PDA

Δείτε τη Πλήρη Έκδοση : Terminator: TSCC 2x13 - "Earthlings Welcome Here"

dimath
16 Δεκεμβρίου 2008, 01:04
Τελευταίο επεισόδιο για το 2008.
Η επιστροφή έχει προγραμματιστεί για τις 13 Φεβρουαρίου.
http://i349.photobucket.com/albums/q392/dimath/2x13-1dd.jpg

Η περίληψη είναι η εξής (όσοι δεν θέλετε να ξέρετε τίποτα για το επεισόδιο μην την διαβάσετε):

Η εμμονή της Σάρα με τις τρεις τελείες μεγαλώνει όταν βρίσκει έναν μπλόγκερ που φαίνεται να γνωρίζει το σύμβολο. Στο τέλος, θα ανακαλύψει κάτι που δεν το περιμένει. Εν τω μεταξύ, η Ράιλι έρχεται πιο κοντά με τον Τζον και αντιπαρατίθεται με την Κάμερον.

Διαβάστε τα παρακάτω οπωσδήποτε πριν ποστάρετε:

1. Το παρόν θέμα είναι SPOILER TAG-FREE. Από το πρώτο post η συζήτηση μπορεί να κυλάει ελεύθερα και να ΜΗΝ χρησιμοποιούνται spoiler tags. ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΕΡΙΗΓΗΘΕΙ ΣΤΟ ΠΑΡΟΝ ΤΗREAD ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΧΕΙ ΔΕΙ ΤΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΜΕ ΔΙΚΗ ΤΟΥ ΕΥΘΥΝΗ.
2. Δημοσκόπηση θα προστεθεί αύριο.
3. Οποιαδήποτε ερώτηση σχετικά με τους υπότιτλους θα διαγράφεται και ο χρήστης θα τιμωρείται. Για περισσότερα, δείτε την ανακοίνωση στην κεντρική σελίδα, εδώ (http://www.greektvsubs.gr/showthread.php?t=24611).
4. Οποιαδήποτε αναφορά σε torrents ή οποιαδήποτε άλλη μορφή παράνομου download θα διαγράφεται και, αν κριθεί απαραίτητο, ο χρήστης θα τιμωρείται.
5. Προσέξτε τις εκφράσεις σας και πάντα να ποστάρετε με σεβασμό στα υπόλοιπα μέλη, ασχέτως αν συμφωνείτε με τις απόψεις τους ή όχι. Τέτοια φαινόμενα θα τιμωρούνται αυστηρά. Επίσης απαγορεύεται αυστηρά το chatting και το spamming στο thread. Πείτε την άποψή σας ελεύθερα και κόσμια, αλλά μην επαναλαμβάνεστε και αφήστε και τα υπόλοιπα μέλη να απαντήσουν, χωρίς να μονοπωλείτε το θέμα με τα δικά σας posts. Τέτοια posts θα διαγράφονται ΧΩΡΙΣ προειδοποίηση.
6. Η συζήτηση θα αφορά το επεισόδιο αυτό και όχι τα επόμενα.
7. Οποιοδήποτε ποστ πριν την προβολή του επεισοδίου, θα διαγραφεί!
8. Δεν επιτρέπεται να δίνετε link υποτίτλων, σε οποιαδήποτε γλώσσα κι αν είναι αυτοί.
9. Τέλος, να κάνετε report οποιοδήποτε ποστ αντιτίθεται στους κανόνες του site αλλά και στους παραπάνω, και θα διορθωθεί μόλις είναι εφικτό.

HypnoTech
16 Δεκεμβρίου 2008, 11:34
perimena parapanw gia finale,perimena kati polu suntaraktiko telos pantwn.an avto poy deixnoun sto telos einai avto poy katalava,tha pesei trelh ksenera!

vasp
16 Δεκεμβρίου 2008, 12:06
Eγώ το βρήκα πολύ καλό το επεισόδιο, είδαμε και κάποια πραγματάκια από το μέλλον για την Ράιλι. Τώρα γι'α αυτό που έδειξαν στο τέλος, το αφήνω για την συνέχεια. Πάντως κάτι τέτοιο νομίζω ότι υπάρχει και στην 4η ταινία που θα βγει, με τον νέο χρόνο.

kavourdilis
16 Δεκεμβρίου 2008, 17:43
η σεζόν πάει για 24 επεισόδια? για 13 δεν είχαν κανονίσει?

vasp
16 Δεκεμβρίου 2008, 18:04
η σεζόν πάει για 24 επεισόδια? για 13 δεν είχαν κανονίσει?

Eδώθη το ok για άλλα 9 επεισόδια αν δεν κάνω λάθος. Όποττε η σειρά συνεχίζει κανονικά από τον νέο χρόνο, σε νέα μέρα προβολής (Την Παρασκευή 13/02/2009) :yes:

maraki
16 Δεκεμβρίου 2008, 18:31
Ρε παιδιά τι έγινε στο τέλος ;!!;:???::???::???::???:

δεν κατάλαβα!!

great
17 Δεκεμβρίου 2008, 10:23
Μετριότατο για fall φινάλε !!
Για ένα ακόμα επεισόδιο δεν έδειξε τίποτα, ανούσια περιφέρονταν οι υπόλοιποι πρωταγωνιστές και η Sarah έχει αρχίσει να κουράζει με την επιμονη της σε συνδυασμό με την σειρά που δεν σου δίνει κανένα στοιχειο για το τι γίνετε, μπορεί να έχει δίκιο η Sarah μπορεί όντως κάτι να παίζει αλλά δεν το έχουν πλασάρει καθόλου καλά και πλατειάζει χωρίς λόγο...

Όσο για το τέλος ελπίζω , ΕΛΠIΖΩ να ήταν παραίσθηση ή κάτι τέτοιο...έτσι και δούμε διαστημόπλοιο από το μέλλον θα ξενερώσω απίστευτα, θα έχει πάρει την θεματολογία του T και θα την έχει πετάξει στα σκουπίδια!

kossstasss
17 Δεκεμβρίου 2008, 22:13
Ούτε εμένα μ' άρεσε το φινάλε, περίμενα κάτι πιο "δυνατό" για να μας κρατήσει μέχρι το Φλεβάρη...

Δεν πειράζει, άντε άλλα 9 επεισόδια έμειναν, ας κάνουμε κουράγιο

t0ny3
18 Δεκεμβρίου 2008, 00:20
κοιταξτε το επεισοδιο ηταν κλασης ανωτερο απο τα 2 αθλια προηγουμενα.εγω ακομα δεν εχω καταλαβει που το παει η σειρα.στην 1η σεζον ηξερες προς τα που βαδιζει και ειχε δραση.τωρα ολο τα μπερδευουν.ανυσηχω για τη σειρα και βλεπω να την κοβουν αν συνεχισει ετσι.κριμα γιατι με ειχε ενθουσιασει περισυ

solonlakis
18 Δεκεμβρίου 2008, 16:52
Απογοήτευση ! Οι σεναριογράφοι μάλλον έχουν χάσει το μπούσουλα . Μόνο οι εξωγήινοι μας έλειπαν από τη σειρά τελικά εμφανίστηκαν και αυτοί !
Ελπίζω να επανέλθει η σειρά ανανεωμένη .

geon565
18 Δεκεμβρίου 2008, 22:06
emena mou arese!xd

kKKK
18 Δεκεμβρίου 2008, 22:45
Το πιο μέτριο επεισόδιο της σειράς.Εντάξει,εννοείται οτι δεν ήταν εξωγήινοι αλλά σκάφος απο το μέλλον αλλά και πάλι...
Περίμενα περισσότερη δράση ή καμιά ανατροπή ή κάτι για να με κρατήσει να περιμένω μέχρι το Φλεβάρη.
Στο μεταξύ για σειρά που της έχουν μείνει 9 επεισόδια για το τέλος (γιατί με τις τηλεθεάσεις αυτές,δεν βλέπω 3η σεζόν) πολλά sub-plots φτιάχνει και δεν ξέρω αν θα μπορέσουν να τα λύσουν.

great
19 Δεκεμβρίου 2008, 10:11
Στο μεταξύ για σειρά που της έχουν μείνει 9 επεισόδια για το τέλος (γιατί με τις τηλεθεάσεις αυτές,δεν βλέπω 3η σεζόν) πολλά sub-plots φτιάχνει και δεν ξέρω αν θα μπορέσουν να τα λύσουν.

πάρα πολύ σωστό αυτό...μετά τα καλά πρώτα επεισόδια της 2ης σεζόν έχει αρχίσει και ανοίγει από παντού και χάνει τον πυρήνα της ιστορίας και να δω πως θα τα συμμαζέψουν...

tonypapadovic
20 Δεκεμβρίου 2008, 19:58
Ούτε εμένα με ενθουσίασε :(
Για τις τελευταίες σκηνές γενικότερα, έχω τις επιφυλάξεις για το τι είδαμε, τι συμβαίνει κ.λπ. Δεν πρόκειται να το σκεφτώ και πολύ, ούτε έχω καμιά εξήγηση (lol), ό,τι είναι να μας δείξουν, θα το σχολιάσουμε όταν έρθει η ώρα.

kossstasss
21 Δεκεμβρίου 2008, 23:57
πάρα πολύ σωστό αυτό...μετά τα καλά πρώτα επεισόδια της 2ης σεζόν έχει αρχίσει και ανοίγει από παντού και χάνει τον πυρήνα της ιστορίας και να δω πως θα τα συμμαζέψουν...

εγώ ακόμα περιμένω τα καλύτερα... γιατί και η πρώτη σαιζόν 9 επεισόδια ήταν, και μια χαρά κατάφερε να τα δέσει... ελπίζω σε δυνατές αλλαγές από Φεβρουάριο!!

eparatos
28 Δεκεμβρίου 2008, 21:09
Στα τελευταία επεισόδια η σειρά κάνει κοιλιά και φαίνετε σαν να χάνει το δρόμο της, με τόσα θέματα που ανοίγει. Από τότε που η Warner Br την είδε να γυρίσει νέα τριλογία [δηλαδή το Terminator Salvation θα έχει part1, part2 και part3], η Fox και οι σεναριογράφοι έπρεπε να ευθυγραμιστούν με τις νέες προδιαγραφές. Νομίζω πως στα 9 επόμενα επεισόδια θα δούμε [όχι μόνο] μια αλλαγή και η θεματογραφία του Terminator θ' απλωθεί σε νέες διαστάσεις. Εκτός απ' το γνωστό εύρημα [καλές και κακές μηχανές], εύχομαι να μη μας ξεφουρνίσουν και τίποτα εξωγήινους

smallville
11 Μαρτίου 2009, 00:39
Μέτριο ως βαρετό το επεισόδιο!

thanasislost
8 Μαΐου 2013, 19:16
Άρκετά καλό επεισόδιο!! Μου φέρνει αγωνία για την συνέχεια..