PDA

Δείτε τη Πλήρη Έκδοση : Revolution 2x18 - Austin City Limits

GTVSBot
3 Απριλίου 2014, 03:00
Σειρά : Revolution
Σαιζόν : 2
Επεισόδιο : 18
Τίτλος : Austin City Limits

Κανάλι : NBC

Περίληψη :

Επειδή είναι εκνευρισμένος με τον Neville, ο Jason πηγαίνει στον Miles και του λέει σημαντικές πληροφορίες για το τι θέλουν να κάνουν οι Πατριώτες στο Texas.

thanasislost
3 Απριλίου 2014, 17:44
Πάρα πολύ καλό και αυτό...
Πολλές εξελίξεις με τους πατριώτες και μου άρεσε πάρα πολύ όπως ηταν φτιαγμένα τα τελευταία 10 λεπτά...
Είχαν αγωνία και ένταση,ξύλο αλλά και μεγάλο θάνατο απο τα χέρια της Charlie....
Μου αρεσε που σώσανε τον πρόεδρο....

jerry
4 Απριλίου 2014, 02:04
δε φτάνει που παραμένει στο καστ η σπυριδάκος. έχει αρχίσει και ξεκάνει και κόσμο.

baspav
6 Απριλίου 2014, 00:26
Θα ψήφιζα άριστο αλλά είχε εκείνη τη γελοία σκηνή της διαφυγής των Μάιλς και Μονρόε από τους τεξανούς μετά το θάνατο του χοντρούλη μαζοχιστή.

Κατά τα άλλα ήταν ένα σχεδόν άριστο επεισόδιο με εξελίξεις και στο μέτωπο με τους νανίτες και με τους πατριώτες (τρομάρα τους). Ωραίο αυτό που μπήκαν στην Πρισίλα και την ελέγχουν. Θυμίζει λίγο Μάτριξ και έχουμε μια ικανότητα των νανιτών που δεν είχαμε δει.
(ελπίζω όταν με το καλό τελειώσει η σειρά να μην ξυπνήσουν όλοι ξαφνικά στο current year και πουν ότι όλα ήταν ένα όνειρο!!)

Λυπήθηκα για τον μικρό Τζέϊσον, πέθανε άδοξα και όχι πάνω σε κάποια μάχη. Το άλλο λαμόγιο ο πατέρας του ζει ακόμη όμως. Η Τσάρλι δικαιολόγησε επιτέλους το μισθό της και την παρουσία της στη σειρά. Έχει ματάρες το ξαναλέω η άτιμη.

tasoskratos
6 Απριλίου 2014, 08:12
Όλα καλά, με θανάτους, με εξελίξεις, με διάφορα. Το θέμα με τους νανίτες με ξενερώνει λίγο. Δηλαδή, εκεί που είχα ένα ενδιαφέρον με την νέα τεχνολογία, έτσι όπως εξελίχτηκε η ιστορία μμμμμμ, κάτι δεν μου αρέσει. Πολύ προχώ...

brazdas
6 Απριλίου 2014, 14:54
Ένα ακόμη πολύ καλό επεισόδιο...

Δεν χρειαζόταν εκείνη η σκηνή που εξαφανίστηκαν αλά Χουντίνι, οι Μάιλς και Μονρό!! Βέβαια με κάποιον τρόπο έπρεπε να φύγουν από 'κει μέσα, οπότε....

mihalis13
7 Απριλίου 2014, 22:38
Στην αρχή μέχρι να εμφανιστεί Πρισίλα-Ααρον βαριόμουνα αρκετά, αλλά στα τελευταία 10 λεπτά ήμουνα κολλημένος στην οθόνη.Πολύ καλό επεισόδιο κρίμα που χάσαμε τον Τζεισον πανω που πιστεύω πως θα μαθαίναμε τι κάνουνε στους δοκιμους οι Πατριώτες

constadine
8 Απριλίου 2014, 18:24
Καλό επεισόδιο !

Τα 3-4 τελευταία επεισόδια είναι στο ίδιο στυλ.

jonid1523
8 Απριλίου 2014, 20:13
Κάπως πρόωρο νομίζω ήταν που "τελειώσαν" τον Τζέϊσον, νομίζω πως είχε ακόμα να παίξει ρολο ειδικά σε σχέση με την Τσάρλι και με την κόντρα που είχε με τον πατέρα του τον Νέβιλ. Επίσης αρχίζει να διαφαίνεται πως πέρα και απο τους πατριώτες πιθανόν η μεγαλύτερη απειλή να προέρχεται απο τους νανίτες που αποκτούν αυτοσυνειδησία και θα πάιξουν ρόλο (τι όμως?) στην υπόθεση του ρεύματος. Πολύ πιθανό να προσπαθήσουν να αποκτήσουν τον απόλυτο έλεγχο! Κατά τά άλλα είχε και αρκετή δράση το επεισόδιο.:)

smallville
1 Μαΐου 2014, 15:35
Πολύ καλό το επεισόδιο.
Τα τελευταία 10 λεπτά ήταν το καλύτερο κομμάτι.
Πάντως δεν περίμενα να ξεπαστρέψουν τον Τζέισον.

blackys88b
4 Μαΐου 2014, 01:01
θα πω εξαιρετικο επεισοδιο συνολικα για τη σειρα το συγκεκριμενο και με δυνατο τελικο 10λεπτο που σε κρατα σε τεραστια αγωνια...δεν περιμενα το θανατο..μου ηρθε καπως..ευτυχως δεν ειχαν φαει και σποιλερ...στα θετικα..!! εμενα στη δευτερη σεζον μου αρεσει η Σπιριδακος πολυ..!!

spiros stamatelatos
14 Μαΐου 2014, 11:26
ego exo mia aporia ! auti h spiridakos den borouse na pirovolisi ton alon sto podi as poume sto gonato?na ton koutsanei esto mono k na figei k oxi na ton skotosei? kateutian stin kardia!? eleos dld.esto ston omo sto xeri kapou alou ektos apo to psaxno!tsaba pige autos ekei pou arxise na stronei