PDA

Δείτε τη Πλήρη Έκδοση : Chuck 2x13 - Chuck Versus the Suburbs

GTVSBot
17 Φεβρουαρίου 2009, 02:00
Σειρά : Chuck
Σαιζόν : 2
Επεισόδιο : 13
Τίτλος : Chuck Versus the Suburbs

Κανάλι : NBC
Πρώτη Προβολή : 16/02/2009

Περίληψη :

O Chuck και η Sarah πρέπει να υποδυθούν ένα ευτυχισμένο ζευγάρι παντρεμένων που ζει στα προάστια, εκεί όπου συναντούν μερικούς πολύ ενδιαφέροντες χαρακτήρες. Εντωμεταξύ, η γυναίκα του Big Mike ζητά διαζύγιο, και ο ίδιος \"ξεσπάει\" στην δουλειά.

great
17 Φεβρουαρίου 2009, 10:42
για να μην μπερδευτείτε...αυτό που βρίσκετε 2x14 είναι το 2x13
Κάτι έχει γίνει με την αρίθμηση από το NBC δεν έχω καταλάβει ακριβώς

dimath
17 Φεβρουαρίου 2009, 10:48
Κάτι έχει γίνει με την αρίθμηση από το NBC δεν έχω καταλάβει ακριβώς

Την προηγούμενη εβδομάδα ήταν κανονικά να προβληθεί το επεισόδιο "Chuck Versus the Best Friend" και θα ήταν το 13ο. Λόγω όμως της έκτακτης συνέντευξης τύπου του Obama, αναβλήθηκε και πήγε 2 βδομάδες αργότερα. Το "Chuck Versus the Suburbs" που κανονικά θα ήταν το 14ο, δεν μετακινήθηκε και γι' αυτό πλέον είναι το 13ο και την επόμενη εβδομάδα θα παίξει το "Chuck Versus the Best Friend" ως 14ο.

Κάποιοι προφανώς μπερδεύτηκαν και άφησαν την παλιά αρίθμηση των επεισοδίων.

lostS4
17 Φεβρουαρίου 2009, 14:36
Να ρωτήσω κάτι- όχι και τόσο άσχετο.
Πρέπει να έχουμε δει και το προηγούμενο επεισόδιο για να δούμε και αυτό?
Χάνουμε τίποτα σχετικά με την υπόθεση κλπ?:)

NeoRanger
17 Φεβρουαρίου 2009, 14:40
Όχι, απολύτως τίποτα. Το επισόδειο στέκεται μόνο του.

,,, Τώρα το προηγούμενο που θα δούμε την επόμενη εβδομάδα δεν ξέρω.

akrivi_4
17 Φεβρουαρίου 2009, 18:44
Πολυ καλο το επεισοδιο..Μ'αρεσε που επρεπε να το παιξουν happy couple, αλλα τι καταθλιψη που ηταν το μερος..Να χτυπας το κεφαλι σου στον τοιχο...και οι γειτονες ενας κι ενας..
Τωρα ο Τσακ εχει μυστικα στο κεφαλι του και της CIA και FULCRUM??:???:

Παντως ξενερωσα που απομακρυνθηκε παλι η Σαρα...Αυτο θα γινεται τωρα?? Μια θα θελει ο ενας και μια ο αλλος???? Χρυση τομη παιδια!!!:P :P

Και το απιστευτο γελιο ηταν η τελευται σκηνη του Bye More:lol: :lol:
Εβαλε τα χερακια του και εβγαλε τα ματακια του Μοργκαν:rotfl: :rotfl:

Επισης αξιο σχολιασμου ειναι το μαλλακι του Εμετ:rotfl: :rotfl:
Τι ηταν αυτο ρε παιδια??? Δεν πας πουθενα ετσι φιλε...:haha: :haha:

vasilis1971
18 Φεβρουαρίου 2009, 09:18
Τώρα κατάλαβα γιατί το 2.14 παίχτηκε πριν από το 2.13. Έπρεπε να είναι επίκαιρο γιατί έχει αναφορές στη γιορτή των ερωτευμένων και θα ήταν εκτός χρόνου αν παιζόταν την επόμενη εβδομάδα

great
18 Φεβρουαρίου 2009, 10:39
Καλό ηταν, γελιο είχε
Απίστευτη η εξέλιξη με το "You're banging my mom" :rotfl:
Γέρασε και η Jenny

crais
18 Φεβρουαρίου 2009, 14:22
πολυ καλο το επισόδειο και αρκετό γέλιο.
kai 2ο update του chuck

η Άννα που είναι:cry:? την ξεχασανε ή κάνει εκπαίδευση στη CIA?:lol:

Το συμπέρασμα του επισοδείου
Big Mike the MILF Hunter :P :P :P

smile88
18 Φεβρουαρίου 2009, 15:51
Πολυ καλο το επεισοδιο!Ενιωθα ομως οτι κατι του ελειπε κι γι' αυτο δεν ψηφισα αριστο...
Ωραια η φαση με το ζευγαρωμα Τσακ-Σαρα!
Πωπω,τωρα ο Τσακ θα μπορει να αναγνωριζει κι τους πρακτορες της Φουλκραμ!Σουπερ!:grin:
Η Ελι μου φανηκε γερασμενη ή κανω λαθος?
:respect:Μεγαλος Μαικ με την μανα του Μοργκαν!:rotfl::rotfl::rotfl::rotfl:
Κι εχω πειστει,η Αννα κανει εκπαιδευση στην CIA!Δεν λεει να ειναι στα opening credits κι να μην εχει παιξει πανω απο τα μισα επεισοδια!:???:

Simos69
18 Φεβρουαρίου 2009, 15:59
Πολύ καλό το επεισόδιο, με έκανε να γελάσω πολύ.

Όσο για την σχέση Chuck-Sarah δεν πιστεύω ο πρώτος να κρατάει τα συναισθήματα του περισσότερο...έχω αρχίσει να τον λυπάμαι με τόσες ήττες που έχει φάει...Περίμενα σε αυτό το επεισόδιο να γίνει κάτι λόγω του Valentine...αλλά τίποτα.

v@nd@lo$
18 Φεβρουαρίου 2009, 16:35
Πάρα πολυ καλό επεισόδιο, αυτή η σειρά όσο πάει και γίνεται καλύτερη:clapping:

Η φάτσα του αρχι-τρομοκράτη είναι αυτό που λένε θέλει η π******α να κρυφτεί και η χαρά δεν την αφήνει:lol:

Η ανατροπή ήταν ότι όλη η γειτονιά ήταν της Fulcram, όσοι δεν πέθαναν έχουν και αυτοί τον Διακομιστή; (Δεν νομίζω αλλά το κρατάω σαν ιδέα)

Όσο για το Τσακ-Σάρα, ο Τσακ την έχει δαγκώσει άγρια την λαμαρίνα:yes: , όποια του ρίχνουν δίπλα, ακολουθεί το μότο: βλέπετε (και εμείς βλέπουμε;) ) αλλά δεν αγγίζετε.

Υπάρχει μόνο η Σάρα.-

Εδώ εμφανίστηκε η Τζιλ και δεν είχαμε εξελίξεις, τι να μας πουν και οι υπόλοιπες

savvas999
18 Φεβρουαρίου 2009, 17:21
Πολύ καλό το επεισόδιο :thumbsup1

Ωραίο το όλο στόρι με την γειτονιά και Fulcram!
Όπως επίσης αρκετά συγκινητικό το τέλος του επεισοδίου.

san_pedro86
19 Φεβρουαρίου 2009, 02:27
Πολύ καλό το επεισόδιο όπως άλλωστε και το προηγούμενο...

Καλά τόση ποσότητα πληροφοριών πως θα τη χωρέσει στον εγκέφαλο του???

Αλήθεια ξέρεις κανείς αν η σειρά θα πάει και για 3η σεζόν???

vasilis1971
19 Φεβρουαρίου 2009, 12:08
Πολύ καλό το επεισόδιο όπως άλλωστε και το προηγούμενο...

Καλά τόση ποσότητα πληροφοριών πως θα τη χωρέσει στον εγκέφαλο του???

Αλήθεια ξέρεις κανείς αν η σειρά θα πάει και για 3η σεζόν???
Από ό,τι θυμάμαι, η σειρά δεν πήγε και τόσο καλά αυτή τη σεζόν, οπότε δύσκολο το βλέπω να πάει και για του χρόνου, αλλά ποτέ δεν ξέρεις. Βέβαια δεν έχω ακούσει ή διαβάσει κάτι σίγουρο.

Mr. 47
19 Φεβρουαρίου 2009, 18:11
Εμένα πάλι μου αρέσει αυτή η σαιζόν πιο πολύ από την προηγούμενη, αντίθετα με ΠΟΛΛΕΣ άλλες σειρές που η 1η είναι συνήθως και η καλύτερη σαιζόν.

t0ny3
19 Φεβρουαρίου 2009, 19:36
Αλλο ενα Αριστο επεισοδιο!!!!!!!:clapping:

Πολυ ωραιο το στορυ με το ευτηχισμενο ζευγαρι Τσακ-Σαρα.
Τα παλικαρια στο Μπαι Μορ δεν την παλευουν!!:lol: :lol:
Ο Κεισι εδωσε παλι ρεσιταλ.:respect:
Η σειρα ειναι απο τις λιγες που δεν με εχει απογοητευσει ποτε.Θα ειναι κριμα να τελειωσει φετος και να μην εχει 3η σεζον:(
Στο τελος στενοχωρηθηκα:*( .Θελω Σαρα και Τσακ μαζι.Φοβερο το τελος.

Η μαμα του Μοργκαν με τον Big Mike:lol:
Απιστευτη η σκηνη οταν ετρεχε στον δρομο ο Τσακ με το μποξερακι:haha:

NeoRanger
20 Φεβρουαρίου 2009, 08:39
Από ό,τι θυμάμαι, η σειρά δεν πήγε και τόσο καλά αυτή τη σεζόν, οπότε δύσκολο το βλέπω να πάει και για του χρόνου, αλλά ποτέ δεν ξέρεις. Βέβαια δεν έχω ακούσει ή διαβάσει κάτι σίγουρο.

Βασικά, η σειρά είναι σχεδόν σίγουρο πως θα πάει και του χρόνου (το "σχεδόν" είναι η λέξη κλειδί). Αν και πράγματι δεν τα πάει ιδιαίτερα καλά, όλο το δίκτυο (NBC) αντιμετωπίζει αυτό το πρόβλημα και μεταξύ των σειρών που συζητούνται να πάνε για κόψιμο, το Chuck είναι το τελευταίο στη λίστα.

Βέβαια, δε θα ξέρουμε τίποτε με σιγουριά μέχρι να βγει το line-up για του χρόνου σε κάτι μήνες.

t0ny3
20 Φεβρουαρίου 2009, 11:26
thanx NeoRanger.Κι εγω κατι τετοιο εχω ακουσει.

{SoK}
23 Φεβρουαρίου 2009, 00:29
Άριστο :clapping: Καιρό είχα να απολαύσω επεισόδιο Τσακ και σήμερα μπορώ να πω ότι το ευχαριστήθηκα. Ωραίοι guest-stars ως πράκτορες της Fulcrum και για άλλη μια φορά Τσακ-Σάρα-Κέισι και Buy More :worthy::respect::worthy:

anthony_88
23 Φεβρουαρίου 2009, 12:38
Ενταξει, πολυ καλο και λοιπα...
Αλλα με εχει κουρασει αυτο το συνεχες νταραβερι με την Σαρα και ενω το θελουν, στο τελος παντα να μη γινεται τιποτα... Just work things out already...
And here i am να ανησυχω για την εκβαση ενος ειδυλλιου και να το συζηταω και σε ενα φορουμ. Πολλα απιστευτα γινονται τελευταια :P

Jane1
26 Αυγούστου 2011, 23:52
Άριστο το επεισόδιο, πολύ μου άρεσε.
Όλη η γειτονιά Fulcrum; :shock: Αυτό δεν το περίμενα με τίποτα. Φοβερή εξέλιξη. Η ξανθιά μου φάνηκε γνωστή αλλά δεν μπορώ να θυμηθώ από που την ξέρω.
Είδαμε και Τσακ-Σάρα ως παντρεμένο ζευγάρι, έστω και στα ψέματα.
Ο Μεγάλος Μάικ με τη μάνα του Μόργκαν. :lol: