PDA

Δείτε τη Πλήρη Έκδοση : Αφιερωμένο στις/στους θαυμάστριες/στές του Sawyer

Mathias
20 Οκτωβρίου 2006, 16:48
Μια και την περασμένη εβδομάδα έμαθα να φτιάχνω βιντεάκια:dance: , αφιερώνω αυτό, σε όλες και όλους τους θαυμάστριες/στές του Sawyer. Δεν είναι παρά ένα πληγωμένο πουλάκι;) , όπως έχει πει και η Lizard. Μπορείτε να το δείτε εδώ. (Sawyer - All I Think). (http://www.youtube.com/watch?v=YtXooXr76YM)

analyzer
20 Οκτωβρίου 2006, 17:36
Φιλαρακι το καταπληκτικό τραγούδι που παιζει στο βιντεακι σου, ποιό ειναι??????

Mathias
20 Οκτωβρίου 2006, 17:53
Φιλαρακι το καταπληκτικό τραγούδι που παιζει στο βιντεακι σου, ποιό ειναι??????
Three Doors Down - «Landing In London»8)

nkt_13
20 Οκτωβρίου 2006, 18:21
:thumbsup1 :worthy: :worthy: :worthy:Mathias :clapping: :yahoo: :dance: :thumbsup1

Ευχαριστούμε Mathias...........
Ο άνθρωπος (θεός Sawyer) είναι απίστευτος!!!!!!!!!!!!!
Τα λόγια είναι περιττά............ :clapping: :clapping:

calliope
20 Οκτωβρίου 2006, 18:38
Mathias προσκυνώ! :worthy::worthy:

Σούπερ και το βιντεάκι και το τραγούδι!

achilleas19
20 Οκτωβρίου 2006, 23:15
Πολύ ωραίο ρε φίλε....Εγραψε...

fania
21 Οκτωβρίου 2006, 00:07
:clapping: :clapping: ευχαριστουμε πολυ...ξερεις να αφουγκραζεσαι το γυναικειο κοινο..χαχα..:thumbsup1 :thumbsup1

palto
21 Οκτωβρίου 2006, 00:46
πολύ όμορφο! το τραγούδι λέγεται landing in london ;)

isidora
21 Οκτωβρίου 2006, 01:46
Τέλειο!!! :yahoo: :yahoo: :yahoo:
Μπράβο Mathias!!! :clapping:

Υ.Γ. Σου έβαλα 5 αστεράκια!!! ;) :yes:

Mathias
21 Οκτωβρίου 2006, 09:30
Ευχαριστώ πολύ παιδιά.
Α ρε James τι έχεις κάνει. ειδικά στο γυναικείο πληθυσμό.
Εγώ πάντως δεν ζηλεύω:innocent: :innocent: :innocent: . Λέμε τώρα.:P

lostfan
21 Οκτωβρίου 2006, 12:00
matthias είσαι τέλειοοοοοοοος!!!α ρε james...

Sotos_2002
21 Οκτωβρίου 2006, 12:24
Πολυ καλη δουλεια Mathias:clapping:
Αντε και εις ανωτερα

Houan200
21 Οκτωβρίου 2006, 13:35
Πολύ καλό φίλε Mathias!!!
Keep Up The Good Work !!!!!
(Εγώ σου έβαλα 6 αστεράκια)

Yiannakis
21 Οκτωβρίου 2006, 16:07
Xεχε...Mathias μόλις πρόλαβες και άρπαξες ένα από τα τραγούδια που είχα στη list για μελλοντικά κλιπς...μου ήρθε να σε σκοτώσω όταν το είδα...:shock: ;)

Πολύ καλό συναισθηματικό κλιπ, πολύ ωραίες σκηνές και πολύ ωραία επιλογή τραγουδιού:clapping:

Και όπως λέει και το τραγούδι :

"Use your light to guide the way"

...δεν ξέρεις πόσο συχνά σιγοτραγουδάω αυτόν τον στίχο τον τελευταίο χρόνο...;)

PS:Επειδή μάλλον ακούμε ίδια μουσική αρχίζω και φοβάμαι μην προλάβεις και πάρεις 2-3 που έχω στο νου μου...ρε λες να κάνω τώρα το 5ο για να σας προλάβω?:P

Mathias
21 Οκτωβρίου 2006, 16:38
Πω πω, ευχαριστώ πολύ παιδιά, για τα καλά σας λόγια.:yes:
Houan :shock: , με αφήνεις άφωνο. 6 αστεράκια. Ωραία θα κάνω συλλογή.:p
Μη φοβού Yiannakis, ετοιμάζω νέα version, με το "βρέχει φωτιά στη στράτα μου". Δεν νομίζω να το είχες στα υπόψη.:p
Ειλικρινά σας ευχαριστώ (είναι μόλις το δεύτερο που φτιάχνω) και εκτός από τον πρώτο στόχο μου, να χαροποιήσω τις θαυμάστριες/ες του Τζέιμς (συνέχεια τους πείραζα):grin: , τελικά βλέπω ότι πέτυχα και τον δεύτερο, να βάλω κι άλλους στην πρίζα π.χ. LOST S.O.S.
Ειδικά τους επαγγελματίες, Yiannakis, 24-400, Casual ;). ¶ντε ντε.

24-400
21 Οκτωβρίου 2006, 18:40
Χεχε,από ότι βλέπω καινούρια ταλέντα βγαίνουν!Πολλά μπράβο Mathias και συγχαρητήρια που σε καμία σκηνή δεν ''μιλάει'' ο Sawyer.Πάντως εγώ...φοβού :p γιατί είχα σαν ιδέα να βάλω ελληνικό τραγούδι σε Clip ξένης σειράς:p Πάντως το μπρίζωμα ήταν και δικός μου σκοπός.Φαντάσου να φτιάχνουμε από ένα βιντεάκι και να απολαμβάνουμε άλλα...100:shock:
Κάποια στιγμή θα σου στείλω Π.Μ για...διάφορες ιδέες(και γενικές εντυπώσεις) ;)
Υ.Γ. Ποιό είναι το 1ο; :shock:

nectar
21 Οκτωβρίου 2006, 18:42
Ματία, σ'ευχαριστούμε πολύ που μας σκέφτηκες;)
Πολύ καλό το videaki:thumbsup1 , τέλεια η μουσική και Θεός ο Σώγιερ για άλλη μια φορά:clapping:
Αντε τώρα περιμένουμε το επόμενο...:clapping: με χαρά:yahoo:

ipoxthonios
21 Οκτωβρίου 2006, 22:02
πολυ ωραια ως εδω :yahoo:
τωρα φτιαξε κι ενα αντι-jack βιντεο και εκλεισε !!! :p

Mathias
21 Οκτωβρίου 2006, 22:15
πολυ ωραια ως εδω :yahoo:
τωρα φτιαξε κι ενα αντι-jack βιντεο και εκλεισε !!! :p

:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: ¶ψογος!

ipoxthonios
21 Οκτωβρίου 2006, 22:59
μπορεις να βαλεις ολες τι σκηνες που κλαιει, (βεβαια θα σου βγει 2ωρο) :lol: :grin:
και για μουσικη επενδυση, dont cry for me argentina :yes: :P :dance:

Mathias
23 Οκτωβρίου 2006, 02:08
Δεν πειράζει, εμείς θα του κάνουμε videάκι και ας είναι και 2ωρο.
Τι θα έλεγες όμως για ένα κωμικό με μουσική επένδυση το liftmix από το:
Push the Button.:p

ps:Μόλις τώρα το είδα. Soto και τα υπόλοιπα παιδιά ευχαριστούμε πολύ, για το νέο section User's Videoclips (http://www.greektvsubs.gr/local_links.php?catid=384) στις Ανακτήσεις. ;)

Lizard
24 Οκτωβρίου 2006, 16:07
Μια και την περασμένη εβδομάδα έμαθα να φτιάχνω βιντεάκια:dance: , αφιερώνω αυτό, σε όλες και όλους τους θαυμάστριες/στές του Sawyer. Δεν είναι παρά ένα πληγωμένο πουλάκι;) , όπως έχει πει και η Lizard. Μπορείτε να το δείτε εδώ. (Sawyer - All I Think). (http://www.youtube.com/watch?v=YtXooXr76YM)

Mathias είσαι κορυφαίος. Το βίντεο Sawyer είναι the best. Το έχω δει καμια δεκαριά φορές. Και το τραγούδι φανταστικό. Μήπως ακολούθησες λάθος καριέρα? Μήπως έπρεπε να γίνεις σκηνοθέτης ή μοντέρ? Εκ μέρους όλων των θαυμαστών του Sawyer ευχαριστούμε. Και όταν τελειώσει το Lost περιμένουμε ημίωρο αφιέρωμα Sawyer. Σου βάζω στόχο!!! :yes:

Εχω μία απορία αν ξέρει κανείς να απαντήσει. Ο Sawyer είναι ένα πληγωμένο πουλάκι αλλά πόσα εκατοστά? http://www.greektvsubs.gr/images/smilies/mrgreen.gif

nectar
24 Οκτωβρίου 2006, 16:17
Αρχικό μήνυμα από Lizard
Εχω μία απορία αν ξέρει κανείς να απαντήσει. Ο Sawyer είναι ένα πληγωμένο πουλάκι αλλά πόσα εκατοστά?
Απ' ότι φαίνεται πολλάάά;)

Lizard
24 Οκτωβρίου 2006, 16:22
παιδιά please μη φτιάξετε βίντεο Sawyer με ελληνικό τραγούδι γιατί θα φλιπάρω. Ο άνθρωπος (ο θεός, συγνώμη) είναι ροκάς. Πάει με Ρέμο ο Τζιμάκος μου?(μπλιαχ!!!) :(

Το "Let's spend the night together" των Stones πως σας φαίνεται? ;)

Και για κάτι πιο μονδέρνο προτείνω "This is love" by P.J. Harvey. :yes:

EDIT:

Απ' ότι φαίνεται πολλάάά;)
Nectar έχεις βάσιμες ενδείξεις ή λέμε λόγια του αέρα? http://www.greektvsubs.gr/images/smilies/wink.gif

P.S. Soto συγνώμη δεν το ήξερα. Μόλις το έμαθα. Μπορείς να μου φτιάξεις τα διπλά post που έβαλα σε ένα? :worthy:

nectar
24 Οκτωβρίου 2006, 16:45
Βασικά... από την κορμοστασιά του το κρίνω;)

Mathias
25 Οκτωβρίου 2006, 00:12
Κορίτσια, γιατί σίγουρα κορίτσια είστε:yes: , με κάνετε και κοκκινίζω, ....από χαρά για τα καλά σας λόγια φυσικά. :P
Nectar μα συμφωνώ ότι ο Sawyerάκος είναι περήφανος σαν αετός.8)
Lizard σ΄ ευχαριστώ πολύ για τα καλά σου λόγια. Ευχαριστώ και για τον υψηλό στόχο που μου έβαλες κάτι θα κάνουμε. Πάντως επειδή δεν αντέχω να μην σας πειράζω , θαυμάστριες του Τζέις, το αφιέρωμα θα είναι σίγουρα με μουσική επένδυση από Σταμάτη Γονίδη. Το τραγούδι θα είναι έκπληξη....
Όσο για το "Let's spend the night together" των Stones, που ζήτησες
ένα θα πω: Ευσεβείς πόθοι. χιχιχιχιχι:P :P :P

fania
25 Οκτωβρίου 2006, 01:38
εισαι πολλα υποσχομενος mathias μου...περιμενουμε με αγωνια...

Lizard
25 Οκτωβρίου 2006, 09:57
Βασικά... από την κορμοστασιά του το κρίνω;)

Δεν λέω πολύ καλή η κορμοστασιά αλλά να φόραγε και κανένα κολλητό jean θα ήταν καλύτερα. Αλήθεια τα δάχτυλά του τα έχεις παρατηρήσει?

Κορίτσια, γιατί σίγουρα κορίτσια είστε:yes: , με κάνετε και κοκκινίζω, ....από χαρά για τα καλά σας λόγια φυσικά. :P

Όσο για το "Let's spend the night together" των Stones, που ζήτησες
ένα θα πω: Ευσεβείς πόθοι. χιχιχιχιχι:P :P :P

Ok, Mathias ευσεβείς πόθοι είναι αλλά έχει πλάκα να ονειρεύεσαι. :)

Mathias
25 Οκτωβρίου 2006, 10:23
Ok, Mathias ευσεβείς πόθοι είναι αλλά έχει πλάκα να ονειρεύεσαι. :)

... και όπως είπε ο μέγας φιλόσοφος Elvis : «Αν δεν ονειρεύεσαι, τότε τι έχεις να κάνεις πραγματικότητα;»
Α ρε Τζέιμς, μας έχεις φάει όλες τις γυναίκες, μέχρι και η δικιά μου... για αυτόν μιλάει. Λες και χάθηκαν οι όμορφοι ηθοποιοί, στη σειρά ρε παιδί μου. Τι του βρείσκετε δεν μπορώ να καταλάβω;
Να μου λέγατε για τον Μπούν, μάλιστα. (Εεεεε σας ξύπνησα κανα συναίσθημα;);) )

εισαι πολλα υποσχομενος mathias μου...περιμενουμε με αγωνια...

Ποτέ δεν απογοητεύω, όσους πιστεύουν σε εμένα. :P
Πω, πω, τι λέω σήμερα;
Σε ευχαριστώ κάτι έρχεται....

Lizard
25 Οκτωβρίου 2006, 10:46
... και όπως είπε ο μέγας φιλόσοφος Elvis : «Αν δεν ονειρεύεσαι, τότε τι έχεις να κάνεις πραγματικότητα;»
Α ρε Τζέιμς, μας έχεις φάει όλες τις γυναίκες, μέχρι και η δικιά μου... για αυτόν μιλάει. Λες και χάθηκαν οι όμορφοι ηθοποιοί, στη σειρά ρε παιδί μου. Τι του βρείσκετε δεν μπορώ να καταλάβω;
Να μου λέγατε για τον Μπούν, μάλιστα. (Εεεεε σας ξύπνησα κανα συναίσθημα;) )

O Boone αντικειμενικά ήταν ο πιο ωραίος στη σειρά. Τέλειο πρόσωπο, μάτια, σώμα κ.λ.π. Αλλά είναι πολύ μικρός. :(

Το τι βρίσκουμε στον James είναι πασίγνωστο διότι τα έχουμε αναλύσει όλα. Πάλι τα ίδια θα λέμε? Πάντως αγόρια μη ζηλεύετε. Μια απλή και υγιής φαντασίωση είναι!!! ;) ¶λλωστε, πάντα οι ωραίοι ψιλοκαθάρματα τραβούν την προσοχή. Έχει και τις καλύτερες ατάκες ο James. Τι άλλο να ζητήσουμε? Όμορφος, έξυπνος και ρεμάλι. Ο τέλειος συνδυασμός!!! :dance:

palto
25 Οκτωβρίου 2006, 11:15
το σώμα του είναι κάπως ψιλοπερίεργο πάντως... μυστήριο σουλούπι :shock:

Όμορφος, έξυπνος και ρεμάλι. Ο τέλειος συνδυασμός!!!

τελικά όντως εμείς τα καλά παιδιά (α, δε θέλω σχόλια :p) δεν έχουμε καμμιά τύχη σε αυτόν τον κόσμο :cry:

nkt_13
25 Οκτωβρίου 2006, 11:24
O Boone αντικειμενικά ήταν ο πιο ωραίος στη σειρά. Τέλειο πρόσωπο, μάτια, σώμα κ.λ.π. Αλλά είναι πολύ μικρός. :(

Το τι βρίσκουμε στον James είναι πασίγνωστο διότι τα έχουμε αναλύσει όλα. Πάλι τα ίδια θα λέμε? Πάντως αγόρια μη ζηλεύετε. Μια απλή και υγιής φαντασίωση είναι!!! ;) ¶λλωστε, πάντα οι ωραίοι ψιλοκαθάρματα τραβούν την προσοχή. Έχει και τις καλύτερες ατάκες ο James. Τι άλλο να ζητήσουμε? Όμορφος, έξυπνος και ρεμάλι. Ο τέλειος συνδυασμός!!! :dance:

Θα συμφωνήσω απολύτως και για τον Boone και για τον Sawyer.
Εξάλλου στη σειρά μόνο αυτός έχει μείνει για να θαυμάζουμε και να ονειρευόμαστε.... Τα όνειρα μας δεν υπάρχουν για να γίνονται πραγματικότητα??? :oops: Οπότε μόλις δω τον Sawyer να κελαϊδάει μόνο για μένα θα σας ενημερώσω για να σας λυθούν οι απορίες..... ;) :dance: :p :p :p

Lizard
25 Οκτωβρίου 2006, 11:25
το σώμα του είναι κάπως ψιλοπερίεργο πάντως... μυστήριο σουλούπι :shock:

τελικά όντως εμείς τα καλά παιδιά (α, δε θέλω σχόλια :p) δεν έχουμε καμμιά τύχη σε αυτόν τον κόσμο :cry:

Μην απογοητεύεσαι palto (αλήθεια τι user name είναι αυτό?). Τα καλά παιδιά δεν είναι και για τα μπάζα. Διότι όπως οι άντρες προτιμούν τις ξανθιές αλλά παντρεύονται τις μελαχροινές έτσι και οι γυναίκες φτιάχνονται με τα κακά παιδιά αλλά με τα καλά παιδιά ανοίγουν σπίτι. Λέμε τώρα!!! :P

palto
25 Οκτωβρίου 2006, 11:41
οι γυναίκες φτιάχνονται με τα κακά παιδιά αλλά με τα καλά παιδιά ανοίγουν σπίτι. Λέμε τώρα!!! :P
μπα. το πολύ πολύ να ανοίγουν σπίτι με τα καλά παιδιά και να το... κλείνουν με τα κακά :lol:. νταξ, η πολύ καλοσύνη δεν κάνει καλό, σε περνάνε για μ@λάκα στην τελική... αλλά δεν αλλάζει εύκολα η άτιμη η ψυχοσύνθεση.

ον τόπικ τώρα, ο sawyer είναι από τα ισχυρά χαρτιά του lost ;)

ψ. το user name έχει κρυφά νοήματα :p

nectar
25 Οκτωβρίου 2006, 13:43
Παιδιά... τι ωραία συζητησούλα είναι αυτή;:yes:
κι επειδή βαριέμαι να κάνω παραθέσεις θα απαντήσω απλά:

Lizard Δυστυχώς δεν έχω προσέξει τα δάκτυλά του, αν και δεν σου κρύβω ήταν το πρώτο που σκέφτηκα εχθές όταν έκανες την ερώτηση για το μέγεθος του πληγωμένου μας πουλακίου;)
Είμαι πάντως σχεδόν σίγουρη ότι θα είναι υπέροχα (όπως ο υπόλοιπος)... μακριά, όχι πάρα πολύ λεπτά και καλοφτιαγμένα.
Έχω προσέξει βέβαια τη μύτη του (αν σου λέει κάτι αυτό) και είναι καλή. Δυναμική, αρενωπή και θα έλεγα κάπως μυτερή:lol:
Παρεμπιπτόντως με κολλητό τζιν τον έχουμε δει, και μάλιστα βρεγμένο (στη λίμνη με την Κέιτ) μία από τις καλύτερες σκηνές του, αλλά πάλι δεν βγήκε τίποτα (μάλλον ελαστικό χρειάζεται):lol:
Για τον Μπουν συμφωνώ όσον αφορά στο πρόσωπο, γιατί από σώμα είναι πολύ παιδάκι και του ρίχνει στ' αυτιά ο Σώγιερ:yes:
Βέβαια συμφωνώ και με τον palto έχει κάπως πεσμένους ώμους, εμένα προσωπικά αυτό με χαλάει λίγο (πολύ λίγο όμως);)
Mathias μην κοκκινίζεις... τα καλά μας λόγια στη συγκεκριμένη περίπτωση έχουν σαν στόχο το αντικείμενο του video (και των φαντασιώσεών μας) που είναι ο Σώγιερ:P (με όλο το θάρρος)

Lizard
25 Οκτωβρίου 2006, 15:44
Συμφωνώ nectar & palto ότι ο James έχει κάπως πεσμένους ώμους αλλά μία ατέλεια δεν με χαλάει καθόλου. ¶λλωστε, πιστεύω ότι η τελειότητα είναι βαρετή. :yes:

Επίσης στη σκηνή στη λίμνη που αναφέρεις πρέπει να αναφερθώ στην αδικία που έγινε. Η Kate πριν βουτήξει το έβγαλε το παντελονάκι της. Ο δικός μας γιατί δεν το έβγαλε? :cry: Μήπως πρέπει να μαζέψουμε υπογραφές και να στείλουμε complaint e-mail στους σεναριογράφους?

Palto το user name σου έχει σχέση με ποδόσφαιρο? Ή μήπως είσαι κανένας επιδειξίας που ανοίγει το παλτό? :grin: Αστειεύομαι, δεν πιστεύω να παρεξηγήσεις? :p

Πάντως αν είσαι από τα καλά παιδιά μην αλλάξεις please. Υπάρχει έλλειψη σε αυτόν τον πλανήτη. Και να είσαι σίγουρος ότι τα καλά παιδιά εκτιμώνται πάντα. Ενώ ένα κάθαρμα μπορεί να σε εξιτάρει σύντομα έρχεται η στιγμή που του λες "άντε και γ......". Επίσης με ένα καλό παιδί δεν χάνεσαι ποτέ ενώ το κάθαρμα ανέτως το διαγράφεις. ;)

nkt_13 αν δεις τον Sawyer να κελαϊδάει μόνο για σένα φώναξε κι εμάς. Μην είσαι μονοφαγού! Δεν θα παρέμβουμε, το υπόσχομαι.:twisted:

palto
25 Οκτωβρίου 2006, 18:38
ο James έχει κάπως πεσμένους ώμους αλλά μία ατέλεια δεν με χαλάει καθόλου. ¶λλωστε, πιστεύω ότι η τελειότητα είναι βαρετή. :yes:
νταξ, το "κάπως" μου άρεσε :P. πάντως συμφωνώ, είναι για να μη τον ματιάζουν :grin:. έχει λίγο ατσούμπαλη κορμοστασιά γενικώς αν θυμάμαι καλά... φαντάσου πως μπορεί να είναι το πληγωμένο πουλάκι του... :haha: είμαι κακός ε; 8)

Επίσης στη σκηνή στη λίμνη που αναφέρεις πρέπει να αναφερθώ στην αδικία που έγινε. Η Kate πριν βουτήξει το έβγαλε το παντελονάκι της.
Σύμφωνα με ασφαλείς πληροφορίες, του sawyer το παντελόνι κάπου... σκάλωσε καθώς προσπάθησε να το κατεβάσει, οπότε... ;) :p

Palto το user name σου έχει σχέση με ποδόσφαιρο? Αστειεύομαι, δεν πιστεύω να παρεξηγήσεις? :p
Η αλήθεια είναι πως είμαι ζεστός άνθρωπος (κυριολεκτικά και μεταφορικά :p) και προσφέρω θαλπωρή :lol:. Αλήθεια επίσης είναι πως έχω χαμηλό δείκτη αυτοεκτίμησης και πως έχω νοικιάσει το ρετιρέ στον ουρανοξύστη του αυτοσαρκασμού, οπότε κάπως έτσι έκατσε :grin:

Πάντως αν είσαι από τα καλά παιδιά μην αλλάξεις please
και να θελα... :(

Υπάρχει έλλειψη σε αυτόν τον πλανήτη. Και να είσαι σίγουρος ότι τα καλά παιδιά εκτιμώνται πάντα
ναι, για να λέμε και του στραβού το δίκιο σχεδόν όλοι οι έρωτες της ζωής μου με συμπάθησαν βαθύτατα :haha:

Ενώ ένα κάθαρμα μπορεί να σε εξιτάρει σύντομα έρχεται η στιγμή που του λες "άντε και γ......"
και στη συνέχεια σου λέει "μόνο μαζί σου" και γίνεστε μαλλιά-κουβάρια (στο υπέρδιπλο κρεβάτι προφανώς :grin:)

Επίσης με ένα καλό παιδί δεν χάνεσαι ποτέ
ναι, δε θέλουν να σε χάσουν σαν φίλο :lol:

ενώ το κάθαρμα ανέτως το διαγράφεις... ;)
...απ τη μνήμη του κινητού σου, αφού έχεις μάθει πρώτα απ έξω τον αριθμό του :haha:

:)

ο sawyer είναι μορφή πάντως... και το βιντεάκι κορυφή (αν και έχω ξανα αναφερθεί στο θέμα νομίζω). το song με σκότωσε...once again :(

Sotos_2002
25 Οκτωβρίου 2006, 23:10
Λιγες μερες λειπω και ο γυναικιος πληθυσμος εχει ξεφυγει τελειως...:shock:
Ειλικρινα δεν το περιμενα απ' εσας:???: ... μα να ριχνετε τοσο χαμηλα του επιπεδο του φορουμ μιλωντας για πουλακια;:P

ΥΓ1: Παντως εγω εχω ακουσει πως το πουλι του φιλου σας του Σωγιερ δεν κελαιδαει, αφου ο Σωγιερ το σηκωνει το σακκακι.:yes:

nkt_13
25 Οκτωβρίου 2006, 23:54
ΥΓ1: Παντως εγω εχω ακουσει πως το πουλι του φιλου σας του Σωγιερ δεν κελαιδαει, αφου ο Σωγιερ το σηκωνει το σακκακι.:yes:

Κακίες του ανδρικού πληθυσμού...... Ζήλιες.............:whip: :shock: :lipsseale :*( :cry:

Yiannakis
26 Οκτωβρίου 2006, 00:12
Τί πάθατε όλες και όλοι και ασχολείστε με τα "σπουργίτια" ,τους "αετούς" και με την "απελευθερωμένη" προσωπική ζωή του Sawyer?:shock: ;)
Μathias τελικά το κλιπ σου ξεσήκωσε τον γυναικείο πληθυσμό:yes:

Lizard
26 Οκτωβρίου 2006, 11:24
Λιγες μερες λειπω και ο γυναικιος πληθυσμος εχει ξεφυγει τελειως...:shock:
Ειλικρινα δεν το περιμενα απ' εσας:???: ... μα να ριχνετε τοσο χαμηλα του επιπεδο του φορουμ μιλωντας για πουλακια;:P

Αμάν πια με σας τους άντρες! Μην δείτε άλλον ωραίο να τον βγάλετε αδερφή αμέσως. Έλεος πια!!! :mad: Ηρεμήστε ρε παιδιά. Να μην κάνουμε κι εμείς οι γυναίκες ένα οφθαλμόλουτρο? Παιδιά ενός κατώτερου θεού είμαστε εμείς? Για φανταστείτε κάθε φορά που θαυμάζετε εσείς μία γυναίκα να τη βγάζαμε άχρηστη. Π.χ. Monica Belucci? Σιγά τη γυναίκα. Θα βρωμάνε οι μασχάλες της πάω στοίχημα. Αστειεύομαι φυσικά. :P Η Monica π.χ. είναι θεά κι εμείς οι γυναίκες έχουμε την ανωτερότητα να το δεχτούμε. ΜΗΝ ΖΗΛΕΥΕΤΕ!!! :) Όταν έβγαλε η Kate το παντελονάκι της στη λίμνη εσείς οι άντρες τον Sawyer κοιτάζατε? Ε?

Όσο για το ότι ρίχνουμε το επιπεδο του site Sotos, διαφωνώ διότι και τα πουλάκια μέρος της πανέμορφης φύσης είναι. Δηλαδή πήγε το μυαλό σου στο πονηρό? :shock: Και τέλος πάντων για ένα μόνο πουλάκι συζητάμε, όχι για όλα.

Ο Yannakis έχει δίκιο. Ο Mathias φταίει για όλα. Είναι σαν να μας πήγε σε στριπτιτζάδικο με go-go boy τον Sawyer. Είναι δυνατόν να μην του βάλεις ένα πενηντάευρο στο βρακάκι του? :yahoo:

Sotos_2002
26 Οκτωβρίου 2006, 11:27
Αμάν πια με σας τους άντρες! Μην δείτε άλλον ωραίο να τον βγάλετε αδερφή αμέσως. Έλεος πια!!! :mad: Ηρεμήστε ρε παιδιά. Να μην κάνουμε κι εμείς οι γυναίκες ένα οφθαλμόλουτρο? Παιδιά ενός κατώτερου θεού είμαστε εμείς? Για φανταστείτε κάθε φορά που θαυμάζετε εσείς μία γυναίκα να τη βγάζαμε άχρηστη. Π.χ. Monica Belucci? Σιγά τη γυναίκα. Θα βρωμάνε οι μασχάλες της πάω στοίχημα. Αστειεύομαι φυσικά. :P Η Monica π.χ. είναι θεά κι εμείς οι γυναίκες έχουμε την ανωτερότητα να το δεχτούμε. ΜΗΝ ΖΗΛΕΥΕΤΕ!!! :) Όταν έβγαλε η Kate το παντελονάκι της στη λίμνη εσείς οι άντρες τον Sawyer κοιτάζατε? Ε?

Όσο για το ότι ρίχνουμε το επιπεδο του site Sotos, διαφωνώ διότι και τα πουλάκια μέρος της πανέμορφης φύσης είναι. Δηλαδή πήγε το μυαλό σου στο πονηρό? :shock: Και τέλος πάντων για ένα μόνο πουλάκι συζητάμε, όχι για όλα.

Φυσικα αστιευομουν γι' αυτο που ειπα για το επιπεδο:).
Οσο για τον Σωγιερ δεν το ειπα εγω απλα μετεφερα φημες που εχουν γραφτει.;)

Mathias
26 Οκτωβρίου 2006, 11:38
Ο Yannakis έχει δίκιο. Ο Mathias φταίει για όλα. Είναι σαν να μας πήγε σε στριπτιτζάδικο με go-go boy τον Sawyer. Είναι δυνατόν να μην του βάλεις ένα πενηντάευρο στο βρακάκι του? :yahoo:
πενηντάευρο ;;;;;;,:shock: :shock: :shock: Σπούδαζε εσύ, Soto8)

nectar
27 Οκτωβρίου 2006, 15:34
πάντως θα ήθελα να πω ένα ακόμα ευχαριστώ στον Mathias, γιατί εκτός από το όμορφο βιντεάκι του δημιούργησε κι ένα θέμα, όπου μπορούμε άνετα να μιλάμε για τον Σώγιερ χωρίς να είμαστε off topic;)

Lizard
27 Οκτωβρίου 2006, 16:27
πάντως θα ήθελα να πω ένα ακόμα ευχαριστώ στον Mathias, γιατί εκτός από το όμορφο βιντεάκι του δημιούργησε κι ένα θέμα, όπου μπορούμε άνετα να μιλάμε για τον Σώγιερ χωρίς να είμαστε off topic;)

¶ντε ρε Nectar, κι έλεγα τελείωσε η συζήτηση στο πενηντάευρο? Εγώ προθυμοποιήθηκα ........ αλλά αυτός ο Ben με την παρέα του τον έχουνε σαπίσει στο ξύλο!!! Μήπως να δώσουμε σε αυτούς το πενηντάευρο να σταματήσουν να το χτυπάνε το γλυκό μας? Και μην τολμήσει κανείς να φτιάξει βιντεάκι με τον James να τρώει ξύλο γιατί θα εισηγηθώ στην Dharma για να γίνει πειραματόζωο. :mad:

Σπουδάστε, σπουδάστε παιδιά να πάτε μπροστά!!! :grin: