PDA

Δείτε τη Πλήρη Έκδοση : Εξωγηινος πλανητης?

gv1912
13 Απριλίου 2007, 12:14
Δε εχω ξαναγραψει μυνημα στο φορουμ αλλα εχω κατι σκεψεις που δημιουργηθηκαν με αυτο το επεισοδειο.Δε ξερω αν εχει ξαναειπωθει αλλα πιστευω οτι το νησι ειναι σε αλλο πλανητη!Το αεροπλανο περασε απο μαυρη τρυπα και γι αυτο καταστραφηκε.H DARMA απλως εχει βρει την διοδο και πηγαινοερχεται εκτελωντας πειραματα.Πρωτα βαζει στο νησι ανθρωπους και βλεπει τι συμβαινει.Ο καπνος ισως να ειναι οργανο της Darma η και των εξωγηινων που υπαρχουν(?) στο νησι.Ετσι δικαιολογειται και το προβλημα με τον χρονο.Ετσι δικαιολογειται και το οτι χρειαζεται ιατρικη περιθαλψη η ξανθουλα και αλλα πολλα .Μποριε η θεωρια να ειναι ηλιθια κι ολας .θΑ ΗΘΕΛΑ ΤΙς ΣΚΕΨΕΙΣ ΣΑΣ :):):):)

mixas
13 Απριλίου 2007, 12:21
Kai to submarine epese se mauri tripa?

GP force
13 Απριλίου 2007, 12:24
Mπα... εγώ πιστεύω σε πιο γήινες εξηγήσεις... :)

gv1912
13 Απριλίου 2007, 12:33
Δε ξερουμε αν πειγαινοερχονται με υποβρυχιο πλοιο κλπ.Ισως να ειναι καμουφλαζ.Ουτε ξερουμε αν εφυγε ο μαυρουκος με το παιδι του η ο ντοκτορας με τζουλιετ αν θα φευγαν....Μπορει να τους εστελνε ο Ben στο θανατο......Ουτε ειδαμε οτι η τζουλιετ οτι ταξιδεψε με το υποβρυχιο.Απλα ξυπνησε εκει.Εντυπωση μου εκανε η αναφορα στο αεροδιαδρομο των εγκαταστασεων της εταιριας...

billys20
13 Απριλίου 2007, 12:42
Πάντως εμένα μου άρεσε ο τίτλος:

Εξωγήινος πλανήτης. :lol::lol::lol::lol::lol:

Λες και υπήρχε περίπτωση να ήταν στην γη ο άλλος πλανήτης.:P

Δε το χω δει ακόμα το επεισόδειο, όταν το δω θα εκφέρω και γω τη γνώμη μου πάνω σε αυτό το θέμα..

maxitic
13 Απριλίου 2007, 12:53
BTW το αεροπλανο δεν επεσε γτ περασε απο τρυπα αλλα επειδη το εριξε κατω η μαγνητικη ανωμαλια που δεν προλαβε για λιγο να πατησει το κουμπι ο ντεσμοντ....:yawn:
οσο για το αν ειναι εξωγηινος μπααααααα δεν το νομιζω γτ ειδαμε την στιγμη που ο μιχαηλ εκανε συνδεση για να δουν την αδερφουλα της τζουλ.
Α! ασε που υπαρχουν και καλωδια απο την θαλασσα......"μαλλον απο καμια πολη εξωγηινων":haha: :P ...και να μην λαβουμαι υποψη το σοναρ που υπαρχει για να καθοδιγα το πλοιο και τον δορυφορο που υπηρχε στο "σπιτι" του μιχαηλ.("μαλλον για να κανει συνδεσεις μεσα απο την τρυπα"):P

σου εχω αλλαξει γνωμη η ακομα??;)

CKCK
13 Απριλίου 2007, 13:03
TI LETE RE KAMMENOI .LOST BLEPETE,DEN BLEPETE STAR WARS. POS KANETE ETSI OLOI SAS ME TOSA POU LETE.MIA SEIRA EINE.SAS EXEI TRELANEI POLI.HREMISTE LIGO!!!!

maxitic
13 Απριλίου 2007, 13:28
συζητηση κανουμε...μηπως να σου δωσω και κανενα οπλο να μας καθαρισεις:P :yawn:

xrysan8h
13 Απριλίου 2007, 13:31
to nhsi einai toso e3wghino.. oso oi vermoudes.. oi pyramides.. oi arxaioi politismoi, ta magnhtika pedia... na synexisw????? :P
poios sas eipe oti tetoia fainomena hdh den symvainoun sth gh.. aplws den ta 3erei to eyry koino???
pio e3wghinos einai o harry poter... para to lost!!!!!

gv1912
13 Απριλίου 2007, 16:23
φιλε CKCK ειπα μια θεωρια και αλλοι απαντησαν με επειχηρηματα και αλλοι οχι .Μαλλον σε χαλαει να γινεται μια συζητηση εστω και υπερβολικη...:thumbdown.Θεμα ανοιξα δε τρελαθηκα κι ολας.Α δε μου αρεσει το STAR WARS

Tigran
13 Απριλίου 2007, 16:35
Ο Σείριος είναι...Έτσι εξηγείτε και το (α)δελφικό Εψιλον

firma
13 Απριλίου 2007, 17:05
Τώρα που το σκέφτομαι, ο Ben πρέπει νε είναι Cylon!

achilleas19
13 Απριλίου 2007, 17:57
Τώρα που το σκέφτομαι, ο Ben πρέπει νε είναι Cylon!

LOL...!!Το ξεφτιλίσαμε τελείως......
Ο άλλος πλανήτης δεν είναι τόσο εξωφρενικός σαν σκέψη αλλά δε νομίζω να ισχύει κάτι τέτοιο...

tH@LiA
13 Απριλίου 2007, 21:02
re paidia ti gnwmi tou eipe o anthrwpos min ton fate kiolas...!!!!chill :P

saturnine20
13 Απριλίου 2007, 21:56
eisai m*****s

Mpampas
13 Απριλίου 2007, 23:21
Μαλλον τραβηγμένη τη βρίσκω την ιδέα. Πιο έξυπνο μου φάνηκε αυτό που είχε πει ο φανταστικός φίλος του Χερλυ ότι "όλα τα φαντάζεται" ή η ιδέα Τruman show παρά τα εξωγιηνα σενάρια.

sarig
13 Απριλίου 2007, 23:33
Πάντως εμένα μου άρεσε ο τίτλος:

Εξωγήινος πλανήτης. :lol::lol::lol::lol::lol:

Λες και υπήρχε περίπτωση να ήταν στην γη ο άλλος πλανήτης.:P

Χαχαχαχαχα, με κάλυψες πλήρως! :thumbsup1

Yiannakis
14 Απριλίου 2007, 03:06
gv1912,
η θεωρία σου δεν είναι προχωρημένη με βάση όσα προχωρημένα έχουμε δει στο lost ( άλλωστε η ύπαρξη του τέρατος-μαύρου καπνού είναι σαφώς πιο προχωρημένη από την ύπαρξη εξωγήινου ) αλλά το θέμα "εξωγηινοι" στο Lost έχει απορριφθεί επίσημα από τους σεναριογράφους του Lost.

Tigran
14 Απριλίου 2007, 03:11
Καλά Yiannakis αν πάρουμε ως βάση αυτά που έχουν πεί οι παραγωγοί και ειδικά αυτά που έχουν απορρίψει, τότε το πιό πιθανό είναι το Lost να μην δώσει ποτέ απαντήσεις...γιατί πολύ απλά όλες τις πιθανές απαντήσεις τις έχουν απορρίψει!

espinoza
14 Απριλίου 2007, 04:17
Καμιά θεωρία δεν μου φαίνεται τρελή, εδώ μιλάμε για JJ.
Δικιά μου θεωρία, παράλληλο σύμπαν.

vasilisn
15 Απριλίου 2007, 21:55
Ο Σείριος είναι...Έτσι εξηγείτε και το (α)δελφικό Εψιλον

Συγκεκριμενα απο το πλανητικο συστημα Ε του Σειριου.
Απ' οπου προερχονται και οι Θεοι του Ολυμπου...

:Pβλεπω πιο πολυ Λιακοπουλο:P-)-|-(-

Περα απο την πλακα παντως αλλος πλανητης δε νομιζω...
αλλα αλλη διασταση....