Σελίδα 1 από 5 123 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Αποτελέσματα 1 έως 10 από 47

Θέμα: Αποτελέσματα των GTVSAwards 2011-2012

Administrator Το Avatar του/της GTVS
    Likes / Thanks

Αποτελέσματα των GTVSAwards 2011-2012

Μετά από ψηφοφορία δυο μηνών η κοινότητα και οι φίλοι του GTVS ανακήρυξαν τους νικητές για τα βραβεία GTVSAwards 2011-2012.

Την Κυριακή 23 Σεπτεμβρίου και ώρα 7.30μ.μ σε μια εκπομπή διάρκειας 20 λεπτών παρουσιάστηκαν οι υποψηφιότητες και οι νικητές για κάθε κατηγορία. Η συμμετοχή σας και στην μετάδοση και στο chat ήταν εντυπωσιακή και σας ευχαριστούμε για αυτό.

Το πλήρες οπτικοακουστικό υλικό που μεταδόθηκε θα το βρείτε στο site των GTVSAwards, όπως επίσης θα βρείτε μια ειδική σελίδα που παρουσιάζει αναλυτικά όλα τα αποτελέσματα, τα ποσοστά που έλαβε η κάθε υποψηφιότητα, αλλά και γραφήματα με τα δημογραφικά στοιχεία των ατόμων που ψήφισαν.

Επίσης θα θέλαμε να ευχαριστήσουμε όλους όσους μας στήριξαν με την ψήφο τους αλλά και όλα τα παιδιά που συμμετείχαν στην δημιουργία της προσπάθειας αυτής.

Τα βραβεία ολοκληρώθηκαν για φέτος και ανανεώνουμε το ραντεβού μας για του χρόνου για τα 3α βραβεία GTVSAwards.

Ευχαριστούμε, η δημιουργική ομάδα του GTVS.

GTVSAwards 2011-2012 Promo
    Τελευταία επεξεργασία από τον/την civil78; 24 Σεπτεμβρίου 2012 στις 10:47

Αρθρογράφος Το Avatar του/της Chiras365
    Likes / Thanks
    Δεν ειμαι συμφωνος με μεγαλο μερος των αποτελεσματων δυστυχως,αλλα πολλα συγχαρητηρια για τον διαγωνισμο,το υφος και την προσπαθεια.Το ολο εγχειρημα προσελκυσε αρκετο κοσμο και φανηκε...

Του χρονου παλι

Moderator Το Avatar του/της dimath
    Likes / Thanks
    Ποτέ κανείς δεν γίνεται να συμφωνεί με όλα. Ακόμα και όταν ο νικητής βγαίνει με ένα ποσοστό του 60%, υπάρχει ένα 40% που διαφωνεί. Το Game of Thrones ήταν γνωστό ότι είναι η δημοφιλέστερη σειρά αυτή την εποχή και κάποιες κατηγορίες προφανώς τις κέρδισε γι' αυτό. Αλλά βλέπω σε άλλες όπως της Καλύτερης Σειράς ότι ακόμα και αυτοί που δήλωσαν ότι έχουν δει 25+ σειρές, το βγάζουν και πάλι πρώτο, έστω και με μικρότερη διαφορά.

Η ευχάριστη έκπληξη για μένα ήταν η νίκη του Sherlock στο καλύτερο crime drama. Περίμενα ότι θα κέρδιζε το Person of Interest.

TV Guru! Το Avatar του/της Darkphobia
    Likes / Thanks
    Συγχαρητήρια για το όλο εγχείρημα, πολύ καλή δουλειά και οργάνωση.

Τα αποτελέσματα με βρίσκουν αρκετά αντίθετο, ειδικά στις κωμωδίες ήταν σκέτη τραγωδία. Αλλά γούστα είναι αυτά, σίγουρα μετράει το πόσο δημοφιλής είναι μια σειρά.

ΥΓ. Κοροϊδεύουμε τους Αμερικάνους αλλά και εμείς δεν πάμε πίσω...

5. Thanks Moxthiro_agouri, Katerinaki_888, Chiras365 thanked for this post
    TV Master Το Avatar του/της infe
    Likes / Thanks
    Πολλά μπράβο σε όλα τα παιδιά που αφιέρωσαν τον χρόνο τους για το όλο εγχείρημα. Εξαιρετικό αποτέλεσμα, πολλά συγχαρητήρια. Άντε και του χρόνου!

7. Thanks Chiras365 thanked for this post
    TV Guru! Το Avatar του/της stavros4815162342
    Likes / Thanks
    Πολύ καλή σειρά το Game of Thrones αλλά πάντα νικητής;; μου φαίνεται κάποιοι όπου έβλεπαν Game of Thrones ψήφιζαν

Όπως και να 'χει πολύ καλή δουλειά και το αποτέλεσμα ήταν απολαυστικό!!! Ελπίζουμε και του χρόνου να δούμε κάτι παρόμοιο!!!

9. Thanks johny f thanked for this post
    TV Guru! Το Avatar του/της smallville
    Likes / Thanks
    Τα θερμά μου συγχαρητήρια σε όλους!
    Σε πολλά αποτελέσματα ήμουν αντίθετος, όπως στα βραβεία που πήρε το Homeland. Περίμενα το Person of Interest να κέρδιζε έστω ένα. Πάντως καλό θα ήταν από του χρόνου να υπήρχε ένα όριο στις κατηγορίες που μπορεί να συμμετάσχει μια σειρά για να μην καταντούν προβλέψιμα τα αποτελέσματα. Και του χρόνου!

TV Guru! Το Avatar του/της freedoom
    Likes / Thanks
    Νίκησαν τα φαβορί!! Σάρωσε το GoT!
    Μπράβο στο BB, είναι πλέον λατρεία, που κέρδισε, όπου του το επέτρεψε το GoT!
    Συγχαρητήρια για τη δουλειά παιδιά!! Εξαιρετικό αποτέλεσμα!
    Good night moon. Good night stars. Good night po-pos. Good night fiends. Good night hoppers. Good night hustlers. Good night scammers. Good night to everybody. Good night to one and all.

TV Maniac Το Avatar του/της Katerinaki_888
    Likes / Thanks
    Πολύ καλή δουλειά,παιδιά,μπράβο σας! Εύχομαι και του χρόνου με ακόμη περισσότερες σειρές! Ειδικά,τα στατιστικά των αποτελεσμάτων μετά από τα βραβεία ήταν άψογα!

Όπως αρκετοί,έχω κι εγώ κάποια παραπονάκια,μιας και το GoT σάρωε κυριλεκτικά και πήρε ΟΛΑ τα βραβεία στο οποίο ήταν προτεινόμενο,αλλά κρατάω το Sherlock και τη Fringαρα,2 βραβεία που πολύ το χάρηκα.(εντάξει και για την Oliviaρα χάρηκα )

Μεγάλη απορία στο γιατί πήρε το Supernatural βραβείο για τη σειρά που θα πρεπε να χει σταματήσει,ενώ το GG έπρεπε να το πάρει με 99% ψήφους ξέρω γω.

TV Guru! Το Avatar του/της GEORGE77
    Likes / Thanks
    Πολλά συγχαρητήρια σε όλους όσους δούλεψαν για να απολαύσουμε τα βραβεία!!
    Και εγώ με την σειρά μου θα πω πως κάποια αποτελέσματα δεν με άφησαν ικανοποιημένο αλλά αυτά συμβαίνουν.
    Όσον αφορά το Game Of Thrones και τα βραβεία που σάρωσε πιστεύω ότι το πιο δίκαιο θα ήταν να μπει όριο για κάθε σειρά σε πόσες κατηγορίες θα συμμετέχει (όπως είπε και ο smallville).
    Γενικά όμως το εγχείρημα πέτυχε για μένα και περιμένω περισσότερα από του χρόνου.
    Και εις άλλα με υγεία λοιπόν.

14. Thanks vicmac, Chiras365 thanked for this post
Σελίδα 1 από 5 123 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Δικαιώματα Δημοσίευσης

• Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε επισυναπτόμενα αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
  • Ο BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο Κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία