PDA

Δείτε τη Πλήρη Έκδοση : Terminator: TSCC 2x12 - "Alpine Fields"

dimath
8 Δεκεμβρίου 2008, 22:15
http://i349.photobucket.com/albums/q392/dimath/chromedddd.jpg

Η περίληψη είναι η εξής (όσοι δεν θέλετε να ξέρετε τίποτα για το επεισόδιο μην την διαβάσετε):

Η Σάρα και η Κάμερον προσπαθούν να σώσουν μια οικογένεια που υπάρχει στη λίστα και συνδέεται με τον Ντέρεκ στο μέλλον. Εν τω μεταξύ, η ζωή της Τζέσι βρίσκεται σε κίνδυνο.

Διαβάστε τα παρακάτω οπωσδήποτε πριν ποστάρετε:

1. Το παρόν θέμα είναι SPOILER TAG-FREE. Από το πρώτο post η συζήτηση μπορεί να κυλάει ελεύθερα και να ΜΗΝ χρησιμοποιούνται spoiler tags. ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΕΡΙΗΓΗΘΕΙ ΣΤΟ ΠΑΡΟΝ ΤΗREAD ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΧΕΙ ΔΕΙ ΤΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΜΕ ΔΙΚΗ ΤΟΥ ΕΥΘΥΝΗ.
2. Δημοσκόπηση θα προστεθεί αύριο.
3. Οποιαδήποτε ερώτηση σχετικά με τους υπότιτλους θα διαγράφεται και ο χρήστης θα τιμωρείται. Για περισσότερα, δείτε την ανακοίνωση στην κεντρική σελίδα, εδώ (http://www.greektvsubs.gr/showthread.php?t=24611).
4. Οποιαδήποτε αναφορά σε torrents ή οποιαδήποτε άλλη μορφή παράνομου download θα διαγράφεται και, αν κριθεί απαραίτητο, ο χρήστης θα τιμωρείται.
5. Προσέξτε τις εκφράσεις σας και πάντα να ποστάρετε με σεβασμό στα υπόλοιπα μέλη, ασχέτως αν συμφωνείτε με τις απόψεις τους ή όχι. Τέτοια φαινόμενα θα τιμωρούνται αυστηρά. Επίσης απαγορεύεται αυστηρά το chatting και το spamming στο thread. Πείτε την άποψή σας ελεύθερα και κόσμια, αλλά μην επαναλαμβάνεστε και αφήστε και τα υπόλοιπα μέλη να απαντήσουν, χωρίς να μονοπωλείτε το θέμα με τα δικά σας posts. Τέτοια posts θα διαγράφονται ΧΩΡΙΣ προειδοποίηση.
6. Η συζήτηση θα αφορά το επεισόδιο αυτό και όχι τα επόμενα.
7. Οποιοδήποτε ποστ πριν την προβολή του επεισοδίου, θα διαγραφεί!
8. Δεν επιτρέπεται να δίνετε link υποτίτλων, σε οποιαδήποτε γλώσσα κι αν είναι αυτοί.
9. Τέλος, να κάνετε report οποιοδήποτε ποστ αντιτίθεται στους κανόνες του site αλλά και στους παραπάνω, και θα διορθωθεί μόλις είναι εφικτό.

tatufun
10 Δεκεμβρίου 2008, 00:01
Πολυ καλο το επεισοδειο (εικονες απο το μελλον κλπ) αλλα ηταν κι αυτο σαν το ποηγουμενο λιγο εκτος θεματος... ελειπε και ο future leader της ανθρωπωτητας! Στιγμη δεν τον εδειξε,υπηρχαν μονο αναφορες στο ονομα του!
:???:
btw Ακομα αναρωτιεμαι τι σημαινουν οι 3 τελειες και ποιος ο ρολος της Riley?

great
10 Δεκεμβρίου 2008, 10:20
πολύ μέτριο και απίστευτο filler ήταν το επεισόδιο.

Στο μόνο που θα σταθώ είναι το τέλος και αν μου εξηγήσει κανείς τι ακριβώς έγινε-εννοεί θα το εκτιμούσα...
Ήθελε να μας δείξει κάτι ? το πήρε το παιδί και έφυγε ? μήπως ήταν T η μικρή ? (που την βρήκα αξιοπρόσεκτη :oops: )

t0ny3
11 Δεκεμβρίου 2008, 14:38
τα τελευταια επεισοδια ειναι λιγο εκτος.εμενα το 2χ12 δεν μου αρεσε.πρεπει λιγο να αρχησει να ρεει η ιστορια.πολλες ασχτες σκηνες δειχνουν χωρις νοημα

tonypapadovic
11 Δεκεμβρίου 2008, 17:31
Καλούλι ήταν μωρέ, εντάξει, ξέρουμε ότι πάνω κάτω πολλά επεισόδια θα είναι έτσι. Φαινομενικά filleraki, όμως καλώς ή κακώς υπάρχουν κάτι ονοματάκια σ' έναν τοίχο. :lol:

Στο μόνο που θα σταθώ είναι το τέλος και αν μου εξηγήσει κανείς τι ακριβώς έγινε-εννοεί θα το εκτιμούσα...
Ήθελε να μας δείξει κάτι ? το πήρε το παιδί και έφυγε ? μήπως ήταν T η μικρή ? (που την βρήκα αξιοπρόσεκτη :oops: )

Δεν ήταν τίποτα σπουδαίο ρε συ, απ' ότι καταλαβαίνω δηλαδή, απλά άφησε πίσω το φυλακτό για να δείξει ότι είναι αποφασισμένη να προστατέψει την μικρή. Και το άφησε γιατί στην αρχή είχε πει ο Derek ότι αποτελεί στόχο και έπρεπε να το κρύψει :???:

kossstasss
11 Δεκεμβρίου 2008, 22:41
Καλούλι ήταν μωρέ, εντάξει, ξέρουμε ότι πάνω κάτω πολλά επεισόδια θα είναι έτσι. Φαινομενικά filleraki, όμως καλώς ή κακώς υπάρχουν κάτι ονοματάκια σ' έναν τοίχο. :lol:

Δεν ήταν τίποτα σπουδαίο ρε συ, απ' ότι καταλαβαίνω δηλαδή, απλά άφησε πίσω το φυλακτό για να δείξει ότι είναι αποφασισμένη να προστατέψει την μικρή. Και το άφησε γιατί στην αρχή είχε πει ο Derek ότι αποτελεί στόχο και έπρεπε να το κρύψει :???:

Κι εμένα μ' άρεσε αρκετά, ίσως επειδή δεν έδειξε και καθόλου Τζον και Ράιλι:P.....

η άλλη έφυγε για να μας δείξει ότι θα το φροντίσει μόνη της το μωρό... κι επειδή είναι έξυπνο κορίτσι, σου λέει πού να μπλέξω με τους άλλους στο μάτι του κυκλώνα... πιο απαρατήρητη θα περάσει μόνη της, καλά έκανε, άσε μην έχουμε κι άλλα ρομάντζα με το Τζον... :yawn:

dimath
11 Δεκεμβρίου 2008, 22:57
Μέτριο το επεισόδιο για μένα. Τεράστιο filler.

Γενικά, θα μου άρεσε περισσότερο αν βλέπαμε πώς αλλάζει το μέλλον με όσα συμβαίνουν στο παρόν.

Και μια απορία. Δηλαδή υποτίθεται ότι είναι 20 χρόνια μεγαλύτερη εδώ; :???:
http://i349.photobucket.com/albums/q392/dimath/th_terminatorthesarahconnorchronicless.jpg (http://i349.photobucket.com/albums/q392/dimath/terminatorthesarahconnorchronicless.jpg)

t0ny3
12 Δεκεμβρίου 2008, 13:04
δεν προχωραει καθολου η ιστορια και μου τη δινει.εχει εδω και καποια επεισοδια που ειναι ολο Filler.Ελεος!!!Δειξτε λιγη δραση.δεν λεει πλεον τι κανουν για να καταστρεψουν την Skynet δεν δινει νεα στοιχεια για το μελλον.Αρχιζει να με χαλαει η σειρα ενω η 1η σεζον ηταν τελεια

smallville
12 Δεκεμβρίου 2008, 13:52
Μέτριο επεισόδιο,ίσως το πιο βαρετό της φετινής σαιζόν!

Filmfreak
17 Δεκεμβρίου 2008, 19:57
από τα χειρότερα επεισόδια...πραγματικά με έχει κουράσει που ασχολείται με άτοπα, ξεκάρφωτα και ασήμαντα πράγματα αυτή η σαιζόν...κατά την γνώμη μου πάντα...ελπίζω να επικεντροθεί παρακάτω στην δράση αντί για τις αμπελοφιλοσοφίες...

thanasislost
8 Μαΐου 2013, 18:58
Filler επεισόδιο,όχι πολύ καλό αλλά βλεπόταν....