PDA

Δείτε τη Πλήρη Έκδοση : Ποιά είναι η κυρία (3χ17)

birginioss
21 Απριλίου 2007, 00:12
εχω μια απορια..ποια ειναι η κυρια αυτη..( 37:48 ) μηπως την εχουμε ξαναδει?
μηπως ειναι η κυρια που θα παντρευοταν τον πατερα του Λοκ?δε θυμαμαι πολυ καλα ουτε το εψαξα..για πείτε μου..
http://photos-789.ak.facebook.com/photos-ak-sf2p/v75/12/12/665875942/n665875942_86789_8638.jpg

tH@LiA
21 Απριλίου 2007, 00:15
kai egw prin apo ligo eida to episodeio kai se ekeini ti stigmi amesws epese to mati m panw sauti ti photo....bsk stin arxi nomiza oti itan auti apo to kosmimatopoleio sto flashback tou desmond se ena pio palio ep alla twra exw berdeutei...

phgmalionas
21 Απριλίου 2007, 00:16
εχω μια απορια..ποια ειναι η κυρια αυτη..( 37:48 ) μηπως την εχουμε ξαναδει?
μηπως ειναι η κυρια που θα παντρευοταν τον πατερα του Λοκ?δε θυμαμαι πολυ καλα ουτε το εψαξα..για πείτε μου..
http://photos-789.ak.facebook.com/photos-ak-sf2p/v75/12/12/665875942/n665875942_86789_8638.jpg
ειναι αυτή που θα πουλούσε στον Ντεζμοντ το δαχτυλίδι.... που μάλλον δουλευει για την Ντάρμα.

crais
21 Απριλίου 2007, 00:17
ειναι η θεια που στο προηγουμενο φλασμπακ με τον ντεσμοντ ηυαν η πολιτρια στο κοσμηματοπωλείο και ειχε και αυτη flashes απο το μελλον

phgmalionas
21 Απριλίου 2007, 00:23
ειναι η θεια που στο προηγουμενο φλασμπακ με τον ντεσμοντ ηυαν η πολιτρια στο κοσμηματοπωλείο και ειχε και αυτη flashes απο το μελλον
Και αν έχει κοντινή σχεση με τον μοναχό(αδελφή-μητέρα-γυναίκα) παιζεί αυτη να του είπε γιά το πεπρωμένο του Ντεζ.

birginioss
21 Απριλίου 2007, 00:24
Παιδια ευχαριστω.Εχουμε ξανασυζητησει για την εν λογω γιαγιουλα μηπως και την σχεση της με Νταρμα?Αν ναι,συγνώμη.Αν οχι τί λετε γιαυτο?
Ας παει και το Θεμα στις Ομοιοτητες
Οριστε και η αποδειξη..(Απο το επεισοδειο LOST - 3x08 - Flashes Before Your Eyes)

http://photos-794.ak.facebook.com/photos-ak-sf2p/v75/12/12/665875942/n665875942_86794_4374.jpg

passifay
21 Απριλίου 2007, 00:28
Υπάρχει μια περίπτωση να είναι η γυναίκα που θα παντρευόταν ο "πατέρας" του Λοκ. Θα δω τα παλιά επεισόδια για να το διασταυρώσω!

birginioss
21 Απριλίου 2007, 00:33
δεν ειναι το κοιταξα τωρα μετα την παρεμβαση των παιδιων

GeorgiaDouka
21 Απριλίου 2007, 12:40
Η κυρία αυτή είναι που είχε πει στον Ντέσμοντ να μην παντρευτεί την Penelope στο Flashes before hour eyes.

lostS4
21 Νοεμβρίου 2007, 20:18
Έχουν κάνει τρομερά άσχημη δουλειά στην φωτογραφία με τον μοναχό, για δείτε...

xifomaxos
21 Νοεμβρίου 2007, 21:28
Άσχημη δουλειά δεν έχουν κάνει, απλώς η κυρία είναι κάτι το ...ιδιαίτερο. Απ' ότι φαίνεται έχει τη δυνατότητα να ταξιδεύει στον χωροχρόνο κατά βούληση

cartman1983
21 Νοεμβρίου 2007, 22:07
ebdiaferon!! h giagia eixe sxesh me ton monaxo!!!
kai htan afti pou eblepe to mellon !!!
opote ton edioxe o monaxos apo to monasthrh tou eipe "god has a bigger plan for you"!!
lete na to ksere???kai na to edioxe gia na paei sto nhsi???

smile88
21 Νοεμβρίου 2007, 23:33
:???: :???: :???:
Παιζει να δουμε την γιαγια μελλοντικα?:P

~anti~
6 Ιανουαρίου 2009, 15:40
Έψαξα, έψαξα τελικά το βρήκα το θρεντ.

Και για του λόγου του αληθές η εν λόγω Κυρία είναι η

Ο χαρακτήρας με την κουκούλα είναι η κα. Hawkings?
ΝΑΙ ?

Σωστά;;; Γιατί έχω φάει τον κόσμο να βρώ ποια στο καλό είναι η Κα Hawkings
:???:

birginioss
23 Ιανουαρίου 2009, 00:42
Τι εχετε να πειτε μετα το 5χ02???

smile88
23 Ιανουαρίου 2009, 00:47
Οτι,προφανως,παιζει μεγαλο ρολο!:P

manelaki
23 Ιανουαρίου 2009, 14:42
http://www.youtube.com/watch?v=arFqJzbbtd4
ρε παιδια εγω μονο εδω τη θυμαμαι αυτη την κυριουλα ...ποτε αλλοτε εχει εμφανιστει???δν θυμαμαι....

MiriMiri
21 Φεβρουαρίου 2009, 21:26
Παιδιά....η Mrs. Eloise Hawking υποψιάζομαι ότι μπορεί να είναι και η Ellie που έδειξε στο "Jughead"....!!Ίσως γι'αυτό γνωρίζει τόσα για το νησί και το πώς εντοπίστηκε για πρώτη φορά... :oops:

GRETEL_LOST
24 Φεβρουαρίου 2009, 21:41
Ναι το σκέφτηκα κι εγώ αυτό.

Αλλά αυτό σημαίνει ότι είναι η μάνα του Ντάνιελ.

Είναι δυνατόν ο Ντάνιελ να μην ξέρει πώς ήταν η μάνα του στα νιάτα της!!!!????

MiriMiri
24 Φεβρουαρίου 2009, 22:03
Ναι το σκέφτηκα κι εγώ αυτό.

Αλλά αυτό σημαίνει ότι είναι η μάνα του Ντάνιελ.

Είναι δυνατόν ο Ντάνιελ να μην ξέρει πώς ήταν η μάνα του στα νιάτα της!!!!????

Είναι μητέρα του γιατί το είπε στο προηγούμενο ακριβώς επεισόδιο...όταν εμφανίστηκε στον Desmond και του είπε να πάει να βρει τη μητέρα του....όταν ο Desmond πήγε στον Widmore και του έδωσε τη διεύθυνση για να την βρει....όταν της είπε ότι έχει ένα μήνυμα από τον γιό της τον Daniel Faraday....! Δεν είπα ότι δεν την ήξερε ή ότι δεν την γνώρισε ο Faraday....ακριβώς επειδή ήξερε ποια είναι δεν ήθελε να της πει ούτε το όνομά του αλλά ούτε και ποιοι τους είχαν στείλει εκεί! Γι' αυτό και είπε στον Miles και την Charlotte να προσπαθήσουν να τους πείσουν ότι είναι σταλμένοι από τον αμερικανικό στρατό...

VILLH
3 Απριλίου 2009, 15:43
Εγω αυτο που δεν καταλαβα ειναι οταν ο Ντεσμοντ λεει στην πενυ οτι αυτη η κυρια εχει πεθανει,η Πενυ γυρναει και του λεει χωρις δευτερη σκεψη,οτι λεει ΨΕΜΑΤΑ.
α)Πως ηξερε η Πενυ οτι ο Ντεσμοντ ελεγε ψεματα;;;;
β)Μηπως τελικα(η πενυ) την γνωριζει;ΑΝ ΝΑΙ.......Απο που;;;
γ)Τι σχεση μπορει ενδεχομενως να εχουν WIDMORE-HAWKING????????

και τελος γνωριζουμε μονο τον πατερα της Πενυ και οχι την μητερα.........
αν κατι δεν θυμαμαι σωστα συνχωρεστε με......

MiriMiri
3 Απριλίου 2009, 15:49
Εγω αυτο που δεν καταλαβα ειναι οταν ο Ντεσμοντ λεει στην πενυ οτι αυτη η κυρια εχει πεθανει,η Πενυ γυρναει και του λεει χωρις δευτερη σκεψη,οτι λεει ΨΕΜΑΤΑ.
α)Πως ηξερε η Πενυ οτι ο Ντεσμοντ ελεγε ψεματα;;;;
β)Μηπως τελικα(η πενυ) την γνωριζει;ΑΝ ΝΑΙ.......Απο που;;;
γ)Τι σχεση μπορει ενδεχομενως να εχουν WIDMORE-HAWKING????????

και τελος γνωριζουμε μονο τον πατερα της Πενυ και οχι την μητερα.........
αν κατι δεν θυμαμαι σωστα συνχωρεστε με......

Όλα αυτά είναι σωστά....και φυσικά απάντηση ακόμα δεν έχει δοθεί...!!! :P
Σενάρια....αρκετά....!! Το πιο πιθανό να ήταν ο Widmore και η Hawking ζευγάρι στο νησί....με ό,τι μπορεί να συνεπάγεται αυτό....!! Αν θυμάμαι καλά ορισμένοι είχαν αναφέρει και την πιθανότητα ο Faraday και η Penny να είναι αδέλφια....όλα είναι πιθανά!!!

VILLH
3 Απριλίου 2009, 16:16
Ηταν απλα μια δικη μου παρατηρηση,και το πιο πιθανο σεναριο για μενα ειναι μαλλον να ειναι μητερα της.........το βασιζω στο οτι απλα ξερουμε αν η μητερα η ο πατερας μας ειναι ζωντανος/η καποιος συγγενης ισως...αλλα για καποιον που υποτιθεται οτι δεν ξερουμε πως η Πενυ ηταν τοσο απολυτη στην απαντηση της;;Παντως απ οτι καταλαβαινω φαινεται να γνωριζει καποια πραγματα η ΠΕΝΥ που ισως αγνοει ο Ντεσμοντ........θα δειξει στην πορεια.