PDA

Δείτε τη Πλήρη Έκδοση : Ποιος είναι ο επόμενος που θα πεθάνει, μέσα στα επεισόδια 3 Χ 7,8,9...

Mathias
21 Νοεμβρίου 2006, 16:56
Ποιός κατά τη γνώμη σας θα πεθάνει (όχι θέλετε να πεθάνει) πρώτος στα επόμενα επεισόδια, της τρίτης season και γιατί.
Προσοχή, αν η αιτιολόγηση της άποψή σας, εμπεριέχει πληροφορίες ή φήμες, καλό θα ήταν να μπει σε spoiler ( η αιτιολόγηση).

Τζακ
Τσάρλυ (Χ)
Πίκετ
Μπεν
Σωγιερ
Κειτ
Τομ (Ζεκε)
Τζουλιετ
Άλλος

ps: Soto όταν μπορείς βάλε μια δημοσκόπηση, σε παρακαλώ:yes:

Προσωπικά θα ψήφιζα Τσάρλυ διότι

οι φήμες λένε για εκδίκηση της Τζούλιετ, επειδή ο Ήθαν ήταν ή αδελφός ή άντρας της και αφού και καλά οι παραγωγοί λένε όχι για τον Τζακ (αλλιώς θα ήταν ο υ΄π. αρ. 1).

Sotos_2002
21 Νοεμβρίου 2006, 17:04
Προσωπικά θα ψήφιζα Τσάρλυ διότι

οι φήμες λένε για εκδίκηση της Τζούλιετ, επειδή ο Γκούντγουιν ήταν ή αδελφός ή άντρας της και αφού και καλά οι παραγωγοί λένε όχι για τον Τζακ (αλλιώς θα ήταν ο υ΄π. αρ. 1).

Θες να πεις
τον Ηθαν...

kaloboli
21 Νοεμβρίου 2006, 17:08
εγω ψηφισα ben γιατι φαινεται να ειναι απο τους χαρακτηρες που ερχονται αναβουν φωτιες και μετα πεθαινουν αφηνοντας όλους τους υπολοιπους σαν ξεφραγγα αμπελια :grin::grin::lol:

Mathias
21 Νοεμβρίου 2006, 17:10
Θες να πεις
τον Ηθαν...
Ναι... thanks πάω να κάνω edit.

math_2005gr
21 Νοεμβρίου 2006, 17:11
egw psifisa allos...den mporw na fantastw poios, apla oloi oi alloi mou fainontai poli vasikoi xaraktires gia tin ploki kai mou fainetai diskolo na pethanei kapoios apo autous!

vevaia me auti ti seira ....pote den mporeis na eisai sigouros gia kati!!!!!!!!!!

theone89
21 Νοεμβρίου 2006, 17:13
o ben sigoura oxi, den exo kamia idea omos gia to pios tha apoxorisei!...

sheik
21 Νοεμβρίου 2006, 17:20
Mathias

Ειπες τον Τσαρλυ διοτι φημες λενε οτι ο Ηθαν ηταν αδελφος της Τζουλιετ κλπ κλπ.Ποιος ο λογος να πεθανει ο Τσαρλυ?Απο εκδικηση της Τζουλιετ?Αν ναι ως προς τι?Δεν εκανε κατι κακο ο Τσαρλυ...αν ισχυει κατι τετοιο,ο μονος που εχει λογο να σκοτωσει απο εκδικηση η Τζουλιετ ειναι ο Μπεν διοτι αυτος ειναι ο "ηθικος αυτουργος" για το θανατο του Ηθαν

theone89
21 Νοεμβρίου 2006, 17:26
Mathias

Ειπες τον Τσαρλυ διοτι φημες λενε οτι ο Ηθαν ηταν αδελφος της Τζουλιετ κλπ κλπ.Ποιος ο λογος να πεθανει ο Τσαρλυ?Απο εκδικηση της Τζουλιετ?Αν ναι ως προς τι?Δεν εκανε κατι κακο ο Τσαρλυ...αν ισχυει κατι τετοιο,ο μονος που εχει λογο να σκοτωσει απο εκδικηση η Τζουλιετ ειναι ο Μπεν διοτι αυτος ειναι ο "ηθικος αυτουργος" για το θανατο του Ηθαν

les giafto na thelei na ton skotosei?

Elesar
21 Νοεμβρίου 2006, 17:47
Θα έλεγα Π(ά)ουλο, αλλά θα με αποκαλέσσετε "προκατηλειμένο" ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ!!!!!!:haha::haha::haha::haha:
Από τα spoiler που προμηθεύουν κατά καιρούς οι "άνωθέν", μόλις τα διάβασα, και εξεπλάγην όταν άκουσα τα περί
θανάτου του Doctor :???:
όπως και τα περί "εκδίκισης" της Juliet- αδερφής Ήθαν να καθαρίσει το "Rock-Hobbit" - μας πέρνει την καιτούλα" Charlie:???:
Ποιος μπορεί να είναι ο επόμενος λοιπόν για το "island up in the sky"???:*(
H εγχείρηση του Ben θα πετύχει, ο Doctor δεν "αποδημεί" (εκτός και αν πρωταγωνιστήσει στη νέα ταινία του Σκορσέζε!!:shock:), Καιτούλα-Sawyer νέο ζευγάρι έχουν ακόμα!!!, Juliet μπαααααα, Piket αν και αντιπαθέστατος είναι αυτό το είδος που επιβιώνει έως το τέλος...οπότε θα ψηφίσω τον ΤΟM!!!:thumbdown:thumbdown:thumbdown:thumbdown πολύ ξύλο έχει ρίξει και λογικά θα τον τιμωρήσει η παραγωγή. Από όλους λοιπόν υποθέτω (χωρίς να γνωρίζω απο φήμες) ότι R.I.P. TOM nexttttttttt

siderhs1284
21 Νοεμβρίου 2006, 18:19
Nomizw oti tha einai o Tom
Den kserw giati alla exwa auth autn aisthsh!!!
Exei riksei toso ksilo as pathei kai autos kati!!!!!!!!

Mathias
21 Νοεμβρίου 2006, 18:55
Mathias

Ρε παιδιά συγνώμη,

Ο Τσάρλυ δεν πυροβόλησε τον Ήθαν;

ή εγώ έχω ψεύτικες μνήμες;:yes:

Μετά το edit:
Παιδιά μήπως μπερδεύετε τον Τομ με τον Πίκετ; Ο κακόμοιρος ο Τομ δεν έχει ρίξει ούτε ένα χαστούκι.

εκτός αν έχω version2 ψεύτικες μνήμες.:yes:

ria2006
21 Νοεμβρίου 2006, 19:16
Ναι ο Τσάρλυ πυροβόλησε τον Ηθαν κ εγώ δεν έχω καταλαβει ποιος είναι ο Τομ??????

sheik
21 Νοεμβρίου 2006, 19:20
O Tom ειναι ο τυπος με το ψευτικο μουσι(ετσι τον πρωτογνωρισαμε στη 1η σαιζον).
Mathias εχεις δικιο,απλα εγω σκεφτομαι πως επειδη η Τζουλιετ ειχε δειξει εκεινο το βιντεακι στον Τζακ,θελει τον Μπεν νεκρο διοτι αυτος ηταν ο αρχικος φταιχτης του θανατου του Ηθαν(αφου αυτος τον εστειλε να διεισδυσει στους Losties).Βεβαια το να πεθανει ο Μπεν το θεωρω ΑΠΙΘΑΝΟ.....

Ion13
21 Νοεμβρίου 2006, 19:48
Πάντως όχι ο Μπεν, αν και βιάστηκα να τον ψηφίσω ως πρώτο υποψήφιο.
Κι αυτό γιατί ενώ φαίνεται ότι έρχεται η ώρα του, ο καλός γιατρούλης Τζακ δε θα τον αφήσει να πεθάνει έτσι. Αυτό του έλειπε τώρα να του αφαιρέσουν την άδεια, και να μην μπορεί να ασκεί ιατρική στο νησί :p Ο τυπάς που χτυπάει συνέχεια τον Σώγιερ - δε θυμάμαι το όνομά του - είναι ο επόμενος (για να κάνει παρέα στη γυναίκα του στον άλλο κόσμο).

sheik
21 Νοεμβρίου 2006, 20:02
Βασικα ο τιτλος καλυτερα να αλλαξει και να σβηστει το "στα επεισοδια 7,8,9" διοτι δεν ξερουμε σιγουρα οτι καποιος θα πεθανει σε αυτα τα 3..
Καλυτερα σκετο "Ποιος θα πεθανει στα επομενα επεισοδια"

Sotos_2002
21 Νοεμβρίου 2006, 20:07
Βασικα ο τιτλος καλυτερα να αλλαξει και να σβηστει το "στα επεισοδια 7,8,9" διοτι δεν ξερουμε σιγουρα οτι καποιος θα πεθανει σε αυτα τα 3..
Καλυτερα σκετο "Ποιος θα πεθανει στα επομενα επεισοδια"

Αυτο θα προκαλεσει συγχηση γιατι καποιος που δεν εχει δει την τριτη σαιζον μπορει να νομιζει οτι αναφερομαστε στην 2. Για να σου δωσω ενα παραδειγμα, είχα φτιαξει περισυ ενα θεμα με τιτλο"Τι θα γινει στα 3 επομενα επεισοδια"(Αναφερομενος στα 2χ17-19) και κανεις δεν διαβαζε το εσωτερικο παρα εμπαινε και εκανε ποστ και μιλουσε για ασχετα επεισοδια απ' αυτα που αναφερονταν το τοπικ...;)

Mathias
21 Νοεμβρίου 2006, 20:48
Αυτο θα προκαλεσει συγχηση γιατι καποιος που δεν εχει δει την τριτη σαιζον μπορει να νομιζει οτι αναφερομαστε στην 2. Για να σου δωσω ενα παραδειγμα, είχα φτιαξει περισυ ενα θεμα με τιτλο"Τι θα γινει στα 3 επομενα επεισοδια"(Αναφερομενος στα 2χ17-19) και κανεις δεν διαβαζε το εσωτερικο παρα εμπαινε και εκανε ποστ και μιλουσε για ασχετα επεισοδια απ' αυτα που αναφερονταν το τοπικ...;)
Το σκέφτηκα Soto γιατί το θυμόμουν αυτό το σκηνικό, σκέφτηκα και αυτό που λέει ο Sheik και γι αυτό το λόγο πρόσθεσα στο τέλος τις τελίτσες. Πάντως αν νομίζετε πως πρέπει να εκφραστεί κάπως διαφορετικά - καλύτερα, δεν έχω πρόβλημα.

filo
21 Νοεμβρίου 2006, 21:23
Πίκετ δαγκωτό δίοτι τα ζευγαράκια πηγαίνουν μαζί, γιατί στις τελευταίες σκηνές το χάνει και θα την κάνει τη βλακεία, γιατί είναι αναλώσιμος.
Για το γιατρό αν και είχα διαβάσει κάπου πέρσι ότι
δεν τα έβρισκαν στο οικονομικό κατά τις ανανεώσεις συμβολαίων
το θεωρώ απίθανο, όπως και για Ben ή κάποιον άλλο απ' τους βασικούς σε αιχμαλωσία. Θα ρισκάρουν πολύ αν γίνει κάτι τέτοιο
Για το Χόμπιτ
είχα διαβάσει πέρσι ότι παίζουν κολλητιλίκια με τους σεναριογράφους και κάποιος απ' αυτούς, δε θυμάμαι ποιος, είχε κάνει δήλωση ότι δε πρόκειται να πεθάνει οπότε
εμμένω στην άποψή μου ότι θα μείνει μέχρι τέλους

tgiannak
21 Νοεμβρίου 2006, 22:48
Θα έλεγα Πάολο:P :thumbdown

Yiannakis
22 Νοεμβρίου 2006, 01:10
Αν αψηφίσω το spoiler περι Jack θα έλεγα ότι αυτός που θα πεθάνει θα είναι δευτεροκλασάτος χαρακτήρας ή τριτοκλασάτος.Όχι αυτοί που κάνουν το παιχνίδι.Προσπαθώ να μην συγχέω την character bomb με θάνατο βασικού πρωταγωνιστή.Δεν χρειάζεται να πεθάνουν κάποιον για να προκαλέσουν έκπληξη στο κοινό.
Νομίζω έχουν πει πως θα δούμε 4-5 θανάτους αυτή τη σεζόν.Κάπου εκεί μέσα θα είναι ψιλοάχρηστοι τρίτοι χαρακτήρες όπως η Ρόουζ(θα βγάλει καρκίνο πάλι) κι ο Μπερναρντ.Από δευτεροκλασάτους θα ψήφιζα Charlie,Ρουσώ ,Sun,Jin και Michael(στο επεισόδιο που θα εμφανιστεί εκτάκτως - λογικά θα τον σκοτώσουν αμέσως)

Και μιλάω πάντα για τους losties.Για τους others υποψήφιους έχω τους τριτοκλασάτους (Tom ,Picket)

Άντε όμως για να καταλήξω κάπου στη ψήφο ψηφίζω Sun (αυτήν που τόλμησε να σκοτώσει μία από τις υπαλλήλους μου);)

WeirdAL
22 Νοεμβρίου 2006, 03:08
Επιδη ολες οσες εκαναν εξωγαμο σεξ (και ειδαμε να κανουν) πεθαινουν, ψηφιζω Κεητ...

Elesar
22 Νοεμβρίου 2006, 07:20
Άντε όμως για να καταλήξω κάπου στη ψήφο ψηφίζω Sun (αυτήν που τόλμησε να σκοτώσει μία από τις υπαλλήλους μου);) axxaaxaxaaaxaaaxaxaxaxax:haha: Ο εργοδότης αγκαλιάζει με στοργή τους υπαλλήλους. Συνδικαλιστής ο Yiannakis!!!8)

xitu21
22 Νοεμβρίου 2006, 07:53
Βιάστηκα και ψήφισα καταλάθος τον Τομ, γιατί δε θυμόμουν ότι τον Ντάνι τον λένε Πίκετ στο επίθετο. Anyway, εγώ πιστεύω ότι θα σχολάσουν τον Ντάνι να πάει να βρει τη γυναίκα του, αν και θα προτιμούσα να σκοτώσουν τον Τζακ να τελειώνουμε με την πάρτη του. Άντε γιατί πολύ μας έχει πρήξει το ηθικό και τίμιο παιδάκι.

Mathias
22 Νοεμβρίου 2006, 12:11
Άντε όμως για να καταλήξω κάπου στη ψήφο ψηφίζω Sun (αυτήν που τόλμησε να σκοτώσει μία από τις υπαλλήλους μου);)

Χμ! Sun ε; Προσπαθώ να διαβάσω τη σκέψη σου. Γιατί ο φίλος μου o Yiannakis καταλήγει στη Sun; Κάτι θα ξέρει αυτός. :yes: Πάντως γενικά βλέπω μοιρασμένη την ψηφοφορία, αν και είναι νωρίς ακόμη.

ps:Φιλαράκι να σου στείλω ένα βιογραφικό μου;:P Αλλά θα ήθελα εταιρικό καπνό για τις συνδιαλέξεις μου και ένα Galaga model year 2007 για τις μετακινήσεις μου.8) Ε, έχουμε και μια προϋπηρεσία, άλλωστε.:)

Dexter
22 Νοεμβρίου 2006, 14:16
Michael(στο επεισόδιο που θα εμφανιστεί εκτάκτως - λογικά θα τον σκοτώσουν αμέσως)

Αμήν... 8) Πάντως εγώ λέω ότι θα πεθάνει Other, μάλλον ο Picket και δεν θα μου καεί καρφάκι! :P

tavlakis
22 Νοεμβρίου 2006, 15:12
Εγω θα έλεγα να πεθανει η Αlex... την ωρα που θα προσπαθει να βοηθησει την Kate και τον Sawyer...αυτο θα ειχε σαν αποτελεσμα να ανετραπει η σχεση των others με το Ben και οποτε ακομα πιο πολυ μπερδεμα....

Mathias
22 Νοεμβρίου 2006, 15:33
Τζακ 2
Τσάρλυ 6
Πίκετ 21
Μπεν 10
Σώγιερ 3
Κέιτ 5
Τομ (Ζέκε) 8
Τζούλιετ 6
Άλλος.. 7

Γιατί τόσα πολλά μέλη του Forum νομίζουν - πιστεύουν πως θα πεθάνει ο Pickett; Καμιά ιδέα κανείς;

tavlakis
22 Νοεμβρίου 2006, 15:36
Τζακ 2
Τσάρλυ 6
Πίκετ 21
Μπεν 10
Σώγιερ 3
Κέιτ 5
Τομ (Ζέκε) 8
Τζούλιετ 6
Άλλος.. 7

Γιατί τόσα πολλά μέλη του Forum νομίζουν - πιστεύουν πως θα πεθάνει ο Pickett; Καμιά ιδέα κανείς;

Ισως επειδη εχει ριξει πολυ ξυλο στον Sawyer και το παιζει πολυ κακος σε σχεση με τους others

ααα και επειδη ειναι πολυ μ*****:mad:

Mathias
22 Νοεμβρίου 2006, 16:08
Ισως επειδη εχει ριξει πολυ ξυλο στον Sawyer και το παιζει πολυ κακος σε σχεση με τους others

ααα και επειδη ειναι πολυ μ*****:mad:
Εντάξει συμφωνώ, αλλά το ερώτημα είναι ποιός νομίζω ότι θα πεθάνει και όχι ποιός θα ήθελα να πεθάνει. Αυτό είναι ένα άλλο topic.

tavlakis
22 Νοεμβρίου 2006, 16:30
Αυτο λεω και γω...οτι η παραγωγη μπορει να σκωτωσει τον Pickett γιατι θα νιωσουμε καλα...:P

Mathias
22 Νοεμβρίου 2006, 16:32
Αυτο λεω και γω...οτι η παραγωγη μπορει να σκωτωσει τον Pickett γιατι θα νιωσουμε καλα...:P
Ωραίος!
Keep Thinking...;)

Sotos_2002
22 Νοεμβρίου 2006, 17:09

Ισως μιας και τωρα οι losties εχουν το πανω χερι ο Σωγιερ θα παρει το οπλο απ΄τον Πικετ και η θα του πιξει η θα τον σακατεψει στο ξυλο...

aris3
22 Νοεμβρίου 2006, 18:23
die Pickett die!!!!!!!!!!!!

foofighter23
22 Νοεμβρίου 2006, 18:50
pisteyw enas apo tous 2 kainourgious losties giati mou fainetai oti tous valan gia kathara diakosmhtiko rolo opws o arzt(stadart lathos lew to onoma)paliotera-
nomizw oti o tzak me kapoion tropo tha thn glitwsei giati h istoria tha xasei ena vasiko meso eksistorhshs kai ekselikshs ths

Ion13
22 Νοεμβρίου 2006, 19:06
pisteyw enas apo tous 2 kainourgious losties giati mou fainetai oti tous valan gia kathara diakosmhtiko rolo opws o arzt(stadart lathos lew to onoma)paliotera-
nomizw oti o tzak me kapoion tropo tha thn glitwsei giati h istoria tha xasei ena vasiko meso eksistorhshs kai ekselikshs ths

Μπααα, εγώ το κόβω δύσκολο για τους 2 καινούριους.
Εγώ θεωρώ ότι επειδή άρχισαν να λιγοστεύουν οι ήρωες, μιας και εύκολα πεθαίνουν εκεί πέρα, έψαχναν να βρουν καινούριους ήρωες. Έτσι απ'το πουθενά, εμφανίστηκαν κι αυτοί, που στο μέλλον λογικά θα έχουν πολύ μεγαλύτερο χρόνο συμμετοχής. Κάποια στιγμή θα τους σκοτώσουν κι αυτούς, αλλά δεν πιστεύω σύντομα.

Yiannakis
22 Νοεμβρίου 2006, 19:13
ps:Φιλαράκι να σου στείλω ένα βιογραφικό μου; :P
Μικρέ και τιποτένιε χαμένε,πρώτα θα με σέβεσαι και θα με αποκαλείς με την προσφώνηση που αρμόζει σε ένα ιδρυτικό μέλος της Dharma.Και φυσικά δεν χρειάζεται να μου στείλεις βιογραφικό.Έχουμε σκανάρει τη μνήμη σου από τη σύλληψή σου(στη μήτρα εννοώ) μέχρι και σήμερα που μιλάμε.Ξέρουμε τα πάντα για σένα.Αυτό έλειπε...Επίσης εργάζεσαι ήδη για μας αλλά δεν το έχεις συνειδητοποιήσει.8)

Αλλά θα ήθελα εταιρικό καπνό για τις συνδιαλέξεις μου και ένα Galaga model year 2007 για τις μετακινήσεις μου.8) Ε, έχουμε και μια προϋπηρεσία, άλλωστε.:)

Χρειάζεται να συμπληρώσεις 108 ένσημα για να πάρεις προαγωγή (απο πειραματόζωο σε γραμματέα).Εταιρικό καπνό δικαιούσαι αλλά τον ξανθό (ultra light).Το Galaga model year 2007 θα είναι συλλεκτικό κομμάτι και θα το οδηγώ εγώ,ο Widmore κι o Degroot.Μπορώ να σου προσφέρω όμως την ψαρότρατα που έδωσε το τσιράκι μου ο Ben στον Michael (κατά τον Απρίλιο θα την πάρει πίσω...)

Για να γίνουν όμως όλα αυτά πρέπει να ακολουθήσεις πορεία 3-0-0-5 ανατολικά για να βρεις τη μία και μοναδική έξοδο απ' τον θόλο.Αν έχει χαλάσει το κουδούνι , βάλε μια φωνή να σου πετάξω τα κλειδιά από πάνω.:yes:

PS :Συγνώμη για το off-topic αλλά προκλήθηκα;)

sheik
22 Νοεμβρίου 2006, 21:26
LOOOL,εγραψες παντως..!

Elesar
23 Νοεμβρίου 2006, 05:06
Mathias, στο PSOFA ΔΕΝ θα σου μιλούσαμε ΠΟΤΕ με τέτοιο αυταρχικό ύφος...!!!:grin:

JaBa
23 Νοεμβρίου 2006, 11:50
Δεν θα με χαλούσε καθόλου να πέθαινε το εγγλεζάκι... Die Charlie Die!!!

Sotos_2002
23 Νοεμβρίου 2006, 13:33
Δεν θα με χαλούσε καθόλου να πέθαινε το εγγλεζάκι... Die Charlie Die!!!

Δεν θα πεθανει ο Τσαρλυ, τουλαχιστον οχι αμεσα γιατι τα σποιλερς λενε οτι
στα μεσα της χρονιας(δλα κατα το15-18 επεισοδιο καποιος θα μπει αναμεσα απ' αυτον και την Κλαιρ) οποτε εχει ακομα χρονο ζωης...

marios78
23 Νοεμβρίου 2006, 13:58
Εγώ ψήφισα ότι θα πεθάνει ο Μπερνάρντ.

lolita
23 Νοεμβρίου 2006, 15:34
αχμ

Πιστεύω η Τζούλιετ ..! τώρα πως και τι δεν ξέρω αλλα έτσι νομίζω..

tsiou
23 Νοεμβρίου 2006, 15:44
Ο Τζακ με τίποτα.Είναι βασικός πρωταγωνιστής και ο γιατρός της σειράς.Κάποιος από τους others θα είναι σίγουρα και αυτός θα είναι μάλλον ο Πικέτ

Lizard
24 Νοεμβρίου 2006, 13:57
Ο Τζακ με τίποτα.Είναι βασικός πρωταγωνιστής και ο γιατρός της σειράς.Κάποιος από τους others θα είναι σίγουρα και αυτός θα είναι μάλλον ο Πικέτ

Συμφωνώ μαζί σου tsiou με το ωραίο Fox avatar. Κι εγώ πιστεύω ότι ο Πίκετ θα πεθάνει :yahoo: (και πρέπει εδώ που τα λέμε) γιατί είναι πολύ psycho.

Zmaoulis
27 Νοεμβρίου 2006, 19:57
Στο όνειρο-όραμα του Λοκ στο 303 λέει ο Μπουν ότι η Κλαιρ και ο Τσάρλυ,θα κινδυνέψουν σύντομα.Ίσως να κινδυνέψουν μόνο κάθως διάβασα πιο πριν ότι δεν σκοπεύουν να τους καθαρίσουν.Πάντως το θεωρώ σίγουρο ότι θα γίνει κάτι μ' αυτούς,κάθως τα υπόλοιπα που είδαμε στο όραμα έγιναν ήδη.Η Κέιτ και ο Σώγιερ που ήταν "ζευγαράκι" στο όραμα παραήρθαν κοντά στη συνέχεια,ο Τζακ και ο Μπεν έχουν άφθονα τετ α τετ από τότε,και ο Σαγίντ "προστάτεψε" τους Κορεάτες.
Πάντως και εμένα μου τη σπάει ο Πίκετ,και προσφέρομαι να τον καθαρίσω,αλλά δε νομίζω ότι υπάρχει πιθανότητα να τη γλιτώσει από το Σώγιερ.:yahoo:

Mathias
27 Νοεμβρίου 2006, 23:11
Αλήθεια συνεχίζω να μην καταλαβαίνω την προφανή υπεροχή του Πίκετ, δεν καταλαβαίνω γιατί νομίζετε πως θα πεθάνει. Εκτός αν κάτι ξέρετε εσείς και δεν μου το λέτε.
Πάντως αν πεθάνει, σημαίνει πως μου κρατάτε μυστικά.:p
Περίεργα πράγματα....:???:

clarkkent
27 Νοεμβρίου 2006, 23:43
Λοιπον ψηφισα πικετ αλλα συμφωνα με εγγυρη πηγη που εχω μεσα απο abc η κειτ πιανει τον σωγιερ να χαριεντιζεται με τον τζακ και τους σκοτωνει και τους δυο και αυτοκτονει...

Ion13
27 Νοεμβρίου 2006, 23:46
Λοιπον ψηφισα πικετ αλλα συμφωνα με εγγυρη πηγη που εχω μεσα απο abc η κειτ πιανει τον σωγιερ να χαριντιζεται με τον τζακ και τους σκοτωνει και τους δυο και αυτοκτονει...

:lol: Ναι, το άκουσα κι εγώ αυτό. Εμένα μου το είπε ο πρόεδρος του καναλιού. :lol:

Sotos_2002
27 Νοεμβρίου 2006, 23:46
Αλήθεια συνεχίζω να μην καταλαβαίνω την προφανή υπεροχή του Πίκετ, δεν καταλαβαίνω γιατί νομίζετε πως θα πεθάνει. Εκτός αν κάτι ξέρετε εσείς και δεν μου το λέτε.
Πάντως αν πεθάνει, σημαίνει πως μου κρατάτε μυστικά.:p
Περίεργα πράγματα....:???:

Δες στο γνωστο τοπικ με τα preview kai spoiler ενα απ' τα τελευταια ποστ μου και θα καταλαβεις;)

rocco69
27 Νοεμβρίου 2006, 23:50
Ποιο abc ρε μεγαλε....Εμενα μου το ειπαν μεσα απο το fox που ειναι ανταγωνιστικο καναλι λογω prison break...πιο εγκυρη πηγη......

Mathias
27 Νοεμβρίου 2006, 23:52
Δες στο γνωστο τοπικ με τα preview kai spoiler ενα απ' τα τελευταια ποστ μου και θα καταλαβεις;)
Μπλόφα είναι Soto. Μπλόοοοοοοοοοοφα.8)
Το κάνουν σαν τους πολιτικούς. Βγάζουν βρώμα για να δουν αντιδράσεις και μετά αποφασίζουν τι θα κάνουν.:P

Sotos_2002
27 Νοεμβρίου 2006, 23:56
Μπλόφα είναι Soto. Μπλόοοοοοοοοοοφα.8)
Το κάνουν σαν τους πολιτικούς. Βγάζουν βρώμα για να δουν αντιδράσεις και μετά αποφασίζουν τι θα κάνουν.:P

Μπα απ' οτι φαινεται ειναι διασταυρωμενο.

rocco69
27 Νοεμβρίου 2006, 23:59
Μαγκες εγω πιστευω οτι τα απιστευτα αυτα μυαλα που γραφουν το σεναριο θα μας αφησουν αφωνους στην εξελιξη τις σειρας...ειναι πολυ καλοι σε αυτο που κανουν και ξερουν να παιζουν με την ψυχολογια του κοινου.
μην ξεχνατε οτι ολα γινονται για τα νουμερα.....

Mathias
28 Νοεμβρίου 2006, 00:06
Μαγκες εγω πιστευω οτι τα απιστευτα αυτα μυαλα που γραφουν το σεναριο θα μας αφησουν αφωνους στην εξελιξη τις σειρας...ειναι πολυ καλοι σε αυτο που κανουν και ξερουν να παιζουν με την ψυχολογια του κοινου.
μην ξεχνατε οτι ολα γινονται για τα νουμερα.....
Ποια νούμερα;
4 8 15 16 23 42 :P
ή
της AGB:???:

PS: παιδιά κάτι με έχει πιάσει σήμερα, κόψτε μου τη σύνδεση.:grin:

rocco69
28 Νοεμβρίου 2006, 00:16
Της τηλεθεασης φιλε μου...

Mathias
28 Νοεμβρίου 2006, 09:44
Της τηλεθεασης φιλε μου...
Καλώς ήρθες στην παρέα.... αστεία ήταν η ερώτηση.
Πάντως σοβαρά τώρα, αν θέλουν να συνεχίζουν να μας αφήνουν άφωνους, θα πρέπει να σταματήσουν λίγο να ασχολούνται με τα νούμερα. Ειδικά σε αυτό το κενό των τριών μηνών καμία αγωνία δεν έχω....ειδικά με τα spoilers που οι ίδιοι διαρέουν χειρουργικά.
Αλλά επιδή είμαστε offtopic καλύτερα να συνεχίσουμε ή στο {I Do} ή {Spoilers Φεβρουαρίου} ή στο {Γιατί βλέπω Lost}.

lost123
30 Νοεμβρίου 2006, 21:35
ψήφισα charley διότι πιστεύω ότι ήρθε η ώρα του,δεν προσφέρει κάτι και δεν είναι τόσο σημαντικός χαρακτήρας αν και τον βλέπουμε σχεδόν σε κάθε επεισόδιο.αργά ή γρήγορα θα πεθάνει νομίζω.
το καλό που τους θέλω να μην είναι η kate!!!!!!!!!!!!!!!!!

Deus-X-Machina
1 Δεκεμβρίου 2006, 04:21
Den iparxei periptosi na pethanei kapoios ek twn Sawyer,Kate,Jack,Locke
kathe fora skotonoun kapoion pou den exei simantiko rolo pleon sti seira afou mas deiksoun kai ena flashback tou (opos egine stin periptosi tou Eko,tis Anna Lucia kai tis Shannon)
I moni pou pige aklafti kai xoris flashback itan i Libby pou pistevo oti gia aftin kati tha mathoume ksana sto mellon
telospanton psifisa pantws Pickett an thimamai kala epeidi exo psifisei meres prin :)

nectar
5 Δεκεμβρίου 2006, 13:27
Καταρχάς αναρωτιέμαι γιατί το character bomb πρέπει να σημαίνει ότι κάποιος θα πεθάνει... γιατί αν είναι έτσι για να είναι bomb θα πρέπει να είναι κάποιος βασικός, πράγμα που το βλέπω λίγο χλωμό.

Εγώ πιστεύω (εκτός αν έχω χάσει κάποια σημαντικά επεισόδια εδώ στο φόρουμ) ότι το character bomb είναι άσχετο με μελλοντικό θάνατο κι ότι αφού έχουν πει για 4-5 θανάτους σ' αυτή τη season σίγουρα ο επόμενος που θα πεθάνει θα είναι κάποιος όχι τόσο σημαντικός.
Έτσι αν συνδυάσω το σκεπτικό αυτό με κάποια spoilers που διάβασα στο συγκεκριμένο τόπικ, καταλήγω μάλλον στην επιλογή "Άλλος" (δηλαδή κάποιος ανάμεσα στους Κλαίρ, Τζιν, Σαν, Ρόουζ, Μπερνάρντ) ή από τους others ο Πίκετ ή ο Τομ... είναι λοιπόν φανερό πως δεν μπορώ να ψηφίσω όλους αυτούς οπότε ψηφίζω κι εγώ τον Πίκετ, που μου έχει σπάσει τα νεύρα κι εύχομαι το τερπνόν μετά του ωφελίμου.

sLingEr
9 Δεκεμβρίου 2006, 12:22
Εγω λεω
Ο Τσαρλι την εχει λερομενη την φωλια του !!!!

nala
16 Δεκεμβρίου 2006, 20:37
Πιστευω ο Τομ ειναι ο πιο αναλωσιμος .Οι αλλοι εχουν ακομη να γραψουν ιστορια

perry
20 Δεκεμβρίου 2006, 14:38
Psifisa allos dioti eida to neo spoiler tou youtude. Na sas pw?

Pe8ainei i klair...

Mathias
23 Δεκεμβρίου 2006, 13:32
Εγω λεω
Ο Τσαρλι την εχει λερομενη την φωλια του !!!!
Εμένα πάντα πήγαινε το μυαλό μου ότι αυτός ήταν με τους άλλους, αλλά με σταματάει πάντα η σκηνή που ήταν κρεμασμένος στο δέντρο. Έτσι δεν λέω τίποτα.
άσχετο μεν αλλά και σχετικό.:)

Asriel
25 Δεκεμβρίου 2006, 16:38
Κι εγώ ψήφισα Πικέτ γιατί α) είναι από τους λίγους χαρακτήρες που δεν έχουν τίποτα να δώσουν β) σκωτώθηκε και η γυναίκα του και γ) αυτός ο θάνατος πρέπει να είναι λίγο "ευχάριστος' για τους θεατές, καθώς πιστεύω ότι ο Eko ήταν συμπαθής στην πλειοψηφία. Perry δώσε link :P

Nirvana
28 Δεκεμβρίου 2006, 18:57
Και εγώ ο Πίκετ θα ήθελα να πεθάνει γιατί έχει καταντήσει πολύ κουραστικός για να μην πω τίποτα χειρότερο αλλά βλέποντας τα trailers για τα επεισόδεια τοθ Φλεβάρη μου έχει καρφωθεί η ιδέα ότι ο επόμενος που θα μας αφήσει θα είναι ο Μπεν.Ελπίζω να μην δικαιωθώ και να πσοφήσει ο Πίκετ.

southerncomfort
29 Δεκεμβρίου 2006, 13:07
Ο Πάουλο θέλετε δε θέλετε θα ζήσει και θα παίξει πρωταγωνιστικό ρόλο στη συνέχεια. Διάβασα κάπου ότι υπέγραψε τριετές συμβόλαιο. Απορώ γιατί κανένας σας δε τον γουστάρει. Τα ίδια λέγατε και για τον Αρζτ και τελικά ο τύπος μας προσέφερε ένα από τα καλύτερα highlights της σειράς!

Nirvana
29 Δεκεμβρίου 2006, 18:34
Συμφωνώ σε αυτό που λες όμως μην ξεχνάς ότι τον Αρζτ τον έφαγε η μαρμάγκα!

skrapas
31 Δεκεμβρίου 2006, 16:22
Ψηφίσα Τομ. Απλά από τότε που άρχισε η 3η σαιζόν δεν κάνει τίποτα τζάμπα υπάρχει.

jimmys_1980
6 Ιανουαρίου 2007, 14:15
pisteuo o mpenet einai o pithanoteros mias kai einai sto krevati

solh
13 Ιανουαρίου 2007, 18:01
Πρώτα θα πεθάνει ο Πίκετ(θα τον σκοτώσει η Τζούλιετ), μετά ο Τσάρλι(μπορεί πάλι η Τζούλιετ) και μέχρι το τέλος της σεζόν ο Πάουλο(δεν έχει κλείσει 3ετές συμβόλαιο). Ο Μπεν δεν πεθαίνει σ'αυτή τη σεζόν γιατί το τελευταίο επεισόδιο είναι γι'αυτόν. Ο Ήθαν δεν ήταν αδερφός της Τζούλιετ αλλά άντρας της.Αυτάααααααα............

lost123
13 Ιανουαρίου 2007, 18:54
lol,το μόνο σίγουρο είναι ότι η Juliet θα σκοτώσει κάποιον.. :P

Mathias
22 Ιανουαρίου 2007, 16:14
Να που και κάποιος διάσημος έχει το ίδιο feeling σχετικά με το αν θα πεθάνει κάποιος ή αν το αν είναι πιθανόν.
Βέβαια λέει και άλλα ενδιαφέροντα πραγματάκια. Έχω κάνει bold τα σχετικά.
Δεν το βάζω spoiler, μια απλή συνέντευξη είναι.:)
----------------------------------------------------------

Josh Holloway, who stars as Sawyer on ABC's hit Lost, told SCI FI Wire that he and the rest of the cast constantly live with the knowledge that no one is untouchable on the show. "Oh, of course not," Holloway said in an interview at the Television Critics Association press tour in Pasadena, Calif. "I feel like in the current atmosphere of TV shows, they're willing to kill a main character without a problem. So that's always a possibility. ... I think the nature of the show and the organic way that they write, and still continue to create, is they're willing to let someone shine. If they shine, they'll write for them. If they don't, they'll move on. It's kind of the reality of what we do."

When the audience last saw Sawyer, he and Kate (played by Evangeline Lilly) had just made love inside the animal cage where he'd been held captive since the beginning of the season. He said that he had always been personally hoping for Kate to choose Sawyer over her other potential love interest, Jack (Matthew Fox), but was never sure that it would turn out in his favor.

"It's great, because neither of us really know where it's going, so we don't know exactly what to fully invest in, which actually plays on camera," Holloway said. "It's nice kind of not knowing. And one minute we're really kind of close and sappy, and the next minute we're like 'Who are you?' It's that thing. But our friendship has deepened quite a bit. We've been working together constantly and having to discuss these things and how we're going to do them and so forth. So it was good. And we're really proud of the way that love scene turned out, because we wanted it to be different. We wanted it to take some time and have some moments in the middle of it. Not just this crazy furious thing. Because it's been such a long time coming."

Holloway said that he missed working with the rest of the cast "very much" in the early part of the season, but hinted that there may be a reunion coming soon. "I'm looking forward to getting back to that," he said.

violete
22 Ιανουαρίου 2007, 17:09
Βρηκες σοβαρο ατομο να στηριχτεις Mathias ...:P
Τεσπα,περα απο το τριο Στουτζες (Jack ,Kate, Sawyer) που το θεωρω σχεδον σιγουρο οτι θα πανε τελικο,βλεπω Ben ή Julliete να αποχωρουν στα ημιτελικα μετα απο ηττα στην εδρα τους κιολας...:P

Ως υποψηφιο για αποχωρηση βεβαια ψηφισα Sawyer (η ελπιδα πεθαινει παντα τελευταια)!

lost123
22 Ιανουαρίου 2007, 21:12
κι εγώ πιστεύω ότι juliet ή ben θα πεθάνουν στην 3η σεζόν.ποίος απο τους 2 άραγε.......??

Elesar
23 Ιανουαρίου 2007, 04:19
Βρηκες σοβαρο ατομο να στηριχτεις Mathias ...:P
Τεσπα,περα απο το τριο Στουτζες (Jack ,Kate, Sawyer) που το θεωρω σχεδον σιγουρο οτι θα πανε τελικο,βλεπω Ben ή Julliete να αποχωρουν στα ημιτελικα μετα απο ηττα στην εδρα τους κιολας...:P

Ως υποψηφιο για αποχωρηση βεβαια ψηφισα Sawyer (η ελπιδα πεθαινει παντα τελευταια)!
Διακρίνω ένα μικρο τόνο απέχθειας απέναντι στον Sawyer ή είναι ιδέα μου???8)

koproskylo
23 Ιανουαρίου 2007, 16:03
Συγγνώμη που θα απαντήσω τόσο γενικά,αλλά δν με νοιάζει ποιος θα πεθάνει αρκεί να μην είναι ο Ben.
Πιστεύω(κατά την ταπεινή μου γνώμη) οτι στην πραγματικότητα δν είναι κακός και ας θέλει η Jouliet να τον σκοτώσει (που έλεγε στον Jack να τον σκοτωσει στην εγχείρηση).
άμα θυμαστε 2η σαιζον που πήγε ο Saxid να του φυτέψει μια σφαίρα μετά την φάση που βρήκαν το αερόστατο και κατάλαβαν οτι τους έλεγε ψέμματα φώναξε μέσα στην απελπισία του οτι δν είναι κακός.
Αλλά μάλλον λαλακία θα παίξει και θα τον αποτελειώσει ο Jack.

Sorry αν σας κούρασα,αλλά θέλω να πω και κάτι ακόμη που το κρατάω μέσα μου από τα Χριστούγεννα που είδα όλη τν 2η σαιζον και την 3η καπάκι:

LOCK,γιατι δν πεθαίνεις επιτέλους???
Κατέστρεψες την καταπακτή ενώ εσύ είσουν ο μοναδικός που πίστεψε σε αυτή και ακόμα ζεις?
Δν υπάρχει Θεία Δίκη σε αυτό τον κόσμο?

violete
23 Ιανουαρίου 2007, 17:06
Διακρίνω ένα μικρο τόνο απέχθειας απέναντι στον Sawyer ή είναι ιδέα μου???8)

Σωπα καλε....εγω???Η αληθεια ειναι οτι τον ψιλο-απεχθανομαι,και δεν μπορω και θα ηθελα να κοιταει (στη σειρα παντα) τα ραδικια αναποδα,αλλα δεν το λες και απεχθεια αυτο....υπερβολικε...:P

alexdeli
23 Ιανουαρίου 2007, 17:55
Ψηφισα Πικετ αλλα δεν ειμαι σιγουρος..Δεν ξερω αλλα νιωθω οτι θα πεθανει γυναικα..Αν οχι,τοτε πιο πιθανον ειναι να πεθανει ο τσαρλυ..

achilleas19
5 Φεβρουαρίου 2007, 00:03
Δε νομίζω να έχουμε πολλούς θανάτους από δω και πέρα...Μόνο τη Γαλλίδα και την κόρη της δε βλέπω να ζουν πολύ ακόμα...Από τους LOST ίσως ο Τσάρλι....

lan-di
5 Φεβρουαρίου 2007, 14:06
Εγώ θέλω να πεθάνει η Sun. Ήδη έχει ανοιχτές παρτίδες με τον Πίκετ. Αν συμβεί αυτό πιστεύω ότι θα αποκτήσει τεράστιο ενδιαφέρον ο ρόλος του Jin επάνω στο νησί. Δε θα'ναι λίγο να χάσει γυναίκα και παιδί. Θα τα πάρει στο κρανίο πιστεύω!!!

sheik
5 Φεβρουαρίου 2007, 15:20
...και εμεις θα βαριομαστε λιγοτερο!!

di99
5 Φεβρουαρίου 2007, 23:08
Εγώ ψήφισα Σώγιερ...

Estepa
6 Φεβρουαρίου 2007, 12:45
Πίκετ και θα τον σκοτώσει η Τζούλιετ.

Mathias
9 Φεβρουαρίου 2007, 02:00

Προσοχή Spoiler.

Φίλη Estepa μας έστειλες αδιάβαστους.:worthy: :respect:

Το έχω πει και εγώ στα spoilers και πολλοί άλλοι αλλά σε μια πρόταση με τόση σιγουριά και με τόση ακρίβεια; Μένω άφωνος.
Ποιά είσαι; Τι ξέρεις; Πες μας κι άλλα.

Soto πάρε τηλέφωνο τον Λίντελοφ και πες του άλλη φορά όταν γυρίζει κάποιο επεισόδιο να μην κοιτάει τις δημοσκοπήσεις του Greek Tv Subs.
Εντάξει;:mad:

filo
9 Φεβρουαρίου 2007, 11:55

:respect::respect::respect::respect::respect::resp ect::respect::respect:

Ε εντάξει τι να πω, κάτι πρέπει να παίζει με σένα...

solh
16 Φεβρουαρίου 2007, 00:09
ε εντάξει ρε παιδιά εγώ σας το είχα πει από τις 13/1 ότι θα πεθάνει ο πικετ, γιατί δε με πιστέψατε:p ? τώρα πάντως σειρά έχει ο τσάρλυ :dance: και ο πάουλο σ'αυτήν τη σεζόν σίγουρα. ο μπεν με τίποτα!

di99
16 Φεβρουαρίου 2007, 00:26
ε εντάξει ρε παιδιά εγώ σας το είχα πει από τις 13/1 ότι θα πεθάνει ο πικετ, γιατί δε με πιστέψατε:p ? τώρα πάντως σειρά έχει ο τσάρλυ :dance: και ο πάουλο σ'αυτήν τη σεζόν σίγουρα. ο μπεν με τίποτα!

Θέλω να δω τον Π(ά)ουλο όταν θα του λέει ο Ντέσμοντ ότι θα πεθάνει...Αυτό περιμένω τόσο καιρό στο Lost!!!!!!:mad::mad::mad::mad::mad::mad:

levis
16 Φεβρουαρίου 2007, 21:28
sigoura dn pethainoun oi jack,sawyer,lok,kate,sayid

elli_sawyermaniac
17 Φεβρουαρίου 2007, 23:55
Εγω ψήφισα τον Πίκετ για δύο λόγους:
1. Είμαι σίγουρη ότι θέλει και αυτός και οι σεναριογράφοι ν' ακολουθήσει την γυναίκα του,
2. Ο Σόγιερ αποκλείεται να καταφέρει να συγκρατήσει τα νευρα του για πολύ ακόμη!
Πάντως αν με ρωτουσατε ποιος θα ήθελα να πεθάνει άμεσα αυτός θα ήταν ο Τζακ και σίγουρα ο Π(ά)ουλο!!!!!!!!!!!!!!!!

Sotos_2002
17 Φεβρουαρίου 2007, 23:58
Εγω ψήφισα τον Πίκετ για δύο λόγους:
1. Είμαι σίγουρη ότι θέλει και αυτός και οι σεναριογράφοι ν' ακολουθήσει την γυναίκα του,
2. Ο Σόγιερ αποκλείεται να καταφέρει να συγκρατήσει τα νευρα του για πολύ ακόμη!
Πάντως αν με ρωτουσατε ποιος θα ήθελα να πεθάνει άμεσα αυτός θα ήταν ο Τζακ και σίγουρα ο Π(ά)ουλο!!!!!!!!!!!!!!!!

Συγνωμη αλλα μεχρι ποιο επεισοδιο εχεις δει;:???:

elli_sawyermaniac
18 Φεβρουαρίου 2007, 17:31
Συγνωμη αλλα μεχρι ποιο επεισοδιο εχεις δει;:???:
Γιατί είπα κάτι λάθος????????????????????????????????

sofia24
18 Φεβρουαρίου 2007, 17:37
Ο Charly προφανώς σύμφωνα με τα λεγόμενα του Desmond.Από κει και πέρα πιστεύω η Juliet να μας αφήσει.

Sotos_2002
18 Φεβρουαρίου 2007, 17:42
Γιατί είπα κάτι λάθος????????????????????????????????

Oχι αλλα αν σου απαντησει καποιος μπορει να κανει εκεινος λαθος:P.
Γι'αυτο σε ρωταω μεχρι ποιο επεισοδιο εχεις δει;

gregkerkyra
20 Φεβρουαρίου 2007, 11:41
Πιστεύω ο Τσάρλυ δν θα πεθάνει αμέσως. Ποτέ δν μας έχουν δώσει στο πιάτο κάτι τόσο εύκολα, κάποιος άλλος θα την πάθει εκεί που δν το περιμένουμε να είστε σίγουροι! Τώρα ποιός? Ένας θεός ξέρει!

tmjuju
26 Φεβρουαρίου 2007, 13:23
bodycount body count

Πολυ αιματοστεγες το θεμα!

Καλησπέρα σε όλους - αυτό είναι το πρώτο μου μυνιμα.

mrprimo
16 Απριλίου 2007, 19:15
αυτος που θα πεθανει ειναι ο μιστερ εκο και δεν το περιμενα!ηταν σιγουρα απο τους καλυτερους νεους που εβαλαν στο εργο.:cry:

xrysan8h
16 Απριλίου 2007, 19:22
ο πικετ δεν ειναι ηδη νεκρος βρε παιδια? απο τα χερακια της ιουλιετας? ο τζακ ηταν να πεθανει απο το πιλοτικο επεισοδιο!! λετε γι αυτο να του δινουν τωρα το φιναλε? να τον τελειωνουν μεγαλοπρεπως? εχω την αισθηση (και δεν το θεωρω σποιλερ αυτο) οτι ο θανατοσ του τσαρλυ ισως να ναι μπλοφα .. το εχει πει ναι μεν ο ντεσμοντ, αλλα ο τσαρλυ γλυτωνει συνεχεια.. μηπως οι σεναριογραφοι μας δωσουν ενα αλλο θανατο, ενα ατομο που δεν θα περιμενουμε, για να μας σοκαρουν? αυτη ειναι η φιλοσοφια του λοστ εξαλλου!!

υγ... τωρα μολις προσεξα την ημερομηνια του τοπικ!! οκ.. ο πικετ ζουσε ακομη τοτε!!

Tigran
16 Απριλίου 2007, 19:53
ποιός είναι ο Πίκετ?

anthony_88
16 Απριλίου 2007, 21:22
Κανεις πλακα? Ο Ντανυ, ο τυπος που σκοτωσε η Juliet στην παραλια στο 3χ07

Mathias
16 Απριλίου 2007, 21:30
ποιός είναι ο Πίκετ?
Αύριο με τον κηδεμόνα σου. Πάλι αδιάβαστος ήρθες;:P
... και για να τσαντίσω μερικές γυναίκες του forum: Αυτός που κάθε 108 λεπτά ξυλοφότρωνε τον Sawyer.:grin: