PDA

Δείτε τη Πλήρη Έκδοση : Οι άλλοι 2 των Oceanic 6. ΠΡΟΣΟΧΗ SPOILERS

bagasakos
16 Φεβρουαρίου 2008, 10:02
Λοιπόν έως τώρα έχουμε μάθει τους τέσσερις...Τον Ben δεν τον συμπεριλαμβάνω γιατί έχουμε ξαναπεί πως δεν ήταν στην πτήση της Oceanic...Jack,Kate,Herly,Sayid και...?Από ότι διάβασα στο τέλος της season η Claire θα φύγει από το νησί(όραμα του Desmond)αλλα όπως θα ανεβεί στο ελικόπτερο θα τις πάρουν τον Aaron...Ίσως στο φέρετρο είναι και ο Aaron μιας και είναι και μικρό και από αυτό που είχαν πει ότι δεν είναι ούτε συγγενής ούτε φίλος...(αλλα να μου πεις τώρα το σκέφτηκα είναι ανιψιός του Jack μπερδεύτηκα...)τελοσπάντων...Για οποιον ρώτησε για το ποτε επιστρέφει ο Michael είναι στο 8 ep το έχει πει ο JJ και επίσης το 6 ep είναι για την Libby..Τώρα το ποιος τελικά είναι ο νεκρός και ποιος ο άλλος θα το μάθουμε στο άλλο ep...A για όσους έλεγαν ότι σε αυτόν που γυρνάει η Kate είναι ο Saywer έκαναν λάθος τελικά μιας και από ότι βλέπουμε ο Saywer τα έχει όλα στο νησί:twisted: :twisted: :twisted: xaxaxa.Επίσης ούτε ο Desmond μπορεί να είναι ούτε η Jouliet γιατί ούτε και αυτοί είναι επιβάτες της Oceanic...αυτό που βλέπω εγώ είναι μάλλον είναι ο Michael και ο Aaron(και πολύ πιθανό μου φαίνεται ο Michael να είναι ο ταβανόπροκας του Ben στο πλοίο...)

sangreaL
16 Φεβρουαρίου 2008, 16:41
φανταστείτε να είναι Λοκ ο 6ος; πόσο ενδιαφέρον και ταυτόχρονα ειρωνικό θα ήταν. κάποιος που ήθελε όσο κανείς να μην φύγει από το νησί να αναγκαστεί να φύγει. θα δείξει...

coala
21 Φεβρουαρίου 2008, 14:12
Μήπως, λέω εγώ μήπως ένας απ τους άλλους δυο είναι ο πατέρας του Jack?
Γιατί και αυτός ήταν στην πτήση, και όπως ξέρουμε,;) και αυτός σώθηκε.

xifomaxos
21 Φεβρουαρίου 2008, 17:42
Εσύ έχεις δει τον Christian ζωντανό στο νησί; :shock::shock:
Yπενθυμίζω ότι πέθανε στην Αυστραλία και ταξίδευε σε ένα ωραίο φέρετρο με την Oceanic 815 όταν έγινε το ατύχημα...

bagasakos
21 Φεβρουαρίου 2008, 18:39
Εσύ έχεις δει τον Christian ζωντανό στο νησί; :shock::shock:
Yπενθυμίζω ότι πέθανε στην Αυστραλία και ταξίδευε σε ένα ωραίο φέρετρο με την Oceanic 815 όταν έγινε το ατύχημα...

Το 13 mobisode το έχεις δει???
Αν όχι,δες το και θα καταλάβεις...Αν θέλεις άλλη εξήγηση,δες πάλι εδώ...

http://www.greektvsubs.gr/showthread.php?t=15488

Στείλε μοu th gnwmh sou..

xifomaxos
21 Φεβρουαρίου 2008, 20:42
O Christian δεν ειναι ζωντανός...με σάρκα και οστά...

Sienna
21 Φεβρουαρίου 2008, 23:29
Εγώ έχω διαβάσει ότι είναι οι

Jin και Sun

Αν είναι αλήθεια η όχι δεν το ξερώ

neverland02
2 Μαρτίου 2008, 22:50
o aaron einai sigoura zontanos gt vlepoume sto 4o episode stin teleutaia skini oti i kate gyrnaei sto spiti k pigainei sto domatio tou paidiou tis p telika ma8ainoume oti einai o aaron..

bagasakos
3 Μαρτίου 2008, 10:45
o aaron einai sigoura zontanos gt vlepoume sto 4o episode stin teleutaia skini oti i kate gyrnaei sto spiti k pigainei sto domatio tou paidiou tis p telika ma8ainoume oti einai o aaron..

Όπως είχα πει όσοι δεν συμπεριλαμβάνονταν στην λίστα επιβατών δεν μπορούν να είναι oceanic 6...Έτσι ούτε o Des μπορεί να είναι ούτε ο Ben ούτε ο Aaron...

neverland02
3 Μαρτίου 2008, 22:46
entaksei mporei o aaron na min einai stin lista epivaton alla apo ti stigmi p itan egkyos i claire s'auton,ousiastika 8eoreite k autos "epivatis" afou genni8ike sto nisi..k an dn einai o aaron tote poios einai?

spiner7
4 Μαρτίου 2008, 14:37
entaksei mporei o aaron na min einai stin lista epivaton alla apo ti stigmi p itan egkyos i claire s'auton,ousiastika 8eoreite k autos "epivatis" afou genni8ike sto nisi..k an dn einai o aaron tote poios einai?

Ego apo oti katalava den nomizo na exei pei i keit oti to pedi den einai diko tis......Exo ena gio eipe stin eisaggelea opote oloi nomizoun oti to pedi einai diko tis...Opos kai na exei omos den theorite o aaron epivatis tis ptisis....

lefteros
12 Μαρτίου 2008, 00:03
Εγώ πάντως θεωρώ ότι ο ¶αρων θεωρείται όντως μέλος του γκρούπ που ακούει στο όνομα oceanic 6. Δε νομίζω ότι το "oceanic 6" είναι καθαρά
"κυριολεκτικό" αλλά έχει αποδωθεί σε αυτούς που γύρισαν από τη χαμένη αυτή πτήση, οπότε μέσα σε αυτούς είναι και ο ¶αρων, εκτός αν φυσικά παίζει τπτ σε στυλ ψέμα πάλι στη μέση.... τι να πω... είδομεν...:???:

spiner7
12 Μαρτίου 2008, 12:12
Εγώ πάντως θεωρώ ότι ο ¶αρων θεωρείται όντως μέλος του γκρούπ που ακούει στο όνομα oceanic 6. Δε νομίζω ότι το "oceanic 6" είναι καθαρά
"κυριολεκτικό" αλλά έχει αποδωθεί σε αυτούς που γύρισαν από τη χαμένη αυτή πτήση, οπότε μέσα σε αυτούς είναι και ο ¶αρων, εκτός αν φυσικά παίζει τπτ σε στυλ ψέμα πάλι στη μέση.... τι να πω... είδομεν...:???:

akrivos afto eipa....exete dikio sto oti dn xreiazete na eixe eisitirio o allos gia na theorithei oceanic 6....Apla pistevo oti pezei psema me to pou gennithike o aaron kai oti einai pedi tis kate.....

ΜαιρηΚ.
12 Μαρτίου 2008, 12:50
Αν στο επομενο επεισοδιο μας δειξει (απ' οτι διαβασα ) τους αλλους 2 απο τους 6 και εχει ως βασικους πρωταγονιστες του κινεζους.... χωριο που φαινετε κολαουζο δεν θελει!!! Και οχι τιποτα αλλο δεν τους παω αυτους, ειδικα την Σαν, πολυ παρτακιας αυτη η γυναικα!!!

lerris
12 Μαρτίου 2008, 12:52
Ο ¶αρων θεωρείται ένας από τους Oceanic 6!
Το επιβεβαιώνει το ίδιο το abc στο τρέιλερ του 4x04, όπως επίσης επιβεβαιώνει στο τρέιλερ του 4x07 ότι θα μάθουμε ποιος είναι ο τελευταίος από τους Oceanic 6! ;)

smile88
12 Μαρτίου 2008, 14:11
Εγω παλι διαφωνω...
Ο Ααρον δεν ηταν ΚΑΝ στην λιστα με τους επιβατες...

108asteri
12 Μαρτίου 2008, 17:57
Εγω παλι διαφωνω...
Ο Ααρον δεν ηταν ΚΑΝ στην λιστα με τους επιβατες...

Και εγώ συμφωνώ.

Ο άλλοι δύο είναι οι Κορεάτες (damn it:mad:).
Και όπως είπε στην αρχή ο φίλος ότι τον προδότη θα τον δούμε στο 8ο επεισόδιο, κάτι μου λέει ότι θα τον δούμε στο 7ο......

Halo
12 Μαρτίου 2008, 18:36
F
U
C
K
Πρωτα, μας παρουσιαζουν ολα αυτα τα FB (που ομολογουμενος ειναι για τον *ανδρικο γενετικο οργανο) και μετα τους αφηνουν να ζησουν (και μαλιστα να φυγουν απο το νησι)...
Αν ειναι δυνατον...:cry3:
Κριμα που ο Smoky, εχει αξωτερικες δουλειες με τον Richard (Πηγαν να αγορασουν αυγα) και δεν μπορουν να πανε να τους καθαρισουν να ησυχαζαμε...:mad:

xifomaxos
12 Μαρτίου 2008, 19:42
Yπομονή, όλα θα γίνουν (νομίζω):P:P

Halo
12 Μαρτίου 2008, 19:59
Απο το στομα σου, και στο Jackob το αυτι...:p

lefteros
16 Μαρτίου 2008, 20:40
Episodes will continue to feature flashbacks (http://en.wikipedia.org/wiki/Flashback), in addition to flashforwards (http://en.wikipedia.org/wiki/Flashforward), which have revealed that Jack, Kate, Aaron, Hurley, Sayid, and Sun escape the island

Αυτό γράφει το wikipedia για τους oceanic 6.:closed-to
:):lol::thumbsup1:lol::)

Sienna
16 Μαρτίου 2008, 21:32
το wiki το εχουμε ξανα πει δεν ειναι εγκυρο μην το πιστευετε!!!ο καθενας κανει edit εκει περα και γραφει οτι θελει

vililost
29 Μαρτίου 2008, 19:06
η κλερ πιστευω οτι πέθανε στο νησι και πήρε τον Ααρων η Κει για να τον μεγαλωσει γιατι τον αγαπουσε...οσο γι αυτον που ηταν στο φερετρο μαλλον υα το μαθουμε σε καπιο απο τα επομενα επεισοδια...μπορει να μην θεωρείται επιβάτης της πτήσης αλλα μπορει η Κείτ να ειπε οτι ειναι δικο της γιος και να υεωρήθηκε επιβάτης.ο κατάσκοπος ειναι ο Μαικλ και μπορεί να σωθηκε κι αυτος στην περιπτωση που ο εκτος επιζων δεν ηταν ο Ααρων...