Αποτελέσματα 1 έως 9 από 9

Θέμα: The Walking Dead 9x08 - Evolution

1.  
    Συνολικά Ψήφησαν
    15 Χρήστες
    7,8
    για να ψηφήσετε
    9x08
    Evolution

ΠΕΡΙΛΗΨΗ

Εμφάνιση Περίληψης
    Πάνε να σώσουν κάποιον και τους κυνηγάνε τα ζόμπια, τα γνωστά 9 σεζόν τώρα.
    Πρώτη Προβολή Τοπική Ώρα
    25/11/2018 - 19:00
    GMT -5
    26/11/2018 - 03:00
    GMT +3
    ΔΕΝ ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ

Η αναφορά σε επόμενα επεισόδια.

Tο chatting και το spamming.

Η αναφορά σε υπότιτλους και torrents ή άλλες μορφές παράνομου download.
    ΠΡΟΣΟΧΗ

Το παρόν θέμα μπορεί να περιέχει spoiler.

Να γράφετε με σεβασμό προς τα υπόλοιπα μέλη, ασχέτως αν συμφωνείτε ή διαφωνείτε με τις απόψεις τους.

Να κάνετε report οτιδήποτε αντιτίθεται στους κανόνες.
    TV Guru! Το Avatar του/της johny f
    Likes / Thanks
    Καλα ρε γκαζμαδες φαγατε το Τζιζους ρε πουστηδες?Το Τζιζους?Με τα αεροπλανικα του, τα ετσι του,τα απο'δω,απο 'εκει.Ντροπη ρε.Ντροπη!

Οσο για τους Ζομποετσι,τι να πεις,θα φανει στη πορεια τι ρολο βαρανε...

Οχι τιποτα,αλλα ειχαμε ολα αυτα ειχαμε κι ενα σεναριογραφο που αφησε ξεκλειδωτο το κελι 33 του Νιγκαν ετσι για εφε.Τωρα τι να τον πεις?Τζαμπα το σαλιο...
    Τελευταία επεξεργασία από τον/την johny f; 26 Νοεμβρίου 2018 στις 19:37
    Η μουσικη μου (FLOW MOTION) στο Youtube
    https://www.youtube.com/user/johnyfl...view=0&sort=dd

Moderator Το Avatar του/της t0ny3
    Likes / Thanks
    Τυχαια ειχα φαει το spoiler για τους Whisperers πριν λιγες μερες. Δεν ξερω πως να χαρακτηρισω αυτη την εξελιξη. Θα δειξει η συνεχεια.

Μετριο επεισοδιο και δεν συμφωνω με την απωλεια του Jesus. Χασαμε αλλον εναν decent χαρακτηρα.

Δεν ξερω τι εχουν στο μυαλο τους με τον Negan. Αραγε ιδια αναπτυξη υπαρχει και στα comic books;

TV Guru! Το Avatar του/της tasoskratos
    Likes / Thanks
    Αυτό με τους ψιθυριστές κυκλοφρρεί ε΄δω και κανένα χρόνο. Υποψιάστηκα ότι είναι ντυμένοι ζόμπια αλλά θέλω να τι ρόλο βαράνε.
    Πολλές φορές κράζουμε αλλά τουλάχιστον τα τελευταία λεπτά μου βγάλανε ένα κλίμα Resident Evil
    Λίγο η ομίχλη, λίγο η επίθεση, αλλά, αλλά ρε χαλβά σκηνοθέτη ου δείχνεις πλάνο μία σιδερένια πύλη (οκ μπλόκαρε) και δίπλα ακριβώς μου δείχνεις ένα τειχάκι που κάνεις μια τσαπ και το πηδάς!

ΥΓ. κοίτα που πλάκα πλάκα έγινα και φανντου Νίγκαν! Συνήρθε ο σπαστός και είναι έτοιμος. Μισόν πάρτο απόφαση.
    WE HAVE TO GO BACK JJ
    WE HAVE TO GO BACK

5. Likes thapostol, johny f liked this post
    TV Guru! Το Avatar του/της GeorgeCR7
    Likes / Thanks
    Καλό το επεισόδιο, μου άρεσε η τελευταία μάχη μέσα στην ομίχλη και θα συμφωνήσω με το παραπάνω σχόλιο ότι είχε μια ατμόσφαιρα Resident Evil και τα συναφή! Αλλά ρε αθεόφοβοι, πήγατε και σκοτώσατε τον Τζίζους, έλεος δηλαδή, για εμένα ήταν ένας από τους καλύτερους και συνάμα πιο αδικημένους χαρακτήρες μέσα στη σειρά, γιατί ποτέ δεν πήρε τον τηλεοπτικό ας το πούμε χρόνο που του άξιζε! Η αποκάλυψη του Ντάριλ, αφού σκότωσε εκείνο το "έξυπνο" ζόμπι (όπως λέμε έξυπνο τηγάνι ένα πράμα! ) ήταν κάπως..., άρα έχουμε νέο εχθρό στη πόλη;
    Οι υπόλοιπες σκηνές, να'χαμε να λέγαμε!

Βαθμολογία: 7/10.

TV Maniac
    Likes / Thanks
    ενημερωστε με λιγο γιατι η μισον η αλεξανδρεια δηλαδη , δεν τα παει καλα με τις αλλες 2 περιοχες; και τα πανε καλα οι αλλες 2 μεταξυ τους; μαλλον κατι εγινε σε αυτο το time jump

TV Guru! Το Avatar του/της smallville
    Likes / Thanks
    Τον Τζίζας ρε βρήκατε να φάτε;
    Αφήσανε και τον Νίγκαν ελεύθερο και πλέον έχουμε νέους παίκτες στην παρτίδα.

Αρχισυντάκτης Το Avatar του/της blackys88b
    Likes / Thanks
    νταξει το τελος του επεισοδιου ηταν απολαυστικο...πολυ μου αρεσε.!!! προφανως και δεν μιλουν τα ζομπι...δεν μας εδειξε κατι τετοιο η σειρα και θα ητα παραλογο να ξεκινησουν τωρα...( αν και ο Ρομερο πειραματιστηκε με καποια πραγματα) κριμα ο Τζιζους..! ηταν ωραιος χαρακτηρας.!!

TV Guru! Το Avatar του/της freedoom
    Likes / Thanks
    Χμμμ.. Ανάμεικτες σκέψεις από το mid season finale.
    Ό,τι κι αν συνεπάγεται η "ελευθέρωση", γιατί περί τέτοιας πρόκειται, του Νίγκαν, είναι σαν σεναριακή κίνηση αφελής.
    Δηλαδή αν ο Νίγκαν αρχίζει πάλι να θερίζει και να σκορπάει τρόμο θα σημαίνει ότι ο Ρικ και η πίστη του απέτυχαν; Άρα Μάγκι και Ντάριλ και λοιποί άλλοι είχαν δίκιο;

Επίσης: Τι τρόπος είναι αυτός για να ολοκληρωθεί η παρουσία 2 τόσο σημαντικών χαρακτήρων στη σειρά, μετά από τόσα χρόνια; Τσακώθηκαν με την παραγωγή; Δεν έχω διαβάσει παρασκήνιο, αλλά ο τρόπος που εξαφάνισαν τη Μάγκυ είναι το λιγότερο αστείος, για σειρά τέτοιου επιπέδου.

Τα ζόμπι με IQ το βρίσκω λίγο περίεργο, αλλά μετά από 9 σεζόν, ε κάτι έπρεπε να αλλάξει, έτσι δεν είναι; Όπως επίσης, κι αυτό ίσως είναι το μόνο θετικό, δεν πρέπει να αλλάξει και το μοτίβο "η καλή μας η ομάδα εναντίον ενός σατανικού villain;", βλέπε Governor, Neagan κτλ;
    Good night moon. Good night stars. Good night po-pos. Good night fiends. Good night hoppers. Good night hustlers. Good night scammers. Good night to everybody. Good night to one and all.

Δικαιώματα Δημοσίευσης

• Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε επισυναπτόμενα αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
  • Ο BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο Κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Ο Κώδικας [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Ο Κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας
join us