PDA

Δείτε τη Πλήρη Έκδοση : Καλύτερο finale

Rafael23
12 Απριλίου 2008, 20:01
Το τέλος (τελευταίο επεισόδιο) ποιου κύκλου σάς άρεσε περισσότερο;

elizadeath
12 Απριλίου 2008, 21:12
Ωχ...δύσκολο...μ'άρεσε πολύ της 2ης,γιατί όλη η σεζόν ήταν ψιλοκάπως αλλα το φινάλε καλό. Επίσης της 4ης που αποχαιρετιούνται όλοι, αλλά της 5ης ήταν αυτό που με έκανε και έκλαψα, γέλασα, τρόμαξα και με λίγα λόγια να το δω έξι φορές..οπότε ψηφίζω 5η!

oth_kelly
12 Απριλίου 2008, 21:28
το τελος της τεταρτης βεβαια!μπορουσε να ειναι ανετα και τελος του oth
αλλα ετυχως για μας δεν ηταν:P
ηταν απλα συγκλονιστικο!!!

flygirl
12 Απριλίου 2008, 21:48
Επειδη εγω τα επεισοδια τα εβλεπα το ενα μετα το αλλο και του σκοτωμου δεν ξεχωριζα τελη και αρχες γιατι ηταν μια συνεχεια και δεν μπορω να θυμηθω πρωτα και τελευταια επεισοδια...(καλο αυτο απο την μια μερια)
Της 4ης μου το θυμησαν τα κοριτσια και δεν σαν φιναλε δεν μου αρεσε γιατι εμοιαζε σαν να τελειωσε η σειρα που ολα εχουν μπει στην θεση τους οποτε τωρα ας αγκαλιαστουμε και ας φιληθουμε!:P
Γενικα μαρεσει το φιναλε της σειρας να με κανει να ανυπομονο για την επομενη.
Εκει που εχει σταματησει η 5η ειναι οοοοοοολα τα λεφτα γιαυτο και θα ψηφισω αυτο!:P

SaPiLaS
12 Απριλίου 2008, 22:12
Το finale της 3ης και μέχρι τώρα της 5ης είναι απο τα αγαπημένα μου.

marselinio
12 Απριλίου 2008, 22:52
Θα συμφωνησω με την oth_kelly το φιναλε της τεταρτης σεζον ηταν τελειο!
Αν αυτο το φιναλε ηταν το τελος του oth δεν θα με πειραζε καθολου!!!
Παντως περιμενω κ το φιναλε της 5 σεζον γιατι εχω την εντυπωση
οτι θα ειναι επισσης καλο ισως κ καλυτερο απο της 4 σεζον

smile88
13 Απριλίου 2008, 00:55
Το φιναλε της 3ης και το 5x12!;)

steda
13 Απριλίου 2008, 00:56
To finale του 3ου κύκλου με διαφορά...Σε άφηνε με τέτοια αγωνία...

zambon51
13 Απριλίου 2008, 03:21
Πιστεύω ότι το καλύτερο φινάλε ανήκει στην δεύτερη όλος ο κύκλος χάλια και το φινάλε σε προτρέπει να δώσεις στην σειρά αλλή μια ευκαιρία και φυσικά δεν χάνεις.

joel_barris
13 Απριλίου 2008, 05:18
Και εγώ νομίζω ότι παρόλο που ο 2ος κύκλο2 ήταν ο πιο αδύναμος το φινάλε του ήταν το πιο αγωνιώδες και σε άφηνε με τα περισσότερα ερωτήματα. Ακολούθει το φινάλε της 4ης που θα μπορούσε να είναι και φινάλε της σειράς. Το 5x12 γιατί το μετράτε για φινάλε? έχουμε άλλα 6 επεισόδια 5η σεζόν.

Kal_El_77
13 Απριλίου 2008, 06:05
Season 3 finale, με το ατύχημα, και με τo ερώτημα, ποιά είναι έγκυος?

flygirl
13 Απριλίου 2008, 06:35
Season 3 finale, με το ατύχημα, και με τo ερώτημα, ποιά είναι έγκυος?

Α ετσι τελειωσε η 3η σεζον???
Ε τοτε τα σπαει και αυτο το φιναλε!

manosf23
13 Απριλίου 2008, 13:43
Αν και δεν συνηθιζω να ειμαι με τα χαρτομαντηλα στο χερι, το φιναλε της 4ης σαιζον με εκανε πραγματικα να συγκινηθω. Δεν μπορω να ξεχωρισω καποια στιγμη απο αυτο το επεισοδιο. Ηταν ολο το συνολο που σε εκανε να νιωσεις καπως. Και επειδη δεν ειχε clifhanger εμοιαζε σαν να ειναι το "τελος μιας εποχης" και η αρχη της 5ης σαιζον ως η αρχη μιας καινουριας. Δεν ξερω βεβαια αν με καταλαβαινει καποιος...

Jimoulis
13 Απριλίου 2008, 14:37
Ωραίο θεματάκι. Αν και όλοι οι κύκλοι είχαν κορυφαίο τέλος, μιας και ο αγαπημένος μου είναι ο Nathan, ψηφίζω τον 3ο...

iceman3322
13 Απριλίου 2008, 15:01
re paidia signwmi alla tis 5hs dn einai akrivws finale,exei akoma na deiksei,sigoura omws tis 4hs tha mporousan kalista na to teleiwsoun ekei.eftixws dn to ekanan.alla san kalitero psifizw tis 3hs.

eirinaki
13 Απριλίου 2008, 18:25
Θα συμφωνήσω με τον Πρόεδρο :yes: :yes: ...
Σίγουρα το finale της 3ης season τα έσπασε...
Τρομερά cliffhanger :shock: :shock: :
Και το τι θα γίνει μετά το ατύχημα, κυκλοφορούσαν φήμες ότι μπορεί να πεθάνει ο James και άλλα πολλά και βέβαια η απορία η μεγαλή ποιά είναι έγκυος;;;

Της 4ης ήταν καλό και θα μπορούσε να τελειώσει η σειρά κάπως έτσι και το 5x12 ήταν καλό για fall finale, εφόσον αύριο έχουμε επεισόδιο δεν μπορώ να πω ακόμη για την 5η season...

nathan
13 Απριλίου 2008, 18:32
:respect: dyskolh apadhsh.....h kathe mia xexwristh einai alla...to finale ths 4 nomizw einai mexri twra to kalutero.akoma omws kaluterh einai h 5 season.

ScottAndJean
13 Απριλίου 2008, 23:09
Αν και δεν συνηθιζω να ειμαι με τα χαρτομαντηλα στο χερι, το φιναλε της 4ης σαιζον με εκανε πραγματικα να συγκινηθω. Δεν μπορω να ξεχωρισω καποια στιγμη απο αυτο το επεισοδιο. Ηταν ολο το συνολο που σε εκανε να νιωσεις καπως. Και επειδη δεν ειχε clifhanger εμοιαζε σαν να ειναι το "τελος μιας εποχης" και η αρχη της 5ης σαιζον ως η αρχη μιας καινουριας. Δεν ξερω βεβαια αν με καταλαβαινει καποιος...

Συμφωνώ. Κατά την γνώμη μου όλα τα finale ήταν ωραία, το καθένα με τον δικό του τρόπο. Αλλά το finale της 4ης σεζόν ήταν απόλυτα ολοκληρωμένο και μπορεί να μην σε άφηνε σε αγωνία αλλά μια γλυκιά γεύση και το τι θα πει ΟΤΗ :respect:

sofia24
10 Φεβρουαρίου 2012, 21:03
Της 3ης ήταν πάρα πολύ καλό και σε άφηνε σε τρελή αγωνία. Επίσης της 4ης έκλεισε πολύ ωραία και θα μπορούσαν να το τέλειωναν εκεί...

Winchester
2 Μαΐου 2015, 20:03
Και εγώ το φινάλε του 4ου πιστεύω ηταν το καλύτερο αλλα με δυσκολία