PDA

Δείτε τη Πλήρη Έκδοση : Chuck 4x22 - Chuck Versus Agent X

GTVSBot
3 Μαΐου 2011, 03:00
Σειρά : Chuck
Σαιζόν : 4
Επεισόδιο : 22
Τίτλος : Chuck Versus Agent X

Κανάλι : NBC
Πρώτη Προβολή : 02/05/2011

Περίληψη :

Ο Chuck κι η Σάρα βάζουν τα πρακτορικά τους στην άκρη για ένα σαββατοκύριακο ακολασίας.Τα σχέδια, όμως, του Awesome για τη μεγάλη βραδιά του Chuck δεν πηγαίνουν κατ' ευχήν.Στο μεταξύ η έρευνα της Ellie για το παρελθόν του πατέρα της καταλήγει σε μια ανακάλυψη που αλλάζει τα πάντα.

Darkphobia
3 Μαΐου 2011, 09:05
Τρομερό επεισόδιο.

Τέτοια επεισόδια μου θυμίζουν γιατί λάτρεψα την σειρά.Σε 40 λεπτά είχαμε γέλιο,δράση,αποκαλύψεις.Τα πάντα όλα λέμεεεε!

O Volkoff είναι ο Agent X.Δεν το περίμενα.Ομολογώ πως ήμουν απογοητευμένος με το όλο θέμα Intersect/Orion στα μέσα της season αλλά μ'αρέσει τρελά πλέον.Well done show! :)

Είδαμε Sarah στην μπανιέρα (Παναγία μου!),είδαμε Jeffster,είδαμε male strippers.Αυτή είναι όμως η στιγμή του επεισοδίου...

http://i914.photobucket.com/albums/ac343/Darkphobia/bscap0001-1.jpg

Το ήξερα πως ο Casey τον έφαγε.I knew it! :lol: :lol:

metallurgy
3 Μαΐου 2011, 18:32
ΤΕΛΕΙΟ!!!!!!!!!!!!ειχε jeffster ειχε σαρα στο μπανιο ειχε τρελα ειχε την αληθεια ειχε τον τσακ πλεον ανετο να λεει τα παντα στην αδερφη του και να καμαρωνει για αυτο που το ζητουσα φουλ..Ειδαμε πολλα και ολα τελεια..Απο την 1 θελω να συνεχιστει γιατι 2 επεισοδια δεν φτανουνε για να δειξουνε οτι επιζηταμε!!

smallv17
3 Μαΐου 2011, 20:01
http://i914.photobucket.com/albums/ac343/Darkphobia/bscap0001-1.jpg

Το ήξερα πως ο Casey τον έφαγε.I knew it! :lol: :lol:

κι εγω το ειδα και τρελαθηκα:shock:

Casey=Chuck Norris:lol::lol:

theo58
4 Μαΐου 2011, 04:11
Τι να λεμε τωρα... για ακομα μια φορα φοβερες στιγμες γελιου και action.:respect:

Φοβερο και το τουιστ στο τελος αλλα να πω την αληθεια για το τελος της σεζον θα προτιμουσα μια ακομα upgrade σε intersect 3.0.

Y.Γ. Ναι ναι, πολυ ωραια μπανιαριζεται αλλα εκει που με σκοτωσε σημερα ηταν η British accent. Ι'm a sucker for that..:oops:

grip
4 Μαΐου 2011, 15:48
Καλά το όλο timing με τον Casey και τον Laden απλά δεν υπάρχει.
Πάντως,η αλήθεια είναι ότι ψιλοξενέρωσα ότι ο agent X είναι ο Βόλκωφ.
Δεν ξέρω τι μπορεί να έχουν σκεφτεί για τα επόμενα επεισόδια αλλά προς το παρόν έχω μία απογοήτευση.

goggits
4 Μαΐου 2011, 21:24
Πολυ ωραιο επεισοδιο!!! Ουτε καταλαβα ποσο γρηγορα περασε η ωρα. Θα συνεχιστει και του χρονου ή εχουν μεινει μονο δυο επεισοδια ακομα;;;

liakanel
5 Μαΐου 2011, 01:39
Νομιζα πως ηταν season finale ετσι οπως τελειωσε!

Μπηκε και η Ελλι στην ομαδα...τωρα ολοι στην κυριως παρεα θα λαμβανουν μερος!! χεχε!!

Τι γελιο με το Βεγκας/Βεκας!!! χαχαχαχα!!!

Ωραια αποκαλυψη για τον Βολκωφ!

Αντε να δουμε τι θα γινει...!!

akrivi_4
5 Μαΐου 2011, 12:13
Ωραιο το επεισοδιο, μ' αρεσε πολυ.. Μονο που καπου εχασα τη μπαλα, ακριβως εκει που που αποκαλυφθηκε οτι ο Βολκωφ ειναι ο Agent X..!!:???:
Στο τελος του 4χ20, η Βιβιαν μιλουσε στο τηλεφωνο και ελεγε:
"Ένα μόνο άντρα φοβόταν ο πατέρας μου μία μόνο απειλή για τις Βιομηχανίες Βόλκωφ. Ήταν γνωστός με τ' όνομα πράκτορας Χ. Θα ψάξω να τον βρω και θα τον σκοτώσω. Και μετά δεν θα μπορεί να με πειράξει κανείς."
Ο Βολκωφ δεν ηξερε τι του ειχαν κανει?? Εδω η μανα του ηξερε και δεν ηξερε αυτος?? :???:

smile88
6 Μαΐου 2011, 21:26
^ Θα συμφωνησω με την Ακριβη, ειναι οντως ψιλομπερδεμα η αποκαλυψη... Γι' αυτο δε μου καθησε καλα... (ασε που οταν ειδα τη φωτογραφια και πριν να πουν το ονομα του Αλεξει, τον περασα εξαρχης για τον πατερα του Τσακ, δεν ξερω γιατι! :lol: Παντα ειχα την εντυπωση οτι ψιλομοιαζουν, λετε να μας βγουν συγγενεις στο τελος; :lipsseale)
Κατα τα αλλα, πολυ καλο επεισοδιο, κορυφη το μπατσελορ της Σαρα! :grin:
Ελιωσα με το σκηνικο με τον Μπιν Λαντεν, τρομερος συγχρονισμος! Τον εφαγε ο Κεισι, τελος.- :lol:
Επτελους εμαθε κι η Ελι τα παντα, ειχε καταντησει λιγο κουραστικο ολο αυτο το κρυφτο!

SaPiLaS
11 Μαΐου 2011, 21:37
Πολύ καλό,καιρό είχα να ευχαριστηθώ τόσο πολύ επεισόδιο του Chuck.
Τα είχε όλα..τρελά σκηνικά και ατάκες..Τζέφστερ και γενικά όλο το παρεάκι τα έσπασε στο Vecas!:lol:
Αγωνία για τον πράκτορα Χ και τελικώς αποκάλυψη αυτού,δεν περίμενα τον Βόλκωφ..btw και εγώ μόλις είδα την φωτό τον πέρασα για τον πατέρα του Τσακ!
Έμαθε και η Έλλι για τον Τσακ και ούτε νευράκια ούτε τίποτα!:thumbsup1
Όταν βγήκε το επεισόδιο τον Λάντεν τον είχαν σκοτώσει ή όχι ακόμα?:???::P

smallville
27 Ιουνίου 2011, 23:57
Άριστο το επεισόδιο.
Μάθαμε πλέον ποιος είναι ο πράκτορας Χ και αποδείχθηκε πως είναι ο Βόλκωφ.
Η γιαγιά όλα τα λεφτά ήταν με τα όπλα. Οι εκφράσεις του Κέισυ ήταν η μια καλύτερη απο την άλλη.

Jane1
12 Σεπτεμβρίου 2011, 20:10
Άριστο το επεισόδιο, απολαυστικότατο.
Ο Κέισι τρομερός στο Βέκας, έβαλε Μόργκαν και Φοβερό να ξύνουν καλάμια για να μην μπλέκονται στο πόδια του, και τους καθάρισε όλους μόνος του. :lol: :respect:
Οι Τζέφστερ απολαυστικοί για μια ακόμη φορά. (Ορό της αλήθειας στον Τζέφ; Επικίνδυνος συνδυασμός. :P )
Το σπίτι με τη γιαγιά, μου θύμισε Χάνσελ και Γκρέτελ (δεν είχαν άδικο να είναι καχύποπτοι με το τσάι που τους πρόσφερε).
Πολύ γέλιο η συμπάθεια μεταξύ γιαγιάς και Κέισι. "Είσαι η μητέρα που δεν είχα ποτέ". :lol: Φοβερή με το πολυβόλο.
Μεγάλη έκπληξη η αποκάλυψη ότι ο πράκτορας Χ είναι ο Βόλκωφ, :shock: μου αρέσει.