PDA

Δείτε τη Πλήρη Έκδοση : Revenge 3x08 - Secrecy

GTVSBot
18 Νοεμβρίου 2013, 04:00
Σειρά : Revenge
Σαιζόν : 3
Επεισόδιο : 8
Τίτλος : Secrecy

Κανάλι : ABC

Περίληψη :

Η Victoria με πολύ ζήλο κάνει ένα γαμήλιο πάρτι για την Emily που και οι δυο θα θυμούνται για καιρό.

pipiman
19 Νοεμβρίου 2013, 04:03
ελεος δηλαδη!!!!μετα απο το πολυ καλο επεισοδιο της προηγουμενης βδομαδας ηρθε αυτο και διελυσε τη σειρα!!!!

1ον η Λιντα εχει γλιτωσει πτωση απο ουρονοξιστη και απο βομβα σε αεροπλανο μηπως τελικα ειναι SuperWoman???
2ον αφου εχουν στην οικογενεια αυτο το "μπουρ@@@" στην 1η σεζον ο Κονραντ γιατι ετρεχε στον ξενοδοχειο??
ειπαμε βελτιωθηκε απο την περσινη σεζον αλλα το εκαναν σαν τα μουτρα τους....πραγματικα ελπιζω να τελειωνουμε φετος...ποσο πια να τραβηξει..... τα μονα που μου αρεσαν ηταν την "εκπληξη" που εκανε η Βικυ στην Εμιλυ...και οταν πηρε τηλ η Εμιλυ στο κρυφο σπιτι και εμαθε για τον Ντανιελ...η εκφραση της ηταν ολα τα λεφτα !!!

smile88
21 Νοεμβρίου 2013, 00:48
Χαχαχαχαχαχαχα, δεν πανε καλα!
Χαλια φυσικα!
Το ελεγα, δεν το ελεγα; Σιγα μην ειχε πεθανει η Λιντια, στο midseason finale θα εμφανιστει κι ο Ντεκλαν! :p
Κατα τα αλλα, ξαφνιαστηκα που ειχε οντως παντρευτει η Εμιλυ!
Και, Ντανιελ, τι κανεις!!!!!
Τι βλακεια αυτο με το ρολοι, ξερω απο τωρα οτι η Εμιλυ θα το φοραει οταν θα την πυροβολησουν και θα στειλει μηνυμα απο εκει! -.-
Σοβαρα τωρα, αγοραζουν οπλα τοσο ευκολα μεσω νετ; Και τα εκανε ολα στο λογαριασμο της Σαρλοτ ο Ειντεν; Ελεος... Βασικα, δε μου αρεσει που λειτουργει πισω απο την πλατη της Εμιλυ... Και πως ακριβως θα ενοχοποιησουν την Βικτωρια, αν τα πηρε απο το λογαριασμο της Σαρλοτ; :???:
Και πειτε μου να ειναι οντως εγκυος η Εμιλυ, να νομιζει να ειναι του Ειντεν και να το λεει στον Ντανιελ για να τον εχει παλι κοντα της και να ειναι οντως του Ντανιελ τελικα! #drama :p

Craft
6 Δεκεμβρίου 2013, 01:30
Κλασσικά απογοήτευση ψήφισα. Μετά το τέλος του επεισοδίου με έπιασε μια νοσταλγία για την 2η χρονιά :wasntme: και ότι σε σχέση με τα φετινά δεν ήταν τόσο κακή τελικά. Τι να πρωτοσχολιάσω αρνητικά τι; Το ότι από το πουθενά μας προέκυψε η Charlotte γυμνό μοντέλο. Την αθώα και αγνή Sarah που όλο δεν παίζει παιχνίδια αλλά μια χαρά παίρνει και αυτή μέρος σε αυτά χωρίς όμως να το θέλει φυσικά. Απορία θα έπρεπε να μας πει κάτι το ότι εντελώς ξαφνικά ήθελε να κάνει αλλαγή στην τούρτα και αντί για λεμόνι να βάλει φράουλα που υποτίθεται ότι έχει αλλεργία σε αυτή η real Amanda χμ. Τον όλα τα σφάζω, όλα τα μαχαιρώνω Aiden που έχει ψωνιστεί εντελώς τώρα τελευταία και περιμένω να δω τί απ΄ όλα αυτά που κάνει θα του γυρίσει μπούμερανγκ; Καλά εννοείται πως όλα αυτά με τον Aiden γίνονται για να ενισχυθεί το Amanda & Jack romance και από τώρα έχω αρχίσει να βαριέμαι τυχόν ΄τελικά μόνο εσύ με ξέρεις Jack κανένας άλλος΄σκηνικά. Τον Nolan όσο προχωράει η σειρά τόσο πιο πολύ τον βαριέμαι και έχει καταντήσει πιο βαρετός και από τον Karl. Ας βρεθεί καμιά αθώα, άσχετη και ανυπεράσπιστη να έχει κάτι να ασχολείται ή ας επιστρέψει ο Marco πάλι μήπως και δούμε καμιά καλή ίντριγκα και έναν πιο ξεσκουριασμένο Nolan. Καλά η τελευταία σκηνή με Margauex και την όπως σωστά είπε ο pipiman superwoman Lydia την αφήνω απλά να περάσει σαν να μην την είδα καν. smile88 να δεις που στο τέλος και ο David Clarke θα είναι ζωντάνος και θα είναι ο big big evil της όλης υπόθεσης:twisted:.

smile88
7 Δεκεμβρίου 2013, 23:22
smile88 να δεις που στο τέλος και ο David Clarke θα είναι ζωντάνος και θα είναι ο big big evil της όλης υπόθεσης:twisted:.

Χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα, οχι ειπαμε, το πηγαμε πολυ μακρια! :p Στους Λιντια και Ντεκλαν δεν ειδαμε ποτε πτωμα, στον Ντεηβιντ ειδαμε! ;)

blackys88b
2 Ιανουαρίου 2014, 05:10
συνεχιζει στα ιδια επιπεδα νομιζω...πιο κατω βολτα δεν γινεται...γινεται?? οποιος μας βολευει τον αναστηνουμε...παω στο επομενο τωρα...απλα για να ειμαι ενα βημα πριν απο το φιναλε...και οχι δεν μπορω να απαντησω γιατι δεν το εκοψα ακομη.!!!

baspav
8 Φεβρουαρίου 2014, 00:35
Ωχ Θεέ μου μας υποβάλεις σε αυτό το μαρτύριο. Αρχίσαμε τα της 2ης season. Φέρνουμε άσχετο κόσμο να γεμίσουμε επεισόδια. Και ξανά τα ίδια. Ο Jack να τη γουστάρει και να ζηλεύει τον Άγγλο, η Charlotte εκτός από χάλια χτένισμα μας έγινε και γυμνό μοντέλο (ευτυχώς είχε ωραίο φόρεμα) και τα ίδια Παντελάκη μου τα ίδια Παντελίδη.

Βελτιώνεται μετά η τζάμπα καίει η λάμπα;

Queen Victoria συνέχισε. Θέλω να τα κάνεις όλα πουτ@ν@!

Αυτός στο κρυφό σπίτι των Γκρέισον που απάντησε στο τηλέφωνο είπε "Mrs Grayson". Τι σοι μυστικό είναι όταν το ξέρει η Victoria και της απαντάνε κι όλας;

Χαχαχαχαχαχαχα, δεν πανε καλα!
Χαλια φυσικα!
Το ελεγα, δεν το ελεγα; Σιγα μην ειχε πεθανει η Λιντια, στο midseason finale θα εμφανιστει κι ο Ντεκλαν! :p

Για τον Ντεκλαν το έχω σιγουράκι ότι θα τον ξαναδούμε. Πτώμα δεν είδαμε.
Νομίζω ότι όλοι οι εξαφανισμένοι από τη σειρά έχουν μεταφερθεί στο νησί lost και ως δια μαγείας θα αναστηθούν!

smile88
11 Φεβρουαρίου 2014, 02:02
Αυτός στο κρυφό σπίτι των Γκρέισον που απάντησε στο τηλέφωνο είπε "Mrs Grayson". Τι σοι μυστικό είναι όταν το ξέρει η Victoria και της απαντάνε κι όλας;

Το μυστικο ειναι στο οτι ο Κονραντ δεν ξερει οτι η Βικτωρια ξερει κι οτι κι ο μπατλερ ξερει οτι ξερει η Βικτωρια κι ο Κονραντ δεν ξερει οτι ο μπατλερ καλυπτει την Βικτωρια που ξερει! :p