PDA

Δείτε τη Πλήρη Έκδοση : Ποιός είναι ο αγαπημένος σας χαρακτήρας;

Tigran
1 Ιανουαρίου 2008, 15:14
Όπως ξέρουμε, το FNL έχει πολλούς πρωταγωνιστές και δυστυχώς ή ευτυχώς, ο καθένας έχει τη δική ξεχωριστή προσωπικότητα. Ποιός είναι λοιπόν αυτός που απολαμβάνεται να βλέπετε περισσότερο; Ποιός είναι ο αγαπημένος σας χαρακτήρας;

alexdeli
1 Ιανουαρίου 2008, 15:24
Τον Ματ συμπαθώ πολύ. Κατά τ' άλλα κανείς δεν μου τη σπάει, όπως σε αρκετές άλλες σειρές.

Την Τσούλι..εεε Τζούλι δεν την ψήφισα γιατί δεν μου αρέσει τόσο ως χαρακτήρας, όσο ως γκόμενα!

Rorschach
1 Ιανουαρίου 2008, 15:27
Ρίγκινς φυσικά.

108asteri
1 Ιανουαρίου 2008, 15:28
Κι εγώ Ματ ψηφίζω, είναι και πολύ γλυκούλης!!!

sheppard
1 Ιανουαρίου 2008, 15:28
Είμαι ανάμεσα σε coach και Ρίγκινς... Μέγα δίλημμα. Αλλά τελικά ψήφισα coach. Ναι ναι και όμως.

Rorschach
1 Ιανουαρίου 2008, 15:29
Είμαι ανάμεσα σε coach και Ρίγκινς... Μέγα δίλημμα. Αλλά τελικά ψήφισα coach. Ναι ναι και όμως.
και γω που υπολογιζα στην ψηφο σου...
sheppard:whip:

savvasferrari
1 Ιανουαρίου 2008, 15:29
Τζούλι. Είναι πολύ γλυκούλα...

http://z.about.com/d/tvdramas/1/0/g/G/frid-aimeetees.jpg

Tigran
1 Ιανουαρίου 2008, 15:32
Σκύλα και γλυκούλα ταυτόχρονα δε γίνετε ρε savvas. Γιατι σκύλα είναι σίγουρα. Εγώ θα την αποκαλούσα "γυναίκα προς αποφυγή".

alexdeli
1 Ιανουαρίου 2008, 15:34
Σκύλα και γλυκούλα ταυτόχρονα δε γίνετε ρε savvas. Γιατι σκύλα είναι σίγουρα. Εγώ θα την αποκαλούσα "γυναίκα προς αποφυγή".

Λέγε εσύ ό,τι θέλεις, εγώ κανονίζω πάντως ταξίδι για Ντίλον.8)

Και δεν είναι ούτε 18, Aimee :respect:

savvasferrari
1 Ιανουαρίου 2008, 15:35
Λέγε εσύ ό,τι θέλεις, εγώ κανονίζω πάντως ταξίδι για Ντίλον.8)

Και δεν είναι ούτε 18, Aimee :respect:
Ακριβώς...

iasonkolak
1 Ιανουαρίου 2008, 15:35
BANTU παιδια ειναι ολα τα λεφτα !!!!!!!

Tigran
1 Ιανουαρίου 2008, 15:38
Είπαμε Άλεξ...μια πρόταση/365 μέρες. Κάποια στιγμή θα τη ρίξεις!

Εγώ παίδες ψήφισα Λάντρυ γιατι είναι ο χαρακτήρας με την μεγαλύτερη εξέλιξη. Όλοι σχεδόν μείναν στάσιμοι στα ίδια και τα ίδια. Άσε που ένα μεγάλο κομμάτι της 2ης σεζόν, στηρίχτηκε στην αμαρτωλή πράξη του Λάντρυ και στο Love Story του με την (Θεά!!!) Τάιρα.
Τέλος είναι ο πιο μάγκας μιας και παραδέχτηκε κάτι στο οποίο όλοι οι άλλοι θα κόλωναν. Σιγά μην πήγαινε ο σκατόφλωρος-χύμα Ρίγγινς να παραδεχτεί κάτι τέτοιο.

Rorschach
1 Ιανουαρίου 2008, 15:40
Και γιατι ειναι μαγκια που το παραδεχτηκε; Εμενα μου την εσπασε πολυ η βλακεια του.

iasonkolak
1 Ιανουαρίου 2008, 15:42
auto den einai magia m**** einai sorry kiolas,alla erxete o alos an tin pidixe* kai esu 8a koitas!!!

Tigran
1 Ιανουαρίου 2008, 15:44
Αν είναι βλακεία να παραδέχεσε τα λάθη σου, τι να πω...σηκώνω τα χέρια ψηλά. Άνθρωπος που δεν παραδέχεται τα λάθη του θα ζει μια ζωή στη μιζέρια του και θα τον κυνηγούν οι ενοχές.
Ο άνθρωπος το παραδέχτηκε και αθωώθηκε κιόλας γιατι και δίκιο είχε αλλά και το θάρρος να το παραδεχτεί αυτό που έκανε. Άσε που το έκανε από αγάπη...κάτι το οποίο ο Ρίγγινς ούτε στα όνειρά του το βλέπει.

Rorschach
1 Ιανουαρίου 2008, 15:44
Κατα τη γνωμη μου δεν ηταν λαθος.

alexdeli
1 Ιανουαρίου 2008, 15:46
Και γιατι ειναι μαγκια που το παραδεχτηκε; Εμενα μου την εσπασε πολυ η βλακεια του.

Θέλει μαγκιά να το κάνεις αυτό, και πολύ μάλιστα. Άλλο αν "χαλάει" κάπως το όλο στόρυ της σειράς, άλλο αυτό.

sheppard
1 Ιανουαρίου 2008, 15:46
και γω που υπολογιζα στην ψηφο σου...
sheppard:whip:

Και εμένα με εξέπληξα ομολογώ, αλλά... Α ρε Tigran διλήμματα που μας βάζεις Πρωτοχρονιάτικα...

Άλεξ, θα με πάρεις κι εμένα μαζί???? :yes:

Tigran
1 Ιανουαρίου 2008, 15:48
Λογικό ήταν να ψηφίσεις τον Τέιλορ sheppard. Συγκρίνεται ο άντρας με τον χύμα-φλώρο;

sheppard
1 Ιανουαρίου 2008, 15:51
ο σκατόφλωρος-χύμα Ρίγγινς

Tigran! :whip: :whip: :whip:

Με πλήγωσες βαθιά!

Tigran
1 Ιανουαρίου 2008, 15:53
Τι σου αρέσει ρε sheppard στον Ριγγινς; Δηλαδή θα ήθελες να τον έχεις γκόμενο; Να σε έχει μόνο για το γ..... και για καλοπέραση; Δεν μπορώ να καταλάβω.

sheppard
1 Ιανουαρίου 2008, 15:57
Είναι λίγο παρεξηγημένο το παιδί ρε. Είναι καλό κατά βάθος!

Tigran
1 Ιανουαρίου 2008, 15:58
Κατα βάθος όλοι καλοί είμαστε. Αλλά πόσο βάθος;

alexdeli
1 Ιανουαρίου 2008, 16:01
Αλεξ, θα με πάρεις κι εμένα μαζί???? :yes:

Αν κάνεις καμιά σπέσιαλ απομαγνητοφώνηση πάλι, κάτι θα κάνω.;)

sheppard
1 Ιανουαρίου 2008, 16:01
:lol: :lol: :lol:
Άλλοι περισσότερο, άλλοι λιγότερο!

Μέσα Άλεξ, εύκολα!
Αρκεί να βγει κανένας Ισπανικός-Πορτογαλικός, για να μην κάνουμε και χρόνους απ' την αρχή...

savvas999
1 Ιανουαρίου 2008, 16:14
Προπονητής Τέιλορ

ακολουθούν Σμας, Ματ, Ρίγγινς

SDRyche
1 Ιανουαρίου 2008, 16:15
Ρε παιδιά την Τάιρα κανείς??? Είναι η μόνη γυναίκα εκεί μέσα που ξέρει που πατάει, τουλάχιστον περισσότερο από τις άλλες!!!

iasonkolak
1 Ιανουαρίου 2008, 17:11
Παιδια ξερετε ποιος αλλος ειναι ολα τα λεφτα ο συγκατοικος τοu riggins τωρα!!του ανοιξε την πορτα και ηταν με το βρακακι του το ασπρο!χαχαχ;α

alexdeli
1 Ιανουαρίου 2008, 17:26
Παιδια ξερετε ποιος αλλος ειναι ολα τα λεφτα ο συγκατοικος τοu riggins τωρα!!του ανοιξε την πορτα και ηταν με το βρακακι του το ασπρο!χαχαχ;α

Kαλά, αυτός είναι Ο θεός! Δεν παίζεται ο τύπος!:rotfl:

eirinaki
1 Ιανουαρίου 2008, 17:53
Tim Riggins απλά :worthy:

tonypapadovic
1 Ιανουαρίου 2008, 19:06
Εντάξει ο Coach Taylor είναι μικρός θεούλης και σαν χαρακτήρας και σαν ηθοποιός.
O Ματ, καλός, ώρες ώρες όμως απλά ακολουθεί τι του λέει ο Σμας lol, think Matty think!
O Ρίγκινς είναι ρεμάλι αλλά τον πάω
Η Τζούλι είναι σπαστικιά και τσούλι όπως είπε και ο Alex
Tην Τάιρα την πάω και έχει έναν πόντο ο SDRyche
Για τον Λάντρυ συμφωνώ απόλυτα με Tigran
Ο Σμας έχει κορυφαία μαμά
Λάιλα ψιλοαδιάφορη
Μπάντυ κλασικός πρόεδρος ομάδας

Αυτάαααα

Tigran
1 Ιανουαρίου 2008, 19:14
Ποιόν ψήφισες δε μας είπες μόνο:lol:

tonypapadovic
1 Ιανουαρίου 2008, 19:43
Ρε νόμιζα ότι ειναι ονομαστική :lol:

Τον Coach ;)

JaBa
1 Ιανουαρίου 2008, 20:17
Ρίγγινς - Παρτάλι από τα λίγα. :grin: Τον πάω

panoslost
1 Ιανουαρίου 2008, 21:21
Τον Ματάκο πάω πολύ!!Είναι κόυλ άτομο ρε παιδί μου!

dia24
2 Ιανουαρίου 2008, 09:39
Ψήφισα τον κόουτς φυσικά. Την γυναίκα του δεν την είδα πουθενά. Κρίμα γιατί είναι γαμάτη.Τώρα από τα παιδιά, καλός ο Ματάκος, αλλά πολύ μπούλης, ο Λάντρι πολύ καλός χαρακτήρας, η Τάιρα όντως η μόνη από τα κορίτσια που ξέρει τι της γίνεται και τέλος ο Ρίγγινς. Τι να πεις για τον Ρίγγινς;Όλα τα λεφτά. Μπορεί να είναι μακάκας, αλλά πιστεύω ότι θα στρώσει στην πορεία. Είναι αυτό που θα θέλαμε όλοι μας να ήμαστε.Χύμα στο κύμα...

lerris
6 Ιανουαρίου 2008, 19:14
Ματ από μένα. Πολύ προσγειωμένος χαρακτήρας που μου θυμίζει τρομακτικά τον εαυτό μου μερικές φορές! :shock:
Δεύτερη έρχεται η Τάιρα που τα σπάει κανονικότατα σαν χαρακτήρας, προσωπικότητα και κοπέλα! Το χρυσό πακέτο! :worthy: :thumbsup1

crueljay
7 Ιανουαρίου 2008, 02:19
Coach Taylor.
Βασικά τον πήγαινα σαν ηθοποιό από το "Early Edition" και ένας από τους λόγους που
ξεκίνησα την σειρά όταν είδα ότι συμμετείχε στο FNL.

sofia24
7 Ιανουαρίου 2008, 15:41
Ψήφισα τον προπονητή,γιατί μ'αρέσει ο χαρακτήρας του και ο ηθοποιός επίσης!:oops::P Βέβαια ακόμα βρίσκομαι στο 15ο...αλλά ξεχωρίζει για μένα.

careless
7 Ιανουαρίου 2008, 19:54
Tyra, ξεχωρίζει από τα κορίτσια...

brazdas
7 Ιανουαρίου 2008, 23:48
Ψήφισα τον προπονητή Τέιλορ. Εϊναι ηγέτης ο άνθρωπος.
Μετά τον Ματ, παλικάρι και αυτός και έχει και την κόρη του προπονητή (στην πρώτη σεζόν είμαι, οπότε δεν ξέρω τι γίνεται στην δεύτερη)

JaBa
24 Ιανουαρίου 2008, 19:11
Coach Taylor.
Βασικά τον πήγαινα σαν ηθοποιό από το "Early Edition" και ένας από τους λόγους που

:thumbsup1
Στο τοπ 5 των αγαπημένων μου σειρών ever...

Grace_Kelly
18 Φεβρουαρίου 2008, 21:46
Ψήφισα τον coach είναι μορφή πραγματικά. Μετά μου αρέσει ο Matt και ο Jason πολυ.:)

Τον Riggins τον έχω ερωτευτεί!

doctor
18 Φεβρουαρίου 2008, 22:38
Ρίγγινς. Κορυφή ο τύπος.

JaBa
25 Φεβρουαρίου 2008, 22:52
+++ Για μαμά Σμας :lol: και Μπάντι Γκαριτι. O τελευταιος έχει γινει πολύ συμπαθής στη 2η σεζόν ενω η μαμα Σμας είναι άπαιχτη!

kostasm13
23 Μαρτίου 2008, 00:57
Coach Taylor χωρις δευτερη σκεψη! :respect:

tinkerbell20
26 Μαΐου 2008, 01:19
ennoeitai riggins!!!!!!!!ton latreuo..alla mou aresei poli kai o smash..gt kanenas den ton exei psifisei???snif...:confused:

stelbak
26 Μαΐου 2008, 05:16
Γενικά η σειρά έχει πολύ συμπαθητικούς χαρακτήρες. Σχεδόν όλοι μ'αρέσουν!
Οι πολύ αγαπημένοι όμως είναι ο Coach, o Jason, η Layla αλλά η ψήφος θα πάει στον φοβερό και τρομερό Smash! Είναι όλα τα λεφτά ο τύπος!

Succubi
4 Ιουνίου 2008, 22:51
Ματ the ultimate underdog

Chrisb
7 Ιουλίου 2008, 18:30
Συμπαθώ αρκετά τον Κόουτς, τον Ματ, τον Ριγγινς και την Ταϊρα! Αλλά η ψήφος μου θα πάει στον Σμας :thumbsup1

Επίσης, αν και αυτός που υποδύεται τον Μπάντι είναι κορυφαίος ηθοποιός, ο χαρακτήρας του δε μου πολυαρέσει, έχει κάποιες καλές στιγμες αλλά αν τον δεις γενικά (και στις 2 σεζόν) έχει κάνει κάποιες χοντράδες!!

Για τις αντιπάθειες, παω να δω αν υπάρχει θέμα να ποστάρω εκεί :lol:

GRE4ANDREAS
1 Οκτωβρίου 2008, 18:18
Ματ ο αγαπημένος και μετά ο Ρίγγινς!

irene_gemini
16 Φεβρουαρίου 2009, 16:02
Ο Ριγκινς εχει τρελο γελιο σε καθε σκηνη που παιζει,ειδικα εκει που εκανε τα θεληματα του κοουτς και μαζευε τις μπαλες!
Δευτεροι αγαπημενοι ειναι η Ταμι και ο Κοουτς γιατι ειναι απιστευτο ζευγαρι και μου αρεσουν και ανεξαρτητοι!

joel_barris
17 Ιουλίου 2010, 18:05
Οι πιο αγαπημένοι Coach, Ματ, Mrs. Coach και η μαμά του Σμας:lol:

Και όλοι οι άλλοι συμπαθείς είναι απλά σε κάποια στόρι μου την έχουν σπάσει, η μόνη π δν την παλεύει σταθερά είναι η Λάιλα.

SleepingBitchy
14 Οκτωβρίου 2010, 16:49
Ξεθάφτινγκ μετά από 3 μήνες :lol:

Riggins ftw, υπέροχος χαρακτήρας, πολύ αυτοκαταστροφικός, τρελό γκομενάκι, μου αρέσει πολύ.
Κακώς λείπει ο Jason από το poll, μοναδικό παλικάρι.

Σιγά μην πήγαινε ο σκατόφλωρος-χύμα Ρίγγινς να παραδεχτεί κάτι τέτοιο.

Άσε που το έκανε από αγάπη...κάτι το οποίο ο Ρίγγινς ούτε στα όνειρά του το βλέπει.
Είδαν τα ποστ σου οι σεναριογράφοι κ αναθεώρησαν :lol:

JaBa
5 Νοεμβρίου 2011, 13:09
O τύπος που παίζει τον Riggins είναι πραγματικά ο χειρότερος ηθοποιός που εχω δει ποτε.. Ο Beer Riggins για μένα ήταν το μόνο αδύνατο σημείο της σειράς.... Ενας τυπάς που το μόνο που να κάνει είναι να πίνει μπύρες και να κάνει μ@λακιες θεωρείται ο πιο αγαπημένος χαρακτήρας, και ύστερα λέμε γιατί η κοινωνία πάει κατά διαόλου...
Coach Taylor και Vince Howard οι καλύτεροι για μένα....

TheSpecialOne
8 Νοεμβρίου 2011, 16:05
Καλά κακός ηθοποιός δεν είναι , μόλις τελείωσε το fnl χτύπησε και 2 πρωταγωνισικά ρολάκια σε ταινίες με πάνω από 100 μύρια budget.
Και εντάξει και εγώ σαν θεατής προτιμουσα έναν πρωταγωνιστή πέρα από τα συνηθισμένα. Δηλαδή ο τύπος ήταν ένας κατεθλιμένος αλκοολικός από τα 15 του και είχε κάνει όλες τις γκάφες του κόσμου, το μόνο που ήθελε ήταν να βρεθεί στην Ιθάκη του - ένα χωράφι στο βλαχοΤέξας. Και ενώ λοιπόν οι περισσότροι άνθωποι ονειρεύονται να ταξιδέψουν τον κόσμο αυτός ήθελε το χωράφι του. Όσο και αν μοιάζει ασυνήθιστη η ιστορία του αποτελεί μια πραγματικότητα..

unknown3479
12 Νοεμβρίου 2011, 12:52
Εννοείται ότι ο προπονητής Τέιλορ είναι κορυφή, αλλά και ο Ματ δεν πάει πίσω. Πολύ καλοί χαρακτήρες και οι δυο και δεν μπορώ να αποφασίσω μεταξύ των δυο. Θα επανέλθω βέβαια όταν θα δω όλα τα επεισόδια γιατί μέχρι τώρα στην πρώτη σεζόν είμαι και πολλά μπορεί να αλλάξουν μέχρι το τέλος.

thanasislost
7 Μαΐου 2013, 14:22
Ο Τειλορ είναι ο αγαπημένος μου χαρακτήρας....Μετά ο Ρίγγινς