PDA

Δείτε τη Πλήρη Έκδοση : Dollhouse 1x11 - Briar Rose

GTVSBot
2 Μαΐου 2009, 06:00
Σειρά : Dollhouse
Σαιζόν : 1
Επεισόδιο : 11
Τίτλος : Briar Rose

Κανάλι : FOX
Πρώτη Προβολή : 01/05/2009

Περίληψη :

H Έκο χρησιμοποιεί το παραμύθι της \"Ωραίας Κοιμωμένης\", για να βοηθήσει μια νεαρή κοπέλα να ξεπεράσει ένα παλιό πρόβλημά της, αλλά μήπως η ιστορία αυτή σκιαγραφεί το ίδιο το μέλλον της Έκο? Παράλληλα, ο Μπάλαρντ μπορεί να βρήκε τον δημιουργό του Κουκλόσπιτου, η Ντεγουίτ πηγαίνει στην Σοφίτα για απαντήσεις και επιτέλους αποκαλύπτεται ο Άλφα και ποιος είναι ο σκοπός του...

Kal_El_77
2 Μαΐου 2009, 09:39
OMFG!
:shock: :shock: :shock: :shock:

Art20
2 Μαΐου 2009, 19:31
Σπάει κόκκαλα το επεισόδιο...

annie5
2 Μαΐου 2009, 20:08
:shock::shock::shock: Τι έγινε ρε παιδιά?:shock::shock::shock:

ΣΟΚ!Το επεισόδιο απλά δεν υπάρχει!Μόνο άριστο μπορεί να χαρακτηριστεί..
Πάω να συνέλθω και να συνειδητοποιήσω τι είδα!

maraki
2 Μαΐου 2009, 21:29
Μετά από 10 μιχμίχ επεισόδια, να και κάτι που σε αφήνει :shock::shock::shock:

Πάρα πολύ καλό!

Και η ερώτηση τώρα..

Ποιό inprint έβαλε στην Έκο???
Εγώ ψηφίζω όχι πάντως την Καρολάιν!

georgethebeast
2 Μαΐου 2009, 23:00
an deis to trailer gia to epomeno tha katalaveis!!!!!

MCAK
3 Μαΐου 2009, 03:48
Χμ, κ εγώ είμαι περίεργη να δω ποιανού το imprint έβαλε...Και γιατί στην Caroline/Echo; Από την αρχή την είχε διαλέξει...Εκτός κ αν την ήξερε από παλιά & ήταν πράγματι η Caroline...Anyway, we'll see! :grin:

Από την αρχή που είδα τον Tudyk περίμενα να δω συνάντηση Alpha/dr.Saunders & θα ήθελα λίγο παραπάνω interaction ανάμεσά τους. Την ήξερε από παλιά & ήξερε αν ήθελε ανέκαθεν να γίνει γιατρός; :???:

Πειράζει που θέλω να σκοτώσουν τον ApeMan, εμ, τον Ballard εννοω; :innocent:

Πού ήταν όλη η ομάδα ασφαλείας; :???:

annie5
3 Μαΐου 2009, 04:00
Από την αρχή που είδα τον Tudyk περίμενα να δω συνάντηση Alpha/dr.Saunders & θα ήθελα λίγο παραπάνω interaction ανάμεσά τους. Την ήξερε από παλιά & ήξερε αν ήθελε ανέκαθεν να γίνει γιατρός; :???:

Πειράζει που θέλω να σκοτώσουν τον ApeMan, εμ, τον Ballard εννοω; :innocent:

Βασικά έχω την εξής θεωρία: όταν μιλούσαν με τον Ντομινικ και τον πλησίασε η γιατρός με την ένεση αυτός φώναξε Whiskey που είναι το W στο φωνητικό αλφάβητο που χρησιμοποιούν, άρα μπορεί η doctor να είναι κούκλα και αυτό να προσπαθούσε να της πει ο Alpha..

Για τον Ballard και εμείς μαζί σου!Το ξύλο που έφαγε το ευχαριστήθηκα σφαλιάρα-σφαλιάρα!

όσο για την ομάδα ασφαλείας : έχουν τον Μπόιντ..δεν χρειάζεται άλλος!:P

greg_m
3 Μαΐου 2009, 04:07
επιτέλους.

MCAK
3 Μαΐου 2009, 04:41
Βασικά έχω την εξής θεωρία: όταν μιλούσαν με τον Ντομινικ και τον πλησίασε η γιατρός με την ένεση αυτός φώναξε Whiskey που είναι το W στο φωνητικό αλφάβητο που χρησιμοποιούν, άρα μπορεί η doctor να είναι κούκλα και αυτό να προσπαθούσε να της πει ο Alpha..
Καλή θεωρία! :thumbsup1 Aλλά φάνηκε λες κ περίμενε να ξέρει την αλήθεια η dr., αν ήταν Κούκλα δεν θα το θυμόταν. Όπως κ αυτή δεν έδειξε σοκαρισμένη όταν της είπε ότι λέει ψέμματα.
Και αν παίρνουν τα γράμματα με τη σειρά, τότε η dr. θα'πρεπε να ήταν από τις τελευταίες που έγιναν. Αλλά είναι αρκετά "παλιά".

Για τον Ballard και εμείς μαζί σου!Το ξύλο που έφαγε το ευχαριστήθηκα σφαλιάρα-σφαλιάρα!

όσο για την ομάδα ασφαλείας : έχουν τον Μπόιντ..δεν χρειάζεται άλλος!:P
Εγώ να δεις! :twisted: Σε κάθε μπουνιά έλεγα "ρίξ' του άλλη μία κ θα γίνεις my fave character!" :dance:
Αυτές οι σκηνές μαζί με την τελευταία ήταν τα highlights του επεισοδίου για μένα. :innocent:

Όσο να'ναι πολύ ερημιά, είπα μήπως έχασα κάτι, μπας κ ανέφεραν ότι πήραν όλοι άδεια κ το ξέχασα! :P

SleepingBitchy
3 Μαΐου 2009, 05:09
Ανεπανάληπτη επεισοδιάρα, δεν έχω λόγια ...
Alan Tudyk :respect: καταπληκτικός ήταν !!!

Κρίμα που χτύπησε νέο series low με 1.1 στο demo.

Ανυπομονώ για το επόμενο !!!

lostS4
3 Μαΐου 2009, 05:59
Για τον Αλφα, πάνω κάτω το ήξερα......αυτό στο τέλος πάλι.................http://www.smiles.kolobok.us/standart/swoon.gifhttp://www.smiles.kolobok.us/standart/swoon.gifhttp://www.smiles.kolobok.us/standart/swoon.gif

charmader
3 Μαΐου 2009, 12:37
Έμεινα μλκς....http://209.85.48.9/html/emoticons/ohmy.gifhttp://209.85.48.9/html/emoticons/ohmy.gif

Ήταν όλο το επεισόδιο φοβερό με αποκορύφωμα φυσικά το τέλος το οποίο ήταν εκπληκτικό.

annie η θεωρία σου πολύ καλή, πρέπει να το ξαναδώ γιατί μάλλον θα μου έχουν ξεφύγει πολλά:P

Βρήκα εξαιρετική την σκέψη να γίνει αυτός ο παραλληλισμός με το παραμύθι και αποδόθηκε με πάρα πολύ ωραίο τρόπο...

gkofos
3 Μαΐου 2009, 15:43
Ego peirazei pou thelo ton Wash standard character sth seira???? Kai opoion allon/allh feroun apo Firefly den me xalaei katholou....

Ujio
3 Μαΐου 2009, 17:06
Άριστο το επεισόδιο. Ωραία η αναμέτρηση Ballard και Boyd. Alpha :respect:

EmpressKaileena
3 Μαΐου 2009, 17:24
:shock: :shock: :shock:
Ο Αλφα. Δεν το περιμενα.

Πολυ ωραιο αυτο με το παραμυθι...

Κρίμα που χτύπησε νέο series low με 1.1 στο demo.

Πλακα κανεις. Τι αλλο θελουν δλδ?
Αυτο κι αν ηταν ανατρεπτικο επεισοδιο!

great
3 Μαΐου 2009, 18:56
Ασύλληπτο επεισόδιο !!!!

Μόλις είδα τον Wash στην φωτογραφία λέω όπα εδώ είμαστε...αλλά τίποτα δεν με προετοίμασε για αυτό το αριστούργημα που είδαμε για μια ακόμη φορά !! Εξαιρετικός στον ρόλο του ήταν σαν goofy επιστήμονας με φοβερές ατάκες και το whedon-humor που του έδωσε...Όταν χαράκωσε τον Viktor έμεινα και κοίταζα την τηλεόραση σαν χαμένος !!!

Δεν μπορώ να περιμένω με τίποτα για το επόμενο επεισόδιο να δω τι ακριβώς γίνετε με Alpha-Εcho!

solonlakis
4 Μαΐου 2009, 01:20
Απλά ΑΡΙΣΤΟΥΡΓΗΜΑ. Από τους συνειρμούς της ωραίας κοιμωμένης μέχρι τις ξεκαρδιστικές ατάκες του ΑΛΦΑ που το έπαιζε μαστουρωμένος επιστήμονας το επεισόδιο τα έσπασε.
Είναι από εκείνα τα επεισόδια που είναι τόσο πλήρη που λες πως θα μπορούσαν να σταθούν σαν αυτόνομες παραγωγές.
Εξαιρετική για μια ακόμα φορά η Ελίζα αλλά και όλοι οι ηθοποιοί που σε αυτό το επεισόδιο έδωσαν φοβερές ερμηνείες.
Κάτι άλλο που πραγματικά με εντυπωσιάζει είναι οι τόσο διαφορετικοί τρόποι προσέγγισης του Γουέντον στο σεναριακό εύρημα με τις κούκλες. Σε κάθε επεισόδιο του δίνει κυριολεκτικά άλλη διάσταση .
Πραγματικά δεν μπορώ να πιστέψω πως η σειρά παίρνει τόσο χαμηλά νούμερα τηλεθέασης:( !
Εάν κοπεί θα είναι το μεγαλύτερο ΕΓΚΛΗΜΑ στην ιστορία της τηλεόρασης και μια από τις μεγαλύτερες απώλειες για τους φίλους της Ε.Φ.

lostS4
4 Μαΐου 2009, 01:37
Το ''έγκλημα'' έχει γίνει είδη, με την διακοπή του Veronica Mars, πριν 3 χρόνια δυστυχώς! http://www.smiles.kolobok.us/madhouse/dash1.gif

kKKK
4 Μαΐου 2009, 01:49
Απλά το καλύτερο επεισόδειο της σειράς.Το τέλος με άφησε μλκ.
Περιμένω με αγωνία το επόμενο επεισόδιο.

smile88
4 Μαΐου 2009, 01:55
Πραγματικα φοβερο επεισοδιο.
Δεν ηξερα ποιος θα εκανε τον Αλφα,μονο οτι θα εμφανιζονταν στο 12ο επεισοδιο κι εμεινα μ@λ@κας με την αποκαλυψη!Ο ηθοποιος απλα τα εσπασε!:respect:Και σαν μαστουρωμενος επιστημονας και σαν Αλφα,ηταν κορυφη και οι δυο!Ασε που μπηκε μεχρι και την βαση δεδομενων του FBI και αλλαξε την φωτο του επιστημονα που δολοφονησε σε δικια του!Αμ δε οι πληγες που εκανε στον Βικτωρ κι το τετ-α-τετ με την γιατρο?Κατι ειχαν οι δυο τους!Και η γιατρος πιθανον δεν ειναι Κουκλα,γιατι η ιδια ξερει ολες τις Κουκλες,δεν θα επαιρνε χαμπαρι οτι λειπει καποιο γραμμα?
Πολυ ωραιος ο παραλληλισμος με το παραμυθι και για μια ακομη φορα μας εδειξαν τι αλλο ρολο μπορει να παιξει μια Κουκλα!
Το τελος...Κατι εχει με την Εκο,δεν εξηγειται αλλιως!Πιστευω ομως οτι δεν εβαλε το αποτυπωμα της Καρολαϊν,αλλα καποιας αλλης,που ειχε μεγαλη σημασια για τον Αλφα...
Θελω 2η σαιζον.-

Velteon
4 Μαΐου 2009, 01:56
Κορυφαίο το επεισόδιο. Όταν αποκαλύφθηκε ο Alpha έμεινα κυριολεκτικά με ανοιχτό το στόμα για κανα δίλεπτο :shock:. Κρίμα που θα κοπεί η σειρά. Φαίνεται οτι έχει να δώσει ακόμα.:(

annie5
4 Μαΐου 2009, 02:26
Πάντως η γιατρός δεν ξέρει όλες τις κούκλες, μόνο αυτές του συγκεκριμένου κουκλόσπιτου.Οπότε μπορεί να έρχεται απο αλλού..;)

steda
4 Μαΐου 2009, 02:28

:shock: :shock: Ποιος το περίμενε ότι είναι αυτός ο Alpha??...Η αποκάλυψη ήταν φοβερή καθώς και το τέλος...Μόνο εμένα εκνευρίζει η Millie???Δεν την αντέχω!!:mad:

Πώς να ήταν εκεί η ομάδα ασφαλείας??Αφού τα απενεργοποίησε όλα ο Alpha..

joel_barris
4 Μαΐου 2009, 05:49
Το επεισόδιο ήταν απίστευτο.

Ο Alan Tydyk τα έσπασε κυριολεκτικά:respect:

Όσο για τι σκηνή της αποκαλύψης έφαγα τέτοια φρίκη που πρέπει να με ακούσανε και στη δίπλα πολυκατοικία:lol:

Είναι δυνατόν να κοπέι τέτοιο σίριαλ;:*(:*(:*(
κι όμως είναι:mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:

koukvagg
4 Μαΐου 2009, 08:08
Tο καλυτερο επεισοδιο της σειρας, ενα αριστουργημα!!!

Παρα τη λυπη μου οτι θα κοπει μια τετοια σειρα, αισθανομαι χαρουμενος που, εστω και τοσο μικρη, την ανακαλυψα και αποφασισα να τη δω...

Δεν σβηνεται απο το pc αυτη η σειρα... Και ας ειναι ενας κυκλος.

great
4 Μαΐου 2009, 10:54
Πολυ ωραιος ο παραλληλισμος με το παραμυθι και για μια ακομη φορα μας εδειξαν τι αλλο ρολο μπορει να παιξει μια Κουκλα!

Απλά ΑΡΙΣΤΟΥΡΓΗΜΑ. Από τους συνειρμούς της ωραίας κοιμωμένης μέχρι τις ξεκαρδιστικές ατάκες του ΑΛΦΑ που το έπαιζε μαστουρωμένος επιστήμονας το επεισόδιο τα έσπασε.

ήθελα να το τονίσω και εγώ αυτό αλλά το ξέχασα.
Ειδικά εκεί που διάβαζε η Εκο και βλέπαμε παράλληλα τις σκηνές μέσα στο κουκλόσπιτο και τα λόγια της συμβάδιζαν με τις πράξεις ήταν απίστευτη!

koqwerty
4 Μαΐου 2009, 12:56
Γιατί συνεργάστηκε πάλι με το Fox? Δεν θυμόταν τι έπαθε το Fiirefly. Α ρε Joss.....

tarantina
4 Μαΐου 2009, 13:11
Τι παραπάνω να πω..τα ειπατε ΟΛΑ!!!!!Στιγμές που ξεχώρισα εκτος απο την αποκάλυψη του Άλφα φυσικα,έμεινα!!!!!Ηταν και

to inprint του Ντομινικ στον Βικτορ
και ο τροπος που κατεβαινε τις σκαλες ο Αλφα πριν αποκαλυφθει φυσικα,ελιωσα στο γελιο,απιστευτη ερμηνεια απο τον Tydyk!!!!!!!:respect:
και ο συνειρμος του παραμυθιου!!!!

Απο τα καλυτερα επεισοδια σειρας!!!!:respect:

greekboy
4 Μαΐου 2009, 16:25
fovero episodeio...i theoria me ti dr,poli kali dn to ixa skeftei...to poli parakseno ine to series low pou anaferthike...wtf..

snouff
4 Μαΐου 2009, 19:47
:shock: :shock: :shock: Ο Alpha!
Δεν είχα ακούσει τπτ για το ποιος ηθοποιός θα τον έπαιζε και η έκλπηξη ήταν τεράστια.

Όντως πολύ ωραίος ο παραλληλισμός με το παραμύθι με αποκορύφωμα το τέλος που "πρίγκιπας" αποδεικνύεται ο Alpha και όχι ο Ballard για την Echo.

Ήταν πολύ πειστικός ο Victor imprinted ως Dominic. Είχε το ύφος και τον τρόπο που μιλούσε. :)

Και φυσικά ένα μεγάλο :respect: για τον Wash! Μοναδική η σκηνή που χαρακώνει τον Victor!

savvas999
4 Μαΐου 2009, 20:55
Εκπληκτικό! Το καλύτερο επεισόδιο της σειράς!
Μόλις κατάλαβα ποιος τελικά ήταν ο Άλφα οκ, κοίταζα την οθόνη για κανα 5λεπτο!!!!!
Φοβερές σκηνές (Μπάλαρντ - Μπόιντ, Alpha - Eco, Dominic - Βίκτορ, Alpha - Dr.Saunders κ.α.)

Αυτό ναι, είναι άριστο επεισόδιο.

Subtitler
4 Μαΐου 2009, 21:07
είπα να μην μπαίνω σε φόρουμ, γιατι ελοχευει μεγαλος κινδυνος στο να κατασραφει η διασκεδαση σου απο τους διαφορους..και να που για αλλη μια φορα τα καταφερατε...

μια τοσο ωραια σειρα, π ειναι προφανες οτι δεν εχει ολοκληρωσει ακομα τον κυκλο της, θα κοπει? ειναι αποφασισμενο αυτο?

SleepingBitchy
4 Μαΐου 2009, 22:12
είπα να μην μπαίνω σε φόρουμ, γιατι ελοχευει μεγαλος κινδυνος στο να κατασραφει η διασκεδαση σου απο τους διαφορους..και να που για αλλη μια φορα τα καταφερατε...

Για κάντο μας πιο λιανά αυτό ... :???:
Μπήκες δλδ στο episode review και σποϊλεριάστηκες ???

Το λέει στο αρχικό του μήνυμα ο Kal El ότι μπαίνεις με δική σου ευθύνη και το θέμα είναι spoiler tag free.

:???::???::???:

t0ny3
4 Μαΐου 2009, 23:44
OH MY FRAKING GODS!

:shock: :shock: :shock: :shock:

Τι ηταν αυτο?Επεισοδιαρα!Το καλυτερο επεισοδιο της σειρας μεχρι στιγμης.Τρομερη εξελιξη και φοβερη δραση!
Επιτλους εμφανιστικε ο Αλφα!Δεν περιμενα να ειναι ο Αλφα αυτος.Φαινοταν τοσο χαζος και geek.Αρα ο Αλφα επιτηδες αποκαλυφτηκε στον Μπαλαρντ για να μπουνε στο Dollhouse.Οι εκφρασεις του Μπαλαρντ μεσα στο Dollhouse ηταν ολα τα λεφτα.Οταν συνειδητοποιησε οτι η ζωη του ειναι ψεμα και οτι τελικα υπαρχει το Dollhouse!
Τι ηταν ακριβως αυτο που εκανε ο Αλφα στην Εκο?Την εβαλε στο μηχανημα και την εκανε καποια η οποια φαινεται πως ηταν γκομενα του?:???: Ποιο Ιmprint να ειναι αραγε?Και τι ακριβως επειδιωκει ο Αλφα?
Καλα μας δουλευουν?Τι κοτζαμ ασφαλεια εχει το Dollhouse?Μονο ο Μποιντ ηταν εκει?:thumbdown Παντως η μαχη μτον Μπαλαρντ ηταν τελεια.

Αλφα:"Ολοι κλανουν":lol:

Αν κοπει αυτη η σειρα θα ειναι ΤΡΟΜΕΡΗ ΑΔΙΚΙΑ!!!!:mad:

Α ρε Τζος γιατι αργησες να δειξεις τετοια επεισοδια?Εγω ετσι πως βλεπω την εξελιξη της σειρας βλπεω των Τζος να εχει μεγαλα σχεδια για την σειρα και θα μας προσφερει μεγαλες συγκινησεις.Βεβαια αυτο προυποθετει να τον αφησει το καναλι.Χαλαρα η σειρα μπορει να παει αλλες 2 σεζον!
Το επομενο ειναι Season Finale??

Για κάντο μας πιο λιανά αυτό ... :???:
Μπήκες δλδ στο episode review και σποϊλεριάστηκες ???

Το λέει στο αρχικό του μήνυμα ο Kal El ότι μπαίνεις με δική σου ευθύνη και το θέμα είναι spoiler tag free.

:???::???::???:

Ο Subtitler εννοει μαλλον το συμβαν που εγινε σε ενα Thread του Prison Break,δηλαδη καποιοι ανεφεραν spoiler για τα επομενα επεισοδια της σειρας.Το επαθα κι εγω αυτο που επαθε ακριβως ο Subtitler!:thumbdown

Kid_Cosmonaut
5 Μαΐου 2009, 18:11
Τα έσπασε κανονικά το επεισόδιο. Είναι από αυτά που λες "ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟ ΞΑΝΑΔΩ!!!"

Άριστο!!

1980
7 Μαΐου 2009, 00:38
Ξεφτίλα αν κοπεί μια τέτοια σειρά αυτό έχω να πω μόνο στα υπόλοιπα με καλύψατε πλήρως
Άριστο επεισόδιο. :closed-to

fragonard
7 Μαΐου 2009, 08:58
Τι επεισοδιο ηταν αυτο? μιλαμε για μαεστρία!!!!

Στην αποκαλυψη του Αλφα επαθα σοκ.Αν και αρχικα μπορει να υποψιαζεσαι ολους και τα παντα, στη συνεχεια ο τροπος που εξελισσονται τα επεισοδια σε κανουν με εναν μαγικο τροπο να μην περιμενεις με τιποτα αυτο που θα ακολουθησει , να ξεχασεις τις οποιες υποψιες μπορει να ειχες και εν τελει να μεινεις με το στομα ανοιχτο :shock:..

Αυτο που θελω να πω ειναι πως η σειρα ενω αρχικα - αν και φαινοταν καλη -δεν εμοιαζε να μπορει να τραβηξει πολυ ως υποθεση , απο το 6 επεισοδιο και μετα ειχα πεισθει πως τελικα εχει πολλα ακομα να δωσει...

-Μην ξεχναμε πως εγιναν αναφορες και για την υπαρξη αλλων κουκλοσπιτων καθως και για εναν "σκοπο" που αυτα εχουν περα απο αυτο που φαινεται.Και τι θα γινοταν αν ολη αυτη η δυναμη που εχει το κουκλοσπιτο ξεφευγε απο τα ορια και το μετρο και η διαχειριση της γινοταν για αλλους σκοπους??Και ποιος ο ρολος και η δυναμη της Εκο σε ολα αυτα?... οτι εχει κατι ξεχωριστο απο τις αλλες κουκλες το γνωριζουμε..Αυτο ομως μπορει να ειναι καλο και κακο αναλογα με το πως και ποιος θα τη χρησιμοποιησει..

Φανταστειτε απλα ποσο μεγαλη και σοβαρη σειρα θα μπορουσε να προκυψει εαν συνεχιζοταν..Εχει πολυ ζουμι ακομα η υποθεση....

koproskylo
7 Μαΐου 2009, 13:40
Το επεισοδιο γράμησε και εδειρε. ΤΕΛΟΣ!

Πρωτο σοκ ηταν που ο Πωλ καταφερε τελικα και μπηκε στο Κουκλοσπιτο.
Δευτερο σοκ ηταν στο σημειο που τον επιασαν και σκεφτοντουσαν να τον πεταξουν στην Σοφίτα.

Αλλά στο σημειο που εμεινα με το στομα ανοιχτο ηταν εκει που ο τυπάκος που μυξοκλαιγε ολη την ωρα, που έκλ*νε μέντες οποτε ο Πωλ του ανεφερε οτι θα τον "δωσει" στην αστυνομια για τα "καρότα" που καλλιεργούσε στο διαμερισμα του :lol:, που δεν μπορουσε να βλεπει αλλους ανθρωπους... που που που χιλια δυο πραγματα, ξαφνικα εμφανιζεται με ενα σιγουρο/φονικο βλεμμα στο ματι του και τους μαμάει ολους.

Τρελή ανατροπή! Άπειρα :respect: στον Whedon.

SaPiLaS
7 Μαΐου 2009, 15:11
Απλά επεισοδιάρα με τα όλα της!!!:respect::respect::respect:
Εγώ θα σταθώ στην εξαιρετική ερμηνεία του Tudyk!:worthy:
Μιλάμε το παλικάρι τα έσπασε κανονικότατα και σαν psycho-geek και σαν Άλφα.Οι ατάκες,το ύφος,οι παραξενιές του όλα ήταν φοβερά,έμοιαζε τόσο αθώος που σε καμιά περίπτωση δεν σου περνούσε απο το μυαλό ότι αυτός παίζει να είναι ο Άλφα.
Και τσουπ φτάνουμε στην καλύτερη σκηνή του επεισοδίου οπού τον βλέπεις να χαρακώνει τον Βίκτορ και μένεις κάπως έτσι...:shock::shock:!
Το κατέχει πολύ το υφάκι του Killer,ωραία η σκηνή που είχε με την Dr.Saunders.
Ωραίο και το ξύλο ανάμεσα στον Μπάλαρντ και τον Μπόιντ αλλά κάπως υπερβολικό μπορώ να πω.
Και φυσικά η τελευταία WTF σκηνή είναι όλα τα λ7! :thumbsup1
Ποιός ξέρει ποιό inprint έβαλε στην Έκο!?!?
Είναι αδιανόητο να κόβονται τέτοιου είδους σειρές!:whip:

nelli_92
30 Ιουλίου 2009, 15:07
Το επεισοδιο τα σπαει και το τελος ηταν:shock::shock::shock::shock::shock::shock::sho ck::shock::shock::shock:

HristinaB
15 Ιουλίου 2014, 01:18
Αυτή τη φορά ψήφισα κι εγώ "πολύ καλό", ΑΛΛΑ μόνο για την παρουσία του Alan Tyduk και τη WTF σκηνή της αποκάλυψης της ταυτότητας του Άλφα. Ο παραλληλισμός με το παραμύθι δε μου άρεσε και γενικά νομίζω ότι προτιμώ τα επεισόδια που η Ντούσκου δεν έχει και πάρα πολύ μεγάλη συμμετοχή, πράγμα όχι και πολύ θετικό για μια σειρά που στηρίζεται, υποτίθεται, πάνω στην πρωταγωνίστρια. Ενώ τη λάτρεψα ως Φέιθ, εδώ δε με πείθει, ιδίως όταν πρέπει να επιδείξει συναισθήματα (μια χαρά είναι στο βρωμόξυλο). Μου άρεσε πολύ, επίσης, ο Βίκτορ ως Ντόμινικ και το "whiskey" που είπε ήταν οπωσδήποτε στοιχείο... στοιχείο για πιο πράγμα, δεν έχω ιδέα.