PDA

Δείτε τη Πλήρη Έκδοση : Αγαπημένος χαρακτήρας σε σειρά

tH@LiA
10 Ιανουαρίου 2007, 21:02
Ποιός είναι ο αγαπημένος σας χαρακτήρας από τις 3 ποιό δημοφιλείς σειρές?

- ο Jack Shephard?(από Lost)
- o Jack Bauer?(από 24)
- o Michael(από Prison Break)

Αν θέλετε πείτε και τον λόγο που είναι ο αγαπημένος σας...

(Υ.Γ. Δεν ξέρω αν έχει ξαναναφερθεί το θέμα..Αν ναι τότε διαγράψτε το!!)

sorry αγαπημένος πρωταγωνιστής έπρεπε να γράψω...

brazdas
10 Ιανουαρίου 2007, 21:15
Για μένα Jack Bauer με διαφορά μάλιστα. Ο άνθρωπος είναι μύθος!

sofia24
10 Ιανουαρίου 2007, 21:24
Jack Bauerφυσικά!!!!!!Αν και τον Michael δεν τον έχω δει!Τον Jack Shephard από Lost δεν νομίζω ότι μπορεί να συγκριθεί με το θηρίο του 24!!Είναι απλά τέλειος!

Deus-X-Machina
10 Ιανουαρίου 2007, 21:52
Michael Scofield an kai diskola ton epeleksa se sxesi me ton Jack Bawer
Ton Jack Shepard den ton xwnevw

pitpapk4
10 Ιανουαρίου 2007, 22:07
Και εγω θα πω Μαίκλ γιατι μονο και μονο το βλεμμα του με ψαρωνει...Αν και παω πολυ τον Μπαουερ εχει αυτο το βλεμα μωρε της αγελαδας,,,

dimcliff
10 Ιανουαρίου 2007, 22:33
Jack Bauer rules. Αν και είμαι fan και των δύο άλλων σειρών, ξέρω ότι βρέξει χιονίσει ο Jack θα γαμήσει. Ο Scofield είναι γαμάτος αλλά ο άλλος Jack όσο προχωράει η σειρά γίνεται όλο πιο ξερόλας και αντιπαθητικός.

antporpoda
10 Ιανουαρίου 2007, 22:33
Jack Bawer he is the Best !!!!! μετα ο Μαίκλ και τρίτος ο γιατρός!

giannis82
10 Ιανουαρίου 2007, 22:41
Jack Bauer βεβαια.Καλος ο Μαικλ απο PB & o Jack απο Lost αλλα δυσκολα θα φτασουν τον Κιφερ.

stavros88
10 Ιανουαρίου 2007, 23:23
Jack Bauer...Ο καλυτερος πρωταγωνιστης απο ολες τις σειρες!

maxitic
11 Ιανουαρίου 2007, 00:40
kala poli wraia erwtisi alla kai para poli diskoli epilogi(ola ta kala exoun kai ta antistixa kaka tous):).me diskolia epilegw ton skofield gt nemen mou aresi o bauer alla re pedia ilikrina to mialo kai tin poniria tou skofield den tin pianei kaneis:P

batigoal
11 Ιανουαρίου 2007, 08:01
Kiefer Sutherland for the win ;)

Chrisb
11 Ιανουαρίου 2007, 10:28
Ο Bauer έχει στη διάθεση του ότι πόρους θέλει ... Ο Michael είναι απλά ΓΙΓΑΝΤΙΟ παλικάρι !! Άσε που ο Bauer είναι και κτηνώδης σαν χαρακτήρας
Χρειαστηκαν 2 χρόνια με τους κινέζους για να χαλαρώσει λίγο !!
Αντίθετα ο Μαικλ είναι τυπάς με ... ευαισθησίες :P

Ο γιατρος του Lost με αφήνει αδιάφορο...

JaBa
11 Ιανουαρίου 2007, 10:48
Ψήφισα Bauer λόγω username (JaBa =Ja-ck Ba-uer) αλλά και ο Scofield λεχει τη δική του δυναμική σαν χαρακτήρας.. Ο Jack είναι απλά natural born killa ενώ ο Scofield θυμίζει περισσότερο MacGyver...

Tapame
11 Ιανουαρίου 2007, 12:43
πριν το πριζον θα ελεγα χαλαρα τζακ μπαουερ αλλα η γνωμη μου ειναι οτι ο μιχαλακης απλα δεν παιζεται,οχι μονο σαν ρολος αλλα κ ως παιξιμο

crisbari
11 Ιανουαρίου 2007, 12:44
egw peirazei poy protimw ton jack bristow???

tH@LiA
11 Ιανουαρίου 2007, 14:39
epilegw ton skofield gt nemen mou aresi o bauer alla re pedia ilikrina to mialo kai tin poniria tou skofield den tin pianei kaneis:P

Συμφωνώ απόλυτα!!!!!Καλός είναι και ο Jack αλλά δεν μαρέσει που είναι τόσο βίαιος!!!Ενώ ο Mike είναι και πανέξυπνος και κούκλος και ρομαντικός,ε και άμα του τη δώσει,τους σπάει χαλαρά όλους στο ξύλο!!χαχα

Πάντως μέχρι στιγμής κερδίζει ο Michael....Yeahhhh :P

mitsos10
11 Ιανουαρίου 2007, 18:12
Εγώ πάλι προτιμώ τον τζακ από λόστ.

jmarkog
11 Ιανουαρίου 2007, 19:32
o mixalakhs fysika...apisteyto myalo...k polu kalos h8opoios...

vagos
11 Ιανουαρίου 2007, 19:47
Jack Bauer παιδιά ότι και να λέμε ο τύπος είναι όλα τα λεφτά!!

squeezer
11 Ιανουαρίου 2007, 20:55
Πρεπει να κάνετε πλάκα.Κερδίζει ο Scofield?? Είπαμε αρκετά καλο το παλικάρι αλλα ένας είναι ο ΘΕΟΣ JACK BAUER!!!!!!!!

XhmikosR
11 Ιανουαρίου 2007, 20:58
Θα συμφωνήσω κι εγώ. Τζακ Μπάουερ και καμία σύγκριση με τους άλλους. Ούτε το δαχτυλάκι του Μπάουερ δεν φτάνουν.

ΥΓ. Αν θέλετε να "μαγειρέψουμε" τα αποτελέσματα πείτε το:P:P:P:lol::lol:

brazdas
11 Ιανουαρίου 2007, 21:35
ΥΓ. Αν θέλετε να "μαγειρέψουμε" τα αποτελέσματα πείτε το:P:P:P:lol::lol:
Χημικός κάντε ρε φίλε, μαγείρεψε λίγο, γιατί έχω αρχίσει και εγχώνομαι με το να βλέπω ο Σκόφιλντ να προηγείται του Μπάουερ. Κάνε κάτι, μην ρωτάς.:lol::lol::lol::P:P:P

math_2005gr
11 Ιανουαρίου 2007, 22:25
apo autous tous treis sigoura tha epileksw ton jack bauer!
poli ton paw!
(oriste...twra isopsifisan!!! :) )

Thakou
12 Ιανουαρίου 2007, 02:14
Μα Bauer φυσικα θελει και ρωτημα?Το ατομο ειναι κατι μεταξυ σε james bond,rabo kai dirty Harry και σκεφτειτε οτι ουτε καν προλαβαινει να φαει αφου ολα αυτα τα κανει σε 24 ωρες.Μετα ο Τζακ απο το lost και τελευταιος ο Σκοφιλντ που δε με πειθει και πολυ για διανοια(πιο πολυ για college boy σε αμερικανια μου κανει)

giannis82
12 Ιανουαρίου 2007, 10:33
Τρελο ντερμπι μιλαμε ετσι?:lol::lol:

Παντως ειναι κριμα και αδικο να εχει "μαλακωσει" ο Jack ρε γαμωτο.Που θα παει ομως?Θα επιστρεψει δημητριος ο super agent που ολοι γνωρισαμε και αγαπησαμε

tH@LiA
12 Ιανουαρίου 2007, 10:36
και πάλι όμως προηγείται ο Mike για μια ψήφο!...WoOhOoO!!!
Μεγάλο ντέρμπυ..χαχα

loyis7
12 Ιανουαρίου 2007, 19:43
Μιχαλάκη...είσαι τρέλααα .

Άν και καλύτερες σειρά για μένα είναι :

1η) LOST

2η) PRISON BREAK

από θέμα ηθοποιών θα προτιμήσω τον μιχαλάκη ως No1 (PRISON BREAK) και μετά τον Jack Νo2 (LOST) .

24 δεν το συζητώ καν . μπλιαχ και πάλι μπλιαχ . ούτε ως σειρά ούτε ως πρωταγωνιστή . δεν μου αρέσει Κ-Α-Θ-Ο-Λ-Ο-Υ .

(προειδοποιώ δεν είμαι γκέι :mad: )

:P

rotontas
13 Ιανουαρίου 2007, 00:11
Απλά :respect: Jack Bauer! Καλός ο Μιχαλάκης, αλλά δεν φτάνει τον ΥΠΕΡΤΑΤΟ Jack Bauer. Θα συμφωνήσω κ γω πως ο "χαμένος" Jack μ' αφήνει αδιάφορο. (Sayid rulezzz:grin: )

savvas999
14 Ιανουαρίου 2007, 14:27
Michael Scofield ;)

BlueM
14 Ιανουαρίου 2007, 21:03
Jack Bauer ..giati apla einai o kaluteros, killer, etoimopolemos akoma kai otan to mualo tou kanei paixnidakia meta apo ta dixrona vasanisthria twn Kinezwn, kai nai mou aresei pou fetos fainetai na exei kai perissotero sunaisthima.

irina
15 Ιανουαρίου 2007, 01:22
Μαικ
δεν το συζητω
γιατι ειναι απλα τελειος

tH@LiA
16 Ιανουαρίου 2007, 16:07
oxi re..twra nikaei o bauer gia 2 psifous..Ante pou einai oloi oi fan tou mixalaki....???PSIFISTE PAIDIA!!!

scorpion13
18 Ιανουαρίου 2007, 19:45
scofield kai gamo ta muala

tH@LiA
18 Ιανουαρίου 2007, 21:09
naiiiiiii einai isopalia!!!!!!!xexe

panathinaikara
19 Ιανουαρίου 2007, 10:54
Jack Bauer rulezzzz!

ποιος είναι ο Jack Shephard?

tH@LiA
19 Ιανουαρίου 2007, 18:57
o prwtagwnistikos xaraktiras tou LOST...
na parei pali nikaei o bauer gia 2 psifous...!!!HELP Michael!!!xexe

piper_h
20 Ιανουαρίου 2007, 02:53
Jack Shephard τους αλλους δεν τους ξερω δεν εχω παρακολουθησει τις σειρες.

DjFuNkyP
21 Ιανουαρίου 2007, 17:44
Bauer! :respect:

smallville
24 Ιανουαρίου 2007, 22:50
Skofield an kai mou aresei kai o jack shephard alla epikratei o skofield giati einai alepou stin kirioleksia kai megali mouri!

garatzoulidis
28 Ιανουαρίου 2007, 16:57
paidia to prison exi gini poli bareto to 24 therizi kai fisika o Jack Bauer den pianete se sxesi me to sxoliaropedo

gmaravas
29 Ιανουαρίου 2007, 04:25
michael scofield!!!
ti eipame oti exei akrivws? "xamhlh adhlh anastolh" pou odhgei se idiofuia. o kaluteros low-profile xarakthras se mia pane3upnh istoria!!!

Λώρα
29 Ιανουαρίου 2007, 18:12
Aν και ηταν δυσκολο μεταξυ jack & Michael....Bauer had to win!!!

carlos55
9 Φεβρουαρίου 2007, 23:17
Μην κάνετε τέτοιες ερωτήσεις και αγριέψει o Jack και τότε δε σας σώνει τίποτα :)
(όταν λέω Jack δε πιστεύω να νόμιζε κανείς ότι εννοώ τον Shephard, έτσι; :lol: )
Δε λέω καλός και ο Scofield, αλλά ας τους βάλουμε και τους δύο σε μια αρένα να δουμε ποιος θα επιβιώσει. Για τον Shephard, δε το συζητώ ούτε που θα προλάβαινε να καταλάβει τι του γίνεται.
Ρε παιδιά κάντε κάτι. Με τη δικιά μου ψήφο πάλι ισοπαλία είναι. Θα αρχίσω προεκλογικό αγώνα μου φαίνεται υπέρ του Bauer.

Jack Bauer rules. :respect:

tH@LiA
9 Φεβρουαρίου 2007, 23:47
pwpw kala e??ti ntermpi einai auto....ok o jack apo lost apo oti blepw exei bgei ektos sinagwnismou...alla apo oti fainetai o mixalakis mas kai o bauer einai isoi!!!xexe

karolos
12 Φεβρουαρίου 2007, 03:16
egw pshfisa bauer.gia mena einai korifh...h alitheia einai omos oti palepse kai o mixalakhs arketa alla nikhse o jack me thn empeiria toy!!!o giatros emeine pisw...

Solari
15 Φεβρουαρίου 2007, 18:42
ennoeite JACK BAUER....otan o mixalakis pigaine o BAUER erxotan...
Kalos o Michael alla ena agrio vlema na tou ri3ei o jack exei katourisei panw tou.

stormy
15 Φεβρουαρίου 2007, 19:02
Μην κάνετε τέτοιες ερωτήσεις και αγριέψει o Jack και τότε δε σας σώνει τίποτα :)

:respect: :lol: :lol: :lol:
Jack Bauer φυσικά!

lost123
20 Φεβρουαρίου 2007, 21:27
Jack Shephard φυσικά!
στην συνέχεια βάζω τον Michael Scofield και μετα τον Jack Bauer

tH@LiA
21 Φεβρουαρίου 2007, 14:04
e re o mixalakis emeine pisw kata 6 psifous!!!
prisonmaniakides HELP!!!!psifiste michael!!LoL:P

johnels001
2 Μαρτίου 2007, 23:00
Mixalakis paidia...ennoeitai....

ton Jack (apo lost) ton antipatho

ton Jack (apo 24)....dn blepo 24...

tH@LiA
3 Μαρτίου 2007, 12:45
ooleeeee!!!nikaei o mixalakis mas gia 7 psifous!!!...woohoo!!!

trolldoll
14 Μαρτίου 2007, 01:38
Ton Michael...Apistefto vlemma...ton pao trela!
Prison Break Rules

bkouf
28 Μαρτίου 2007, 15:34
Μέχρι πριν την εμφάνιση του Prison Break, θα επέλεγα τον Τζακ Μπάουερ. Δύναμη, πειθαρχία, αντοχή, ηθική ακεραιότητα, αυτοθυσία για το κοινό καλό, κλπ. Η τάση του όμως να κάμπτει κάθε είδους ηθικό φραγμό (βλ. σεβασμός ανθρωπίνων δικαιωμάτων, κανόνων του διεθνούς δικαίου κλπ), προκειμένου να πετύχει το επιθυμητό αποτέλεσμα, νομίζω ότι του αφαιρεί πόντους. Του αξίζουν τα εύσημα όμως, για την ταχύτητά του να λαμβάνει κρίσιμες αποφάσεις, όταν έχει να αντιμετωπίσει τρομερά ηθικά διλήμματα.

Επιλέγω όμως τον Σκόφιλντ, διότι είναι πιο εγκεφαλικός τύπος από τον Μπάουερ. Έχει τρομερή ευφυΐα στο σχεδιασμό των κινήσεων που πρέπει να κάνει για να επιτύχει κάτι, υπολογίζει ακόμη και τις απώτερες συνέπειες των πράξεών του, ενώ χρησιμοποιεί τη βία ΣΠΑΝΙΑ, μόνον όταν δεν έχει άλλη επιλογή. Το πιο σημαντικό απ' όλα: ΕΙΝΑΙ ΒΡΑΧΟΣ ΗΘΙΚΗΣ (λ.χ. προτιμά να ρισκάρει τη ζωή του για να παραδώσει τον Τ-Μπαγκ στη δικαιοσύνη [όχι να τον σκοτώσει], αντί να την κοπανήσει με τον αδερφό του μαζί με τα λεφτά). Είναι δε ευαίσθητος (όχι όμως και αδύναμος) και τόσο γαλήνιος άνθρωπος, σε σημείο που απορείς για την ψυχραιμία που επιδεικνύει σε αδιέξοδες καταστάσεις.

Όσο για τον... άλλον τον Τζακ... Ε, δεν είμαι και κανένα γκομενάκι για να τον ψηφίσω! Χαίρω πολύ, για το ότι είναι "νόστιμος", "γλυκούλης", "τι άντρας" κλπ (αυτά μου λένε ορισμένες γνωστές μου), αλλά... δεν αρκεί.

anakinskywalker
8 Απριλίου 2007, 04:33
Δεν είναι μόνο πανέξυπνος, είναι ο ορισμός της αυτοθυσίας. Και ξέρει να μην παραβιάζει τη γραμμή που ορίζει η ηθική του.:thumbsup1

savvasferrari
21 Απριλίου 2007, 23:50
Jack Bauer φυσικά.
Ο Γιατρός είναι μ*****ς. Δεν τον χωνεύω.
Όσο για τον Scofield έρχεται 2ος και καταιδρωμένος.

tsabasid
25 Απριλίου 2007, 15:47
Μακραν καλυτερος ο Bauer.

Lucian11
11 Μαΐου 2007, 19:53
Michael Scofield για όλους τους παραπάνω λόγους!!

adis
17 Μαΐου 2007, 20:43
Πολυ δύσκολη απόφαση αλλά σαν αγαπημένη σειρά έ μάλλον είναι και αγαπημένος πρωταγωνιστής..

ifigeneiavip
18 Μαΐου 2007, 19:32
Michael Scofield γιατί είναι πολύ όμορφος,πολύ έξυπνος,πολύ ευαίσθητος,πολύ δημιουργικός και πάνω απο όλα έχει απίστευτες ματάρες! ;)

alex_alaf
19 Μαΐου 2007, 00:00
Αν και fan του LOST ψηφίζω το Μιχαλάκη απ'το Prison Break. Ο Shephard δεν μου αρέσει ούτε σαν χαρακτήρας ούτε σαν ηθοποιός, ούτε σαν εξωτερική εμφάνιση. Νομίζω ότι και τα 3 τα πληροί ο Scofield. Ο Bauer πάλι με τίποτα... Ειδικά στην ηθοποιία :thumbdown

Η ψήφος στο Scofield, τιμής ένεκεν για το ψυχικό που έκανε και έπαιζε στα βιντεοκλιπ της Mariah Carey! :grin:

panoslost
22 Μαΐου 2007, 14:31
δεν υπάρχει άλλος σαν το Scofield!!Το παλικάρι μαμεί και σπέρνει!Για τοους άλλου ς αδιαφορώ αν και βλέπω τις σειρές που παίζουν
:respect:
:worthy: www.tvacres.com

kassandra1410
26 Ιουνίου 2007, 14:47
ο μαικλ γιατι ειναι σιγουρος για τον εαυτο του σε οτι κανει εχει πανω απο ολα την οικογενεια και αυτο που θελει το παιρνει

savvasferrari
26 Ιουνίου 2007, 17:00
Ποιος Scofield και πράσινα άλογα.:mad:
Jack Bauer:worthy: :yahoo: :dance: . Μπροστά του ο Μάικλ είναι ένα τίποτα...:thumbdown

bmel
26 Ιουνίου 2007, 17:27
Δυστυχώς δε μπορώ να ψηφίσω πάλι, αλλά βλέπω τα πράγματα έχουν αγριέψει... :lol:.
Εντάξει, ο Μιχαλάκης και ωραίο παιδί είναι και πανέξυπνο παληκάρι και τα καταφέρνει μια χαρά να μας αφήνει έκπληκτους εδώ και 2 σαιζόν. Αλλά μην τρελαθούμε κιόλας, JACK BAUER είναι ο μοναδικός JACK BAUER, σώζει τον κόσμο για 6 συναπτά χρόνια και συνεχίζει ακάθεκτος. Δεν τίθεται θέμα σύγκρισης...! :respect:

theoker
26 Ιουνίου 2007, 19:01
Bauer βέβαια. 2ος ο χαμένος ο Jack και τρίτος ο Scofield (το μονο συμπαθητικό πάνω του είναι που τον λένε Μιχάλη)

lost24
26 Ιουνίου 2007, 19:48
o Scofield κερδισε την ψηφο μου γιατι ειναι μυαλο , εχει απιστευτο βλεμμα killer οταν τσαντιστει , εχει παντα σχεδιο,ειναι αισθηματιας δεν κολωνει πουθενα και παρολα αυτα ειναι πιτσιρικι.
Σκεφτηκα δευτερο τον Jack του Λοστ γιατι αν λαβουμε υποψιν τα δεδομενα ου εχει να αντιμετωπισει στο νησι (αρκουδες, καπνους, αλλους, πειραματα, τραματισμενους, εγκυους και την φυγοδικο τρελη με την οποια εχει μπλεξει )εε μια χαρα τα παει ο ανθρωπος.
Για τον Μπαουερ μονο οι δυο πρωτες σεζον μου αρεσαν . Μετα για μενα εγινε απλα ενας ματσο δυστυχως γιατι σαν ηθοποιος ο Κιφερ εχει την εκτιμηση μου και μαλλον αδικειται παιζοντας εναν τοσο μονοδιαστατο χαρακτηρα. (μην βαρεσετε ολοι μαζι, ενας ενας)

savvasferrari
27 Ιουνίου 2007, 10:58
o Scofield κερδισε την ψηφο μου γιατι ειναι μυαλο , εχει απιστευτο βλεμμα killer οταν τσαντιστει , εχει παντα σχεδιο,ειναι αισθηματιας δεν κολωνει πουθενα και παρολα αυτα ειναι πιτσιρικι.
Σκεφτηκα δευτερο τον Jack του Λοστ γιατι αν λαβουμε υποψιν τα δεδομενα ου εχει να αντιμετωπισει στο νησι (αρκουδες, καπνους, αλλους, πειραματα, τραματισμενους, εγκυους και την φυγοδικο τρελη με την οποια εχει μπλεξει )εε μια χαρα τα παει ο ανθρωπος.
Για τον Μπαουερ μονο οι δυο πρωτες σεζον μου αρεσαν . Μετα για μενα εγινε απλα ενας ματσο δυστυχως γιατι σαν ηθοποιος ο Κιφερ εχει την εκτιμηση μου και μαλλον αδικειται παιζοντας εναν τοσο μονοδιαστατο χαρακτηρα. (μην βαρεσετε ολοι μαζι, ενας ενας)

Ο Scofileld δεν έχει κάτι που έχει ο Jack Bauer δηλαδή @@ . Τι να το κάνεις το παλικάρι αν δεν έχει @@; :twisted::grin:

scorpion13
27 Ιουνίου 2007, 11:32
Ο Scofileld δεν έχει κάτι που έχει ο Jack Bauer δηλαδή @@ . Τι να το κάνεις το παλικάρι αν δεν έχει @@; :twisted::grin:

Οπα ρε φίλε κατούρα και λίγο!:mad:Δεν αμφισβητω καθόλου οτι ο bauer δεν εχει @@ αλλα το να λες οτι ο scofield den εχει @@ ειναι ιεροσυλια.Μαλλον για να το λες ή δεν εχεις δει την σειρά ή την έχεις δει και δεν εχεις καταλάβει τιποτα!!!
Αν δεν είχε @@ ο scofield δεν θα μπαινε ουτε φυλακη για να σωσει τον αδελφό του ουτε και δραπετευση θα επειχηρουσε να κανει.Θα καθοταν στο σπιτακι του να πεινει το γαλα του.
Σκεψου λοιπον αυτα και μετα μιλας για τον θεό τον scofield!ok?
A και για να μην ξεχνιομαστε απ την ψηφοφορια πιστευω καταλάβατε τι ψηφίζω!Scofield rulezzzzz:worthy::respect::thumbsup1

savvasferrari
29 Ιουνίου 2007, 20:49
Οπα ρε φίλε κατούρα και λίγο!:mad:Δεν αμφισβητω καθόλου οτι ο bauer δεν εχει @@ αλλα το να λες οτι ο scofield den εχει @@ ειναι ιεροσυλια.Μαλλον για να το λες ή δεν εχεις δει την σειρά ή την έχεις δει και δεν εχεις καταλάβει τιποτα!!!
Αν δεν είχε @@ ο scofield δεν θα μπαινε ουτε φυλακη για να σωσει τον αδελφό του ουτε και δραπετευση θα επειχηρουσε να κανει.Θα καθοταν στο σπιτακι του να πεινει το γαλα του.
Σκεψου λοιπον αυτα και μετα μιλας για τον θεό τον scofield!ok?
A και για να μην ξεχνιομαστε απ την ψηφοφορια πιστευω καταλάβατε τι ψηφίζω!Scofield rulezzzzz:worthy::respect::thumbsup1

Φίλε, την σειρά την είδα και στην 2η σεζόν ο Μιχαλάκης ήταν sucks :thumbdown. Για την 1η σεζόν ήταν ΟΚ, για την ακρίβεια γαμάτος, αλλά στην 2η σεζόν ήταν πολύ φλώρος:yawn: και σπασίκλας:thumbdown. Να τον δούμε τώρα και στην 3η σεζόν και μακάρι να βγω λάθος.

ckrik
10 Σεπτεμβρίου 2007, 21:53
jack bauer δαγκωτό

menes
10 Σεπτεμβρίου 2007, 22:15
Alan Shore, Boston Legal, μακράν του δεύτερου. Οι υπόλοιποι είναι απλές οδοντόκρεμες!

spot
18 Σεπτεμβρίου 2007, 18:54
Scofield ftw :D

nakos26
23 Σεπτεμβρίου 2007, 02:08
Jack(μη ρώτατε ποιός, ο Bauer φυσικά) παιδιά τι λέμε τώρα, ο άνθρωπος(?) είναι θεός!

Grace_Kelly
30 Σεπτεμβρίου 2007, 22:19
Sorry αλλά επιλέγω Scofield για ευνόητους λόγους!!!;)

Miss_Depp
10 Οκτωβρίου 2007, 18:26
Jack Bauer asizititi8) !!!O anthropos den paizetai!

thanasakissot
10 Οκτωβρίου 2007, 19:54
ti lete twra aytos pou einai prwtos kai me diafora einai o Michael Scofield!! einai trela exipno to palikari!!

mimika
12 Οκτωβρίου 2007, 11:55
Επιλέγω Scofield γιατί έχει τρομερό μυαλό και είναι και πολύ όμορφος.:oops:

Succubi
14 Οκτωβρίου 2007, 00:57
Jack Shephard γιατι καταφερνει και φερνει βολτα την Kate

katsikboy
20 Οκτωβρίου 2007, 00:23
jack bauer pwns them all

Rorschach
20 Οκτωβρίου 2007, 00:30
Jack Shephard γιατι καταφερνει και φερνει βολτα την Kate
Δε νομιζω...

coldheat
28 Οκτωβρίου 2007, 09:15
jack bauer φυσικά

stonehz
29 Οκτωβρίου 2007, 18:11
pio kiriarxos einai o jack apo to 24h!!

amhel_79
29 Οκτωβρίου 2007, 18:20
Jack Shephard

Dim68
11 Νοεμβρίου 2007, 18:54
Michael Scofield φυσικά...!

24lost
14 Νοεμβρίου 2007, 15:41
Jack Bauer γιατι ενω he is running out of time παντα τα καταφερνει damn it!:mad:

kKKK
14 Νοεμβρίου 2007, 15:48
Απο τους 3 παραπάνω Τζάκ Μπάουερ.Αν και φέτος είδα στην tv τον πιο cool χαρακτήρα της 10ετίας, τον Χάνκ Μούντι του californication.

parsik
17 Νοεμβρίου 2007, 14:14
JACK RULES:worthy::worthy::worthy:

sofia24
17 Νοεμβρίου 2007, 22:17
Να υποθέσω τον Bauer και όχι τον γιατρουδάκο!:grin:

parsik
19 Νοεμβρίου 2007, 15:01
Εννοειται!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:respect:

SaPiLaS
9 Ιανουαρίου 2008, 20:17
Scofield RuleZz!!!

eleni_rocks
11 Ιανουαρίου 2008, 20:11
Michael Scofield for ever!!!!!!!!!:cool:

gate13
31 Ιανουαρίου 2008, 00:14
ton jack apo lost den ton xoneuo...ton jack bauer den ton exo dei..ara micheal scofield

skitt
31 Ιανουαρίου 2008, 13:04
Hm...! apo ta pio diskola Polls pou ida!!
pion apo tous 3?
Gia na ime ilikrinis, o Peter Petrelli! ;)

Andre Linoge
27 Φεβρουαρίου 2008, 16:44
:dance:Καλα απιστευτω αυτο.Ειμαι φανταρος τωρα και ηρθα σαμοθρακη για κατι δουλειες του στρατου για λιγες μερες...Πηρα μαζι μου και ολα τα 24 για να τα δω εδω και παλι.Ψηφισα Jack Bauer γιατι ο Bauer ειναι ο μοναδικος ηρωας του 24.Το Lost εξισου καταπληκτικο αλλα ο sephard πολυ καλος μεν αλλα δεν στηριζει μονος του την σειρα.Εχει απο πισω και ενα σαγιντ,εναν Σογιερ, τον Mr. Λοκ και αλλους που μου ειναι πολυ συμπαθεις.Τελος τον σκολφιντ δεν θα τον εβαζα με τιποτα πρωτο γιατι αν και μ'αρεσει το prison break δεν το θεωρω καταπληκτικο οπως το 24 και το Lost οποτε θα τον εβαζα στην τελευταια θεση:innocent:

lara_tvs
27 Φεβρουαρίου 2008, 17:46
Εννοείται πως ψηφίζω Michael! Το 24 δεν το έχω δει για να ψηφίσω Bauer και τον Jack του Lost τον μισώ!!!

billys20
27 Φεβρουαρίου 2008, 18:14
Michael :respect:

Είναι πανέξυπνος και βρίσκει λύση σε κάθε παρεκτροπή του σχεδίου του. Επίσης έχει και ένα βλέμμα σιγουριάς.

bana_girl5
27 Φεβρουαρίου 2008, 20:23
Δυσκολα βαζεις!!!Ο καθενας στον τομεα του!!Προς michael τινω.Τι να πω?

MasterMind567
29 Φεβρουαρίου 2008, 18:21
Michael Scofild = 2JACK

jack_sheph
4 Μαΐου 2008, 21:17
Τον Jack του 24 δει ακομη αρα δεν ξερω τι κουμασι ειναι,ψηφισα Shephard αλλα ο Scofield δεν απέχει ΠΑΡΑ πολυ απο τον Jack...

bill@den
17 Μαΐου 2008, 01:59
Αν και δεν ειναι στην δημοσκοπηση εγω θα ελεγα House με διαφορα
Απο αυτους θα πω Jack Shephard

akrivi_4
2 Ιουνίου 2008, 22:58
Michael, ολα τα λεφτα το βλεμμα του..Αν και τον Bauer δεν τον εχω δει!!

MasterMind567
2 Ιουνίου 2008, 23:33
Πάντως εάν τους έβαζες όλους μαζί και τον Ντέξτερ σε ένα δωμάτιο, με την προυπόθεση ότι μόνο ένας θα έφευγε ζωντανός, ο Ντέξτερ θα τους είχε κάνει κιμά........

Straniero
3 Ιουνίου 2008, 00:50
Jack Bauer by far!!!!!!
O τύπος είναι απίθανος και μοναδικός στο είδος του!!

xrisoulini
19 Ιουνίου 2008, 11:27
μαικλ σκοφιλντ, μαλλον γιατι μπορει κ τα συνδιαζει ολα!!!ομορφια, γοητεια,εξυπναδα,
πονηρια,ταλεντο!!!!!

baby12
19 Ιουνίου 2008, 14:07
Jack Bauer!!!:worthy:

tarantina
26 Ιουνίου 2008, 09:23
Eric Cartman :grin::grin::grin:

RHG13
1 Ιουλίου 2008, 09:16
Τωρα που βλεπω το the office εχω λιωσει με τον Kevin

παρτε ανθρωπο :rotfl:
<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/rjSRo9sLmyg&hl=en"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/rjSRo9sLmyg&hl=en" type="application/x-shockwave-flash" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>

GdSkAtE
16 Ιουλίου 2008, 19:17
Jack Shephard γιατί οι άλλες σειρές δεν μου αρέσουν καθόλου και σαν επακόλουθο οι χαρακτήρες που ενσαρκώνουν.

nelli_92
20 Ιουλίου 2008, 16:59
Μαικλ Σκοφιλντ:worthy::respect::worthy::respect::worthy: :respect::clapping::clapping::clapping:Αγαπημενος χαρακτηρας:yahoo::dance::dance:

sirina
20 Ιουλίου 2008, 17:45
Jack Shephard γιατί οι άλλες σειρές δεν μου αρέσουν καθόλου και σαν επακόλουθο οι χαρακτήρες που ενσαρκώνουν.

Καμιααααααααααα αλλη σειρα?

sevast99
20 Οκτωβρίου 2008, 14:03
Jack Bauer!!! και ξερο ψωμι

tidus91
23 Δεκεμβρίου 2008, 15:17
jack bauer 4 ever!

nik_juve
29 Ιανουαρίου 2009, 01:58
Michael Scofield fusika.o kaliteros!!!