PDA

Δείτε τη Πλήρη Έκδοση : Αγαπημένο guest; (5η σαιζόν)

lerris
13 Μαΐου 2008, 01:58
Και ύστερα από το παρόμοιο θέμα που έγινε με τους guests των προηγούμενων σαιζόν, ήρθε η ώρα και για τους guests της 5ης σαιζόν!

Ποιο είναι, λοιπόν, το αγαπημένο σας guest στην 5η σαιζόν;
Ποιος είναι ο αγαπημένος σας και καλύτερος κατά τη γνώμη σας guest star;

````http://www.imageshack.gr/files/n92o11veqtl9zcveniq6_thumb.jpg```http://www.imageshack.gr/files/gtovjy1tgbc5h6ht5ms9_thumb.jpg
``````Lindsey``````Victoria

``http://www.imageshack.gr/files/uema6fvw6wf31qzb122w_thumb.jpg``http://www.imageshack.gr/files/nmgd2foesqorza81tjtt_thumb.jpg
`````Quentin```````Millicent

`http://www.imageshack.gr/files/rkzj5qz3gxcbqw81oc83_thumb.jpg`http://www.imageshack.gr/files/vgxa4vittcr52he5jxac_thumb.jpg
``(Nanny) Carrie ````Owen

http://www.imageshack.gr/files/73l9txi78zqyrzcgc1q6_thumb.jpg http://www.imageshack.gr/files/klg81yhfo04l02fvuhn7_thumb.jpg
`````Mia`````````Jason

Μπορείτε να επιλέξετε πάνω από ένα άτομο. ;)

julia22
13 Μαΐου 2008, 02:14
Owen!!!:worthy:αγαπημενος ! και Lindsey αδιαφορη(το λεω τωρα που εχει χωρισει με τον Lucas!!:lol:) για καλυτερο δε ξερω μαλλον η Viktoria με τις ατακες της!!
οι υπολοιποι με αρχηγους την νταντα και τον jason :whip: με εκνευρισανε πολυ!!!

steda
13 Μαΐου 2008, 02:21
Για εμένα καλύτερος guest από άποψη συμπάθειας είναι η Mia και η Millicent.Ωστόσο καμιά από τις δύο δεν προσέφερε κάτι ιδιαίτερο στο storyline.Αντίθετα με την Victoria (που θυμίζει θηλυκό Dan όπως έχουν πει και άλλοι σε άλλα topics) και την Carrie.Kαι ο Quentin δεν είναι κακός.Το παίζει σκληρός αλλά στην πραγματικότητα...Αυτούς που δεν συμπαθώ με τίποτα είναι ο Owen και ο Jason.
E η Lindsay μου είναι και εμένα αδιάφορη.

Ξεχάσατε να βάλετε και την Alice,αν και δεν νομίζω να την ψηφίσει κανένας...

lerris
13 Μαΐου 2008, 02:26
Ξεχάσατε να βάλετε και την Alice,αν και δεν νομίζω να την ψηφίσει κανένας...
Alice και John δεν τους έβαλα. Θεώρησα πως δεν ήταν σημαντικοί, γιατί έμειναν πολύ λίγο.
Ήρθαν, είδαν και απήλθαν! :lol:

Evelyn P.
13 Μαΐου 2008, 02:35
Ο Όυεν φυσικά....το παιδί....:oops:
αλλά εντάξει μωρε και η Μίλισεντ είναι πολύ συμπαθητική...
Όσο για Βικτόρια και νταντά και Λίντσει απλά μου σπάσαν τα νεύρα και δε θέλω καν να ασχοληθώ μαζί τους...
ε, ο Q κάτι λέει τώρα τελευταία!!

oth_kelly
13 Μαΐου 2008, 02:38
victoria βεβαια,δεν επαιξε και παρα πολυ αλλα αφησε το στιγμα της(ως θηλυκος νταν):lol:
ολοι οι αλλοι απλα μου ειναι αδιαφοροι!!!

lerris
13 Μαΐου 2008, 02:42
victoria βεβαια,δεν επαιξε και παρα πολυ αλλα αφησε το στιγμα της(ως θηλυκος νταν):lol:
Και κάτι μου λέει ότι θα επιστρέψει στο μέλλον! ;)

Desperate Elpa
13 Μαΐου 2008, 02:50
αλλά εντάξει μωρε και η Μίλισεντ είναι πολύ συμπαθητική...
Όσο για Βικτόρια και νταντά και Λίντσει απλά μου σπάσαν τα νεύρα και δε θέλω καν να ασχοληθώ μαζί τους...
ε, ο Q κάτι λέει τώρα τελευταία!!

:thumbsup1
Η Λίντσει πάντως είναι αρκετά συμπαθητική..Καμία σχέση δηλαδή με την νταντά που δεν μπορώ ούτε να την βλέπω όταν χαζεύω τα παλιότερα επεισόδια στο Σταρ..(το λέω με την έννοια οτι + οι 2 μπήκαν ανάμεσα σε 2 αγαπημένα ζευγάρια'Leyton + Naley)
Η Βικτόρια πάλι δεν μου έκανε αίσθηση ούτε + η ιστορία της με την Μπρουκ!
Θα ψηφίσω λοιπόν τον Quentin για τις σκηνές του με τον Τζέιμι + τον Νέιθαν + γιατί είδαμε + λίγο μπάσκετ σε αυτό τον κύκλο!!!

SaPiLaS
13 Μαΐου 2008, 14:16
Εμένα ο Quentin μου άρεσε απο την αρχή.Δεν ξέρω έχει κάτι που με κάνει να τον πηγαίνω με χίλια!!!Επίσης μου άρεσε και η Carrie γιατί έδωσε δράση και ενδιαφέρον στην 5η Season(+ και οτι ήταν HOT!!!;))

solh
13 Μαΐου 2008, 18:20
OWEN ;) (κρίμα που δεν τον ξαναείδαμε...)

ScottAndJean
13 Μαΐου 2008, 18:26
Owen και Mia οι αγαπημένες. Θέλω να παίξουν και σε άλλα επεισόδια!

karaki15_10
13 Μαΐου 2008, 18:46
Quentin και Lindsey. Ο πρώτος για να δούμε και πάλι λίγο μπασκετάκι (να μην πάει και άπατος ο Lucas ως προπονητής) και Lindsey που χώρισα τα αδερφάκια!!!:yahoo: :yahoo:

eirinaki
13 Μαΐου 2008, 19:02
Mia βασικά... Πολύ θετικό πλάσμα, πολύ ωραία παρούσια γενικότερα και πολύ ωραία φωνή, βόηθησε αρκετά την Peyton πιστεύω και ελπίζω να την έχουμε και για 6η season...
Και ψήφισα και Victoria γιατί πιστεύω ότι δύσκολα βγάζεις έναν τόσο bitch ρόλο και ήταν πολύ καλή σε αυτό... Απλά και μόνο γι'αυτό...
Οι υπόλοιποι μου είναι κάπως αδιάφοροι, δηλαδή και να μην τους ξαναδώ δεν θα πάθω και τίποτα (βλ. Lindsay :twisted: )....

Evelyn P.
13 Μαΐου 2008, 19:20
:thumbsup1
Η Λίντσει πάντως είναι αρκετά συμπαθητική..Καμία σχέση δηλαδή με την νταντά που δεν μπορώ ούτε να την βλέπω όταν χαζεύω τα παλιότερα επεισόδια στο Σταρ..(το λέω με την έννοια οτι + οι 2 μπήκαν ανάμεσα σε 2 αγαπημένα ζευγάρια'Leyton + Naley)
Η Βικτόρια πάλι δεν μου έκανε αίσθηση ούτε + η ιστορία της με την Μπρουκ!
Θα ψηφίσω λοιπόν τον Quentin για τις σκηνές του με τον Τζέιμι + τον Νέιθαν + γιατί είδαμε + λίγο μπάσκετ σε αυτό τον κύκλο!!!

Η αλήθεια είναι πως έχεις δίκιο...κακώς τις έβαλα μαζί...Η Λίντσει στο κάτω κάτω της γραφής δε σφινώθηκε στο ζευγάρι με ύπουλο τρόπο αλλά ο Λούκας (να'ναι καλά το παιδί με την αποφασιστικότητα του..............:mad: )την έβαλε στο άδοξο αυτό παιχνίδι.
Η νταντά απλά αν το έκανε αυτό σε εμένα (και δεν εννοώ μόνο αυτό με τον Νέιθαν αλλά και που πήγε και πήρε τον Τζέιμι στον γάμο:whip: )ειλικρινά θα έπρεπε να βρει μέρος να κρυφτεί ο Νταν θα ήταν λίγος μπροστά μου!!!!:oops:
Όσο για την Βικτόρια, μου την δίνουν αυτού του τύπου οι γυναίκες που θέλουν και καλά με το ζόρι να γίνεται μόνο ότι θέλουν αυτές, και εκτός αυτού σαν μητέρα ήταν απαράδεκτη!:mad:

smile88
13 Μαΐου 2008, 19:49
Owen και Mia οι αγαπημένες. Θέλω να παίξουν και σε άλλα επεισόδια!

Κι εγω αυτους ψηφισα!
Ειχε πολυ πλακα η ολη φαση Μπρουκ-Οοουεν!

irene_gemini
13 Μαΐου 2008, 19:51
Εγω τη Λιντσεϊ τη συμπαθησα,αλλα οπως πιστευω για ολες τις κοπελες οτι χαραμιζονται με τον Λουκας,ετσι πιστευω και γι'αυτη!
Πιστευω ειναι το θυμα σε ολη την ιστορια και πραγματικα θα ηθελα και να την ξαναδω,αλλα και να τακτοποιηθει η ζωη της στο σιριαλ γιατι της αξιζει!
Επειδη ομως δεν της αξιζει ο Λουκας καλα εκανε και εφυγε!
Και για να ξεκαθαρισω τα πραγματα ουτε της Πείτον πιστευω οτι της αξιζει ο Λουκας,αλλα εχε χαρη που τον αγαπαει και θελω να τη δω ευτυχισμενη μια μερα!
Ψηφισα και Οουεν γιατι εμενα μου αρεσει πολυ και με Μπρουκ και ασχετα απο αυτη!
Δεν ψηφιζω Q επειδη ειδαμε μπασκετακι οπως λετε μερικοι,γιατι για μενα μπασκετ=Νεϊθαν και μονο!

joel_barris
14 Μαΐου 2008, 06:04
Πιο ενδιαφέροντες guest Μia, Victoria, Carrie. Η Mia μου ήταν εξαρχής πολύ συμπαθής και μου άρεσε γενικώς το στυλ της, Όσο για την Βίκτορια και την Κάρι μπορεί πολλές φόρες να τις έβρισα για όσα έκαναν στους αγαπημένους μας ήρωες, αλλά κάποιος έπρεπε να αναπληρώσει το κενό του κακού Νταν που για τη μισή σεζόν ήταν πίσω από τις φυλακής τα σίδερα. Αν και άπο τις 3 ξεχωρίζω την Κάρι ήταν απολαυστική κακία η psycho-Nanny, συν το ότι η ηθοποιός που την έπαιζέ ήταν super-hot.

Ο Quentin από την αρχή με άφηνε αδιάφορο ακόμα και τώρα τελευταία που ψιλοέστρωσε, η Μίλι ήταν αρκετά γλυκία αλλά με εκνεύριζει ο τόσο μεγάλος χρόνος που αφιερώνει η σειρά στη σχέση της με τον Μάουθ. Η Λίνσευ επείδη δεν είμαι Leyton fan δεν με έκνευρισε ποτέ απλά στα τελευταία επεισόδια νομίζω παραμένει στη σείρα χωρίς λόγο και απλώς τη βαριέμαι.

Jason και Owen μακράν οι χειρότεροι :thumbdown :thumbdown :thumbdown

Ο πρώτος ακόμα και αν δεν έπαιζε ενα τόσο σπαστικό χαρακτήρα είναι ο Federline όποτε δικαιωματικά τον αντιπαθώ μόνο και μόνο επείδη ποσπαθεί να κάνει καριέρα ως πρώην άνρας της Britney χωρίς να έχει κανένα ταλέντο.

Τον Owen όμως είναι που δεν άντεχα με τίποτα. Δεν την χαραμίζω την Μπρουκ μου(μας) για τα homo erectus μούτρα του.

Και καλά να πάθει που δεν έμαθε what was under the clothes:haha: :haha:

irene_gemini
14 Μαΐου 2008, 11:31
Και καλά να πάθει που δεν έμαθε what was under the clothes:haha: :haha:

Μη βιαζεσαι,μπορει να μαθει στον επομενο κυκλο!Δεν το εχω διαβασει πουθενα,απλες εικασιες μου ειναι!

t0ny3
17 Μαΐου 2008, 13:53
Mia και Quentin

Lizzangel
12 Σεπτεμβρίου 2008, 19:32
πιστεύω πως ο καλύτερος ήταν ο Pete Wentz , δεν υπάρχει βέβαια στην δημοσκόπηση-μάλλον επειδή δεν έμεινε αλλά...οι αδυναμίες...αχχχχχ....:oops: :oops: αδυναμίες...
Γι' αυτό ψήφισα τον Οουεν που ήταν μαναράκι...!:grin: :grin: