PDA

Δείτε τη Πλήρη Έκδοση : Ποια λέξη λεει συνέχεια ο Ριτσαρντ?

nihilus
9 Μαΐου 2007, 13:08
Ο Ρίτσαρντ απο τοτε που εμφανιστηκε λεει συνεχεια μια λεξη
εγω θα την βαλω σε σποϊλερ tag απλως και μονο για να μην ξερετε ευθυς εξαρχης ποια ειναι (την υπογραμμιζω) . Ανοιξτε το μετα και δειτε αν οντως τη πετυχατε!:thumbsup1

we think you 're special

:) Ηταν η ιδια?

spyros13 gwf
9 Μαΐου 2007, 13:14
Οντως το εχει πει στην τζουλιετ και στον τζον αν δεν κανω λαθος.μπορει ομως απλα να του αρεσει σαν εκφραση!

Lucian11
9 Μαΐου 2007, 16:09
'Η μπορεί να είναι ένας υποκριτής, ψεύτης που χειραγωγεί τους πάντες όπως ο Ben.

crais
9 Μαΐου 2007, 16:12
επειδη κολλισα τωρα ποιος ειναι ο ριτσαρντ??

spyros13 gwf
9 Μαΐου 2007, 16:13
αυτος που ''στρατολογησε'' την τζουλιετ

sinned
10 Μαΐου 2007, 10:33
Kαι εγω την ιδια απορια ειχα crais.
who the hell is richards?

Παντως σε πολλα φλαςμπακ αλλα και στο νησι ακουγεται για αρκετους οτι ειναι special.ισως ειναι κατι που οι σεναριογραφοι θελουν να ακουγεται

spyros13 gwf
10 Μαΐου 2007, 12:43
Παντως κατι περιεργιο κρυβει αυτος ο τυπος.Για οσους εχουν δει το 3X20πως ειναι δυνατον να ειναι ακριβως ο ιδιος με τοτε που ο ben ηταν παιδι.Δεν γερναει?

dialpistis
5 Ιουλίου 2007, 12:17
Παντως κατι περιεργιο κρυβει αυτος ο τυπος.Για οσους εχουν δει το 3X20πως ειναι δυνατον να ειναι ακριβως ο ιδιος με τοτε που ο ben ηταν παιδι.Δεν γερναει?

αυτη ειναι και η απορία μου !!!!!!!!!!! μάλλον περισσότερο απο ΟΛΕΣ στη σειρα..... Και μαλλον ο φόβος μου οτι κυλαει προς ski-fi...... (να μου πεις βεβεαια... πως οταν βλεπεις τον "καπνο".. δεν βγαζεις πιο άνετα ενα τέτοιο συμπερασμα?... ναι το βγάζω αλλα το "παραβλέπω" γιατι δεν υπαρχει δεν μπορω να φανταστω τι μπορει να ειναι.. ενω το θεμα του "αγέραστου" χωραει πολλες εξηγήσεις)

μου ειναι απορίας αξιο πως δεν έχετε ασχοληθεί με το θεμα.... ενω κάποια αλλα τα εχετε τραβήξει απο τα μαλλια....

τι λετε λοιπων... ?????

tasosrs2000
16 Ιουλίου 2007, 04:28
Τίθεται θέμα χωροχρόνου.Πολύ πιθανόν να ήταν στο πειρατικό καράβι,μαζί με τον Μίκαελ και τον Jakob.

lost123
16 Ιουλίου 2007, 08:26
παράξενα πράγματα πάντως.. :P
ας ελπίζουμε ότι θα έχουμε Richard flashback στη 4η σεζόν.

Τάσος
16 Ιουλίου 2007, 15:13
Έχω την πεποίθηση ότι η υπόθεση Richard, για εμάς που δεν λέμε να κάνουμε break από αυτό το ΄΄στίψιμο μυαλού΄΄ που μας έχουν βάλει να κάνουμε, είναι ένα πολύ μεγάλο θέμα.
Ένα από τα σενάρια είναι, ό Richard να είναι ο Jacob, ΄΄αγέραστος΄΄ αλλά ίσως και ο μοναδικός που γνωρίζει τι εστί Ben. Επίσης πιστεύω ότι έχουμε να κάνουμε με 2 ΄΄ομάδες΄΄ ανταγωνιστικές όσο αφορά τα συμφέροντα που έχουν στο νησί. Συνεχίζοντας λέω ότι ο Ben λειτουργεί ως ένα είδος διπλού πράκτορα, ενώ πιθανόν, από την μία πλευρά βρίσκονται οι μπαμπάδες των losties που για κάποιο λόγο έχουν στείλει τα παιδιά τους στο νησί. Μάλιστα, ότι έχουμε από την αρχή αφορά την δεύτερη επίσκεψη, εάν όχι όλων, αρκετών από τους losties στο νησί. Το τι ακριβώς παίζεται φυσικά και δεν μπορούμε να το γνωρίζουμε, αλλά ο τρόπος του ben προς τους υπόλοιπους others, μην ξεχνάτε ότι και ο πατέρας του χοντρού (είδατε ξέχασα το όνομα του) που κέρδισε το lotto, είχε εξαφανιστεί για κάποια χρόνια και μετά γύρισε στην οικογένεια του.
Εάν κάποιος, έχει την υπομονή να κάτσει να ξαναδεί όλους τους κύκλους από την αρχή, σίγουρα θα ανακαλύψει κάποια περισσότερα στοιχεία, σε σχέση με την πρώτη φορά που τους έβλεπε, διότι είναι πιο μορφωμένος τώρα οπότε...

keeper21
16 Αυγούστου 2007, 14:31
o richrd den tha pethanei pote!!!xzaxaxaxax

justlost
5 Οκτωβρίου 2007, 14:21
Μπράβο! Αυτό ακριβώς. Γιατί αγέραστος? Τι συμβαίνει με την πάρτη του; Μεγάλωσε τον μπεν στα γονάτά του και τώρα τον υπακούει πιστά. Αν και γενικά οι εξουσίες μεταξύ των άδερς είναι περίεργες και αμφιλεγόμενες, έτσι δεν είναι;
Πάντως τα μαλλιά του είναι βαμμένα σίγουρα χα!

HolyMan
16 Οκτωβρίου 2007, 20:17
Eχω μια εντύπωση ότι δεν μπορούν να δουν όλοι τον richard αλλα μονο όσοι είναι "special"
από όσο θυμάμαι τον έχουν δει ο ben ο john και η juliet <3 και σε όλους έχει πει ότι είναι special... ίσος να θυμάμαι λάθος πάλι :S

cartman1983
27 Οκτωβρίου 2007, 03:29
o richard πάντως ήταν αυτός αν 8υμάστε που βιντεοσκοπούσε την αδερφή της juliet στο πάρκο να παίζει με τον μπομπιρα!
πως αφού δεν λειτουργούσε το σύστημα με το υποβρήχιο ο richard πήγε και ήρθε !!
φανατάζομαι οτι 8α παίζει πιο σημαντικό ρόλο παρακάτω
επίσης ήταν αυτός που έδωσε στον locke το χάρτια του sawyer για σκοτώσει τον μπαμπά του.

nickoleta
27 Οκτωβρίου 2007, 17:40
γιατι νομιζεισ οτι υπαρχουν οι αντιγυραντικεσ κρεμες!!

smile88
27 Οκτωβρίου 2007, 23:13
γιατι νομιζεισ οτι υπαρχουν οι αντιγυραντικεσ κρεμες!!

:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
Δεν υπαρχει ομως καμια αντιγυραντικη κρεμα που να κανει τοσο καλη δραση!:P

Fiasco
1 Νοεμβρίου 2007, 13:53

Bλέποντας χθές το 3Χ20 δεν άκουσα τον Ρίτσαρντ να λέει την αγαπημένη του λέξη. Ακουσα τον Μπέν να ρωτάει τον Ρίτσαρντ αν θυμάται τι είναι τα γενέθλια,όταν τον είδε να κρατάει την ξύλινη κούκλα που του είχε κάνει δώρο ο παιδικός του "έρωτας" και τον ρώτησε τι είναι αυτό.
Βέβαια ο Μπέν μιλάει πάντα απο λίγο ως πολύ αινιγματικά αλλά στην προκειμένη περίπτωση έχουμε θεματάκι.
Ο Ρίτσαρντ δεν γερνάει και ο Μπέν τον ρωτάει αν θυμάται τι είναι τα γενέθλια κι εγώ τώρα τελευταία δεν αισθάνομαι και πολύ καλά :shock:.

Υ.Γ.Τι να απέγινε ο παιδικός έρωτας του Μπέν?Μήπως έμεινε έγγυος και δεν την πάλεψε?Επεσε θύμα της ανταρσίας του Μπέν και των υπολοίπων?

justlost
1 Νοεμβρίου 2007, 20:13
Αρα ο Ριτσαρντ εχει γεννηθει και δε μας ερχεται απο τον αιωνα τον απαντα.Καποτε είχε κι αυτος γεννεθλια οποτε λετε να είναι ένας απλος ανθρωπος, που κατι πηρε, κατι εδωσε και κερδισε την αθανασία?Η μαλλον την αγερασια γιατι προς το παρον μονο ο Ρώσος δεν πεθαινει με τιποτα.Αλήθεια, λετε αυτοί οι δύο να είναι της ίδιας ράτσας;