PDA

Δείτε τη Πλήρη Έκδοση : SatC - The Movie

b_minor23
4 Δεκεμβρίου 2006, 13:55
"Μετά από πολλούς μήνες έντονης φημολογίας, η ταινία "Sex and the City" είναι έτοιμη να γυριστεί προκαλώντας πάλι φρενίτιδα ενθουσιασμού στις τάξεις των φίλων της σειράς που ολοκληρώθηκε με επιτυχία το 2004. Οι ενδιασμοί της Κιμ Κάτραλ φαίνεται ότι κάμφθηκαν και οι τέσσερις φίλες ψάχνουν ήδη χρόνο για να ξεκινήσουν τα γυρίσματα. Το σενάριο είναι ακόμη ημιτελές, όμως σύμφωνα με τις αρχικές πληροφορίες θα περιστρέφεται γύρω από το γάμο της Σάρα Τζέσικα Πάρκερ με τον Κρις Νοθ (Μίστερ Μπιγκ). Η Κιμ Κάτραλ θα μένει στην Ευρώπη, η Σάρα Τζέσικα Πάρκερ στην Καλιφόρνια, η Κρίστιν Ντέιβις στο Κονέκτικατ και η Σίνθια Νίξον στο Μπρούκλιν, αλλά όλες θα συναντηθούν για να κάνουν το γάμο της δεύτερης παραμυθένιο. Θα πρόκειται για κοινή παραγωγή των HBO και Paramount"

http://img137.imageshack.us/img137/5446/satc1xc5.jpg

Link: Imdb (http://www.imdb.com/title/tt0159206/news)

πηγή: TvΖάπινγκ

TheAngel
4 Δεκεμβρίου 2006, 17:01
Εμμμ.... Yay? Μου τη δίνει όταν χωρίζουν τους πρωταγωνιστές... Στο φινάλε είχαν αφήσει να εννοηθεί ότι θα μείνουν για πάντα μαζί και τώρα μας λένε ότι η καθεμιά μένει δεν-ξέρω-πού;

Πάντως θέλω να το δω, η αλήθεια είναι. ;) Η σειρά ήταν καταπληκτική (και μην ακούσω βλακείες τύπου chick flick κι έτσι, όσοι είναι τόσο 'άντρες' που δε μπορούν να παρακολουθήσουν μια σειρά τόσο hilarious, κατά τη γνώμη μου είναι απλά ανασφαλείς...just my off-topic two cents! :p )

vagos
4 Δεκεμβρίου 2006, 19:09
Δεν ξέρω τι λένε διάφοροι "άντρες" εμένα μου άρεσε πάρα πολύ η σειρά και περίμενα πώς και πώς την ταινία!Να'σαι καλά b_minor23 μετά απο μιά @#$#% μέρα μου έφτιαξες την διάθεση!

brazdas
4 Δεκεμβρίου 2006, 21:59
Κε εμένα μου άρεσε η σειρά. Αλλά δεν την έχω δει όλη. Την έβλεπα απ' το ALTER και καταλαβαίνετε... Όλο επαναλήψεις, ούτε ήξερα σε πια περίοδο είναι κι έτσι το άφησα. Όταν βγει η ταινία πάντως θα πάω να την δω.

Kal_El_77
4 Δεκεμβρίου 2006, 22:48
Καλη φαση, αν και δεν ξερω κατα ποσο θα ειναι το ιδιο με τη σειρα..... Δλδ, ποσα μπορουν να χωρεσουν απο τη ζωη της Καρυ μεσα σε 1 1/2 - 2 ωρες? Εδω, καθε επεισοδιο δεν χορταιναμε....... Και BTW, το SATC δεν απευθυνοταν μονο σε γυναικες. Ειμαι και εγω ενας ("Straight" κιολας) που ημουν και ειμαι φαν της σειρας.....

TheAngel
5 Δεκεμβρίου 2006, 00:35
Ειμαι και εγω ενας ("Straight" κιολας) που ημουν και ειμαι φαν της σειρας.....

Αυτό λέω, Kal_El! Έχουν υπάρξει αρκετά αγόρια που τους ανέφερα ότι έχω δει όλη τη σειρά και με κοίταξαν με μισό μάτι (ή και απάντησαν: "γυναίκα είσαι;"). Pathetic. :thumbdown

I'm excited now! :dance: Can't wait for the movie! Μου λείπει η Sam...

brazdas
5 Δεκεμβρίου 2006, 01:13
Αρχικό μήνυμα από TheAngel
Έχουν υπάρξει αρκετά αγόρια που τους ανέφερα ότι έχω δει όλη τη σειρά και με κοίταξαν με μισό μάτι (ή και απάντησαν: "γυναίκα είσαι;"). Pathetic.
Σοβαρά ρε φίλε; Εγώ νομίζω ότι αυτά είναι μ@λ@κίες. Τι το κακό υπάρχει στο να βλέπεις μια σειρά που περιγράφει τη "τρελή" ζωή 4 γυναικών;:???:

TheAngel
5 Δεκεμβρίου 2006, 01:19
Έλα ντε! Ένας απ' αυτούς μάλιστα ήταν ο κολλητός μου. Τι είχε ακούσει εκείνη τη μέρα... :mad: :mad: :mad: Ακόμη δεν έχω καταφέρει να τον κάνω να κάτσει κάτω να δει έστω 1 επεισόδιο (αν και δεν έχω επιμείνει πολύ). Τουλάχιστον τον έπεισα να δει Buffy. :dance: :P :grin:

strangelove
9 Δεκεμβρίου 2006, 02:09
Ελα ρε παιδια!! επιτελους! Η Καρρυ θα παντρευτει τον Mr Big??? οι αιωνιοι εργενιδες παντρευονται? niceeeeeeeeee!

jasmin
29 Δεκεμβρίου 2006, 20:15
WOWWW!!! Epitelous kai polu arghsan na paroun xampari oti auto to project pragmatika poulaei !!!! Ante giati pragmatika mou eleipsan!!!!!!!!!!!

Kal_El_77
7 Ιουνίου 2007, 16:36
Χθες το βραδυ, η Sarah Jessica Parker στο Entertainment Tonight, ανακοινωσε και επισημα οτι ξεκινανε τα γυρισματα της ταινιας. Επιτελους. μετα απο τοσο καιρο που το ακουμε, η "Carrie" το ανακοινωνει και επισημα, οποτε περιμενουμε να δουμε τι θα γινει στη συνεχεια......
Απο Ε!Online.com/Watch with Kristin

tonypapadovic
6 Ιουλίου 2007, 02:07
Πάντως, επίσημη ανακοίνωση βγήκε σήμερα, οπως λέει το moviesonline:

The main characters from the TV show Sex and the City have signed on to their roles in the upcoming movie according to internet reports clearing the way for a movie. Sarah Jessica Parker, Kim Cattrall, Kristin Davis and Cynthia Nixon have all signed on for Sex And The City the movie and it will begin shooting this Autumn.

nektarios
22 Σεπτεμβρίου 2007, 10:25
Ξεκίνησαν πριν από λίγες ημέρες στη Νέα Υόρκη τα γυρίσματα του πολυαναμενόμενου "Sex and the City: The Movie".
Το cast θα είναι το ίδιο με αυτό της σειράς: Sarah Jessica Parker, Kim Cattrall, Kristin Davis, Cynthia Nixon, Chris Noth, Jason Lewis και Mario Cantone, ενώ προστέθηκε η Jennifer Hudson.
Το σενάριο ανήκει στους Candace Bushnell και Michael Patrick King, με τον δεύτερο να είναι και ο σκηνοθέτης.
Σύμφωνα με πληροφορίες του ξένου τύπου, ο ρόλος της Kristin Davis, η Charlotte York Goldenblatt, θα είναι έγκυος με το πρώτο της παιδί.

πηγή: dailymedianews.blogspot.com

amhel_79
22 Σεπτεμβρίου 2007, 14:14
και γω εχω δει ολα τα επεισοδια:oops: :oops:

careless
1 Φεβρουαρίου 2008, 01:09
Official Sex And The City movie trailer

/v/_Y0T3UEMqtM&rel=1

I can't wait! :dance:

1980
7 Φεβρουαρίου 2008, 14:07
Υey Yey!!!!satc MOVIE ΤΕΛΕΙΑ!!!!!!!!!Γουσταρω τρελα μετα απο τοσο καιρο να ξαναδω τις 4 τρελαρες!!!Εχω δει ολη τη σειρα και ειμαι big fan!!:yahoo: :yahoo: :yahoo: :dance: :dance:

Crazy-Heart
15 Μαρτίου 2008, 18:41
ανυπομονώ να δω την ταινία!!!
Και η Patricia Field (ενδυματολόγος) έχει βάλει τα κέρατα της μέσα από φίρμες!!

careless
30 Απριλίου 2008, 23:17
Official Full Length Trailer

v/RDEqL65Mzlo&hl=en

thanasislost
6 Ιανουαρίου 2014, 00:37
Εχω δει και τις 2 ταινίες αλλά δυστυχώς καμία δεν έφτασε το επίπεδο της σειράς...