Σελίδα 5 από 5 ΠρώτοΠρώτο ... 345
Αποτελέσματα 41 έως 46 από 46

Θέμα: The X-Files 11x10 - My Struggle IV

1.  
    ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟΥ
    Συνολικά Ψήφησαν
    13 Χρήστες
    5,5

για να ψηφήσετε
    11x10
    My Struggle IV

ΠΕΡΙΛΗΨΗ

Εμφάνιση Περίληψης
    Mulder and Scully rush to find an on-the-run William while the Cigarette Smoking Man pushes forward with his ultimate plan.
    Πρώτη Προβολή Τοπική Ώρα
    21/03/2018 - 19:00
    GMT -5
    22/03/2018 - 03:00
    GMT +3
    ΔΕΝ ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ

Η αναφορά σε επόμενα επεισόδια.

Tο chatting και το spamming.

Η αναφορά σε υπότιτλους και torrents ή άλλες μορφές παράνομου download.
    ΠΡΟΣΟΧΗ

Το παρόν θέμα μπορεί να περιέχει spoiler.

Να γράφετε με σεβασμό προς τα υπόλοιπα μέλη, ασχέτως αν συμφωνείτε ή διαφωνείτε με τις απόψεις τους.

Να κάνετε report οτιδήποτε αντιτίθεται στους κανόνες.
    TV Guru! Το Avatar του/της HristinaB
    Likes / Thanks
    Εμένα Χρύσα να σου πω τι με ενόχλησε από το ποστ σου; Αυτό το "και δεν με νοιάζει αν τσαντιστούν κάποιοι". Νομίζω ότι ο καθένας που γράφει σ' αυτό το φόρουμ, για οποιαδήποτε σειρά ή ταινία, το κάνει γιατί θέλει να εκφράσει την άποψή του, για το καλό της συζήτησης, και όχι για να τρολάρει/εκνευρίσει αυτούς που έχουν αντίθετη γνώμη. Εγώ πιστεύω ότι εσύ ποστάρεις για τον πρώτο λόγο, ανεξάρτητα από το αν συμφωνώ με τα λεγόμενά σου. Συνεπώς, αυτό το "και δε με νοιάζει..." δε χρειαζόταν, γιατί εμάς που δε συμφωνούμε μαζί σου 100% μας κάνει να φαινόμαστε αδιάλλακτοι και κολλημένοι. Αν μπήκες στον κόπο να διαβάσεις τα ποστ των περισσότερων εξ υμών για το συγκεκριμένο επεισόδιο, θα δεις ότι κάτι τέτοιο δεν ισχύει.

ΥΓ. Περί ορέξεως κολοκυθόπιτα, αλλά... γερασμένος ο Ντέιβιντ; Εγώ τον βλέπω σαν ξερολούκουμο...
    Τελευταία επεξεργασία από τον/την HristinaB; 8 Απριλίου 2018 στις 15:41
    http://www.greektvsubs.gr/image.php?type=sigpic&userid=212080&dateline=13498  77416
    Maybe there's hope.

Be ashamed to die until you have won some victory for humanity.
    Horace Mann

Ν' αγαπάς την ευθύνη. Να λες: Εγώ, εγώ μονάχος μου έχω χρέος να σώσω τη γης. Αν δε σωθεί, εγώ φταίω.
    Nίκος Καζαντζάκης

3. Thanks domino83 thanked for this post
    Likes Eleni7, johny f liked this post
    Moderator Το Avatar του/της Hrisa76
    Likes / Thanks
    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από τον/την HristinaB Εμφάνιση Δημοσίευσης
    Εμένα Χρύσα να σου πω τι με ενόχλησε από το ποστ σου; Αυτό το "και δεν με νοιάζει αν τσαντιστούν κάποιοι". Νομίζω ότι ο καθένας που γράφει σ' αυτό το φόρουμ, για οποιαδήποτε σειρά ή ταινία, το κάνει γιατί θέλει να εκφράσει την άποψή του, για το καλό της συζήτησης, και όχι για να τρολάρει/εκνευρίσει αυτούς που έχουν αντίθετη γνώμη. Εγώ πιστεύω ότι εσύ ποστάρεις για τον πρώτο λόγο, ανεξάρτητα από το αν συμφωνώ με τα λεγόμενά σου. Συνεπώς, αυτό το "και δε με νοιάζει..." δε χρειαζόταν, γιατί εμάς που δε συμφωνούμε μαζί σου 100% μας κάνει να φαινόμαστε αδιάλλακτοι και κολλημένοι. Αν μπήκες στον κόπο να διαβάσεις τα ποστ των περισσότερων εξ υμών για το συγκεκριμένο επεισόδιο, θα δεις ότι κάτι τέτοιο δεν ισχύει.
    οκ, αλλά δεν μπορεις να προεξοφλήσεις την αντίδραση οποιουδήποτε όταν του ακυρώνω μια σειρά 11 χρόνων λέγοντας κάποιες κακίες.
    Ενοικιάζεται χώρος υπογραφής. Είστε απηυδισμένος τηλεθεατής? Μισείτε κάποιον χαρακτήρα και θέλετε να ξεκουμπιστεί? Η Chrisa's Signatures είναι εδώ για εσάς.
    ΣΙΓΟΥΡΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΣΕ ΣΥΝΤΟΜΟ ΧΡΟΝΙΚΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ. ΤΙΜΕΣ ΛΟΓΙΚΕΣ.

5. Likes Eleni7 liked this post
    TV Guru! Το Avatar του/της HristinaB
    Likes / Thanks
    Ε, κι εσύ... μη μου ακυρώνεις σειρά (όχι 11 αλλά) 25 χρόνων εξαιτίας των μυθολογικών του Κάρτερ! Θεωρούμε ότι συντρέχει ιατρικός λόγος και δεν είναι στα καλά του...
    http://www.greektvsubs.gr/image.php?type=sigpic&userid=212080&dateline=13498  77416
    Maybe there's hope.

Be ashamed to die until you have won some victory for humanity.
    Horace Mann

Ν' αγαπάς την ευθύνη. Να λες: Εγώ, εγώ μονάχος μου έχω χρέος να σώσω τη γης. Αν δε σωθεί, εγώ φταίω.
    Nίκος Καζαντζάκης

7. Thanks johny f thanked for this post
    TV Maniac Το Avatar του/της domino83
    Likes / Thanks
    Κορίτσια μην ανησυχείτε δεν εκυρωνεται έτσι εύκολα μια τέτοια σειρά ,εδώ δεν τα κατέφερε ο ίδιος ο Καρτερ με έργα ,δεν θα τα καταφέρει κάποιος θεατής με λόγια.

Ιατρικός και βαθιά ψυχολογικός λόγος.

9. Thanks johny f thanked for this post
    Likes HristinaB liked this post
    TV Maniac Το Avatar του/της matovel
    Likes / Thanks
    Πωωω δε τη γλυτώσαμε τη σαπουνόπερα στο τέλος! Πάλι έγκυος η Σκαλυ, συγκλονιστικό. Θα προτιμούσα να τραβούσε κι άλλο η ιστορία με τον υπέρ-ιο, τώρα έκλεισε απότομα ενα μέτριο κεφάλαιο για να πάμε στην επόμενη μετριότητα, ή και χειρότερα. Και φυσικά ο Γουίλιαμ ζει, ας υπάρχει κι αυτή η ιστορία στο background καλού κακού.
    Για άλλη μια φορά μερικά stand alone επεισόδια έσωσαν τη σεζόν.

Αρχισυντάκτης Το Avatar του/της blackys88b
    Likes / Thanks
    εφτασα στο φιναλε λοιπον...αυτο ειναι το αντιο της σειράς προς το κοινο.?? χμμμ...ξερω γω...μετριο προς καλο επεισοδιο... κλεινει οπως κλεινει.>!!!

Σελίδα 5 από 5 ΠρώτοΠρώτο ... 345

Δικαιώματα Δημοσίευσης

• Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε επισυναπτόμενα αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
  • Ο BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο Κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Ο Κώδικας [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Ο Κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας