PDA

Δείτε τη Πλήρη Έκδοση : Friday Night Lights 2x12 - "Who Do You Think You Are?"

alexdeli
19 Ιανουαρίου 2008, 06:00
http://img230.imageshack.us/img230/4816/fnlcopyvt2.png

Τίτλος Επεισοδίου: "Who Do You Think You Are?"
Αριθμός Επεισοδίου: 34
Πρώτη Προβολή: 18/1/08
Κανάλι: NBC

Η Τάμι και ο κόουτς Τέιλορ ψάχνουν βρεφονηπιακό σταθμό για την Γκρέισι. Η Λάιλα δουλεύει ως dj σ' ένα ραδιοφωνικό σταθμό.

Διαβάστε τα παρακάτω οπωσδήποτε πριν ποστάρετε:

1. Το παρόν θέμα μπορεί να περιέχει SPOILERS για όσους δεν έχουν δει το επεισόδιο.
2. Οποιαδήποτε ερώτηση σχετικά με τους υπότιτλους θα διαγράφεται και ο χρήστης θα τιμωρείται.
3. Οποιαδηποτε αναφορά σε torrents ή οποιαδήποτε άλλη μορφή παράνομου download θα διαγράφεται και αν κριθεί απαραίτητο, ο χρήστης θα τιμωρείται.
4. Η συζήτηση θα αφορά το επεισόδιο αυτό και όχι τα επόμενα.
5. Αν κάποιος βρει πρώτος αγγλικούς υπότιτλους να τους ποστάρει στο αντίστοιχο θέμα, εδώ (http://www.greektvsubs.gr/showthread.php?t=10772).

Η έκδοση που θα μεταφραστεί είναι η LOL.

iasonkolak
19 Ιανουαρίου 2008, 11:38
den to exw dei akoma eimai akoma sto proigoumeno!alla xerw oti 8a einai k pali apisteuto!

alexdeli
19 Ιανουαρίου 2008, 14:24
Πολύ καλό ψήφισα. Σαφώς κατώτερο των προηγούμενων επεισοδίων αλλά παραμένει ένα αρκετά καλό FNL επεισόδιο.

Η Νοέλ είναι αντικειμενικά πανέμορφη.:)

PyrSos_
19 Ιανουαρίου 2008, 17:22
Τι παίζει με το tv.com ρε σεις; Δεν έχουν ημερομηνία προβολής,αλλά ως επόμενο τίτλο επεισοδίου έχουν άλλο. Παίζει κανα λάθος; h**p://www.tv.com/friday-night-lights/show/58137/episode_listings.html?season=2&tag=nav_bar;2

Άκυρο, απλά έχουν άνω κάτω τη διάταξη.

alexdeli
19 Ιανουαρίου 2008, 20:00
Τι παίζει με το tv.com ρε σεις; Δεν έχουν ημερομηνία προβολής,αλλά ως επόμενο τίτλο επεισοδίου έχουν άλλο. Παίζει κανα λάθος; h**p://www.tv.com/friday-night-lights/show/58137/episode_listings.html?season=2&tag=nav_bar;2

Άκυρο, απλά έχουν άνω κάτω τη διάταξη.

Nαι, το πρωί που άνοιξα το θέμα έβαλα τον τίτλο που είχε το tv.com, ο οποίος ήταν λανθασμένος, το "Leave No One Behind", αλλά αυτό το επεισόδιο είναι πιο μετά. Μπήκα στο imdb και τα είχε σωστά. Δεν ξέρω τι παίζει.

ScottAndJean
19 Ιανουαρίου 2008, 23:51
Και εγώ πολύ καλά ψήφισα. ;)
Αλλά μου φάνηκε πολύ μικρό το επεισόδιο... δεν ξέρω γιατί. :(

PyrSos_
20 Ιανουαρίου 2008, 11:34
Ρε αγόρι μου Tim, έχεις βαλθεί να ξεπεράσεις ακόμη και την Bree στο Desperate Housewives; Μόνο αυτή σε ξεπερνάει ακόμη σε γκαντεμιά και με μικρή διαφορά πλέον! Θα σου 'λεγα να κάνεις κανα ευχέλαιο αλλά ποιoς πλησιάζει σε εκκλησιά να βρει παπά που παίζει να πέσεις επάνω στον "άγγελο" που λέγεται Lyala...Βοηθάτε ρε παιδιά, κανα ευχέλαιο για download δεν παίζει; Θα το χάσουμε το παιδί!

alexdeli
24 Ιανουαρίου 2008, 15:10
Έστειλα και τους υπότιτλους.

Tigran
24 Ιανουαρίου 2008, 20:42
Κατ'αρχάς RESPECT και πάλι στον Alex για τους subs! Κάρφωσες πάλι μεγάλε!

Το επεισόδιο ήταν φοβερό κατ'εμέ και για αυτό έβαλα Άριστο!
Δε θα μπω σε περαιτέρω λεπτομέρειες γιατι θα αναγκαστώ να κάνω review ολόκληρου του επεισοδίου. Μαζί με το Entourage, οι καλύτερες σειρές που έχω δει και θα συνεχίσω να βλέπω με αμείωτο ενδιαφέρον.

http://images.starpulse.com/Photos/pv/Jana%20Kramer-4.jpg

Άντε τυχερέ! Όταν αναγκαστεί να χωρίσει τον Σμάς, θα έχεις την ευκαιρία να "χτυπήσεις" :p

dimath
25 Ιανουαρίου 2008, 00:04
Μέτριο ψήφισα. Τίποτα το ιδιαίτερο. Ήταν το μόνο επεισόδιο NFL που πάτησα pause και πήγα να φάω. Περίμενα ότι τουλάχιστον η τελευταία σκηνή θα ήταν cliffhanger, ώστε να με αφήσει σε αγωνία για το επόμενο. Αντιθέτως, ήταν η αδιάφορη σκηνή που αφήνουν την Γκρέισι στον βρεφονηπιακό σταθμό.

Περίμενα να δω και τι θα γίνει με τα χρήματα που σήκωσε ο Riggins, αλλά προτίμησαν να το αφήσουν για κάποιο επόμενο επεισόδιο μάλλον.

Να ρίξω μια πρόβλεψη, πως θα δούμε τον Ματ να ασχολείται ξανά με την Τζούλι, μετά την φυγή της αγαπημένης του στη Γουατεμάλα.

Την Τάιρα την έχουν ξεχάσει; :???:
Είναι το δεύτερο συνεχόμενο επεισόδιο που δεν εμφανίζεται καθόλου, μετά τον καταιγισμό που δεχτήκαμε στα πρώτα 10 επεισόδια.

Ο Ματ δεν είναι ο κολλητός του Λάντρυ; Πως και δεν του έχει πει για τον φόνο; Εδώ πήγε και το είπε στην αστυνομία. Τον κολλητό του ντράπηκε;

Ευχαριστώ για τους υπότιτλους alex, όπως πάντα άψογοι.

tonypapadovic
25 Ιανουαρίου 2008, 00:28
Απλά καλό ψήφισα και γω.

Συγχαρητήρια για τους subs alex :thumbsup1

savvas999
25 Ιανουαρίου 2008, 19:08
Άριστο το επεισόδιο ;)
παρόλο που δεν είχε ποδόσφαιρο υπήρχαν πανέμορφες σκηνές.

panoslost
31 Ιανουαρίου 2008, 18:33
άλλο ενα άριστο επεισόδειο κατ' εμέ!!!ρε τον Τίμ, με το λουλούδι στο χέρι έμεινε!!!κρίμα και για τον Μάτ όμως!!!
:respect: ΝΟΕΛ :respect:

JaBa
25 Φεβρουαρίου 2008, 22:47
Aκόμη γελάω με τη φάρσα του Ρίγγινς στην Λαϊλα, όλα τα λεφτά.. :worthy:

sofia24
26 Φεβρουαρίου 2008, 00:12
Aκόμη γελάω με τη φάρσα του Ρίγγινς στην Λαϊλα, όλα τα λεφτά.. :worthy:
Ναι όντως πολύ γέλιο:haha: θυμάμαι τη φωνή που έκανε!!:lol::lol:

kostasm13
22 Μαρτίου 2008, 22:56
Μεγαλη ηττα για Ματ και Riggins... Θα συμφωνησω με τους απο πανω για την σκηνη με το τηλεφωνημα!

Πολυ καλο κι αυτο το επεισοδιο! Ελπιζω να βαλω Αριστο στο τελευταιο επεισοδιο...

Chrisb
6 Ιουλίου 2008, 13:11
Απλά καλό για μένα το επεισόδιο. Συμφωνώ αρκετά με το παραπάνω ποστ του dimath.

Ωραια σκηνή του Ματ με τη Γουατεμαλέζα στο παρτυ:

- Do you want to dance?

- Eeem.... No?

http://img393.imageshack.us/img393/5260/lolhw0.gif

Καποιον μου θυμίζει :lol:

Αφασία ο κοουτς με την γυναίκα του και το μωρο! Αν και καταντάει λίγο κουραστικό αυτό το "εγω θελω ετσι, εσυ γιουβέτσι" και μετα αφου πιουμε λιγο κρασι "θελω εγω το γιουβέτσι και συ το ετσι" http://img393.imageshack.us/img393/2271/579471bo8.gif

(Αναφέρομαι στο "να αφήσεις τη δουλειά - οχι ρε δεν την αφήνω - καλά, μην την αφήνεις - οχι θα την αφήσω - καλά, δε την αφηνω") http://img393.imageshack.us/img393/9362/857897xi8.gif

Ωραιο που η σις του Σμας τον κάλυψε :thumbsup1

Κριμα για τον Ριγγινς... Θελει να αγιασει και δεν τον αφήνουν. Αλλά πιστεύω οτι μπορεί πολύ άνετα να βρει και καλύτερη απο τη Λαϊλα :yawn:

Reben
15 Μαΐου 2013, 20:16
damn it Lyla...

Hrisa76
25 Μαρτίου 2014, 06:52
Επεισόδιο που έχει την αδερφή Παρθενόπη είναι κατώτερο αυτών που δεν παίζει.
Λυπηθηκα για τον Ματ. :(
Μπράβο Σμας. Αντε με τους μ@@@@@ς. αυτό το επεισόδιο έθιξε πολλά και σοβαρά θέματα.
Τιμ σ' αγαπώ! Λάιλα ΑΣΤΑΔΙΑΛΑ και χριστιανικά.

blackys88b
28 Μαρτίου 2014, 15:21
ωραιο επεισοδιο...αν και οχι απο τα καλυτερα της σεζον..!!! ο Κοουτς ειναι μορφη...η Τζουλι εχει αρχισει να στρωνει..!! χαιρομαι..!

Marcheline
9 Φεβρουαρίου 2015, 13:23
Αχ μωρέ πάλι την έπαθε ο Τιμάκος μου! Δεν τον αφήνουν ήσυχο ποτέ αυτόν τον ήρωα!:( Μωρή Λάιλα σε μισώ!

Ο Ματ έχασε την αγαπημένη του. Σίγουρα πράγματα, επανασύνδεση με Τζούλι στον ορίζοντα.

Κλασικά προβλήματα κόουτς και συζύγου με κλασικές λύσεις πάντα στο τέλος.

smile88
16 Φεβρουαρίου 2015, 23:13
Πολυ ωραιο επεισοδιο, εφυγε επιτελους η νοσοκομα!! :D Ελπιζω να μην την ξαναδουμε, που της εκανε κι εξομοληγηση κιολας ο Ματ... -.- Αλλα δεν τον θελω παλι με την Τζουλι, εχει τελειωσει αυτη η ιστορια...
Δεν ειχα καταλαβει ποσο κολλημενος ηταν ακομα ο Τιμ με την Λαιλα... Κριμα το παιδι!
Παλι ψιλοαρχισε ο Ερικ τις οπισθοδρομικες του σκεψεις, αλλα ευτυχως δεν το τραβηξε πολυ. Και μου φαινεται περιεργο οταν το κανει, δε μου φαινεται για τετοιος ανθρωπος!
Ψιλοτρομαξα για μια στιγμη οτι ο Σαντιαγκο σκοτωσε τον αλλον!
Ωραια η ιστορια του Σμας σε αυτο το επεισοδιο, απορησα με τη σταση της μανας του Σμας, περιμενα οτι θα ορθωσει αναστημα!
Η Ταιρα που χαθηκε;

Ο Ματ δεν είναι ο κολλητός του Λάντρυ; Πως και δεν του έχει πει για τον φόνο; Εδώ πήγε και το είπε στην αστυνομία. Τον κολλητό του ντράπηκε;

Καλα, αυτοι εχουν χαθει σιγουρα, εδω δεν του ειχε πει ο Ματ για την νοσοκομα και το ηξερε ο Σμας...