PDA

Δείτε τη Πλήρη Έκδοση : Σε ποια σεζόν θα ξυρίσει η Ρουσσώ τις μασχαλότριχες;

lan-di
31 Ιουλίου 2007, 22:59
Iδού το φλέγον ερώτημα του καλοκαιριού... Ψηφίστε!!!

KennyDopeGR
31 Ιουλίου 2007, 23:05
γιατί, έχει το lost και 6η σαιζόν; Μέχρι 5 δε θα πάει; Δηλαδή ακόμη 48 επισόδεια;

alexdeli
31 Ιουλίου 2007, 23:06
Ελεγα κι εγω..Που ειναι τοσο καιρο ο lan να κανει καμια μλκια!:P Η απαντηση ειναι αυτονοητη ρε..Ποτε!:yes:

Υ.Γ Κenny,αλλες 3 σαιζον των 16 επεισοδειων.

evilnye
31 Ιουλίου 2007, 23:08
ωχ.. λοιπόν εκπλήσσομαι... αξύριστη κυκλοφορεί;
παίζει κ να μην το πρόσεξα ποτέ!

lan-di
31 Ιουλίου 2007, 23:12
γιατί, έχει το lost και 6η σαιζόν; Μέχρι 5 δε θα πάει; Δηλαδή ακόμη 48 επισόδεια;

Υ.Γ Κenny,αλλες 3 σαιζον των 16 επεισοδειων.

Θα παρακαλέσω να μη ξεφεύγεται από το θέμα μας... που είναι οι γαργαλομασχαλότριχες! :haha:

sofia24
31 Ιουλίου 2007, 23:25
Ποτέ!:lol:Τόσα χρόνια που ζει έτσι όπως ζει πως να τις ξυρίσει!Καλά αυτή στο νησί θα αφήσει τα κοκκαλάκια της...

pepinos
31 Ιουλίου 2007, 23:33
μπααααααα χλωμο το βλεπω ασε που θα εχουμε καρατιες, τοσα που κρυβανε την κορη της..ποιος της εκρυβε το μυστικο..και ετσι :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

mefisto26
31 Ιουλίου 2007, 23:35
Ποτε φυσικα!
Εχει να τις ξυρισει απο τοτε που εκανε την εξωγήινη στο Babylon 5

sarig
31 Ιουλίου 2007, 23:44
Πραγματικά φλέγον θέμα. Να το δείξουν και στο Star στις "ειδήσεις".

Θα πω στην τύχη στην 6η σεζόν, όταν θα έχουν γυρίσει πίσω...

Enzo
31 Ιουλίου 2007, 23:45
:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

Είσαι μεγάλη μαφία φίλε lan-di! Μιλάμε για το απόλυτο γκάλοπ! Σύντομα θα ασχοληθεί με το θέμα και η ΚΑΠΑ-Research, δεν το συζητώ!

eritias
1 Αυγούστου 2007, 00:27
Τις αφήνει γιατί πηγαίνουν ασορτί με το μουστάκι της. Αυτό επιτάσσει η μόδα του νησιου!!!!

sotai
1 Αυγούστου 2007, 00:41
Ποτέ, της τελείωσαν οι ξυριστικές μηχανές

Dreamkiller
1 Αυγούστου 2007, 01:06
Από την Comic Con:

WOMAN: Hi first I wanna say just thank you for everything, and my question is that one of my favorite characters on the show is Danielle Rousseau and we've been getting hints of her story and now she's reunited with Alex, I just wanna know is she getting her own flashback any time soon?

CARLTON: We would like to do Rousseau's flashback story, I'm not sure if we will do it this year or next year, but erm...

DAMON: There are important things revealed in that story, and they have to kind of sync up with something else...

Ποιο να είναι άραγε το γεγονός με το οποίο θα συμπέσει το flashback;;) ;) :P

Dreamkiller
1 Αυγούστου 2007, 01:07
Double Post, χίλια συγγνώμη. Πώς μπορώ να διαγράψω το μήνυμα;

savvas999
1 Αυγούστου 2007, 01:57
τρομερο τοπικ :lol::lol::lol:

πολυ δυσκολη η απαντηση... μαλλον ποτε :shock::shock:

Kal_El_77
1 Αυγούστου 2007, 02:27
Μα δεν γινεται να ξυριστει. Ειναι το μυστικο της οπλο.
α) Εχει εναν επιπλεον θαμνο να κανει καλυψη-αποκρυψη, γι αυτο και δεν την εχουν παρει πρεφα τοσα χρονια,
β) Σε επικειμενη επιθεση των αλλων, και με ο,τι εχει μαζεψει στη μασχαλη της τα τελευταια 16-17 χρονια που ειναι εκει, ειναι ενα θανατηφορο οπλο. Ειναι σαν τον ασβο, που εξαπολυει το "αρωμα" με το σηκωμα της ουρας, ετσι και η μπιχλεστατη Ρουσω, με το σηκωμα του χεριου, απελευθερωνει την μαγικη οσμη, που κανενας δεν μπορει να αντεξει.
Ερευνες στα εργαστηρια της Χανσο, προσπαθουν να αποδειξουν οτι ηταν συνεργος του Μπεν, τοτε που σκοτωθηκαν ολοι οι Χανσιωτες, καθως δεν χρησιμοποιηθηκε καποιο ειδικο αεριο ΡΒΧΠ, αλλα η ακατανικητη Ρουσω.
Go Ρουσω.....

spyros13 gwf
1 Αυγούστου 2007, 10:21
Ποτε!!! Γιατι να τις ξυρισει αλλωστε?

billys20
1 Αυγούστου 2007, 10:34
Σε όποια σεζόν γνωρίσει τον πολιτισμό.

Chrisb
1 Αυγούστου 2007, 11:41
Μη λέτε ανακρίβειες. Η Ρουσώ δεν έχει μασχαλότριχες. Όποιος υποστηρίζει το αντίθετο, να ανεβάσει screenshot. :shock: :lol:

spyros13 gwf
1 Αυγούστου 2007, 11:48
Aπιστε Θωμα Chrisb.
Θες να δεις αποδειξεις για να πειστεις?
Δεν πιστευεις εμας τους συμφορουμιτες σου?
:P :haha: :P :haha:

Chrisb
1 Αυγούστου 2007, 11:52
Aπιστε Θωμα Chrisb.
Θες να δεις αποδειξεις για να πειστεις?
Δεν πιστευεις εμας τους συμφορουμιτες σου?
:P :haha: :P :haha:

Ειλικρινά σου μιλάω, όταν πάτησα το spoiler περίμενα να δω μια μασχάλη να με κοιτάει :shock: :lol: :lol: :lol: :lol:

mimika
1 Αυγούστου 2007, 12:00
Κι όμως ο chrisb έχει δίκιο. Η Ρουσσώ δεν έχει μασχαλότριχες.
Δείτε:
http://www.tv.com/photos/viewer.html?type=21&ref_id=22141&ref_type_id=104&pic_number=109931:)

Chrisb
1 Αυγούστου 2007, 12:07
Αχαχαχα, ευχαριστώ mimika....... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

:worthy: :respect: :worthy: :respect: :worthy: :respect: :worthy: :respect: :worthy: :respect:

Σας τα 'λεγα εγώ!!!!

Nio2007
1 Αυγούστου 2007, 12:11
Ένας από τους γρίφους του Λοστ έπεσε ΚΡΙΜΑ

lan-di
1 Αυγούστου 2007, 13:09
Κι όμως ο chrisb έχει δίκιο. Η Ρουσσώ δεν έχει μασχαλότριχες.
Δείτε:
http://www.tv.com/photos/viewer.html?type=21&ref_id=22141&ref_type_id=104&pic_number=109931:)

Φαίνεται καθαρά ότι η εικόνα σου έχει υποστεί αλλοίωση με photoshop! To ίδιο ισχύει και στο επεισόδιο(σε όλες τις εκδόσεις). Αφαίρεσαν τις μασχαλότριχες γιατί δε γίνονταν να συμπιεστούν και τα αρχεία ξεπερνούσαν τα στάνταρ των 350ΜΒ και 700ΜΒ.

Ιδού το αυθεντικό screenshot από το dvdrip!
http://xs218.xs.to/xs218/07313/654.JPG

Piros
1 Αυγούστου 2007, 13:27
Παρόλο που ψήφισα 'ποτέ', θα ήθελα μια επιλογή "Άλλο".
Επίσης μετά απο σίγουρες πληροφορίες που έχω (μέσα απο την παραγωγή), θα δούμε την Ρουσσώ να ξυρίζει τις μασχάλες στο τέλος τις ταινίας (το έχουν πει οι παραγωγοί). Επίσης τότε θα μάθουμε και το τρομερό μυστικό για τον καπνό.....

Chrisb
1 Αυγούστου 2007, 13:43
lan-di, mimika, κάποιος εκ των δυο ψεύδεται.... :thumbdown :thumbdown :thumbdown

Είναι προφανές ότι κάαααποιος είναι εξπέρ στο φοτοσοπ. Αλλά και εγώ δεν πάω πίσω. Θα περάσω και τις δύο εικόνες από F.A.P.A. (filtro afairesis prostheton antikeimenon), ύστερα θα εξετάσω τα pixel ένα - ένα και τέλος αν δε βγάλω άκρη θα τις στείλω σε έναν κολλητό που δουλεύει στο L.A.P.D.

Ξεκινάω....:grin:

Tigran
1 Αυγούστου 2007, 14:34
Το'πες και το'κανες τελικά Lan! LOL!

Εγώ πιστεύω πως δεν θα τις ξυρίσει ποτέ, γιατί μάλλον έχει πάψει να νιώθει γυναίκα.
Εκτός κι αν αρχίσει βέβαια να κάνει παρέα με τις Κέιτ και Τζουλιέτ. Τότε καταλαβαίνετε τι θα γίνει...

Κέιτ: ΑΑΑ! Χθες έκανα ένα πεντικιούρ, άστα να πάνε!
Τζουλιέτ: Έλα καλέ! Σοβαρά; Και εγώ λέω τελευταία να πάω για ένα πεντικιούρ και επίσης χρειάζομαι και αποτρίχωση.
Ρουσσώ: :lipsseale
Κέιτ: Καλέ Ρουσσώ, εσυ πότε θα πας για αποτρίχωση; Βλέπω τελευταία τον Λόκ να σου ρίχνει κάτι κλεφτές ματιές...Αν ομορφύνεις λίγο ακόμα, ίσως τον κάνεις δικό σου!
Ρουσσώ: Αχ λέτε κορίτσια; ΟΚ! Θα το κάνω! Θα ξυρίσω τις μασχάλες μου!

FIN!

Chrisb
1 Αυγούστου 2007, 14:40
α) Ο φίλος από L.A. απάντησε. Την απάτη, λέει, την έχει κάνει η mimika :P

β)

Κέιτ: ΑΑΑ! Χθες έκανα ένα πεντικιούρ, άστα να πάνε!
Τζουλιέτ: Έλα καλέ! Σοβαρά; Και εγώ λέω τελευταία να πάω για ένα πεντικιούρ και επίσης χρειάζομαι και αποτρίχωση.
Ρουσσώ: :lipsseale
Κέιτ: Καλέ Ρουσσώ, εσυ πότε θα πας για αποτρίχωση; Βλέπω τελευταία τον Λόκ να σου ρίχνει κάτι κλεφτές ματιές...Αν ομορφύνεις λίγο ακόμα, ίσως τον κάνεις δικό σου!
Ρουσσώ: Αχ λέτε κορίτσια; ΟΚ! Θα το κάνω! Θα ξυρίσω τις μασχάλες μου!

FIN!

Καλό το σενάριο αλλά θα πρότεινα να κρατήσεις και την πρωινή δουλειά :)

mimika
1 Αυγούστου 2007, 14:48
lan-di, mimika, κάποιος εκ των δυο ψεύδεται.... :thumbdown :thumbdown :thumbdown

Είναι προφανές ότι κάαααποιος είναι εξπέρ στο φοτοσοπ. Αλλά και εγώ δεν πάω πίσω. Θα περάσω και τις δύο εικόνες από F.A.P.A. (filtro afairesis prostheton antikeimenon), ύστερα θα εξετάσω τα pixel ένα - ένα και τέλος αν δε βγάλω άκρη θα τις στείλω σε έναν κολλητό που δουλεύει στο L.A.P.D.

Ξεκινάω....:grin:
Ε, λοιπόν ναι. Το παραδέχομαι.
Εγώ είμαι αυτή που είναι εξπέρ στο φότοσοπ.
Εγώ αφαίρεσα τις μασχαλότριχες από τη μασχάλη της Ρουσσώ.
Εγώ αφαίρεσα και τις ελιές από το πρόσωπο του Σημίτη στις προ - προηγούμενες εκλογές.:cry: :*( :cry:

axklbs
1 Αυγούστου 2007, 16:32
Λοιπον :
1. Όταν ο κομμουνισμός του Jack έρθει στην εξουσία η Ρουσσώ θα είναι πρόεδρος...
2. Το screenshot είναι από τότε που είχαν πέσει Dharma Veet προμήθειες..
3. Όταν δεν μπερδέωει ο Χαρλυ το Dharma-veet για κρέμα γάλακτος θα τις ξαναξυρίσει!!!

Eυχαριστώ!!!

tsidis
1 Αυγούστου 2007, 18:52
...............Στο νησι υπηραχαν δυο ταμπου!!!!!!!!!!!!!!!!

Το γυρισμα του κλειδιου...........
Και η τριχα στην Ρουσσο.............
Το πρωτο .....μας τελειωσε.............
Τωρα για το δευτερο..................εχει η Dharma.............

amyroukai
1 Αυγούστου 2007, 21:50
Είναι Γαλλίδα, άρα κατά "παράδοση" αξύριστη στις μασχάλες. Εξάλλου, χωρίς πλάκα, και Ελληνίδα να ήταν, όταν θα έμενε μόνη σε ένα ερημονήσι, λέτε να την ενοχλούσε το θέμα της μασχάλης και της γάμπας ή της επιβίωσης; Ποιός την έβλεπε; Οι "άλλοι";

Άσε που το βρίσκω και σέξυ.... ΛΟΛ

blu-ray
1 Αυγούστου 2007, 23:18
Έχουμε ακόμα...... (έχει αλλα στο νου...)

lost123
3 Αυγούστου 2007, 17:31
στην 6η,όταν θα φύγει (αν!) :P

Reticent
5 Αυγούστου 2007, 01:52
Τώρα, σοβαρά, έχει τρίχες; Μου φαίνεται πως θα βάλω τα επεισόδια ένα - ένα από την αρχή για να το διαπιστώσω! :P:lol::lol:

Roler
5 Αυγούστου 2007, 11:54
Ποτέ γιατί αν τις ξυρίσει θα χάσει την γοητεία της :P:P:grin::grin:

sfairas
6 Αυγούστου 2007, 17:20
χαχαχαχαχα,αυτο ειναι τοπικ

geon565
7 Αυγούστου 2007, 13:23
omg! to flegon zhthma tou kalokairiou. btw h foto tou lan-di fainete pio fysiki imo.

24-400
7 Αυγούστου 2007, 21:28
Θα τις ξυρίσει στο 4x17 μέσα στο υποβρύχιο που ΔΕΝ ανατινάχτηκε:P:P:P

ifigeneiavip
7 Αυγούστου 2007, 23:30
Τώρα, σοβαρά, έχει τρίχες; Μου φαίνεται πως θα βάλω τα επεισόδια ένα - ένα από την αρχή για να το διαπιστώσω! :P:lol::lol:
Εντωμεταξύ ούτε εγώ το έχω προσέξει :shock: :lol:

voux>
8 Αυγούστου 2007, 11:45
εχω πληροφοριες απο μεσα οτι η ρουσσω θα ξυριστει στα τελη της πεμπτης...

keeper21
16 Αυγούστου 2007, 14:30
pote den tha kstristei giati tha pethanei sthn 4 h 5 season!etsi pisteyw...

sangreaL
16 Οκτωβρίου 2007, 14:42
xaxaxaxaxaxaxaxaa. auta einai 8emata. afou de mas dinetai h dynatothta na sxoli8oume me ousiastika 8emata giati apla 8a trela8oume toulaxiston na blepoume tetoies erwthseis na gelame me ta xalia mas. mas blepw na trelainomaste mexri to telos. 2010 eswkleistoi oloi oi LOST FANS.

themis19
16 Οκτωβρίου 2007, 19:34
looooooooooooool teleio...pote pote pote.....pithanotata na nomizei oti epeidh i arkoudes exoun trixwma einai i teleutaia lexh ths modas sto nhsi:haha:
se ligo kairo tha ginei maurh gia na moiazei ston Smokey kathws exei arxisei na pisteuei oti i periodos ths polikhs arkoudas perase...apo tote pou arxisan na tis skotwnoun oi losties...isws kalupsei kai to ena mati me to mavro pou forouse o allos...alla fovatai pisteuw mhn parafortosei thn eikona ths:P

HolyMan
16 Οκτωβρίου 2007, 20:06
Δεν θα τις ξυρίσει ΠΟΤΕ θα αφήνει τις "μασχαλοτριχες" τις επίσης άπλυτες μέχρι να τις γίνουν τζίβες :shock: :shock: :shock: και θα κοπανάει τους άλλους με αυτές..:P

yue_ying
13 Νοεμβρίου 2007, 19:55
:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
μάλλον όταν βγάλει τα φρύδια της η γκόμενα του peter petrelli.. άκουσα, κλείσανε ραντεβού σε αισθητικό παρέα!

smile88
14 Νοεμβρίου 2007, 00:18
Ποιες μασχαλοτριχες?:???:
Αφου ολες στο LOST μεχρι και η Σαν ειναι μεσα στην τριχα,εχουν ΠΑΝΤΑ βαμμενα τα μαλλια τους και ωραια νυχια,επαναλαμβανω,ποιες μασχολοτριχες?:???:

(Πλακα κανω ρε παιδια,:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: )

jack_sheph
22 Δεκεμβρίου 2008, 23:55
Ρουσο χωρίς τρίχα = Κουραμπιέδες χωρίς άχνη.
Τι να λέμε τώρα...

EmpressKaileena
23 Δεκεμβρίου 2008, 00:25
Ρουσο χωρίς τρίχα = Κουραμπιέδες χωρίς άχνη.
Τι να λέμε τώρα...

:rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl: :rotfl::rotfl::rotfl::rotfl:

Ρε συ, με πεθανες....

giorgis7
23 Δεκεμβρίου 2008, 18:30
kala den exete dei ta podia ths giayto milate!!!
h gourounotrixa paei ki erxete...

Fashion.jones
24 Δεκεμβρίου 2008, 12:44
Τόσα χρόνια στο νησί που θέλετε να βρει ξυραφάκι να ξυριστεί!!!!Αφήστε που τα έχει χάσει για τα καλά!!!!!!Τρελαμένη τελείως είναι!!!!!!!Έχει άλλα στο μυαλό της!!!!