PDA

Δείτε τη Πλήρη Έκδοση : Είναι ο Μπεν ο Άγιος Πέτρος;;

axklbs
8 Μαΐου 2007, 21:57
Αφού ο Μπέν είναι ο μάγκας του νησιού, και σε αυτόν πάνε όσοι καινούριοι έρχονται σαν πεθαμένοι... Και άν τελικά ισχύει ότι είναι νεκροί.. και έχει και φάκελο για τον καθένα βρε λέτε να είναι... Και είχε και τα κλειδιά για την λύτρωση... "υποβρύχιο.."
Παίζει να λέω και βλακείες.. Μην κράξετε πολύ.. Το θέμα δεν το βάζω για spoiler, επειδή υποθέτω ότι οι περισσότεροι το έχουν δει το 3x19...Thanks..!!!

aris3
8 Μαΐου 2007, 22:10
ελεος!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

clovis
8 Μαΐου 2007, 22:10
Φιλικά πάντα αλλά νομίζω ότι έχουμε ξεφύγει.

powersky
8 Μαΐου 2007, 22:14
...Παίζει να λέω και βλακείες.. Μην κράξετε πολύ.. .
:closed-to:closed-to:closed-to:closed-to:closed-to

kapadain
8 Μαΐου 2007, 22:14
Φιλικα αλλα ειναι τρελο spoiler.Δεν νομιζω να το εχουν δει και ολοι!!!

koontz76
8 Μαΐου 2007, 22:15
Μπά μαλλον ο Jacob ειναι:haha:
Ακου ο Αγιος Πετρος :P :P :
Και η Πενη βρηκε την πυλη της κολασεως:mad:

billys20
8 Μαΐου 2007, 22:26
Αφού ο Μπέν είναι ο μάγκας του νησιού, και σε αυτόν πάνε όσοι καινούριοι έρχονται σαν πεθαμένοι... Και άν τελικά ισχύει ότι είναι νεκροί.. και έχει και φάκελο για τον καθένα βρε λέτε να είναι... Και είχε και τα κλειδιά για την λύτρωση... "υποβρύχιο.."
Παίζει να λέω και βλακείες.. Μην κράξετε πολύ.. Το θέμα δεν το βάζω για spoiler, επειδή υποθέτω ότι οι περισσότεροι το έχουν δει το 3x19...Thanks..!!!

Άρα συμπεραίνουμε ότι το νησί είναι παράδεισος. ;)

panos58
8 Μαΐου 2007, 22:35

Σε ένα επισόδειο μας έδειξε πως ο Ben ζήτησε από τον Ρωσο Bakounin να βρεί πληροφορίες για όλους τους επιβάτες της πτήσης..
Άσε που οι παραγωγοί έχουν αποκλείσει τη πιθανότητα να είναι πεθαμένοι.. Έτσι θυμάμαι να είχαν πει σε μία συνέντευξή τους

tgiannak
8 Μαΐου 2007, 22:35
Νομίζω οτι υπερβάλλεις λίγο :P

axklbs
8 Μαΐου 2007, 22:37
οχι το νησι ειναι το "χωλακι" για τον παραδεισο..
το υποβρυχιο ειναι η πορτα
...
και Μπεν θυρωρος!!!
κατι τετοιο..
[/spoiler]αν πεθανει και σωγιερ μεχρι το τελοσ του κυκλου επειδη εκπληρωθηκε ο σκοπος του.. βλεπε εκο, μπουν τότε θα περασει στο επομενο σταδιο.. μετα την πορτα.!!!!

πως μπαινει το spoiler ρε παιδια τα εκανα χαλια προφανως...΄.

TheAngel
8 Μαΐου 2007, 22:44
Βάζεις το κείμενο ανάμεσα σ' αυτό: [SPOILER*][/SPOILER*] (αφαίρεσε τα *)

Όσον αφορά τη θεωρία... thanks for the laugh. :lol:

axklbs
8 Μαΐου 2007, 22:50
εμαθα να βάζω spoiler!!!!
Ευχαριστώ!!!

koolxs2973
8 Μαΐου 2007, 23:30
Μπααααα! Μάλλον ο Άγιος Πρεβέζης είναι. λολ

sinned
8 Μαΐου 2007, 23:32
Και ο Αγιος Πετρος ζητησε απο τον Λοκ να "σκοτωσει" τον πατερα του?Πολυ χριστιανικο το βρισκω

axklbs
8 Μαΐου 2007, 23:45
Και ο Αγιος Πετρος ζητησε απο τον Λοκ να "σκοτωσει" τον πατερα του?Πολυ χριστιανικο το βρισκω

όσο αν έπρεπε να το κάνει ή οχι τελικά θα το μαθουμε στο επόμενο... θυμήσου...
μωησης-γιος-θεος-παλια διαθηκη...

sinned
8 Μαΐου 2007, 23:50
Κοιτα δεν συμφωνω αλλα μου αρεσει που την υπερασπιζεσαι.Το μελλον θα δειξει...

achilleas19
8 Μαΐου 2007, 23:59
Όχι άλλο κάρβουνο....

axklbs
9 Μαΐου 2007, 00:04
θα δείξει...δεν την υπερασπίζομαι αλλά έχουμε πει σκεφτεί και φανταστει τα πάντα!!!! γιατι όχι... ( την υπερασπίζομαι λιγο...)αλλα λίγο,,

enigma
9 Μαΐου 2007, 01:01
Αν του βάλετε ένα ρασσο παιδιά σαν τον Αγ. Πέτρο θα είναι ο Μπεν..:grin:
Πιστευω και δεν το έχω διαβάσει κάπου αλλου πως η κοπέλα που έπεσε
απο το ελικόπτερο την έχουν στειλει οι others, αρα αυτα που λεει είναι
όλα μπαρούφες...γιατί αν όντως σημβαίνει αυτό που είπε τοτε θα αρχίσω
κι εγω να πιστεύω την θεωρία του Αγιου Πατέρα...

tripokaridos2005
9 Μαΐου 2007, 11:07
Όντως φαίνεται τραβηγμένη αυτή η άποψη αλλά πώς το εξηγείτε ότι όλες οι ιστορίες των ηρώων μπερδεύονται τόσο πολύ μεταξύ τους και οι μισοί έχουν βγει συγγενείς και φίλοι? Αν δεν είναι μεταφυσική η απάντηση τότε θα πρέπει να είναι η επίλεκτη ομάδα της αντιτρομοκρατικής και ο Μπεν ο μεταλλαγμένος Τζακ Μπάουερ με μία ακόμη πιο σκοτεινή αποστολή. Οk, για το πλήρες βιογραφικό που έχουν αλλά ξέρουν και πράγματα που αγνοούν οι ίδιοι οι πρωταγωνιστές!

Thanasis159
9 Μαΐου 2007, 12:31
Λίγο τραβηγμένο φίλε...αν και τα έχουμε δει όλα σε αυτό το νησί,ειδικά με τις τελέυταίες εξελίξεις...αλλά και πάλι δεν νομίζω!

axklbs
9 Μαΐου 2007, 13:15
ενταξει.. εννοείτε πως όλοι καταλαβαίνουμε τι εννοώ με το αγιος Πετρος.. δεν πιστεύω κανεις να περιμένει να πετάξει κάνα φτερό σε κάνα επεισόδιο ή τιποτα στεφάνια χρυσά και τέτοια.. " συμβολισμός " εννοείτε πάντα..

ακολουθεί spoiler me εικόνα..
http://www.hereditasmagazine.com/st_peter.jpg

"με καθε σεβασμό στις αρχές του καθενός."

Deus-X-Machina
9 Μαΐου 2007, 14:42
eipame! den einai einai pethamenoi!:)

spyros13 gwf
9 Μαΐου 2007, 14:56
Για μια ακομη φορα να πουμε οτι εχει αποκλειστει η πιθανοτητα να ειναι πεθαμενοι.οποτε ben=?

tempest
9 Μαΐου 2007, 15:04
Μπααααα! Μάλλον ο Άγιος Πρεβέζης είναι. λολ

Που τον θυμηθηκες συτον ρε συ?λολολοολοολολολολολολ.

Ρε παιδια γιατι πολλοι επιμενουν ακομα με τα περι κολασης,παραδεισου,Αγιου Πετρου κ.τλ????

Ελεος!!!!!!!!

axklbs
9 Μαΐου 2007, 16:22
Που τον θυμηθηκες συτον ρε συ?λολολοολοολολολολολολ.

Ρε παιδια γιατι πολλοι επιμενουν ακομα με τα περι κολασης,παραδεισου,Αγιου Πετρου κ.τλ????

Ελεος!!!!!!!!

κουβέντα να γίνετε!!!

tempest
9 Μαΐου 2007, 20:15
κουβέντα να γίνετε!!!

Ενω εσυ πας πισω που ανοιξες αυτο το βλακωδες ποστ,ε?

lan-di
9 Μαΐου 2007, 20:21
Δεν αντέχω άλλο... σταματήστε να με βασανίζετε!

axklbs
9 Μαΐου 2007, 20:23
Ενω εσυ πας πισω που ανοιξες αυτο το βλακωδες ποστ,ε?

Ανάγνωση - Κατανόηση - Γραφή... Έτσι μας το έμαθαν από.. λίγο πριν τα 6 μας χρόνια...
Που σημαίνει...
Έκανα ανάγνωση τα post σας, τα κατανόησα, και αφού συμπέρανα ότι το post "δείχνει" βλακώδες, το επισήμανα γράφωντας.. : κουβέντα να γίνετε..

Άρα..
Το ήξερα πρίν το αναφέρεις..

Αυτά..
Your turn..

tempest
9 Μαΐου 2007, 20:37
Μα ρε φιλε εσυ δεν ανοιξες αυτο το ανουσιο ποστ?

Ε και εγω ειπα τη γνωμη μου ωραια και καλα ...και εσυ γραφεις κουβεντα να γινεται,δηλαδη μου υποτιμας το ποστ...καταλαβες τωρα?

axklbs
9 Μαΐου 2007, 20:46
Μα ρε φιλε εσυ δεν ανοιξες αυτο το ανουσιο ποστ?

Ε και εγω ειπα τη γνωμη μου ωραια και καλα ...και εσυ γραφεις κουβεντα να γινεται,δηλαδη μου υποτιμας το ποστ...καταλαβες τωρα?

Πάλι δεν κατάλαβες τι εννοούσα πριν...
κουβέντα να γίνετε είναι... ο λόγος που ανοίχτηκε το θέμα..
όχι το σχόλιο για το post σου!!!

Tsakalaki
10 Μαΐου 2007, 09:54
χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

Ο Μπεν ο Άγιος Πέτρος....καλό....πολύ καλά...αλλά δε νομίζω....λέτε ρε σεις να είναι πεθαμένοι και για τρεις επόμενες σεζόν να βλέπουμε dead people stories????

spyros13 gwf
10 Μαΐου 2007, 15:14
Ναι, πολυ ''αγιο'' απο την μερια τουνα σκοτωσει τον πατερα του και ολα τα μελη της Darma Initiative