PDA

Δείτε τη Πλήρη Έκδοση : Αν βρισκόμασταν στη θέση του Λούκας, τι θα κάναμε;

Evelyn P.
18 Μαΐου 2008, 04:09
Καθώς διάβαζα όλα τα ποστ στο θέμα που σχολιάζαμε για το επισόδειο της Δευτέρας, αλλά και για το promo τηλ...σκέφτηκα να βάλουμε τον εαυτό μας στη θέση του Λούκας και να δούμε τι θα κάναμε στη δική του την περίπτωση αν βρισκόμασταν....

αν το θεωρείτε ενδιαφέρον...θα ήθελα να ακούσω την άποψη σας.....;)

manosf23
18 Μαΐου 2008, 11:49
Εγω αν ημουν στην θεση του θα εκλ@ν@ την Πευτον(για Λιντσεϊ ουτε κουβεντα) και θα παραδεχομουν οτι θελω τελικα την Μπρουκ, οποτε θα επαιρνα εκεινη

Evelyn P.
18 Μαΐου 2008, 11:56
Λες τόσο καιρό να καίγεται για Μπρούκ και εμείς να κάνουμε σενάρια επιστημονικής φαντασίας για Πέυτον και έτσι....:lipsseale :haha: Τι να πω?

Εγώ πάντως τουλάχιστον για τηλ θα έπαιρνα την Πέυτον για να της ζητήσω συγνώμη τουλάχιστον, και ας μη προχωρούσαμε μετά σε κάτι άλλο....
Αλλά είμαι γυναίκα και έτσι δε ξέρω αν θα άλλαζε κάτι αν ήμουν άντρας!!!!;)

irene_gemini
18 Μαΐου 2008, 13:16
Σ'αυτο το ερωτημα δε μπορω να απαντησω γιατι αν ημουν ο Λουκας δεν θα ηξερα σταθερα τι μου γινοταν και γιατι θα ειχα αυτοκτονησει πολυ νωριτερα οποτε δε θα ειχα καν διλλημα!:P:P

Red Patras
18 Μαΐου 2008, 15:16
Στην χειρότερη περίπτωση, θα μπορούσε ο Λούκας να φύγει από το Τρι Χιλ και να πάει κάπου άλλου για να ξεκινήσει ξανά την ζωή του ( έτσι μπ****ελο :lipsseale που την έκανε ).

Εγώ προσωπικά, την Πέυτον θα έπαιρνα τηλέφωνο. Η αλήθεια είναι οτι από την αρχή της σειράς ( εκεί που η Πέυτον παραλίγο να πατήσει τον Λούκας ), δεν υπάρχει Μπρουκ, δεν υπάρχει Λίντσει, δεν υπάρχει Νίκι, τίποτα. Υπάρχει Πέυτον, και μόνο Πέυτον. It's their destiny... :)

joel_barris
18 Μαΐου 2008, 15:30
Αμά ήταν να πάω στο Λς Βέγκας όπως ο Λούκας εννοείται ότι για παρέα θα ήθελα την party girl Μπρουκ για να το κάψουμε. Η Λίνσευ θα ήθελε γάμο, η Πέιτον αγάπες και λουλούδια οπότε Μπρουκ και πάλι Μπρουκ.

Εγώ προσωπικά, την Πέυτον θα έπαιρνα τηλέφωνο. Η αλήθεια είναι οτι από την αρχή της σειράς ( εκεί που η Πέυτον παραλίγο να πατήσει τον Λούκας ), δεν υπάρχει Μπρουκ, δεν υπάρχει Λίντσει, δεν υπάρχει Νίκι, τίποτα. Υπάρχει Πέυτον, και μόνο Πέυτον. It's their destiny... :)

Σε κείνη τη σκήνη σου φάνηκε ότι it's their destiny? Έμενα μου είχε φανεί ότι η Πέιτον στεναχωρήθηκε που δεν τον πάτησε με το αμάξι. :rotfl: :rotfl:
Πλάκα κάνω:P :P :P

smile88
18 Μαΐου 2008, 15:36
Αν ημουνα ο Λουκας,δεν γινονταν αυτο ολο το $%^@#$@$^$ με τις Μπρουκ,Πειτον και Λιντσεϊ...

irene_gemini
18 Μαΐου 2008, 15:47
Πλάκα κάνω:P :P :P

Καλα αυτο αν θελουμε το πιστευουμε!:P:P

marselinio
18 Μαΐου 2008, 16:08
Aν ημουν στην θεση του Λουκας θα ζητουσα συγνωμη απο την Πειτον,θα της ελεγα οτι δεν τα εννοουσα απλα οτι ημουν μπερδεμενος κ 8α εφευγα μονος μου,για να βρω τις απαντησεις που θελω...οσο χρονο κι αν μου επερνε
Αν τελικα δεν μπορουσα να τισ βρω τοτε 8α ζητουσα την βοηθεια η του Γουαιτι η της μητερας μου

Red Patras
18 Μαΐου 2008, 16:09
Με κριτήριο την λογική που ΔΕΝ υπάρχει μερικές φορές στο μυαλό του Μαρκ, μπορεί ο Λούκας στο τηλέφωνο να πάρει οποιονδήποτε για τον οποιονδήποτε λόγο του έρθει στο μυαλό. Τα τρία κορίτσια για να ξεκαθαρίσει την θέση του απέναντι τους, τον Νέϊθαν, τον Σκίλς ή τον Μάουθ για συμπαράσταση και για να ξεσκάσουν λίγο, τον Γουάιτι ή την μάνα του επίσης για συμβουλές και επειδή είναι τα γούρια του, μπας και πιάσει την καλή, τον Νταν για να περάσουν τις τελευταίες τους στιγμές σαν πατέρας-γιός, και να του ευχηθεί αργότερα καλή αντάμωση στην κόλαση γιατί προτίθεται να αυτοκτονήσει, κτλ. Η πιο ακραία περίπτωση δε, είναι να πάει στο ΝΒΑ Camp του Λας Βέγκας με τον Κουέντιν, για να δουν κάνα νέο παικτάκι για την ομάδα.

Evelyn P.
18 Μαΐου 2008, 17:16
Aν ημουν στην θεση του Λουκας θα ζητουσα συγνωμη απο την Πειτον,θα της ελεγα οτι δεν τα εννοουσα απλα οτι ημουν μπερδεμενος κ 8α εφευγα μονος μου,για να βρω τις απαντησεις που θελω...οσο χρονο κι αν μου επερνε
Αν τελικα δεν μπορουσα να τισ βρω τοτε 8α ζητουσα την βοηθεια η του Γουαιτι η της μητερας μου

νομίζω πως αυτό θα ήταν το καλύτερο σενάριο και το πιο λογικό.....:thumbsup1
Αλλά όπως προείπατε.... συμβαίνουν ποτέ λογικά πράγματα σε αυτόν τον δένδρινο λόφο???:mad: :P

SaPiLaS
18 Μαΐου 2008, 19:47
Ετσι όπως τα έχει κάνει ο Lucas ρε παιδιά...τι να πω!!!Εφόσον έχω φάει πόρτα απο Lindsay,θα προσπαθούσα να δικαιολογήσω το "I Hate You" αν όντως το είπε επειδή ήταν τύφλα και νευριασμένος,αν τα εννοεί αυτά που είπε τότε θα σταματούσα να έχω παρτίδες με την Peyton.Στην Brooke δεν ξέρω αν θα της τα ξαναέριχνα,λόγω της φιλίας της με την Peyton και γενικά για όλα αυτά που έχουν συμβεί στο παρελθόν.

ScottAndJean
18 Μαΐου 2008, 19:50
Αν ήμουν από την αρχή στην θέση του Λούκας, δεν θα είχε γίνει τίποτα από όλα αυτά.

Edit: Ok, sorry.

SaPiLaS
18 Μαΐου 2008, 19:57
Ρούλα τώρα το πας αλλού όμως...υποτίθεται οτι είμαστε στην συγκεκριμένη θέση που είναι τώρα ο Lucas.Αμα το πάρουμε έτσι θα φρόντιζα να μην τα είχα χαλάσει με την Brooke.:P

t0ny3
18 Μαΐου 2008, 21:07
κι εγω θα φροντιζα να τα εχω με την μπρουκ και δεν θα τα ειχα μπουρδουκλωσει.

semina
19 Μαΐου 2008, 04:00
Τι να πώ; Αυτός ο Λούκας αναμεσα σε τρεις γυναικές και καμμία δεν του κάνει. Αμαν. Την Λίνσλεει την αγαπα. Την Πέθτον την μισει που γύρισε και την Μπροθκ την βοηθά με το παιδάκι. Αμάν . Κάθε βδομάδα περιμένω με τρελή αγωνία την Τρίτη για το τι θα δω. Πάντως νομίζω ότι θα διάλεγα την Πέυτον γιατι είναι νομίζω ο έρωτας του ο μεγάλος , αποθυμένο ρε παιδί μου. Για αυτούς γραφτηκε αυτή η σειρά...:yahoo::dance::yahoo:

Lizzangel
12 Σεπτεμβρίου 2008, 19:26
Εγω αν ημουν στην θεση του θα εκλ@ν@ την Πευτον(για Λιντσεϊ ουτε κουβεντα) και θα παραδεχομουν οτι θελω τελικα την Μπρουκ, οποτε θα επαιρνα εκεινη

συμφωνώ απολύτως μαζί σου...
αλλα πουυυυυ:lipsseale :lipsseale :lipsseale