PDA

Δείτε τη Πλήρη Έκδοση : Τί πιστεύετε ότι έγιναν αυτοί που απαχθήκαν;

tavlakis
29 Νοεμβρίου 2006, 01:22
Κάποια στιγμή αυτοί θα εμφανιστούν...ή όχι?
Θα έχουν εφαρμοστεί και σ'αυτούς πειράματα όπως στην Clair?
Θα έχουν πάρει το μέρος των άλλων?
Ή απλά δέν θα τους ξαναδούμε?

Deus-X-Machina
29 Νοεμβρίου 2006, 02:35
ela nte..eidika ta paidia pou eixan apagagei oi alloi pistevo tha emfanistoun kapoia stigmi..se alli saizon omos..oxi stin triti

sheik
29 Νοεμβρίου 2006, 09:23
Λαθος.Στο 8 επεισοδιο,δηλαδη στις 14 Φεβρουαριου,θα δουμε την Cindy και τα παιδακια...

Lunargap
29 Νοεμβρίου 2006, 09:47
Λαθος.Στο 8 επεισοδιο,δηλαδη στις 14 Φεβρουαριου,θα δουμε την Cindy και τα παιδακια...

Άντε μπράβο γιατί εκτός από τον Μπερνάρντ, έχουν εξαϋλωθεί οι tailies:(

Ελπίζω τουλάχιστον σε αυτό το επεισόδιο να μάθουμε λίγα πράγματα για το τι έχει γίνει με αυτούς που απήχθησαν :???:

tgiannak
29 Νοεμβρίου 2006, 12:43
Λογικα τους έχουν σε αλλο νησι οι αλλοι....δε μπορω να σκεφτώ κατι αλλο...:)

palto
29 Νοεμβρίου 2006, 12:52

κάνα νέο για την barbie? :p

brazdas
29 Νοεμβρίου 2006, 13:01
Όσους απαγάγανε στην αρχή πάντως πρέπει να τους κάνανε τρελά πειράματα και τέτοια.:( Για να τους κρατάνε ακόμη λέτε να είχαν επιτυχία τα πειράματα; ή τους έχουν κι αυτούς να δουλεύουν όπως τον Σώγιερ και την Κέιτ; Δεν πιστεύω (και δεν θέλω, ακόμα) να έχουν σκοτώσει κανέναν απ' αυτούς.

Αχικο μήνυμα από tgiannak
Λογικα τους έχουν σε αλλο νησι οι αλλοι
Μπορεί όντως να τους έχουν σε ένα τρίτο(!!!:shock: ) νησί που και αυτό δεν το είδε κανένας απ' τους χαμένους.:shock:

Dexter
29 Νοεμβρίου 2006, 14:01
Και άραγε στη σπηλιά της αρκούδας που είχε "απαγάγει" τον Mr. Εκο, τι ήταν τα πτώματα που είχε δει ο Λοκ...? Ήταν άραγε άλλοι επιζώντες ή μήπως ήταν κάποιοι από τους απαχθέντες και ίσως κάποια από τα παιδιά? Αν θυμάμαι καλά, τα πτώματα δεν φαίνονταν για ενήλικους και επιπλέον, νομίζω υπήρχε ένα φορτηγάκι πλαστικό.... Για να ακούσω απόψεις... Πάντως αν όντως στο 8ο δούμε κάτι σχετικό, θα κλείσουν στόματα σχετικά με τις απαντήσεις που (δεν) δίνονται και θα πορωθούμε μάλλον άσχημα... :yahoo:

batigoal
29 Νοεμβρίου 2006, 15:47
Genika to olo 8ema me tis apagwges tis metamfieseis ktl den polipei8ei....
8a dume sti sinexeia mipws kai mas dwsoun kamia parapanw info

Deus-X-Machina
29 Νοεμβρίου 2006, 16:21
To na iparxei kai trito nisi to apokleiw..tha itan megali mparoufa tou senariou kai de mas exoun sinithisei se tetoia

Mathias
29 Νοεμβρίου 2006, 16:59
To na iparxei kai trito nisi to apokleiw..tha itan megali mparoufa tou senariou kai de mas exoun sinithisei se tetoia
Θα συμφωνήσω κι εγώ με τη σκέψη σου.
Η αλήθεια είναι ότι δεν μας έχουν δώσει τροφή για να κάνουμε υποθέσεις.
Μπορεί να παίζει το θέμα των άλλων καταφυγίων, που ήταν στον χάρτη του Λοκ, στην πόρτα και δεν τα έχουν βρεί.
Μπορεί να παίζει το χωριό των άλλων.
Μπορεί να παίζει οτιδήποτε στο νησί (είναι τεράστιο).
Και μερικά πιο προχωρημένα:
Μπορεί να παίζει αυτό που θα ήταν έτοιμο σε δύο εβδομάδες.
Μπορεί να παίζει μεταφορά τους σε άλλο χρονικό σημείο ή άλλη «διάσταση».
( Και μην μου απαντήσει κανείς πως οι παραγωγοί τα έχουν αποκλείσει, γιατί έχει αποδειχτεί ότι δεν τα έχουν αποκλείσει ειδικά και μεμονομένα αλλά ως γενική εξήγηση στο όλο Lost. Αν διαβάσει κανείς προσεχτικά τις πιο πρόσφατες δηλώσεις τους, θα το καταλάβει. Δεν λέω πιο πολλά γιατί είναι spoilers, δείτε το spoilers Φεβρουαρίου.)
Πάντως νομίζω πως είναι ζωντανοί και δεν θα έχουν πάθει τίποτα κακό.

tavlakis
29 Νοεμβρίου 2006, 17:29
Το θέμα είναι οτι όταν γυρίσουν, (άμα), θα ΄πάρουν το μερος των άλλων ή των losties?Εγω πιστεύω οτι θα τους έχουν σβήσει την μνήμη σαν την Clair και μπορεί να εναντιοθούν των losties.... τραβηγμένο? :P

mitsos10
29 Νοεμβρίου 2006, 18:03
Το θέμα είναι οτι όταν γυρίσουν, (άμα), θα ΄πάρουν το μερος των άλλων ή των losties?Εγω πιστεύω οτι θα τους έχουν σβήσει την μνήμη σαν την Clair και μπορεί να εναντιοθούν των losties.... τραβηγμένο? :PΚαθόλου τραβηγμένο.Μου είχε περάσει και εμένα από το μυαλό να τους σβήσουν την μνήμη άλλα όχι και να εναντιωθούν στους losties.

tavlakis
29 Νοεμβρίου 2006, 18:07
Επειδή το σβήσημο μνήμης το έχουμε δεί και την εμφύτευση δεν την έχουν αρνηθεί οι παραγωγοί...όλα μπορούμε να τα περιμένουμε...

Ion13
29 Νοεμβρίου 2006, 22:09
Μήπως τους αφήσαν να φύγουν όπως έκαναν με τον Μάικλ και το γιο του? Στο κάτω κάτω κάποιες φορές τους ακούσαμε να λένε ότι απαγάγουν τα άτομα που είναι καλά, και αφήνουν τους σκάρτους (δεν το είπαν ακριβώς έτσι δηλαδή, αλλά μπας περιπτώσει). Μήπως τους άλλους τους αφήνουν στο νησί για να συμμετάσχουν σε κάποιου είδους πείραμα?

George78
29 Νοεμβρίου 2006, 23:36
Μήπως τους αφήσαν να φύγουν όπως έκαναν με τον Μάικλ και το γιο του? Στο κάτω κάτω κάποιες φορές τους ακούσαμε να λένε ότι απαγάγουν τα άτομα που είναι καλά, και αφήνουν τους σκάρτους (δεν το είπαν ακριβώς έτσι δηλαδή, αλλά μπας περιπτώσει).
Συμφωνώ:yes:

nectar
5 Δεκεμβρίου 2006, 14:10
Λογικά μπορεί να παίζουν πολλά σενάρια με όσους έχουν απαγάγει και το πιο σίγουρο είναι ότι τους έχουν κάνει ή εξακολουθούν να τους κάνουν πειράματα.
Τώρα που βρίσκονται... θα δείξει. Υπάρχουν πολλά ανεξερεύνητα ακόμα μέρη σ' αυτό το τεράστιο νησί (ανεξερεύνητες καταπακτές κλπ.) και υπάρχει πάντα και η εναλλακτική του μικρού νησιού. Αφού υπάρχει πάντως η πληροφορία ότι θα δούμε κάποιους απ' αυτούς στο 03.08 ας περιμένουμε τους αρμόδιους να ρίξουν φως σ' αυτήν την μέχρι τώρα σκοτεινή υπόθεση:*(

p.s. συγνώμη για το spoiler

lost123
5 Δεκεμβρίου 2006, 14:47
κι εγώ πιστεύω ότι δεν έχουν πάθει κάτι.θα μάθουμε στο επεισόδιο 3Χ08.
άσχετο,αλλα το επόμενο επεισόδιο (3Χ07) το flashback θα είναι της juliet?ή κάποιου άλλου..?

Edit:[Sotos_2002]: Προσεχετε λιγο τα σποιλερ σε γενικα θέματα

naf1213
21 Φεβρουαρίου 2007, 17:50
Παιδια, ποιος ειναι ο πατερας του μωρου της Claire?

sheik
21 Φεβρουαρίου 2007, 18:05
Ο πρωην γκομενος της Κλαιρ :p

lost123
21 Φεβρουαρίου 2007, 18:31
αύριο λοιπόν θα μάθουμε...!!!πάντως απο το τρέιλερ η cindy μου φάνηκε μιά χαρά και μάλιστα θυμίζει να είναι the other!θέλω να πώ ότι μιλούσε στον jack λες και ήταν ενημερωμένη για όλα και μου φάνηκε οτί ήταν απο την αρχή στο κόλπο!

di99
21 Φεβρουαρίου 2007, 18:40
Πιστεύω ότι όσους απήγαγαν οι Others ,θέλουν να τους κάνουν δικούς τους, οπότε μάλλον είναι μια χαρά όλοι..Από ότι έχω καταλάβει σκοτώνουν μόνο αν κάποιος πάει να τους ξεφύγει-αντισταθεί....
Οι Others είναι καλοί άνθρωποι!!!!;) ;) ;)

LOSTtoo
21 Φεβρουαρίου 2007, 21:38
Egw eksakolouthw na pisteuw pws kati tha ginei kai oi others tha vgoun kaloi telika.... etsi lew...
Den kserw...

Allwste to eixe pei ki o Ben...

naf1213
21 Φεβρουαρίου 2007, 23:47
Συμφωνω με τον LOSTtoo...!!

TaSeaS-GvL
22 Φεβρουαρίου 2007, 09:05
mas exoun porosei ASXIMA !!! elpizo na to teliosoun 4 season !!! to poly !!!