PDA

Δείτε τη Πλήρη Έκδοση : Νεα Προσφορα για TELLAS ZISTO

flygirl
12 Μαρτίου 2008, 17:51
Απεριόριστες κλήσεις προς σταθερά σε Ελλάδα και 38 επιπλέον χώρες*
60 λεπτά χρόνου ομιλίας προς όλα τα εθνικά κινητά, ανεξαρτήτως δικτύου
DSL Internet σε ταχύτητα έως και 12 Mbps/1Mbps
Ένας λογαριασμός - Μία ενιαία χρέωση
Χωρίς πάγιο γραμμής
Μεταφέρετε τώρα τη γραμμή σας στην Tellas και
Ζήστε την επικοινωνία μιλώντας απεριόριστα κάθε μέρα όλη μέρα.
Ζήστε το Internet always on έως και 12 Mbps
Μόνο 39,90? το μήνα

Συγκεκριμένα το Zisto TELEPHONE+DSL σας προσφέρει:

Υπηρεσίες Σταθερής Τηλεφωνίας
Απλή τηλεφωνική ψηφιακή γραμμή και αριθμό χωρίς πάγιο
Λαμβάνετε μόνο ένα λογαριασμό, από την Tellas
Δυνατότητα μεταφοράς της υπάρχουσας γραμμής με τον ισχύοντα αριθμό χωρίς χρέωση
Απεριόριστες κλήσεις προς αστικούς, υπεραστικούς και 38 διεθνείς* σταθερούς προορισμούς οποιαδήποτε ώρα και μέρα
60 λεπτά χρόνου ομιλίας προς όλα τα εθνικά κινητά, ανεξαρτήτως δικτύου
Ανταγωνιστικές χρεώσεις προς όλους τους υπόλοιπους προορισμούς
Δωρεάν βασικές υπηρεσίες Σταθερής ΤηλεφωνίαςΥπηρεσίες Internet
DSL σύνδεση
Πρόσβαση στο Internet έως και 12 Mbps με αναβαθμισμένη ποιότητα σύνδεσης
3 λογαριασμούς e-mail και χώρο φιλοξενίας προσωπικών σελίδων web
Δωρεάν παροχή εξοπλισμού (USB & ETH) modem/router
Δυνατότητα απόκτησης WiFi ADSL router με ιδιαίτερα χαμηλή χρέωση

Αυτη ειναι η καινουρια προσφορα της tellas,εγω μονο μια εταιρεια ειχα παντα conn-x και για τηλεφωνα εχω την wind.
Αυτο μου φαινεται 2 σε 1 απλα νιωθω μια σιγουρια στον ΟΤΕ για θεμα βλαβων αλλα και προσφορων στο μελλον.Δηλαδη με τα ιδια λεφτα αργοτερα να εχο πολυ καλυτερη συνδεση (τωρα εχω 2mb).
Πειτε μου την γνωμη σας να το κανω το εγχειρημα και να αλλαξω εταιρεια η να κατσω εδω που καθομαι?

p.s.Μετα απο συμβουλη του civil ανοιξα νεο thread γιατι εκει που ηταν δεν θα το εβλεπε κανεις..

di.mou
12 Μαρτίου 2008, 20:04
egw pantws ligotero apo mhna tha allaxw. hdh exei o xadelfos mou sthn athina k einai entaxei mexri twra

Tigran
12 Μαρτίου 2008, 20:17
Και τι διαφορά έχει αυτό το πρόγραμμα, με τα αντίστοιχα των Forthnet, Hol, Vodafone που τα διαθέτουν εδω και ενα χρονο;

Αντίθετα εγώ βλέπω χαμηλότερη μέγιστη ταχύτητα(12mbs) και μάλιστα η Tellas ειναι φημισμένη για τις χάλια υπηρεσίες της επι εποχής ADSL1.

savvasferrari
13 Μαρτίου 2008, 01:56
Η TELLAS είναι ο πιο ασταθής πάροχος. Δεν τον εμπιστεύομαι καθόλου, οπότε ότι προσφορά και να κάνει εμένα δεν με συγκινεί.

yiayia0000
13 Μαρτίου 2008, 13:58
ΟΛΕΣ ΟΙ ΕΤΑΙΡΙΕΣ ΣΧΕΔΟΝ ΙΔΙΕΣ ΕΙΝΑΙ ΤΩΡΑ ΠΙΑ .ΠΑΝΤΟΣ ΕΓΩ ΠΟΥ ΕΧΩ TELLAS ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΟΥ ΖΙΣΤΟ ΣΧΕΔΟΝ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ .ΚΑΙ ΔΕΝ ΑΝΑΦΕΡΟΜΑΙ ΣΤΟ ΙNTERNET EKEI OI TELLAS ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΕΤΑΙΡΙΕΣ ΟΣΟ ΑΝΑΦΟΡΑ ΤΗΝ ΤΑΧΥΤΗΤΑ, ΣΤΗ ΣΤΑΘΕΡΗ ΤΗΛΕΦΩΝΙΑ ΕΙΧΑ ΚΑΠΟΙΑ ΜΙΚΡΟΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΚΑΙ ΑΥΤΑ ΜΕ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ ΠΕΡΙΟΡΙΣΤΗΚΑΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΑΝΤΟΣ ΟΤΙ Ο ΟΤΕ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΑΛΛΑ.....ΤΟΝ ΕΦΑΓΕ ΤΟ ΠΑΓΙΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΤΟ ΘΕΩΡΩ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ ΟΙ ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ ΤΟΥ ΣΤΗ ΤΗΕΛΕΦΩΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΓΕΛΙΑ.

savvasferrari
13 Μαρτίου 2008, 22:52
Θα σε παρακαλέσω να μην γράφεις με κεφαλαία, όχι μόνο φαίνεται άσχημα σε όσους το διαβάζουν, αλλά απαγορεύεται από τους κανόνες του site!

Tigran
13 Μαρτίου 2008, 23:39
Εγώ πάντως άλλα διαβάζω στο adslgr.com φίλε yiayia. Και το θέμα εδω δεν ειναι οτι έχει απλά χάλια υπηρεσίες, αλλά το οτι τις προσφέρει ενα χρόνο αργότερα σε σχέση με τις υπόλοιπες ιδιόκτητες.