Σελίδα 7 από 7 ΠρώτοΠρώτο ... 567
Αποτελέσματα 61 έως 66 από 66

Θέμα: Suicide Squad (2016)

Αρθρογράφος Το Avatar του/της Above
    Likes / Thanks
    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από τον/την bill667 Εμφάνιση Δημοσίευσης

Δεν είναι αριστούργημα, αλλά ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ να είναι αριστούργημα.
    Nαι γιατί το studio είπε στον σκηνοθέτη, κάντο αριστούργημα, και αυτός είπε όχι μωρέ, λέω να μην το κάνω! Ας την κάνω μια πολύ καλή ταινία! Είπαμε αριστούργημα, είναι το BVS! Αυτό το ξεκαθαρίσαμε!

Τελευταία επεξεργασία από τον/την greekie; 26 Νοεμβρίου 2016 στις 19:05

2. Likes Reben, Bitonic, bill667 liked this post
    Αρθρογράφος Το Avatar του/της Above
    Likes / Thanks
    Επίσης, ο,τι καλύτερο έχει να επιδείξει η ταινία! Ο ,τι καλύτερο! Η Ηarley Quinn της Margot Robbie! Και της έγινε η επισήμανση ορθά απο τα Critic's Choice Awards 2016!

Οscar μπορεί να μην είναι βέβαια, αλλά… το υλικό από κάτω υπήρχε, αν υπήρχε δουλειά και σενάριο με παρελθόν να την στηρίζει καλύτερα! Για την ώρα… δίκαιη η επιλογή της! Αναμένω με τεράστιο ενδιαφέρον την solo ταινίας της, που πιστεύω ότι με αυτην, η DC θα σκίσει!

BEST ACTRESS IN AN ACTION MOVIE

4. Likes Reben liked this post
    Αρθρογράφος Το Avatar του/της drapetisgal7
    Likes / Thanks
    COSMOTE TV teaser

TV Maniac Το Avatar του/της GeorgeCR7
    Likes / Thanks
    Αρχικά θα ήθελα να ξεκινήσω με ένα μέγαλο μπράβο για άλλη μια φορά για αυτό το τρομέρο review!!!!

Eίδα και εγώ επιτέλους μετά απο αρκετό καιρό το Suicide Squad!!!Είχα στα χέρια την extended έκδοση της ταινίας αλλά δν ξέρω πραγματικά ποιά είναι η διαφορά της απο την κανονική,λογικά θα έχει κάποιες επιπλέον σκηνές.
    Λοιπόν στο ζουμί της υπόθεσης τώρα.....την ταινία να πω αρχικά ότι την βρήκα πάρα πολύ καλή!!!Μια απο τις καλύτερες ταινίες που είδα μέσα στο 2016,και χωρίς υπερβολές μια απο τις καλύτερες ταινίες με σουπέρ ήρωες που έχει δεί και απο τα δύο σύμπαντα (Marvel & DC)!Ο τρόπος που παρουσίασαν τους χαρακτήρες,η ιστορία,οι κακοί και οι καλοί,τα εφέ,η μουσική επένδυση και η παρουσία της Χάρλει Κουίν πήγαν την ταινία σε πολύ υψηλά επίπεδα κατά την άποψη μου!!Περίμενα προφανώς να δω μια καλή ταινία αλλά ξεπέρασε κάθε προσδοκία μου!Δεν είχα την ευκαιρία να την παρακολουθήσω στην μεγάλη οθόνη δυστυχώς,αντί αυτού πήγα και είδα το πολύ κατώτερο Doctor Strange (ακόμη τα κλαίω τα λεφτάκια μου!) αλλά τέσπα.......τα λάθη πληρώνονται!!

Τώρα,ο σχολιασμός για τον χαρακτήρα της Χάρλει Κουίν,ένα μόνο έχω να πω.......τι μας έκανες βρε Margot???? Τι υποκριτικές ικανότητες είναι αυτές βρε κορίτσι αλλά πάνω απο όλα τι σωματάρα έχεις????
    Την Κουίν την βρήκα όπως καταλάβατε φυσικά υπέροχη,όλες οι σκηνές ήταν μοναδικές,ελπίζω να έχουμε στο άμεσο μέλλον και σόλο ταινία με την Κουίν!!!!Θα την δω με μεγάλη μου ευχαρίστηση!!

Και οι υπόλοιποι χαρακτήρες ήταν φυσικά μοναδικοί ο καθένας με τον τρόπο του,είδα και κάποιους που δεν τους ήξερα καν,αλλά και άλλους που τους είχαμε δεί ξανά σε σειρές και ταινίες της DC.Ωραία και η προσθήκη του Μπάτμαν σε κάποιες φάσεις της ταινίας.Τέλος ο ηθοποιός που υποδύθηκε τον απαιτητικό ρόλο του Τζόκερ με ικανοποιήσε μέχρι κάποιον βαθμό βέβαια......δν μπορώ να πω ότι ενθουσιάστηκα όπως με τον Heath Ledger στον Σκοτεινό Ιππότη αλλά ήταν μια χαρά!

Αυτά είχα να πω για την ταινία,πάρα πολύ μου άρεσε πάντως μπράβο στην DC και τους δημιουργούς της παραγωγής για αυτό το αποτέλεσμα που μας έδωσαν!!

7. Thanks kKKK, Above thanked for this post
    Likes bill667, blackys88b liked this post
    Newbie Το Avatar του/της Bigalice2017
    Likes / Thanks
    Ηarley Quinn Margot Robbie !!! μονο αυτο αρκει... νομιζω οτι η γυναικα περα απο τα κουκλαρα κτλ κτλ.. τον ρολο τον μελετησε ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ... φαντασου τι θα κανει στο μελλον η Margot στον ρολο της Harley ..

9. Thanks kKKK thanked for this post
    Ενεργό Μέλος Το Avatar του/της jimiepapas
    Likes / Thanks
    Η πατάτα της πατάτας, ω πατάτα. Με το πολύ ζόρι την είδα και μόνο για την Margot Robbie. Πραγματικά μια κακή ταινία. Κακή. Κρίμα.

11. Thanks Above thanked for this post
Σελίδα 7 από 7 ΠρώτοΠρώτο ... 567

Δικαιώματα Δημοσίευσης

• Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε επισυναπτόμενα αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
  • Ο BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο Κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Ο Κώδικας [VIDEO] είναι σε λειτουργία