PDA

Δείτε τη Πλήρη Έκδοση : Ποιος θα είναι ο "σωτήρας" των Losties στο τέλος της σειράς?

nihilus
8 Μαΐου 2007, 23:06
Ποιος θεωρειται οτι θα παιξει το πιο σημαντικο ρόλο στο τέλος της σειρας???
Ισως είναι ακομη πολύ νωρις αλλα νομιζω οτι όλοι εχουν καποιο λόγο να πουνε για τους αγαπημένους χαρακτηρες τους και μη :grin:

Δυστυχως μου διεφυγε εντελως το ονομα του Σωγιερ...
Όσοι επιθυμούν να πονταρουν στο δικο του ρόλο παρακαλώ ας γραψουν και ενα μήνυμα στο οποιο θα στμπεριλαμβανουν το ονομα του

Τη τελευταια μέρα της δημοσκόπησης θα κάνω μια καταμέτρηση για πάρτη του Σώγιερ... :respect:

Προσέξτε οτι συμπεριέλαβα και το "άλλος" υπονοώντας κυρίως το Μαικλ,απλως λογω σποϊλερ δεν το αναφερω.Καλο θα ήταν οποιος θεωρει οτι ο Μαικλ θα παιξει ρόλο ας το βάλει μεσα σε σποϊλερ tag

axklbs
8 Μαΐου 2007, 23:30
Πιστεύω ότι θα έπρεπε να βάλεις και τον Σώγιερ μέσα...
Πάντως ΛΟΚ!!!!

ifigeneiavip
8 Μαΐου 2007, 23:36
Δε ξέρω γιατί αλλά κάτι μου λέει πως ο Desmond θα παίξει πολύ σημαντικό ρόλο μέχρι το τέλος της σειράς.Έχω το προαίσθημα ό,τι θα δούμε πολλά απο αυτόν στο μέλλον όσον αφορά τις εξελίξεις και σίγουρα θα πρωταγωνιστήσει στην σωτηρία των losties.Διαθέτει όλα τα εφόδια για κάτι τέτοιο.

Lost fan
8 Μαΐου 2007, 23:37
Την πιθανότητα να μην σωθούν την αποκλείουμε τελείως δηλαδή??? Ψήφισα Ντέσμοντ βασικά γιατί είναι ο ένας εκ των δύο αγαπημένων μου, και είναι από τους πιο μυστήριους χαρακτήρες στη σειρά και πιστεύω ότι θα παίξει σημαντικό ρόλο στη νέα σεζόν, ( ο άλλος είναι ο Λοκ, αλλά δε νομίζω...)

axklbs
8 Μαΐου 2007, 23:47
ο λοκ αποδικνείεται ευάλωτος....

achilleas19
8 Μαΐου 2007, 23:57
Άσχετος που δεν μας τον έχουν δείξει ακόμα...

palto
8 Μαΐου 2007, 23:57
εγώ πάντως τους έβαλα όλους πλην kate :p

tgiannak
8 Μαΐου 2007, 23:59
Έτσι όπως έχουν έρθει τα πράγματα θα πω Des...

lerikosa
9 Μαΐου 2007, 00:01
Μα φυσικα ο Τζακ ρε παιδια...:thumbsup1 Πως μπορειτε να περιμενετε απο τους αλλους να κανουν τετοιο πραγμα, απο τη στιγμη που εθαψαν ζωντανους 2 ανθρωπους; :thumbdown
Ειναι δυνατον μετα απο αυτο να γινουν ηρωες; Ο Λοκ θα μπορουσε, αλλα αυτος ειναι στην κοσμαρα του, και μονο σωτηρας για τους Losties δεν θα ηθελε να ειναι!!! 8)

blueshark
9 Μαΐου 2007, 00:02
i gynaika tou desmond pisteuw

alexdeli
9 Μαΐου 2007, 00:05
Επιλογη κανεις δεν υπαρχει?:???: Στη περιπτωση που δε σωθουν εννοω..:)

chr1st1na
9 Μαΐου 2007, 00:05
Ψήφισα Ντέσμοντ αν κ νομίζω πως κ ο Σαγίντ θα παίξει το ρόλο του..

Krasas
9 Μαΐου 2007, 01:00
Ο Έλβις. :yahoo:

Αποφασίζει ότι δεν αξίζει τον κόπο να γίνεται τέτοιος χαμός για να συνεχίζει απλά να κρύβεται από τα φώτα της δημοσιότητας. Απολύει όλους τους Others και Dharma και τις λοιπές "βιτρίνες", απενεργοποιεί το τέρας και φανερώνεται στα media.

Όλος ο κόσμος είναι χαρούμενος. Το ίδιο και οι 2 Losties που επέζησαν.

sarig
9 Μαΐου 2007, 04:37
Ψήφισα άλλος μόνο και μόνο γιατί δεν είναι σειρά που μπορείς να πεις ότι "ο τάδε θα κάνει αυτό το πράγμα και χάρη σε αυτόν θα σωθούνε."

Το λογικό είναι ότι θα παίξει ο καθένας τον ρόλο του στην σωτηρία -με τον έναν ή με τον άλλο τρόπο- αλλιώς ποιος ο λόγος να μας δείχνουν τους συγκεκριμένους 10-12 ανθρώπους από τα 40 (αν θυμάμαι καλά) άτομα που είναι συνολικά?

Άμα ήταν θα το κάνανε σαν το 24 ή σαν το Smallville :P

Nirvana
9 Μαΐου 2007, 07:03
Πιστεύω η Penny.Για όσους πιστεύουν ακόμα στον Jack καλό θα ήταν ν'αρχίσουν να το ξανασκέφτονται γιατί έχει πάρει την κάτω βόλτα!!!

christiano_d
9 Μαΐου 2007, 10:17
Aφού δεν υπάρχει ο Σώγιερ στη λίστα, τότε ψηφίζουμε Ντέσμοντ. (brothah)

Sorin
9 Μαΐου 2007, 10:17
o tzak tha tous sosei.giautous po psifisan sayid..makari re paidia alla to kovo na pethenei tora...

axklbs
9 Μαΐου 2007, 10:52
o tzak tha tous sosei.giautous po psifisan sayid..makari re paidia alla to kovo na pethenei tora...

γιατι το λες αυτό;;
εξηγηση;

gregkerkyra
9 Μαΐου 2007, 11:13
Επιλογη κανεις δεν υπαρχει?:???: Στη περιπτωση που δε σωθουν εννοω..:)

Και γω αυτό πιστεύω... Νομίζεται ότι θα έχει Happyend???? Είστε γελασμένοι....8)

Thanasis159
9 Μαΐου 2007, 11:59
O Λοκ θα τους σώσει όλους πάλι!!!Γι 'αυτό έκανε ότι έκανε και στα τελευταία επεισόδια...Έχει απώτερο σκοπό!!

billys20
9 Μαΐου 2007, 12:04
Πως μπορειτε να περιμενετε απο τους αλλους να κανουν τετοιο πραγμα, απο τη στιγμη που εθαψαν ζωντανους 2 ανθρωπους; :thumbdown

Γιατί, ήξεραν ότι ήταν ζωντανοί; Ούτε οι κόρες των ματιών τους δεν κινούνταν.:grin:

Σιγά μη τους σώσει ο Τζακ. Ο Τζακ είναι φλώρος...

Θα πω τη δική μου εκδοχή. Καταρχήν δεν είναι κανείς από τους προτινόμενους. Σε κάποια από τα επόμενα επεισόδια, κάποιος θα δει ένα ιπτάμενο αντικείμενο στον ουρανό. Εκεί τελειώνει το επεισόδιο...:P
Στα 3 επόμενα, θα αναρωτιούνται τι είναι και καταλήγουν ότι είναι ένα UFO. Αλλά στο τέλος, ο Lock(μιας και που του αρέσει να εξερευνά το νησί..) θα δει ένα ον που δεν μοιάζει με γήινο.Στα επόμενα 10 επεισόδια, αναρωτιούνται για το περίεργο ον που είδαν. Τελικά αποδεικνύεται ότι είναι ενας εξωγήινος, που ήρθε στο νησί με άλλους για να εκδικηθεί τους others, που έκαναν πειράματα σε έναν άλλο φίλο τους εξωγήινο. Και αφού, δώσουν τα χέρια με τους Losties, για να τους βοηθήσουν να εκδικηθούν τους Others σε αντάλλαγμα να βοηθήσουν στην ελευθερία τους, αφού κερδίσουν τον πόλεμο, παίρνουν οι εξωγήινοι τον φίλο τους και όπως πετάνε για το διάστημα, αφήνουν τον κάθε Lostie στο σπίτι του. Και εδώ τελειώνει...

Πολλές ταινίες sci-fi βλέπω μου φαίνεται.....:lol::lol:

Πιστεύω ότι έχουμε πολλα να δούμε ακόμα και να γνωρίσουμε καινούρια πρόσωπα για να δούμε ποιος θα τους σώσει. Πάντως, να σωθούν μόνοι τους το αποκλείω ή να τους σώσει κάποιος, που τον έχει δείξει ως τώρα. Ειδικά ο Desmond, τόσα χρόνια ήταν στο νησί, τώρα που ήρθαν οι Losties θα βρει τη λύση για να ξεφύγει; Τέσπα, θα δούμε, θα δούμε...

tsilis5
9 Μαΐου 2007, 12:13
Παιδες ο μονος που μπορει να κανει κατι ειναι ο αρχοντας Σαγιντ-Μπιν Λαντεν-Αλ ζαουαχρι...
Ο Λοκ ειναι στο κοσμο του
Ο Τζακ ειναι φλωρος και ηλιθιος..
Ο Σωγιερ σκεφτεται με το κατω κεφαλι..
Η Κειτ ειναι μια κλασικη χαζογκομενα λυκειου..
Ο Ντεσμοντ εχει φαει κολημα μεγαλο με τη Πενυ (τη θελει τη θελει τη θελει....)

Σαγιντ είσαι θεος...

axklbs
9 Μαΐου 2007, 13:21
Παιδες ο μονος που μπορει να κανει κατι ειναι ο αρχοντας Σαγιντ-Μπιν Λαντεν-Αλ ζαουαχρι...
Ο Λοκ ειναι στο κοσμο του
Ο Τζακ ειναι φλωρος και ηλιθιος..
Ο Σωγιερ σκεφτεται με το κατω κεφαλι..
Η Κειτ ειναι μια κλασικη χαζογκομενα λυκειου..
Ο Ντεσμοντ εχει φαει κολημα μεγαλο με τη Πενυ (τη θελει τη θελει τη θελει....)

Σαγιντ είσαι θεος...

μπορεί δεν αντιλέγω.. αλλά ο χάρλυ;; γιατι όχι;;

Batmann
9 Μαΐου 2007, 14:35
Το Lost ξεκινάει με Jack και θα τελειώσει με αυτόν
μην ξεχνάτε είναι ο βασικός πρωταγωνιστής οπότε μάλλον ο jack
σώζει τον κόσμο εεε του Losties ήθελα να πω!!!:innocent:

spyros13 gwf
9 Μαΐου 2007, 15:49
Εγω.Εχω συμφωνησει με τους παραγωγους να εμφανιστω ως απο μηχανης θεος στο τελευταιο επεισοδιο με 10θεσιο αεροπλανο (10 θα εχουν μεινει μεχρι τοτε)και να τους σωσω:lol: :lol: :lol: :lol:

Elesar
9 Μαΐου 2007, 17:34
θα ψήφιζα Π(ά)ουλο αλλά δυστυχώς......απεβίωσε!!!!!
Jack the savour....Ξεκίνησε με jack,τελειώνει με Jack

DarkMe
9 Μαΐου 2007, 18:14
Desmond thee pare tin PAE!