Αποτελέσματα 1 έως 3 από 3

Θέμα: The 100 5x09 - Sic Semper Tyrannis

1.  
    Συνολικά Ψήφησαν
    6 Χρήστες
    8,8
    για να ψηφήσετε
    5x09
    Sic Semper Tyrannis

ΠΕΡΙΛΗΨΗ

Δεν Διατίθεται
    Πρώτη Προβολή Τοπική Ώρα
    10/07/2018 - 20:00
    GMT -5
    11/07/2018 - 05:00
    GMT +3
    ΔΕΝ ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ

Η αναφορά σε επόμενα επεισόδια.

Tο chatting και το spamming.

Η αναφορά σε υπότιτλους και torrents ή άλλες μορφές παράνομου download.
    ΠΡΟΣΟΧΗ

Το παρόν θέμα μπορεί να περιέχει spoiler.

Να γράφετε με σεβασμό προς τα υπόλοιπα μέλη, ασχέτως αν συμφωνείτε ή διαφωνείτε με τις απόψεις τους.

Να κάνετε report οτιδήποτε αντιτίθεται στους κανόνες.
    TV Maniac
    Likes / Thanks
    Για ένα επεισόδιο κοιμήθηκε Η αυτοκράτειρα της κακιάς ώρας . Και βλέπει ότι όλοι οι λογικοί Θέλουν την ειρήνη αυτή εκεί το χαβά της πόλεμο πόλεμο πόλεμο . Δεν ξέρω γιατί άλλαξαν τον χαρακτήρα της έτσι Οι σεναριογράφοι αλλά δεν μου αρέσει καθόλου . Πήρε και η μικρή την τεχνητή νοημοσύνη να δούμε που θα καταλήξει κι αυτό . Στο αντίπαλο στρατόπεδο κακός χαμός σκοτώνουν ο ένας τον άλλον έτσι για να λιγοστεύουν κι αυτοι .
    spiros#27

TV Guru! Το Avatar του/της HristinaB
    Likes / Thanks
    Νομίζω ότι αυτό το επεισόδιο ήταν ένα πισωγύρισμα σε σχέση με το προηγούμενο: μετά από όλο το δράμα της σεζόν μέχρι αυτό το σημείο και τα ψήγματα ωριμότητας που μας έδωσε το 5Χ08, τελικά επιστρέψαμε στη Νύξαιμη Ηγέτιδα και τη λατρεία της Φλόγας. Σαν να πάγωσε ο χρόνος στην τρίτη σεζόν, σαν να μην ωρίμασε κανείς τόσα χρόνια τώρα... Βαρέθηκα και δε δίνω δεκάρα τσακιστή για την τύχη της Μάντυ.

Η Κλαρκ συνεχίζει να σκοτώνει εν ψυχρώ. Ελπίζω κάποια στιγμή οι σεναριογράφοι να αποφασίσουν να την τιμωρήσουν σοβαρά, γιατί είναι ενοχλητικό να τη σκαπουλάρει πάντα τόσο εύκολα.

Στο στρατόπεδο της Ντιγιόζα και των δολοφόνων της, ο Μέρφυ κεντάει, σκορπώντας τη διχόνοια... και γουστάρω απίστευτα το πώς το καταευχαριστιέται. Είναι ο μόνος που έχει διατηρήσει το βιτριολικό του χιούμορ και, παρότι αμοραλιστής, είναι κρυφοευαισθητούλης. Τις σκηνές του πραγματικά τις απολαμβάνω.

http://www.greektvsubs.gr/image.php?type=sigpic&userid=212080&dateline=13498  77416
    Maybe there's hope.

Be ashamed to die until you have won some victory for humanity.
    Horace Mann

Ν' αγαπάς την ευθύνη. Να λες: Εγώ, εγώ μονάχος μου έχω χρέος να σώσω τη γης. Αν δε σωθεί, εγώ φταίω.
    Nίκος Καζαντζάκης

Δικαιώματα Δημοσίευσης

• Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε επισυναπτόμενα αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
  • Ο BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο Κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Ο Κώδικας [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Ο Κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας