PDA

Δείτε τη Πλήρη Έκδοση : Θα επιστρέψει ο Μάικλ για να σώσει τους υπόλοιπους;

Bill_Slayer
10 Φεβρουαρίου 2007, 12:51
Αυτό που λέει ο τίτλος.Πιστεύω πως ναι

sheik
10 Φεβρουαρίου 2007, 12:57
Οι παραγωγοι ειπαν πως σιγουρα,η υποθεση Μαικλ-Γουωλτ δεν εχει τελειωσει και θα επιστρεψουν καποτε σε αυτην,αλλα μαλλον στην επομενη σαιζον.Ισως επιστρεψει να τους σωσει,ισως επιστρεψει γιατι δεν καταφερε να φυγει....

Sotos_2002
10 Φεβρουαρίου 2007, 13:03
Ο "Michael" Δεν θα επιστρεψει στο Lost. Προφανως ο μανατζερ του δεν μπορεσε να ερθει σε συμφωνια με το ABC.

Παραθετω το αντιστοιχο θεμα...

Lost Star Perrineau Moves to Demons
Source: The Hollywood Reporter
February 7, 2007

Former "Lost" cast member Harold Perrineau has landed a co-starring role on CBS' drama pilot "Demons," says The Hollywood Reporter.

The project, from CBS Paramount Network TV, centers on Gus, an ex-Jesuit priest-psychologist who performs exorcisms. Perrineau will play a priest who has known Gus since seminary and is his confessor, confidante and good friend.

For two seasons, Perrineau co-starred on "Lost" as single father Michael Dawson who sailed off with his son in the show's Season 2 finale.

There has been talk about Perrineau possibly returning to the ABC series, but trade says the sides could not reach an agreement.

Perrineau will next be seen in the features 28 Weeks Later, Gardens of the Night

24-400
10 Φεβρουαρίου 2007, 13:09
Όταν ένα σενάριο προσαρμόζεται στις ορέξεις κάποιων ηθοποιών μου την δίνει στα νεύρα.Όλοι μια simone χρειάζονται.....

dduke
10 Φεβρουαρίου 2007, 13:10
Hollywood είναι. Δεν αποκλείει τίποτα αυτό βέβαια, αν και να πάρει τον δρόμο τον αγύριστο ο αλήτης και να μη ξανάρθει. Άκου εκεί σκότωσε τα δύο καλά μωρά που υπήρχαν. Αν όμως έπρεπε να βάλω στοίχημα αν θα ξανάρθει τότε θα πόνταρα πως ναι, θα επιστρέψει.

LOSTtoo
10 Φεβρουαρίου 2007, 13:24
ki plaka einai oti sta prwta epeisodeia ton eixame sympathhsei oloi epeidh den mporouse na exei kales sxeseis me ton mikro...

pantws pisteuw oti tha ksanapeksei gia na mas deiksoun ti egine m auton ektos an sto telos skotwthoun oloi h den yparxoun...... :P

Kal_El_77
10 Φεβρουαρίου 2007, 13:28
Guys. χθες εβλεπα για αλλη μια φορα το season finale στη Νετ, και αν θυμαστε, φευγοντας ο Μπεν του ειπε να ακολουθησει στην πυξιδα την πορεια ταδε.... Δεν ξερω αν εχει ξανασυζητηθει το θεμα εδω μεσα (sorry in advance), αλλα μονο με την πυξιδα του και ολα αυτα τα ηλεκτρομαγνητικα @%&*&^$@$# που συμβαινουν στο νησι, δεν θα επρεπε να εχει τρελλαθει η πυξιδα και να κατευθυνεται αλλου νταλου???

sheik
10 Φεβρουαρίου 2007, 13:46
To oτι υπεγραψε σε αλλη σειρα κλπ,δεν αποκλειει τιποτα.Οι περισσοτεροι απο το καστ του Lost,ταυτοχρονα γυριζουν ταινιες και κανουν guest εμφανισεις σε αλλες σειρες.Αν ποτε επιστρεψει ο Μιχαλακης,θα ειναι σιγουρα σαν guest star και οχι regular.

Sotos_2002
10 Φεβρουαρίου 2007, 13:53
To oτι υπεγραψε σε αλλη σειρα κλπ,δεν αποκλειει τιποτα.Οι περισσοτεροι απο το καστ του Lost,ταυτοχρονα γυριζουν ταινιες και κανουν guest εμφανισεις σε αλλες σειρες.Αν ποτε επιστρεψει ο Μιχαλακης,θα ειναι σιγουρα σαν guest star και οχι regular.

There has been talk about Perrineau possibly returning to the ABC series, but trade says the sides could not reach an agreement.

stormy
10 Φεβρουαρίου 2007, 13:58
Όχι δε θέλω να τον ξαναδούμε :P Aλλά κι εγώ πιστεύω πως θα ξαναεμφανιστεί είτε για να δούμε τι απέγινε είτε στο νησάκι :???:

idos
10 Φεβρουαρίου 2007, 16:24
Όταν ένα σενάριο προσαρμόζεται στις ορέξεις κάποιων ηθοποιών μου την δίνει στα νεύρα.Όλοι μια simone χρειάζονται.....

lol θα ηταν ενας καλος τροπος να σκηνοθετησουν οπως γουσταρουν!
Αν και θα πηγαιναμε σε 852 seasons οποτε ισως ο Μ@ικλ@κ@ς μας εκανε και χαρη!8)

sofos
10 Φεβρουαρίου 2007, 17:54
και που ξερουμε πως δεν μας ριχνουν σταχτη στα ματια(λεμε τωρα)
απλα και μονο για να μας ερθει κατακεφαλα μολις τον δουμε?:P

AKYROS
10 Φεβρουαρίου 2007, 18:13
Μπορουν να μας παρουσιασουν μονο το μικρο ως ναυαγο και να πουν πως ο Μάικλ πνιγηκε ωστε να συνεχιστει η ιστορια περιπου οπως την φανταζονταν οι σεναριογραφοι, χωρις την -ενοχλητικη- παρουσια του Μαικλ.

Dexter
10 Φεβρουαρίου 2007, 19:47
Μπορουν να μας παρουσιασουν μονο το μικρο ως ναυαγο και να πουν πως ο Μάικλ πνιγηκε ωστε να συνεχιστει η ιστορια περιπου οπως την φανταζονταν οι σεναριογραφοι, χωρις την -ενοχλητικη- παρουσια του Μαικλ.

Σωστός. :thumbsup1 Στο κάτω κάτω ο Walt είναι ο βασικός από το δίδυμο, ο άλλος δεν πα να πνίγηκε... :P

chrsv7
10 Φεβρουαρίου 2007, 20:41
Παιδιά ο Μαικλ@κ@ς δε γυρνάει με τίποτα για να σώσει!:mad:
Αν γύριζε ποτέ θα ήταν γιατί δεν μπόρεσε να φύγει, ή γιατί θα του τα έχει
πρήξει ο μικρός να πάρει πίσω το σκύλο...
Είναι ο προδότης, ο σπιούνος, ο Αρτέμης Μάτσας, ο χαρακτήρας που είναι γεννημένος για να βγαίνει πρώτος στην ερώτηση "ποιον χαρακτήρα δεν αντέχετε και θέλετε να πεθάνει"!
Ναι, είναι ακόμα χειρότερος και από τον Π(ά)ουλο!8)

di99
10 Φεβρουαρίου 2007, 20:48
Παιδιά ο Μαικλ@κ@ς δε γυρνάει με τίποτα για να σώσει!:mad:
Αν γύριζε ποτέ θα ήταν γιατί δεν μπόρεσε να φύγει, ή γιατί θα του τα έχει
πρήξει ο μικρός να πάρει πίσω το σκύλο...
Είναι ο προδότης, ο σπιούνος, ο Αρτέμης Μάτσας, ο χαρακτήρας που είναι γεννημένος για να βγαίνει πρώτος στην ερώτηση "ποιον χαρακτήρα δεν αντέχετε και θέλετε να πεθάνει"!

Πραγματικά έχεις απόλυτο δίκιο....Ο Μάικλ είναι παρτάκιας και αδίστακτος (σκότωσε τόσο κόσμο, για να σώσει το τομάρι του)....Εύχομαι να μην κατάφερει ποτέ να γυρίσει, να περιπλανιέται άσκοπα μέσα στον ωκεανό για μέρες, μέχρι να πεθάνει....Και να έχει ακόμα χειρότερο θάνατο από αυτόν που προτείνει ο Yiannakis για τον Π(ά)ουλο!!!:haha:

aris3
10 Φεβρουαρίου 2007, 23:27
παντος μην πορωνεστε ο μικλε σωστα επραξε.
εγω οχι 2 ολους θα τους καθαριζα για το παιδι μου!!!
αρε σαν τον πατερα τιποτα αλλο!!!!!! τι μανα μου λες!!
ΠΑΤΕΡΑΣ!!!!!!!!!

lost123
10 Φεβρουαρίου 2007, 23:32
λογικά θα γυρίσει πίσω,ελπίζω να τα βρούν με το ABC και να επιστρέψει σύντομα,διότι δεν μπορεί να μην τον ξαναδούμε ποτέ στην σειρά.πρέπει να μάθουμε τι θα γίνει.όσο και αν δεν τον πάω,θέλω να τον ξαναδούμε διότι θα γίνει ο χαμός..!θα είναι το μεγάλο comeback του lost!! :P

Fireball
10 Φεβρουαρίου 2007, 23:45
Και ο μικρός μόνος να επιστρέψει δεν θα είναι " λίγο" εμφανές το ότι θα έχει μεγαλώσει λιγάκι? Υποτίθεται ότι εχουν περάσει μόνο λίγες μερες αλλά στην πραγματικότητα είναι 1.5 χρόνος! Ειδικά σε αυτή την ηλικία η αναπτυξη είναι γρηγορη!

Chrisb
10 Φεβρουαρίου 2007, 23:51
Και ο μικρός μόνος να επιστρέψει δεν θα είναι " λίγο" εμφανές το ότι θα έχει μεγαλώσει λιγάκι? Υποτίθεται ότι εχουν περάσει μόνο λίγες μερες αλλά στην πραγματικότητα είναι 1.5 χρόνος! Ειδικά σε αυτή την ηλικία η αναπτυξη είναι γρηγορη!

Μπααα, δεν βλέπεις Smallville...?:)
Ο τυπάς παίζει κάτι χρόνια τον έφηβο Clark και ακόμα μοιάζει μικρότερος και από 20άχρονο :p
Αυτοι οι Χολυγούντηδες είναι μαέστροι στα ... μαγειρέματα! Ας το ζητήσει το σενάριο και τον γυρνάνε και πίσω στην κούνια τον μικρό...:grin:

Fireball
11 Φεβρουαρίου 2007, 00:04
Αυτό να μου πεις!!!!! Σωστά!

dimitrisdx
11 Φεβρουαρίου 2007, 00:50
Θα γυρίσει αλλά σε ρόλο γκεστ. Αυτό δεν θα πάρει πολύ χρόνο γυρισμάτων. Νομίζω ότι κάπου το είχα διαβάσει αυτό...

Elesar
11 Φεβρουαρίου 2007, 08:07
Πολύ απλό για τον Μαϊκλάκα θα έλεγα!!!!!8)

!
Ιερόσυλε!!!!!!!:mad::mad::mad:
Ε όχι και χειρότερος!!!!Τουλάχιστον ο Μαικλάκας, δεν θα πήγαινε να χ..... μέσα σε ένα καινούριο Hatch που ανακάλυπτε.....Θα άφηνε τον γιο του να χαθεί αρχικά και έπειτα θα φώναζε το αλησμόνητο εκείνο "Waaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaalt, I want my son Waaaaaaaaaaaaaaaaaalt":haha: Και εν συνεχεία θα ξεπάστρεβε όποιον έμπαινε ανάμεσα :shock:

gregkerkyra
11 Φεβρουαρίου 2007, 09:22
Πρέπει να εμφανιστεί. Σίγουρα κάποια στιγμη θα μας δείξουν τι απέγινε...

qwerty5
11 Φεβρουαρίου 2007, 10:13
Ξέρετε τι σκεφτόμουν... αν παίζει αυτό με το χωροχρόνο... ήταν αναγκαιο να φύγει ο walt γιατί είναι παιδί... και ενώ περνούν τα χρόνια...θα φαινόταν άσχημα για τη σειρά... που ακόμα διαδραματίζεται σε μέρες (εννοώ έχουν περάσει μέρες από το ατύχημα). Οπότε όταν γυρίσει ο walt θα έχει μεγαλώσει... ενώ για τους άλλους δεν θα είναι μεγάλο το διάστημα. Νομίζω δηλ. οτι αυτός θα γυρίσει σίγουρα, ο Μάικλ δεν νομίζω...

chrsv7
11 Φεβρουαρίου 2007, 14:06
Ιερόσυλε!!!!!!!:mad::mad::mad:
Ε όχι και χειρότερος!!!!Τουλάχιστον ο Μαικλάκας, δεν θα πήγαινε να χ..... μέσα σε ένα καινούριο Hatch που ανακάλυπτε.....Θα άφηνε τον γιο του να χαθεί αρχικά και έπειτα θα φώναζε το αλησμόνητο εκείνο "Waaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaalt, I want my son Waaaaaaaaaaaaaaaaaalt":haha: Και εν συνεχεία θα ξεπάστρεβε όποιον έμπαινε ανάμεσα :shock:

Έχεις δίκιο είναι ιεροσυλία!! Ίσως υπερέβαλα λίγο θέλοντας να δείξω πόσο
μισητός μου είναι ο Μαικλ...:mad: Τώρα βλέποντας ξανά με ψυχραιμία το ποστ
θέλω να προβώ στην εξής δήλωση μετάνοιας:
η σύγκριση οποιουδήποτε χαρακτήρα με τον Π(ά)ουλο οδηγεί σε πανηγυρική επιβεβαίωση ότι ο Π(ά)ουλο είναι ο πιο μισητός χαρακτήρας του Lost...8)

Mathias
11 Φεβρουαρίου 2007, 14:56
Επαναλαμβάνω κάτι που είχα πει αλλού γιατί έχει άμεση σχέση με το θέμα μας::P

Ως εκ τούτου, αδελφέ Elesar, προκύπτει πως μια μικρή αλλαγή των προσχεδιασμένων κινήσεων της βάρκας του χαμένου Μικέ, δεν θα ήταν διόλου απίθανη, βεβαίως.
Συμπερασματικά λοιπόν, πιθανόν θα μας δοθεί η ευχάριστη δυνατότητα στο μελλοντικό γίγνεσθαι της τηλεοπτικής σειράς "Οι χαμένοι" να απολαύσουμε τον έξοχο Μαικλ@κ@.
Θεωρώ δε, ως ηλίου φαεινότερο πως η παρουσία του θα συνδράμει εις την "σύσφιξη" των σχέσεων των συνχαμένων, ειδικά του σφιχτού προς "έκφραση" Πάολο.