PDA

Δείτε τη Πλήρη Έκδοση : Friday Night Lights 5x04 - "Keep Looking"

savvas999
18 Νοεμβρίου 2010, 23:57
The Final Season
Are You Ready for Friday Night?
13943

Η επίσημη περίληψη είναι η εξής (όσοι δεν θέλετε να ξέρετε τίποτα για το επεισόδιο μην την διαβάσετε):
Ο κόουτς Τέιλορ προσπαθεί να κρατήσει την πειθαρχία στην ομάδα καθώς εντάσεις άρχισαν να ξεσπούν στα αποδυτήρια ενώ η τιμωρία του Λουκ έχει τελειώσει κι επανέρχεται στην ομάδα. Ο Μπάντυ Γκάριτυ προσπαθεί να αντεπεξέλθει στον ρόλο του ως πατέρας και η Τάμι ασχολείται με μια μαθήτρια του σχολείου. Στο μεταξύ οι Lions καλοσωρίζουν ένα καινούργιο παίχτη.

Διαβάστε τα παρακάτω οπωσδήποτε πριν ποστάρετε:

1. Το παρόν θέμα είναι SPOILER TAG-FREE. Από το πρώτο post η συζήτηση μπορεί να κυλάει ελεύθερα και να ΜΗΝ χρησιμοποιούνται spoiler tags. ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΕΡΙΗΓΗΘΕΙ ΣΤΟ ΠΑΡΟΝ ΤΗREAD ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΧΕΙ ΔΕΙ ΤΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΜΕ ΔΙΚΗ ΤΟΥ ΕΥΘΥΝΗ.
2. Οποιαδήποτε ερώτηση σχετικά με τους υπότιτλους θα διαγράφεται και ο χρήστης θα τιμωρείται. Για περισσότερα, δείτε την ανακοίνωση στην κεντρική σελίδα, εδώ (http://www.greektvsubs.gr/showthread.php?t=24611).
3. Οποιαδήποτε αναφορά σε torrents ή οποιαδήποτε άλλη μορφή παράνομου download θα διαγράφεται και, αν κριθεί απαραίτητο, ο χρήστης θα τιμωρείται.
4. Προσέξτε τις εκφράσεις σας και πάντα να ποστάρετε με σεβασμό στα υπόλοιπα μέλη, ασχέτως αν συμφωνείτε με τις απόψεις τους ή όχι. Τέτοια φαινόμενα θα τιμωρούνται αυστηρά. Επίσης απαγορεύεται αυστηρά το chatting και το spamming στο thread. Πείτε την άποψή σας ελεύθερα και κόσμια, αλλά μην επαναλαμβάνεστε και αφήστε και τα υπόλοιπα μέλη να απαντήσουν, χωρίς να μονοπωλείτε το θέμα με τα δικά σας posts. Τέτοια posts θα διαγράφονται ΧΩΡΙΣ προειδοποίηση.
5. Η συζήτηση θα αφορά το επεισόδιο αυτό και όχι τα επόμενα.
6. Δεν επιτρέπεται να δίνετε link υποτίτλων, σε οποιαδήποτε γλώσσα κι αν είναι αυτοί.
7. Τέλος, να κάνετε report οποιοδήποτε ποστ αντιτίθεται στους κανόνες του site αλλά και στους παραπάνω, και θα διορθωθεί μόλις είναι εφικτό.

nakos26
22 Νοεμβρίου 2010, 15:04
Ωραίο ήταν,επικεντρώθηκε στον Βινς και στη σχέση με τον πατέρα του,όπως επίσης στον Γκάριτι με τον γιο του.Αν γίνει κ αυτός αστέρι του φούτμπολ απ'το πουθενά,θα πάω να αρχίσω κ γω :P :lol:
Και btw χεστήκαμε πλέον για την Τσούλι.Αφού έφυγε απ'το Ντίλον,ας βγάλει τα μάτια της με όποιον θέλει :p

kostasm13
22 Νοεμβρίου 2010, 16:27
Χωρίς την ιδιαίτερα δυνατή δυνατή στιγμή, το επεισόδιο ήταν πολύ καλό.
nakos26 έχεις δίκιο. Μπορεί να είμαστε κι εμείς αστέρια του φούτμπολ και να μην το ξέρουμε!

brazdas
24 Νοεμβρίου 2010, 22:52
Ένα ακόμη ωραίο επεισόδιο!!
Τί τραβάει αυτός ο Μπάντι, αλλά πιστεύω ότι όλα είναι δικό του λάθος. Πληρώνει τις μ@λ@κίες που έκανε παλιά!! Μεγάλο λαμόγιο πάντως και ο γιος του, αλλά τώρα ο κόουτς θα του στρώσει τη γούνα!!:lol:
Η Τζούλη, όπως ειπατε, ας κάνει ότι θέλει!! Την βλέπω να μπλέκει με "κακά" παιδιά και να γυρνάει σπίτι:lol::lol:
Η Μϊντι πάντως έπραξε ορθά που υπερασπίστηκε την Μπέκι, αν και πίστευα ότι θα έφευγε αφού την άφησε στο σπίτι της!
Ο Βινς ελπίζω να αρχίσει να εμπιστεύεται τον πατέρα του, σιγά σιγά! Ας του δώσει μια ευκαιρία, δεν χάλασε και ο κόσμος...

Πάμε καλά πάντως!! Άντε και σε κανά δυο επεισόδια ακόμη και ο γιος του Γκάριτι στην βασική ομάδα!!:grin:

greekie
30 Νοεμβρίου 2010, 18:10
Ρε παιδιά η προβληματική μαθήτρια, όχι η "εύκολη" ή άλλη η τρελή, ξέρουμε πως λέγεται;
Κάπου την έχω ξαναδεί αλλά δεν θυμάμαι και αν δεν θυμηθώ θα σκάσω!

Υ.Σ Η Τζούλι έχει δρόμο ακόμα:P

kostasm13
30 Νοεμβρίου 2010, 18:25
Ρε παιδιά η προβληματική μαθήτρια, όχι η "εύκολη" ή άλλη η τρελή, ξέρουμε πως λέγεται;
Κάπου την έχω ξαναδεί αλλά δεν θυμάμαι και αν δεν θυμηθώ θα σκάσω!

Αυτή (http://www.imdb.com/name/nm1986960/) λες; Την Epyck;

greekie
30 Νοεμβρίου 2010, 18:38
ΘΕΟΣ!!!:worthy::worthy::worthy:

Από το guest στο House την θυμόμουν τελικά! Θυμήθηκα και όλο το story τώρα.

Ευχαριστώ για το ξεμπλοκάρισμα!!!

Hrisa76
29 Μαρτίου 2014, 06:59
Εγώ πάντως αν ήμουν στην θέση του Μπαντι και μου έκλεβε ο γιος μου το αμάξι και την πιστωτική, θα το δήλωνα στην αστυνομία να τον μπαγλαρώσουν. η αλήθεια είναι ότι δεν συμπάθησα τα μικρά του Μπάντι απο το πρώτο επεισόδιο. Κι ενώ κάποιες φορές μου σπαει τα νεύρα και ο Μπάντι, τον συμπαθώ γιατί έχει καλή καρδιά.
Τζούλι, ημαρτον.
Μίντι, ανέβηκες λίγο στην εκτίμηση μου.

blackys88b
30 Απριλίου 2014, 19:46
πολυ δυνατη η Μιντι στο επεισοδιο...θελω περισσοτερο football ομως.!!

smile88
27 Ιουνίου 2015, 02:04
Μετριο κι αυτο το επεισοδιο κι εχω αρχισει να ανησυχω με αυτη τη σαιζον...
Ο πατερας του Βινς δε με νοιαζει καθολου, η Μπεκυ δε με νοιαζει καθολου, αν κι ηταν ωραιο αυτο που εκανε η Μιντυ.
Ποτε ανοιξε μπαρ ο Μπαντυ, τι απεγινε το μαγαζι του με τα αυτοκινητα, εχω χασει επεισοδια νομιζω! Τι ηλιθιος ο γιος του και δε μου αρεσε που εκαναν recasting, επρεπε να φερουν τον ιδιο που ειχαν παλια... Και δε μου αρεσει καθολου ολο αυτο, χιλιες φορες καλυτερα να εφερναν πισω την βαρετη Λαιλα...