάσει κατι τρελο και απίστεφτο.Εγώ πάντος περιμένω να δω σε αφτήν την σεζόν πάρα πολλα.Μάλων θα είναι εκρηκτική:yahoo:

Ο/η funkeebee έγραψε μετά από 2 λεπτό(ά) και 54 δευτερόλεπτο(α)...

Τελικά θα είναι όντος μόνο 8 επεισόδια η θα το τραβήξουν κιάλο?Το εμαθα και εγώ αλλα πιστέυω οτι είναι λίγα και μπορει να βάλουν κιάλα

lost123
2 Φεβρουαρίου 2008, 12:49
θα τα καταφερουν να φυγουν

chr_perth
2 Φεβρουαρίου 2008, 12:53
Παιδια, παρατηρησατε τιποτα περιεργο στο επιθετο του παραξενου επισκεπτη του Χαρλυ ??

http://en.wikipedia.org/wiki/Abbadon
(http://en.wikipedia.org/wiki/Abbadon)

triant
2 Φεβρουαρίου 2008, 13:01
Παιδια συγνωμη αν ειναι ασχετο αλλα εψαξα και δε βρηκα κατι.Υποτιτλοι για το 4*0 θα βγουν?Ευχαριστω εκ των προτερων

Sorin
2 Φεβρουαρίου 2008, 13:08
δεν προκειται ναναι ετσι το τελος παιδια.αποκλειεται να μας το αποκαλυπταν απο τωρα. μας εδειξαν απλα το μελλον.εγω πιστευω οτι θα ξαναγυρισουν η 6 πισω,για τους αλλους

sheik
2 Φεβρουαρίου 2008, 13:11
Είναι οπως το είπες επειδή θα είναι μικρή η σεζόν λογικα οι σεναριογράφοι θα έχουν ετοιμάσει κατι τρελο και απίστεφτο.Εγώ πάντος περιμένω να δω σε αφτήν την σεζόν πάρα πολλα.Μάλων θα είναι εκρηκτική:yahoo:

Ο/η funkeebee έγραψε μετά από 2 λεπτό(ά) και 54 δευτερόλεπτο(α)...

Τελικά θα είναι όντος μόνο 8 επεισόδια η θα το τραβήξουν κιάλο?Το εμαθα και εγώ αλλα πιστέυω οτι είναι λίγα και μπορει να βάλουν κιάλα

Μεχρι στιγμης 8.Αν η απεργια ληξει μεσα στις επομενες 1-2 βδομαδες τοτε προλαβαινουν να γυρισουν και τα υπολοιπα 8.

Αυτο που λετε επειδη η σαιοζν ειναι 8 επεισοδια αρα θα εχουν ετοιμασει κατι τρελο κλπ δεν ισχυει.Τα επεισοδια αυτα γυριστηκαν πριν την απεργια,οταν ακομα αυτοι νομιζαν οτι σαιζον θα ολοκληρωθει κανονικα.Η απεργια στο Lost δεν επαιξε ρολο οσον αφορα το τι θα δειξουν στα επεισοδια,οπως στο Heroes ας πουμε που ξαναγυρισαν το 11 επεισοδιο ωστε να τα παρουσιασουν ως φιναλε.

finrond
2 Φεβρουαρίου 2008, 13:12
απ οτι φαινεται 6 ατομα καταφεραν να φυγουν απο το νησι (oceanic's 6)
και πιθανοτατα καποιοι εμειναν πισω. το νησι ψαχνει τροπους τωρα να τους φερει πισω, γι αυτο και "ανασταινει" νεκρους οπως ο τσαρλι...

τη σκηνη με τη καλυβα δε τη προσεξα, φαινοταν σε καποιο σημειο ο πατερας του Τζακ??? :shock:

savvasferrari
2 Φεβρουαρίου 2008, 13:12
Ψήφισα "ΘΑ ΣΥΜΒΕΙ ΚΑΤΙ ΤΗΝ ΤΕΛΕΦΤΑΙΑ ΣΤΙΓΜΗ?"
Δεν πιστεύω να φύγουν σ' αυτήν την σεζόν. Στο φινάλε της σεζόν μπορεί!

funkeebee
2 Φεβρουαρίου 2008, 13:42
Επειδη όλοι μιλανε για την καλύβα απόσο θυμάμαι τουλάχιστον τον πατερα του τζακ δεν τον εδεικσε.Το μόνο που συνέβη ήταν που ο λοκ άκουσε μια φωνή που υποτίθεται οτι ήταν ο jacob

smile88
2 Φεβρουαρίου 2008, 15:54
Θα φυγουν..Αφου ξερουμε ηδη οτι εφυγαν 6...

psaroulis666
2 Φεβρουαρίου 2008, 16:16
Παιδια, παρατηρησατε τιποτα περιεργο στο επιθετο του παραξενου επισκεπτη του Χαρλυ ??

http://en.wikipedia.org/wiki/Abbadon
(http://en.wikipedia.org/wiki/Abbadon)

''an anderworld abode of lost souls!!!''
Πολυ καλη παρατηρηση αν και μπορει να ειναι απλα μια συμπτωση οπως πολλες αλλες!

Εγω ψηφισα πως το νησι θα τους εμποδισει γιατι δε νομιζω να φυγουν τοσο απλα...Λογικα οι ''6''που θα φυγουν θα περασουν τα πανδεινα μεχρι να φυγουν και πιστευω θα θυσιασουν πολλα για να το κανουν αυτο!Γι'αυτο και οι τυψεις που αισθανεται ο Τζακ στο τελευταιο επεισοδιο της 3 σεζον!Το περιεργο για μενα ειναι πως στο επεισοδιο που ειδαμε χθες ο Τζακ δε φαινετα να εχει τυψεις και τι μεσολαβει και στη συνεχεια αλλαζει σταση...Δηλαδη αν κατι γινεται ενω εχει φυγει απο το νησι η οχι...

kKKK
2 Φεβρουαρίου 2008, 16:25
Πιστεύω οτι θα γίνουν αρκετά μέχρι να φύγουν απο το νησί.Επίσης πιστεύω οτι όταν φύγουν η σειρά θα σπάσει στα δύο και στα μισά επεισόδια θα βλέπουμε αυτούς που έμειναν στο νησί (τουλάχιστον για 5 χρόνια) και παράλληλα αυτούς που γύρισαν πίσω.Επίσης εξακολουθώ να πιστεύω οτι ο κακός της ιστορίας είναι ο Μπέν και όχι αυτοί που έρχονται(ή και αυτοί αλλα ο Μπέν θα αποδειχτεί πιο κακός)

chr_perth
2 Φεβρουαρίου 2008, 16:32
Το περιεργο για μενα ειναι πως στο επεισοδιο που ειδαμε χθες ο Τζακ δε φαινετα να εχει τυψεις και τι μεσολαβει και στη συνεχεια αλλαζει σταση...Δηλαδη αν κατι γινεται ενω εχει φυγει απο το νησι η οχι...

Προφανως ειναι εκεινο το περιστατικο που επισκεπτεται ΜΟΝΟΣ καποιον που απεδημησε εις κυριον ....;)

psaroulis666
2 Φεβρουαρίου 2008, 16:35
Προφανως ειναι εκεινο το περιστατικο που επισκεπτεται ΜΟΝΟΣ καποιον που απεδημησε εις κυριον ....;)

ναι αλλα ομως εχει ηδη αρχισει να καιγεται νωριτερα απο την επισκεψη στην κηδεια δηλαδη πριν μαθει για τον θανατο του μυστηριωδη νεκρου!

babe
2 Φεβρουαρίου 2008, 19:31
βρε παιδεια (και σορρυ για την γραμματικη μου.. εχω ξεχασει πως γραφουν) ο σωγιερ εφυγε με τον λοκ μαζι! στο 3 σεαζον στο τελευταιο επισοδειο θυμαμαι η κειτ οταν συναντησε τον τζακ του ειχε πει οτι δεν ειχε πολυ χρονο και ειχα καταλαβει οτι την περιμενε ο σωγιερ στο σπιτι .. κανω καπου λαθος? μηπως μου εχει διαφυγει κατι???

psaroulis666
2 Φεβρουαρίου 2008, 19:34
βρε παιδεια (και σορρυ για την γραμματικη μου.. εχω ξεχασει πως γραφουν) ο σωγιερ εφυγε με τον λοκ μαζι! στο 3 σεαζον στο τελευταιο επισοδειο θυμαμαι η κειτ οταν συναντησε τον τζακ του ειχε πει οτι δεν ειχε πολυ χρονο και ειχα καταλαβει οτι την περιμενε ο σωγιερ στο σπιτι .. κανω καπου λαθος? μηπως μου εχει διαφυγει κατι???

Το οτι ειπε την περιμενει καποιος δε παει να πει ντε και καλα οτι ειναι ο Σωγιερ γιατι πολυ απλα δεν αναφερει το ονομα του...
Μπορει να ναι και ο μπατζανακης της...

βασικα τωρα καταλαβα οτι βγηκα κ γω εκτος θεματος...βλακεια που απαντησα

sangreaL
2 Φεβρουαρίου 2008, 19:44
χαχαχα καλό. έλα μην αισθάνεσαι άσχημα. πες κάτι on topic να το σώσεις. ξεκινάω εγώ λέγοντας πως κάτι θα γίνει τη τελευταία στιγμή πιστεύω σε συνδιασμό με την επιλογή 3. δλδ ότι το νησί θα τους εμποδίσει. και λέγοντας νησί επισημαίνω πως εννοώ και τον τζον λοκ. αυτός ο άνθρωπος έχει καταντήσει ένα πια με το νησί. λες και μιλάς για το ίδιο πράγμα.

nihilus
2 Φεβρουαρίου 2008, 20:43
Μαγκες θα δειτε οτι παντως οτι ο Χερλυ εντελως τυχαια θα φυγει απο το νησι και παρα τη θεληση του. Αφηστε αυτα που λεει στο Τζακ οτι επρεπε ευθυς εξαρχης να παει μαζι του, τα λεει απο τυψεις

dimfuck
2 Φεβρουαρίου 2008, 20:50
re paidia liste mou 2 apories:1)otan o tzak sunanta ton xerli pou paizei basket tou leei oti ton episkeftike na dei an einai kala kai an apefyge na martirisei?ti na martirisei omws???kai 2)poioi 6 pisteuete oti 8a fygoun apo to nisi?idi 3eroume tous 3(tzak, kate xerli)poioi nomizete oti einai oi alloi 3?egw pisteuw rose ,mpernar kai saxint.peite mou tis apopseis sas:)

tasoskratos
2 Φεβρουαρίου 2008, 22:01
Δυστυχώς dimfuck προσωπικά δεν μπορώ να απαντήσω. Θέλω όμως να πω κάτι και εάν υπάρχει κάποιου είδους λύση θα είναι καλό, διαφορετικά θα δούμε τι θα γίνει.
Μπήκαμε σε μία ακόμη καυτή περίοδο. Υπάρχουν από ότι βλέπω και αρκετά νέα μέλη.
Οι συζητήσεις θα πληθαίνουν...
Καλό θα είναι οι ''νεώτεροι΄΄ να ρίξουν μια ματιά στα διάφορα θέματα που έχουν συζητηθεί με ειδικά topicks, έτσι ώστε να μην λέμε τα ίδια και τα ίδια. Υπάρχουν και οι δηλώσεις των παραγωγών για κάποια θέματα. Tώρα, επειδή εγώ έκανα χθες το φάουλ.
Φαντάζομαι αρκετοί από την παρέα έχουν πέσει στον πειρασμό να διαβάσουν spoilers, γενικά για τον 4o κύκλο. ¶υτό σημαίνει ότι οι γνώμες που εκφράζονται γίνονται με διαφορετικό σκεπτικό.
π.χ. Εγώ δεν μπορώ να συμμετάσχω σε μία συζήτηση όπου αναφέρονται κάποια ονόματα ότι έφυγαν από το νησί, από την στιγμή που ξέρω τους oceanic 6. Εάν δεν υπάρχει τρόπος, να κάτσω σιωπηλός, με καλή διάθεση το λέω. Μάλλον θα τα βάζουμε σε ΄΄spoiler΄΄ τις γνώμες μας και όποιος θέλει δεν θα τα ανοίγει. Καταλαβαίνετε όμως μετά από τόσο καιρό αναμονής...:)

savvasferrari
4 Φεβρουαρίου 2008, 15:09
Συμφωνώ. Ας κάνουν μια αναζήτηση πρώτα πριν ανοίξουν ένα θέμα γιατί είναι 90% σίγουρο ότι έχει συζητηθεί κάπου. Δεν αφήνουν τίποτα ασχολίαστα οι φανς του Lost!:p