PDA

Δείτε τη Πλήρη Έκδοση : Αγαπημένα Επεισόδια! "Spoilers Included!!"

lerris
18 Μαρτίου 2008, 14:47
Έχουμε φτάσει αισίως στην 5η σαιζόν και συνεχίζουμε και για 6η (:yahoo:)!
Σίγουρα σε κάθε σαιζόν θα υπάρχει κάποιο επεισόδιο-α που σας άρεσαν περισσότερο.
Αν διαλέγατε ένα αγαπημένο σας επεισόδιο από την κάθε σαιζόν, ποιο θα ήταν αυτό;
Εδώ (http://epguides.com/OneTreeHill/) υπάρχει η λίστα με τα επεισόδια και κάνοντας κλικ στον αντίστοιχο τίτλο, μπορείτε να δείτε μέσω του tv.com την περιγραφή του κάθε επεισοδίου και να θυμηθείτε ποιο επεισόδιο ξεχώρισε για εσάς. ;)

Για μένα:
Από 1η σαιζόν, λάτρεψα το 1ο επεισόδιο. (Ακολουθούν επεισόδιο 6, Every Night Is Another Story που για πρώτη φορά βρίσκονται μόνοι τους οι 5 βασικοί μας ήρωες, και επεισόδιο 18, To Wish Impossible Things με το Boy Toy charity! Μου έμεινε ο Τιμ με τις σεξουαλικές του κινήσεις! :lol:)

Από 2η σαιζόν το μόνο επεισόδιο που μου άρεσε πολύ είναι το 19ο, "Lifetime Piling Up" που ο Νέιθαν είναι σε κώμα και βλέπει πώς θα ήταν η ζωή όλων αν Νέιθαν-Λούκας είχαν ο ένας τη ζωή του άλλου. :thumbsup1

Από 3η σαιζόν τα επεισόδια ήταν ένα κι ένα. Φυσικά ξεχώρισε και έμεινε στην ιστορία το 16ο επεισόδιο, With Tired Eyes, Tired Minds, Tired Souls, We Slept. Απίστευτο επεισόδιο. :respect:
Επίσης μ' άρεσαν πολύ 3x05 (πολύ γέλιο) και 3x22 (season finale-απίστευτο cliffhanger).

Από την 4η σαιζόν, το 4x05 I Love You But I've Chosen Darkness! Κορυφαίο επεισόδιο (Βλέπε psycho Derek κι όχι μόνο)! :thumbsup1 (Επίσης το season finale μ' άρεσε πολύ!)

Και από την 5η σαιζόν απ' όσα έχουμε δει ως τώρα μ' άρεσε το 5x06, 5x07, 5x10 και 5x11! :innocent:

Υ.Γ. Καλά, μιλάμε έχω υπερβεί τους ίδιους μου τους κανόνες!
Ένα επεισόδιο από κάθε σαιζόν είπα, 50 έγραψα! :P
Sorry, αλλά είναι πολλά τα αγαπημένα σ' αυτή τη σειρά! :oops:

haroyla
18 Μαρτίου 2008, 15:22
Ωρα'ιο θέμα Lerris! Λοιπόν...

Από 1η season είναι το 101- Pilot και το 106 - Every Night Is Another Story
Από 2η season ειναι το 219 - I'm Wide Awake, It's Morning
Από 3η season είναι το 313 - The Wind That Blew My Heart Away, το 318 - When It Isnt Like It Should Be και το 314 - All Tomorrows Parties
Από 4η season είναι το 421 - All of a Sudden I Miss Everyone
Και από την 5η season είναι μέχρι τώρα το πρώτο διπλό επεισόδιο και το 511 - Youre Gonna Need Someone On Your Side

oth_kelly
18 Μαρτίου 2008, 15:54
1η season:1x1 pilot
2η season:2x23 the leavers dance
3η season:αδυνατω να διαλεξω μονο ενα:P
3x05 A Mulititude of Casualties (http://www.tv.com/one-tree-hill/a-mulititude-of-casualties/episode/492799/summary.html)(πολυ γελιο)
3x16 With Tired Eyes, Tired Minds, Tired Souls, We Slept (http://www.tv.com/one-tree-hill/with-tired-eyes-tired-minds-tired-souls-we-slept/episode/628254/summary.html)(εννοειται)
3x17 Who Will Survive, and What Will Be Left of Them (http://www.tv.com/one-tree-hill/who-will-survive-and-what-will-be-left-of-them/episode/637517/summary.html)
3x18 When It Isn't Like It Should Be (http://www.tv.com/one-tree-hill/when-it-isnt-like-it-should-be/episode/662563/summary.html)(ειχε γελιο και αυτο,ειδικα η προσπαθεια της brooke να παρει το δαχτυλιδι):lol:
3x22 The Show Must Go On (http://www.tv.com/one-tree-hill/the-show-must-go-on/episode/715560/summary.html) (aπιστευτη σκηνη brooke peyton):respect:

4η season
4χ09Some You Give Away (http://www.tv.com/one-tree-hill/some-you-give-away/episode/912888/summary.html)(αν και ξεκινησε το leyton:P δεν μπορω να μην το βαλω στα αγαπημενα)
4χ17 It Gets the Worst at Night (http://www.tv.com/one-tree-hill/it-gets-the-worst-at-night/episode/954419/summary.html)(honey grove)
4x21 All of a Sudden I Miss Everyone (http://www.tv.com/one-tree-hill/all-of-a-sudden-i-miss-everyone/episode/1079671/summary.html)(εξαιρετικο)

η 5η θα περιμενω να ολοκληρωθει και μετα!:P

eirinaki
18 Μαρτίου 2008, 15:57
Ωραίο θέμα Λευτέρη...
Έχουμε και λέμε λοιπόν:
Season 1:
1x06 Every Night Is Another Story
1x18 To Wish Impossible Things
1x22 The Game That Play Us (Season Finale)

Season 2:
2x21 The Tide That Left And Never Came Back
2x22 The Leavers Dance (Season Finale)
(Σε μια μέτρια season το 2ωρο φινάλε έσωσε κάπως την κατάσταση....)

Season 3:
3x16 With Tired Eyes, Tired Minds, Tired Souls We Slept (απλά απίστευτο επεισόδιο :respect: :respect: )
3x18 When It Isn't Like It Should Be (αγαπημένο επεισόδιο... Ειδικά για Naley fans)
3x21 Over The Hills And Far Away
3x22 The Show Must Go On (cliffhanger :shock: :shock: )

Season 4:
4x05 I Love You But I've Chosen Darkness
4x09 Some You Give Away (Leyton και τα μυαλιά στα κάγκελα :innocent: )
4x15 Prom Night At Hater High
4x21 All Of A Sudden I Miss Everyone (Season Finale)

Season 5 (αν και δεν έχει τελειώσει ακόμη...):
5x05 I Forgot To Remember To Forget
5x07 In Da Club
5x11 You 'Re Gonna Need Someone On Your Side
(Κάτι μου λέει ότι θα προστεθεί και το σημερινό... Ίδωμεν...)

Αυτά τα λίγα από μένα :yes:

ScottAndJean
18 Μαρτίου 2008, 17:20
Πολύ καλή ιδέα είχες Λευτέρη για ακόμα μια φορά!

Season 1:
1x06 - Every Night Is Another Story
1x07 - Life in a Glass House
1x12 - Crash Course in Polite Conversation
1x18 - To Wish Impossible Things

Season 2:
2x05 - I Will Dare
2x18 - I'm Wide Awake, It's Morning

Season 3:
3x16 - With Tired Eyes, Tired Minds, Tired Souls We Slept
3x21 - Over The Hills And Far Away
3x22 - The Show Must Go On

Season 4:
4x05 - I Love You But I've Chosen Darkness
4x09 - Some You Give Away
4x10 - Songs to Love and Die By
4x12 - Resolve
4x15 - Prom Night At Hater High
4x17 - It Gets the Worst at Night
4x21 - All Of A Sudden I Miss Everyone

Season 5:
5x04 - It's Alright Ma (I'm Only Bleeding)
5x05 - I Forgot To Remember To Forget
5x07 - In Da Club (αν εξαιρέσουμε τα τελευταία 30 δευτερόλεπτα:P)
5x09 - For Tonight You're Only Here To Know
5x11 - You 'Re Gonna Need Someone On Your Side

Πολλά διάλεξα πάλι...

marselinio
18 Μαρτίου 2008, 20:09
Παιδια εγω εχω δει τουσ πρωτουσ 3 κυκλουσ στο star κ δεν ξερω ποιο επεισοδιο ειναι ποιο.Οποτε θα πω για τον 4 κυκλο:
το καλυτερο ηταν με διαφορα το 21 k to 9 μετα το 10 κ το 17...
Ενω στον 5 κυκλο μου αρεσαν παρα πολυ το 5 το 7 κ ελπιζω το σημερινο:P

lerris
18 Μαρτίου 2008, 20:28
A, ναι, έχουμε και το 4x09! Πώς ξέχασα να αναφέρω αυτό το φοβερό επεισόδιο; :worthy:
Ευχαριστώ που μου το θυμήσατε girls (kelly, ScottAndJean, eirinaki)!
Όπως επίσης και το δίωρο season premiere της 5ης ξέχασα να βάλω στα αγαπημένα μου!
Απλά :respect: και τα δύο επεισόδια! Από τα πιο ατμοσφαιρικά της σειρά.

Α!! Και το 4x13! Πολύ "βαθύ" επεισόδιο! Από τα καλύτερα που ξεχώρισαν! ;)

Επίσης, κι εγώ πιστεύω ότι το σημερινό θα είναι από τα καλύτερα επεισόδια που θα μείνουν! Άλλωστε 100ο επεισόδιο είναι αυτό! Αποκλείεται να περάσει απαρατήρητο! ;)

marselinio, καλώς ήρθες στην παρέα μας! :)

smile88
18 Μαρτίου 2008, 21:24
Ε...Δεν ξερω πολλα απο 1η και 2η σαιζον(τα σαιζον φιναλε παντως ηταν καλα!)...
Απο 3η σαιζον το 3x16 και 3x22 ειναι τα καλυτερα που θυμαμαι!
4η σαιζον... 4x05,4x09,4x16,4x19 και 4x20 αν δεν κανω λαθος!
5η σαιζον...Mονο με το 5x10 ενθουσιαστηκα...Τα αλλα ηταν καλα κι αν θυμαμαι καλα,το 5x09 πρεπει να ηταν χαλια(?)...

karaki15_10
18 Μαρτίου 2008, 21:49
Πολύ καλο ήταν επίσης και το επισόδειο που πυροβολήθηκε ο Kith! Δεν θυμάμαι όμως το επισόδειο μάλον τελευταίο του 3ου κύκλου πρέπει να ήταν...

smile88
18 Μαρτίου 2008, 21:55
Οχι,το 3x16 ηταν...

Φανταζεστε να ηταν το τελευταιο καποιας σαιζον?Ουαου θα ηταν!

SaPiLaS
18 Μαρτίου 2008, 22:24
Ωραίο thread άνοιξες Λευτέρη,στο τσακ με πρόλαβες:P.Απο 1η και 2η Season δεν θυμάμαι να σου πω γιατί δεν τα έχω στον υπολογιστή μου σπίτι και δεν τα θυμάμαι καλά(μόλις βάλω Internet και τα κατεβάσω και πάρω και έναν εξωτερικό σκληρό γιατί γέμισε ο εσωτερικός,θα σου πω)
Season 3(16,18,22)
Season 4(5=Απο τα καλύτερα επεισόδια και σε κρατούσε σε αγωνία)
Season 5(7,9)
Γενικά λίγα επεισόδια δεν μου άρεσαν και αυτα μετρημένα στα δάχτυλα...αλλά αφου έπρεπε να διαλέξουμε μόνο 1...:(
P.s Επίσης δεν θυμάμαι το νούμερο του επεισοδίου τώρα αλλά μου άρεσε τρελά που τους έβαλε ο καθηγητής ζευγάρια και να περάσουν την μέρα τους μαζί:respect:

ScottAndJean
18 Μαρτίου 2008, 22:35
P.s Επίσης δεν θυμάμαι το νούμερο του επεισοδίου τώρα αλλά μου άρεσε τρελά που τους έβαλε ο καθηγητής ζευγάρια και να περάσουν την μέρα τους μαζί:respect:

To 4x13 Pictures of You λες. Και όντως ήταν τέλειο

marselinio
19 Μαρτίου 2008, 13:01
Ουαου θα ηταν,αλλα ποιος 8α αντεχε να περιμενει τοσο καιρο
για να δει την συνεχεια.....
One Tree Hill for ever:)

glikoula
20 Μαρτίου 2008, 00:05
Πολύ ωραίο θέμα και το σκεφτόμουν χθες στην σχολή!(Τέτοια σκέφτομαι στα μαθήματα!:P)Όμως για να επιλέξω κάθησα και ξαναείδα ορισμένα επεισόδια της 1ης και έκανα μετά 2ωρη έρευνα στο TV.com!!Οπότε:
1η season:
1Χ01-Pilot
1Χ07-Life in a Glass House
1Χ08-The Search for Something More
1Χ12-Crash Course in Polite Conversation
2η season:
2Χ22-The Leavers Dance (Season Finale)
3η season:
3Χ16-With Tired Eyes, Tired Minds, Tired Souls We Slept:respect:(To αγαπημένο μου και δεν βαριέμαι να το βλέπω!!!)
3Χ17-Who Will Survive, and What Will Be Left of Them(Υπέροχο επεισόδιο με τις αντιδράσεις της επόμενης μέρας)
3Χ19-I Slept With Someone In Fall Out Boy and All I Got Was This Stupid Song Written About Me(Μικρός τίτλος:P)
3Χ21-Over The Hills And Far Away
3X22-The Show Must Go On
4η season:
4Χ05 - I Love You But I've Chosen Darkness
4Χ09 - Some You Give Away
4Χ10 - Songs to Love and Die By
4Χ15 - Prom Night At Hater High
4Χ17 - It Gets the Worst at Night
4Χ20-The Birth and Death of the Day
4Χ21-All Of A Sudden I Miss Everyone (Season Finale)
5η season(Δεν μπορώ να διαλέξω...:oops:):
5Χ04 - It's Alright Ma (I'm Only Bleeding)
5Χ05 - I Forgot To Remember To Forget
5Χ06- Don't dream it's over(Την Leyton σκηνή την βλέπω συνέχεια!:oops:)
5Χ07 - In Da Club
ΥΓ:Μόνο στην 2η τήρησα το 1 επεισόδιο ανά season!!!;)

joel_barris
31 Μαρτίου 2008, 02:20
Season 1
1x06 - Every night is another story (από εδώ άρχιζει η παρέα των 5)
1x22 - The Game that Play us (Σε αφήνει με το ερώτημα Who burn Dan? όλοι είχαν λόγο να το κάνουν.
Season 2
2x10 - Don't Take me for Granted (κυριώς για το φινάλε του. Ο Τζέικ επιστρέφει, η Τζουλς είναι βαλτή, ο Λούκας θέλει τη Μπρουκ. είχα μείνει speachless)
2x16 - Somewhere a Clock is ticking
2x23 - The Leavers Dance
Season 3
3x09 - How a Ressurection really feels
3x13 - The Wind that blew my heart away (για τη σκηνή που δεν θα έχουν ποτέ οι Leyton;) )
3x16 - With tired Eyes, tired minds, tired souls, We slept (για τους γνωστούς λόγους)
Season 4
4x05 - I Love you but I' ve chosen darkness (ανατριχιαστικό)
4x13 - Pictures of You (από τα πιο ατμοσφαιρικά)
4x21 - All of a Sudden I miss everyone (θα μπορούσε να είναι το τέλος της σειράς όχι που χαλάτηκα που συνέχισε.

Για την 5η σεζόν θα περιμένω πρώτα να τελειώσει. Πάντως γενικά ελάχιστα είναι τα επεισόδια που δεν μου άρεσαν καθόλου.

smile88
31 Μαρτίου 2008, 15:15
3x13 - The Wind that blew my heart away (για τη σκηνή που δεν θα έχουν ποτέ οι Leyton;) )

Ποιο επεισοδιο ηταν αυτο κι τι εγινε με το Brucas που δεν θα εχει ποτε το Leyton?:???:

ScottAndJean
31 Μαρτίου 2008, 15:40
Ποιο επεισοδιο ηταν αυτο κι τι εγινε με το Brucas που δεν θα εχει ποτε το Leyton?:???:

Ερωτική σκηνή εννοεί...:( Αναφέρεται στο επεισόδιο με την βροχή.

Και αν όλα πάνε καλά θα έχουν κ οι LP.

smile88
31 Μαρτίου 2008, 16:15
Α,το 3x13 ηταν αυτο με την βροχη...
Οντως θεικη...(Και συγχαρητηρια απο μενα στην Sophia!)
Θα πω την κακια μου,δεν θα την πω?:grin:
Η σκηνη του 4x14 τι ηταν?:P

joel_barris
31 Μαρτίου 2008, 19:13
Α,το 3x13 ηταν αυτο με την βροχη...
Οντως θεικη...(Και συγχαρητηρια απο μενα στην Sophia!)
Θα πω την κακια μου,δεν θα την πω?:grin:
Η σκηνη του 4x14 τι ηταν?:P

:???: Δεν την έπιασα την κακία. Ποιά σκηνή του 4χ14 εννοείς?

ScottAndJean
31 Μαρτίου 2008, 19:20
:???: Δεν την έπιασα την κακία. Ποιά σκηνή του 4χ14 εννοείς?

Μάλλον εννοεί την σκηνή στο πάρτυ που πάνε στο πάνω δωμάτιο LP και λέει η Peyton το "I want everything with you".

Smile όμως τους διέκοψαν εκεί... άτιμη κασέτα:P

joel_barris
31 Μαρτίου 2008, 19:28
Μάλλον εννοεί την σκηνή στο πάρτυ που πάνε στο πάνω δωμάτιο LP και λέει η Peyton το "I want everything with you".

Smile όμως τους διέκοψαν εκεί... άτιμη κασέτα:P

Εγω πιο καλη ερωτική στιγμή των Leyton θεωρώ το παρολίγον σεξ στο μοτέλ στην 1η σεζόν. Εκεί ήταν πραγματικά σεξί το σκηνικό που παίχτηκε. Αντε και το φίλι στο τρικ στην 5η σεζόν. Αλλά στην τέταρτη που είχαν αρχίσει αυτά τα "σ'αγαπούσα πάντα" "θα σ'αγαπώ σε όλη μου τη ζώη" και άλλα τέτοια ροζ εμετικά το μόνο που σκεφτόμουν ήταν το άσμα "αμά γίνεις παπούς, αμα γίνεις γιαγιά πιο πολύ θα σ' αγαπάω". Δεν μπορούσαν να τους βάλουν να έχουν μια πιο ρεαλιστική σχέση ως 17χρονους?

ScottAndJean
31 Μαρτίου 2008, 19:31
Εγω πιο καλη ερωτική στιγμή των Leyton θεωρώ το παρολίγον σεξ στο μοτέλ στην 1η σεζόν. Εκεί ήταν πραγματικά σεξί το σκηνικό που παίχτηκε.

Νομίζω ότι θα συμφωνήσω. Όλη η σκηνή ήταν πολύ καλά δεμένη μεταξύ της, και το τραγούδι που έπαιζε "Stereophonics - Maybe Tomorrow" την έκανε ακόμα καλύτερη.:grin:

manosf23
31 Μαρτίου 2008, 19:53
Αλλά στην τέταρτη που είχαν αρχίσει αυτά τα "σ'αγαπούσα πάντα" "θα σ'αγαπώ σε όλη μου τη ζώη" και άλλα τέτοια ροζ εμετικά το μόνο που σκεφτόμουν ήταν το άσμα "αμά γίνεις παπούς, αμα γίνεις γιαγιά πιο πολύ θα σ' αγαπάω". Δεν μπορούσαν να τους βάλουν να έχουν μια πιο ρεαλιστική σχέση ως 17χρονους?:rotfl::rotfl::lol::lol::lol::respect: Εγραψες με αυτο το ποστ. Εκανα καινουριο στομαχι

smile88
1 Απριλίου 2008, 02:31
Δεν εχει κι αδικο.
Δεν ξεχνιεται ευκολα το 4x12 το περιστατικο με την ταξη...
Η 4η σαιζον μπορει να ηταν LP,αλλα μονο ενα δυο σημεια αξιζαν...Ισως εφταιγε κι το οτι ο Λουκας ειχε τα χαλια του με αυτο το μαλλι!:mad:
Καλυτερες LP σκηνες ειναι αυτη του 5x07 και της πρωτης σαιζον,οσο τα ειχαν πισω απο την πλατη της Μπρουκ...:innocent:Ειναι σαν το "Μαζι δεν κανουμε,χωρια δεν μπορουμε"!:haha:
Αντε,πρεπει να εχω πυρετο για να αναλυω αγαπημενες σκηνες του LP...:innocent::lipsseale

ScottAndJean
1 Απριλίου 2008, 02:33
Δεν εχει κι αδικο.
Δεν ξεχνιεται ευκολα το 4x12 το περιστατικο με την ταξη...
Η 4η σαιζον μπορει να ηταν LP,αλλα μονο ενα δυο σημεια αξιζαν...Ισως εφταιγε κι το οτι ο Λουκας ειχε τα χαλια του με αυτο το μαλλι!:mad:
Καλυτερες LP σκηνες ειναι αυτη του 5x07 και της πρωτης σαιζον,οσο τα ειχαν πισω απο την πλατη της Μπρουκ...:innocent:Ειναι σαν το "Μαζι δεν κανουμε,χωρια δεν μπορουμε"!:haha:
Αντε,πρεπει να εχω πυρετο για να αναλυω αγαπημενες σκηνες του LP...:innocent::lipsseale

Έπρεπε να το φανταστώ ότι μόνο την πρωταπριλιά θα σε ακούσω να λες καλά λόγια για το LP...:yes:

:rotfl::rotfl::rotfl:

smile88
1 Απριλίου 2008, 03:06
Έπρεπε να το φανταστώ ότι μόνο την πρωταπριλιά θα σε ακούσω να λες καλά λόγια για το LP...:yes:

:rotfl::rotfl::rotfl:

Οχι,αληθεια λεω,δεν ειναι λογω της πρωτοαπριλιας.
Το οτι ειμαι Brucas,δεν σημαινει οτι μισω το Leyton..;)Αντιθετα,κατα την γνωμη μου,νομιζω οτι ταιριαζουν περισσοτερο το Brucas.

joel_barris
1 Απριλίου 2008, 05:50
Οχι,αληθεια λεω,δεν ειναι λογω της πρωτοαπριλιας.
Το οτι ειμαι Brucas,δεν σημαινει οτι μισω το Leyton..;)Αντιθετα,κατα την γνωμη μου,νομιζω οτι ταιριαζουν περισσοτερο το Brucas.

Ούτε εγώ μισώ το Leyton και παραδέχομαι ότι έχουν μερικές εξαιρετικές σκηνές και το περιέργο είναι ότι όλες είναι από τις περιόδους που δεν τα έχουν (Στο μοτέλ στην 1η σεζόν,Στη βιβλιοθήκη μετά τον πυροβολισμό στην 3η, στο τρικ στην 5η) τους πάει η παρανομία. Αντίθετα ως "νόμιμο" ζευγάρι είναι τόσο γλυκανάλατοι που μου ανεβάζουν το ζάχαρο.

Και εγώ μάλλον δεν είμαι και πολύ καλά για να λέω καλά λόγια για το LP :???: Smile μας επηρεάζει αρνητικά η πρωταπριλία μου φαίνεται.

btw για το μάλλι του Λούκας στην 4η που αναφέρθηκε πιο πάνω τι να πω? Καημένη Πέιτον τόσα χρόνια τον ήθελε και όταν τον απέκτησε δεν βλέποταν ο Λούκας!!!!!!

smile88
1 Απριλίου 2008, 16:16
Ούτε εγώ μισώ το Leyton και παραδέχομαι ότι έχουν μερικές εξαιρετικές σκηνές και το περιέργο είναι ότι όλες είναι από τις περιόδους που δεν τα έχουν (Στο μοτέλ στην 1η σεζόν,Στη βιβλιοθήκη μετά τον πυροβολισμό στην 3η, στο τρικ στην 5η) τους πάει η παρανομία. Αντίθετα ως "νόμιμο" ζευγάρι είναι τόσο γλυκανάλατοι που μου ανεβάζουν το ζάχαρο.

Και εγώ μάλλον δεν είμαι και πολύ καλά για να λέω καλά λόγια για το LP :???: Smile μας επηρεάζει αρνητικά η πρωταπριλία μου φαίνεται.

Mαλλον,γιατι λεμε την πικρη,καθαρη αληθεια και οι αλλοι λενε ψεματα...:oops::lipsseale

manosf23
1 Απριλίου 2008, 21:47
Εγω θα ηθελα πολυ να μαθω ποιος ειχε αυτη την ιδεα για το μαλλι του Λουκας στην 4η σεζον. Γιατι αυτος που το σκεφτηκε ειναι για πολυ:whip::whip:

Zathura007
1 Απριλίου 2008, 22:13
Εγω θα ηθελα πολυ να μαθω ποιος ειχε αυτη την ιδεα για το μαλλι του Λουκας στην 4η σεζον. Γιατι αυτος που το σκεφτηκε ειναι για πολυ:whip::whip:

Πολύ πιθανό ο ίδιος ο ηθοποιός να το σκέφτηκε. Τον έχω ικανό, μετροσέξουαλ έχει καταντήσει.

smile88
2 Απριλίου 2008, 01:06

Nομιζω οτι τα ειχε ετσι για μια ταινια...:???:

Πολύ πιθανό ο ίδιος ο ηθοποιός να το σκέφτηκε. Τον έχω ικανό, μετροσέξουαλ έχει καταντήσει.

:rotfl::rotfl:
Οχι παντως στην 5η...Μια χαρα ειναι...:oops:

joel_barris
2 Απριλίου 2008, 01:29
Nομιζω οτι τα ειχε ετσι για μια ταινια...:???:

Με τέτοιο κούρεμα άπατη θα πήγε η ταινία:lol:

smile88
2 Απριλίου 2008, 01:42

:rotfl::rotfl::rotfl::rotfl:
Σωστα!:lol:

glikoula
2 Απριλίου 2008, 01:54

Δεν θέλω τετοια σχόλια για το αγόρι μου!!:whip:!Πλάκα κάνω φυσικά!:PΔεν νομίζω ότι το μαλλί ήταν για ταινία και φυσικά ήταν άθλιο!Όμως περασμένα ξεχασμένα...Όλοι κάνουμε λάθη!:PΈχουμε τόσες άλλες σαιζόν να τον θαυμάζουμε!:dance:Ειδικά στην 5η..Αχ τι μου το θυμήσατε πάλι...:oops: