PDA

Δείτε τη Πλήρη Έκδοση : !!!ΠΕΡΙ SPOILERS ΣΤΟΥΣ ΤΙΤΛΟΥΣ!!!

vagos
11 Μαΐου 2007, 17:32
Λοιπόν όσο πλησιάζει το τέλος του Lost τόσο παρατηρείται το φαινόμενο όπως το σημερινό κάποιοι που έχουν δεί το επεισόδιο να έχουν απορίες ή να θέλουν να μοιραστούν τον ενθουσιασμό τους με τους υπόλοιπους Lostοβιους και ανοίγουν καινούργια θέματα χωρίς να προσέχουν όμως τον τίτλο ο οποίος φαίνεται είτε θα διαβάσει το θέμα είτε όχι (απολύτος κατανοητοί οι λόγοι απορίες δηλαδή και ενθουσιασμός) και απο την άλλοι εκείνοι που δεν το έχουν δει και εκνευρίζονται (κατανοητό και αυτό) και αρχίζουν διαμάχες και τσακωμοί και χαρακτηρισμοι,και φυσικά με αυτά και αυτά το θέμα έχει 50 πόστ εκ των οποίον τα μισά είναι άσχετα και για να διαβάσεις εσύ ο απλός χρήστης αυτό που θες πρέπει να διαβάσεις το μακρύ και κοντό του καθενός!Αυτό δεν είναι σεβασμός παιδιά !Υπάρχει Υπόμνημα στο φόρουμ του Lost το οποίο λέγετε Spoilers Eπόμενων Επεισοδίων 5ου Κύκλου δεν μπορώ να καταλάβω για πιό λόγο δεν το χρησιμοποιήτε αφού καίγεστε τόσο εκεί δεν θα σας ενοχλήσει κανείς πιστέψτε με ούτε θα σας κάνει παρατήρηση κανείς!Εκτός αν πιστεύεται ότι υπάρχει διαγωνισμός ποιός θα ανοίξει τα περισσότερα θέματα ή ποιός παίρνει τις περισσότερες απαντήσεις να σας πληροφορήσω λοιπόν ότι δεν υπάρχει!Αυτά απο μένα ελπίζω να κατάλαβαν οριμένοι κάποια πράγματα και μέχρι το τέλος της σεζόν,όπου εκεί πια θα μπορείτε να γράψετε ότι θέλετε, να έχουμε μια σωστή συμπεριφορά όλοι!

stavros88
11 Μαΐου 2007, 18:14
Μπραβο φιλε Vago,φροντιζεις για εμας που θα δουμε τα τελευταια επεισοδια μαζεμενα

alexdeli
11 Μαΐου 2007, 18:22
Mπραβο για τη πρωτοβουλια vago.:thumbsup1 Δε πηγαινε αλλο με αυτο το θεμα..:mad:

Chrisb
11 Μαΐου 2007, 18:29
α. Μην γράφετε ΚΕΦΑΛΑΙΑ, ούτε τον τίτλο του μηνύματος αλλά ούτε και το περιεχόμενό του.
:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

digekas
11 Μαΐου 2007, 18:30
Εγώ έχω πλήρη άγνοια για το θέμα, αλλά σίγουρα θα πρέπει να επιλέγεται ο τίτλος του thread με μεγάλη προσοχή,

....εκτός και ξεκινήσουν και τα [spoiler] στους τίτλους.:lol:

Όταν θα φτάσω στο πιο πρόσφατο επεισόδιο, θα μπω και στο forum, μέχρι τότε θα το αποφεύγω όπως ο διάβολος το λιβάνι.

Chrisb (http://www.greektvsubs.gr/member.php?u=2082) οι κανόνες γράφονται από κάποιους, για να τους ακολουθήσουν άλλοι, εάν οι κανόνες αντιταχθούν στους πρώτους, τότε γίνεται αναθεώρηση (όπως στο Σύνταγμα), εν ολίγοις, φωνάζεις και διαμαρτύρεσαι στο μέτρο που σε παίρνει, όχι παραπέρα.:grin:

Εξάλλου ο συγκεκριμένος κανόνας είναι για να μην δημιουργηθεί παρεξήγηση από τον έντονο τόνο με τον οποίο γράφει ο κατηγορούμενος, στην συγκεκριμένη περίπτωση αυτός ήταν ο σκοπός, και όποιος έχει παρεξηγηθεί, του προτείνω ξύδι Πάρου που είναι και δυνατό, πέρα από χωνευτικό. :lol: :lol: :lol:

alexdeli
11 Μαΐου 2007, 18:33

LOL!!!:grin: Oυτε που το προσεξα εγω παντως..!!:oops:

Thanasis159
11 Μαΐου 2007, 23:03
Συμφωνώ απόλυτα παίδες...Έχω φτάσει σε σημείο να μην μπαίνω στο σάιτ τις Πέμπτες μήπως πάρει κάτι τυχαία το μάτι μου και μου χαλάσει το επεισόδιο!!!

dimkan
14 Μαΐου 2007, 11:51

σωστός....:lol: :lol:

maddog81
14 Μαΐου 2007, 23:46
Nα προσθεσω κατι αν μου επιτρεπετε.

Καταρχην φιλε VAGOS συμφωνω μεχρι κεραιας σε αυτα που ειπες αλλα...
Οταν καποιος δεν εχει δει το επεισοδιο που μολις εχει βγει πρεπει φυσιολογικα να μπει στο τοπικ που εχει ανοιξει για αυτο το επεισοδιο ωστε να δει ποια εκδοση να μεταφραστει ωστε να την παραγγειλει. Εγω προσωπικα ειχα συνηθισει σε αυτην την διαδικασια και καθε Πεμπτη πρωι περιμενα πως και πως να μπω στο τοπικ και να δω το πασιγνωστο πλεον μηνυμα του Σωτου!!! Την περασμενη βδομαδα μπηκα για να δω το γνωστο μηνυμα και αντιθετως ειδα το πρωτο μηνυμα να μας λεει τι εγινε στο επεισοδιο με αποτελεσμα να τρεχω και να μη φτανω!!! Βεβαια υπηρχε και το ποια εκδοση θα μεταφραστει αλλα παραλιγο να την παθω. Το ξερω οτι το τοπικ απο την στιγμη που βγαινει το επεισοδιο ειναι σποιλερ αλλα καπως πρεπει να μαθουμε και εμεις την εκδοση που θα μεταφραστει. Δεν ξερω αν εγινε απλως αυτη τη φορα και γινομαι αδικος αλλα πιστευω οτι καπως μπορει να φτιαχτει και να μην υπαρχει τετοιος κινδυνος.

Σορρυ αν εγινα κουραστικος

Φιλικα...

Tigran
14 Μαΐου 2007, 23:52
maddog81 αυτό έγινε μια φορά και δεν θα ξαναγίνει. Από εδώ και πέρα θα ανοίγω εγώ ο ίδιος το θέμα και το πρώτο πόστ θα έχει μόνο τις απαραίτητες πληροφορίες και τίποτα παραπάνω!

Υ.Γ.: Σε καμιά περίπτωση οι παρεμβάσεις/προτάσεις δεν μπορούν να θεωρηθούν κουραστικές

Φιλικά, Tigran!