PDA

Δείτε τη Πλήρη Έκδοση : Συνάντηση Χ-Philes

HristinaB
24 Φεβρουαρίου 2016, 01:28
Λοιπον,μπορω να 'ρθω Αθηνα ή το Σ/Κ 5-6 Μαρτιου ή το Σ/Κ 19-20 Μαρτιου.Δειτε τα προγραμματα σας να το κανονισουμε.Εχουμε πολλα να πουμε και να πιουμε.;)

Εγώ είμαι ελεύθερη και τα δύο εκείνα ΣΚ. Παιδιά, ελάτε να οργανωθούμε και λάβετε υπόψη σας ότι η συνάντηση οφείλει να κρατήσει πολλές ώρες!

johny f
24 Φεβρουαρίου 2016, 01:35
Εγω μπορω να ειμαι απο Παρασκευη βραδυ μεχρι Κυριακη βραδυ Αθηνα οποτε εχουμε πολυ χρονο.Επισης νομιζω πως το καλυτερο ειναι να βρεθουμε το επομενο Σ/Κ 5-6/3.Γραψτε εδω οσοι θελετε,να το δρομολογησουμε.

χάρις2106
24 Φεβρουαρίου 2016, 09:49
Όσοι δεν είμαστε φαν, να έρθουμε; :innocent: :giggle:

johny f
24 Φεβρουαρίου 2016, 09:51
Όσοι δεν είμαστε φαν, να έρθουμε; :innocent: :hi:

Να ερθετε. Θα σας βαφτισουμε με αλκοολ!:lol:

baspav
24 Φεβρουαρίου 2016, 10:26
Όσοι το έχουμε στη ζώνη του υποβιβασμού; :innocent: :P
Είμαστε ευπρόσδεκτοι;

sofia21
24 Φεβρουαρίου 2016, 10:43
Μέσα κι εγώ, αν και Κυριακές έχω βαρύ πρόγραμμα. Αλλά για τα X-Files θα βρω τρόπους να ξεφύγω...

johny f
24 Φεβρουαρίου 2016, 11:19
Είμαστε ευπρόσδεκτοι;

Θα σας κανουμε παραρτηματα για να μεινετε κατηγορια, you know... ;) :lol:

HristinaB
24 Φεβρουαρίου 2016, 11:49
Είμαστε ευπρόσδεκτοι;

Ναι, αρκεί να καθίσετε αρκετά μακριά από εμένα, γιατί, όπως είπε και ο Μώλντερ στο "The Host", I should warn you, I'm experiencing violent impulses.

prod21
24 Φεβρουαρίου 2016, 22:07
Εγώ είμαι μακριά και δε μπορώ να έρθω, αλλά αν μπει κάποιος με το κινητό στο skype θα σας πω ένα γεια... Και θα σας δείξω και μια λίμνη με πάπιες εδώ κοντά :giggle:

johny f
27 Φεβρουαρίου 2016, 19:10
Μιας και σας βλεπω να ειστε τωρα ονλαιν μηπως να πιασουμε να στανταρουμε σημερα αυριο ποτε θα γινει η συναντηση ωστε αν ειναι να γινει το επομενο Σ/Κ να κανονισω προγραμμα και να βρω και κανα φτηνο εισητηριο,αφου ερχομαι απο Σαλονικα μερια στας Αθηνας;;)

HristinaB
27 Φεβρουαρίου 2016, 19:36
Εγώ ελεύθερη όλο το ΠΣΚ 4-5-6, βράδυ Σαββάτου 19 και όλη την Κυριακή 20. Μήπως να βρισκόμασταν από νωρίς, αν έχει και ήλιο να λιαστούμε και λίγο, για κανά καφέ και μετά να συνεχίζαμε με μπυρόνια/κρασιά/ούζα και λοιπά αποστάγματα, μετά μεζέδων; Το πρόσφατο πείραμά μου με τα λικέρ απέδειξε ότι το αλκοόλ με βοήθησε να αντέξω την Αϊνστάιν, οπότε μάλλον θα κάνει θαύματα και με τον bas, όταν αρχίζει να μου θάβει τη σειρά (και τον Γουές, από την άλλη τη σειρά)...

johny f
27 Φεβρουαρίου 2016, 19:47
Ωραια λες να κλεισω εισητηρια για το επομενο Σ/Κ να βρεθουμε απ'το Σαββατο νωρις και βλεπουμε;;)Εσυ που εισαι του Συντονιστικου Αθηνων:lol: θα κανονισεις και με τους υπολοιπους ποιοι θα ερθουν;

HristinaB
27 Φεβρουαρίου 2016, 19:51
Ι'll round up the usual suspects (και όσους unusual βρω).

johny f
27 Φεβρουαρίου 2016, 19:53
Ι'll round up the usual suspects (και όσους unusual βρω).

Οκ γι'αυτο εγω αλλο ρωταω.Το στανταραμε πως θα βρεθουμε το αλλο Σ/Κ να κλεισω απο τωρα εισητηρια;:p

HristinaB
27 Φεβρουαρίου 2016, 19:54
Όχι ακόμα παιδί μου, αλλά ελπίζω να το έχουμε σταντάρει μέχρι αύριο το πολύ.

johny f
27 Φεβρουαρίου 2016, 19:55
Ώραια τοτε.Ταξε τους διαφορα να τους δελεασουμε.:lol:

HristinaB
27 Φεβρουαρίου 2016, 19:57
Τι, 8 ώρες non stop X-Files συζήτηση δεν είναι δέλεαρ αρκετό, λες;

johny f
27 Φεβρουαρίου 2016, 20:01
Τι, 8 ώρες non stop X-Files συζήτηση δεν είναι δέλεαρ αρκετό, λες;

Σωστο κι αυτο.Εντωμεταξυ θελω να δω τι θα φτιαξω με τη φατσα του Καρτερ για να πεταμε τα μολυβια.:rotfl:Κι εχω φαει κι ενα μπριζωμα να δω το Ντουκοβνι σε κανα λαιβ τωρα την ανοιξη.Απο βδομαδα θα αρχισω να ψαχνω που θα παιξει και εισητηρια.

baspav
27 Φεβρουαρίου 2016, 21:00
Εγώ είμαι οκ για ΠΣΚ (4-6) γενικά οπότε οποία από τις 3 μέρες κανονιστεί θα βρεθεί ο χρόνος.
Θα έχω πιει κ βότκες νωρίτερα να αντέξω την xfilοανάλυση της Χριστίνας κ να θάψω λίγο τον Κατακου.

χάρις2106
27 Φεβρουαρίου 2016, 21:04
Και εγω μέσα για 4-6 :-)

johny f
27 Φεβρουαρίου 2016, 21:37
Εγώ είμαι οκ για ΠΣΚ (4-6) γενικά οπότε οποία από τις 3 μέρες κανονιστεί θα βρεθεί ο χρόνος.
Θα έχω πιει κ βότκες νωρίτερα να αντέξω την xfilοανάλυση της Χριστίνας κ να θάψω λίγο τον Κατακου.

Who the fuck is Κατακου;:rotfl::lol:

baspav
27 Φεβρουαρίου 2016, 22:08
Who the fuck is Κατακου;:rotfl::lol:
Ο Wesley του Angel. Mega fan η Χριστίνα κ δεν τον λένε και David.
By the way, αυτό με τα μολύβια κ την αφίσα να το κάνουμε. Μου άρεσε!!

HristinaB
27 Φεβρουαρίου 2016, 22:37
Αν έχετε να προτείνετε μέρη, μη ντρέπεστε, ξεκινήστε τα pm. Βασική προυπόθεση να έχει εύκολη πρόσβαση για τους μη διαθέτοντες αυτοκίνητο.

sofia21
28 Φεβρουαρίου 2016, 00:34
Παρασκευή και Σάββατο μετά τις 5 είμαι οκ, Κυριακή είναι λίγο δύσκολο.
Για μέρος δεν έχω μεγάλο θέμα, όπου θέλετε, δεν θα τα χαλάσουμε εκεί.
Και για μια 8ωρη συζήτηση για X-Files θα βρεθούν οι λύσεις...

prod21
28 Φεβρουαρίου 2016, 11:19
Κι εχω φαει κι ενα μπριζωμα να δω το Ντουκοβνι σε κανα λαιβ τωρα την ανοιξη. Απο βδομαδα θα αρχισω να ψαχνω που θα παιξει και εισητηρια.

Από 5 έως 19 Μαΐου παίζει σε Γλασκώβη, Αμστερνταμ, Κολωνία, Παρίσι, Μαδρίτη, Ζυρίχη, Μόναχο, Βιέννη. Κι εγώ το σκέφτομαι...

υγ. Η ιδέα με τα μολύβια είναι φοβερή :D Θέλω να βγάλετε βίντεο-ντοκουμέντο!

domino83
28 Φεβρουαρίου 2016, 15:43
Κι εγώ μέσα. Μόνο σάββατο 5 μάρτη το βράδυ δεν μπορώ. Αλλά μιλάμε για 8 ωρό θα τα βολεψω :oops:

johny f
29 Φεβρουαρίου 2016, 19:50
Απ'οτι βλεπω απ'τα μυνηματα ειστε θετικοι για τη συναντηση το Σαββατο.Το σημειο το βρισκουμε,εγω απλα επειδη ερχομαι απο Σαλονικα θελω να ρωτησω αν ειναι οριστικο γι'αυτο το Σαββατο για να κλεισω εισητηρια μηπως και προλαβω κανα φτηνο.;)

HristinaB
29 Φεβρουαρίου 2016, 19:54
Ναι, βγάλε.

baspav
29 Φεβρουαρίου 2016, 20:18
Με ανοιχτή επιστροφή γιατί δεν ξέρουμε πότε θα τελειώσει την ανάλυση η Χριστίνα[emoji14]

johny f
29 Φεβρουαρίου 2016, 21:26
Με ανοιχτή επιστροφή γιατί δεν ξέρουμε πότε θα τελειώσει την ανάλυση η Χριστίνα
Θα προκανουμεν,:lol:αλλωστε εγω θα μεινω μεχρι Κυριακη βραδυ.;)

HristinaB
2 Μαρτίου 2016, 17:05
Η μέρα έχει φιξαριστεί (Σάββατο, 5 Μαρτίου), η ώρα στο περίπου (15:00-15:30), μας μένει το μέρος. Πλάκα/Μοναστηράκι ή Κουκάκι;

Το δημοψήφισμα ξεκινάει σήμερα και τελειώνει... σήμερα, γιατί πρέπει να κλείσουμε!

Εγώ ψήνομαι για Κουκάκι.

johny f
2 Μαρτίου 2016, 17:16
Κι εγω ψηνομαι περισοτερο για Κουκακι.
Παρολο που και η Πλάκα/Μοναστηράκι ειναι επισης καλη επιλογη.

χάρις2106
2 Μαρτίου 2016, 17:29
Μέσα και εγώ για Κουκάκι, δεν εχω πρόβλημα.

sofia21
2 Μαρτίου 2016, 17:49
Κι εγώ ψήνομαι για Κουκάκι

baspav
2 Μαρτίου 2016, 18:34
Αν μπορώ ας πω άλλο μέρος :p Κουκάκι λοιπόν!!
(τώρα που βρήκα και με ποια θα μπορώ να trollάρω τη Χριστίνα πάμε όπου θέλετε :giggle:)

johny f
2 Μαρτίου 2016, 20:37
Οκ το εκλεισα.;)

sofia21
2 Μαρτίου 2016, 20:42
Καλώς να μας έρθεις! :)

johny f
2 Μαρτίου 2016, 20:46
Ο Ευφροσυνος ειναι ετοιμος να μας υποδεχτει,κανονισα,αλλωστε εχουμε και τα κονε λογω δουλειας.;)

domino83
3 Μαρτίου 2016, 20:54
Πλάκα μου κάνετε! Θα έρθετε στη γειτονιά μου? πολύ χαίρομαι :clap: :D

Το Σάββατο όμως αυτό θα υπάρχει ένα μειονέκτημα. Μπορούμε να πάμε για φαγητό στον Ευφρόσυνο, τέλεια, αλλά μετά δεν θα μπορώ να σας πάω στα ωραία μαγαζιά γιατί έχουνε all day αποκριάτικο πάρτυ στον πεζόδρομο και γίνεται κακός χαμούλης, δεν είναι για αραγμα και συζητηση που θέλουμε εμείς.
Οπότε μπορούμε ή να πάμε στην άλλη πλατεία στο μετρό φιξ που έχει κανα 2 καλές επιλογές ή να περπατήσουμε μέχρι τον Βρεττό που είναι 15 λεπτά.

χάρις2106
4 Μαρτίου 2016, 08:33
Ερώτηση: Που θα βρεθούμε; Στο μετρό ή έξω από το μαγαζί;

johny f
4 Μαρτίου 2016, 08:55
Θα προτεινα εξω απ'το μαγαζι.

baspav
4 Μαρτίου 2016, 11:50
Τελικά 15:00 ή 15:30 ? Επίσης να βάλουμε "ανακοίνωση" και αλλού μήπως κάποιος δεν το έχει δει εδώ;

johny f
4 Μαρτίου 2016, 12:22
Τελικά 15:00 ή 15:30 ? Επίσης να βάλουμε "ανακοίνωση" και αλλού μήπως κάποιος δεν το έχει δει εδώ;

Στο μαγαζι τους ειπα για τις 15.30 τη κρατηση οπως ειπαμε.Επισης τους ειπα για 6-8 ατομα και μου ειπαν οτι θα ειναι ανετο τραπεζι,οποτε πειτε και σε καναν αλλον αν ψηνεται τελικα.;)

johny f
5 Μαρτίου 2016, 04:26
Λοιπον,εχω παρει μαζι μου την αφισα του Καρτερ,οποιος μπορει να βρει κανα υλικο να τη κοτσαρουμε να μπορουν να καρφωθουν τα μολυβια ή τα στυλο ας το φερει πλιζ. ;)

domino83
5 Μαρτίου 2016, 12:22
Λοιπον,εχω παρει μαζι μου την αφισα του Καρτερ,οποιος μπορει να βρει κανα υλικο να τη κοτσαρουμε να μπορουν να καρφωθουν τα μολυβια ή τα στυλο ας το φερει πλιζ. ;)

Θα φέρω φελιζολ!

HristinaB
6 Μαρτίου 2016, 01:29
Κι εγώ έφερα τα μολύβια!

Η sofia, η domino και ο johny είναι οι philes άνθρωποί μου στην Ελλάδα. Το γεγονός ότι βρήκα άτομα που μπορούν με απόλυτη σοβαρότητα να συζητήσουν θέματα όπως το πώς βιοπορίζεται ο Μώλντερ τα τελευταία 14 χρόνια ή σε ποια επεισόδια βλέπουμε τον Μώλντερ και την Σκάλι να τρώνε, μου προκαλεί ρίγη απερίγραπτης ευχαρίστησης... Παιδιά, πρέπει να κανονίσουμε άμεσα νέα συνάντηση, υπάρχουν ακόμα μερικές χιλιάδες λεπτομέρειες να αναλυθούν!

Βάζω πάραυτα "Christmas Carol / Emily / Per Manum" για να τσεκάρω τη μία από αυτές!

johny f
6 Μαρτίου 2016, 02:26
Στη συναντηση εκτος απ'την πολυ καλη παρεα και την πολυ ενδιαφερουσα κουβεντα για τη σειρα που φυσικα θα συνεχιστει με πρωτη ευκαιρια, φτιαξαμε και ενα πολυσημαντο installation για τον Κρις Καρτερ προς γνωσην και συμμορφωσην του για το μελλον.Εντος των επομενων ωρων και αφου επιμεληθει των δεοντων ο art director θα ανεβουν φωτογραφιες του στο σαιτ.;)

baspav
6 Μαρτίου 2016, 09:18
το πώς βιοπορίζεται ο Μώλντερ τα τελευταία 14 χρόνια
Αυτό ειδικά το θέμα, μέχρι το πρωί να συζητούσατε δεν θα βρίσκατε απάντηση (και θα είχαμε γίνει παγάκια).

Ήταν μια ευχάριστη συνάντηση και για μας τους non-philes, κλείσαμε κανονικό 8ωρο (ένσημα δεν κολλήσαμε) και ελπίζουμε να επαναληφθεί σύντομα και με μεγαλύτερη συμμετοχή. Την επόμενη φορά θα φέρουμε αφίσα του Τζέσι για τα μολύβια :p

Σύντομα θα ανέβουν και οι φωτό της συνάντησης.

sofia21
6 Μαρτίου 2016, 11:01
Η συνάντηση των Philes πέτυχε τον στόχο της. Στην κυριολεξία...

17579

Ήταν μια απίστευτη ανταλλαγή αποριών, απαντήσεων, θέσεων για τα X-Files! Και φυσικά στο τραπέζι τέθηκαν ελάχιστα θέματα, γιατί η σειρά είναι ανεξάντλητη... Πόσο χάρηκα που υπάρχουν κι άλλοι με τις ίδιες ανησυχίες... Απαιτείται νέα συνάντηση άμεσα.

Βασίλη, ένσημα δεν κολλάμε, αλλά μετά από 3-4 τέτοιες συναντήσεις, μία... βεβαίωση σπουδών θα τη λάβεις...

johny f
6 Μαρτίου 2016, 11:30
Βασίλη, ένσημα δεν κολλάμε, αλλά μετά από 3-4 τέτοιες συναντήσεις, μία... βεβαίωση σπουδών θα τη λάβεις...

Θεικο.:lol::respect:
Ξερει ο Μπιλ τι κανει.;)Εριξε μια ματια στο μαθημα, ειδε οτι ειναι παλουκι και σου λεει κατσε να δω τι λενε οι παλιοι που εχουν βγαλει τα ματια τους στο θεμα κι ακομα το μελετανε.:lol:

χάρις2106
6 Μαρτίου 2016, 21:00
Φωτογραφίες (http://www.gtvs.gr/threads/10836-%CE%A4%CE%AF-%CF%86%CE%AC%CE%B3%CE%B1%CF%84%CE%B5-%CF%83%CE%AE%CE%BC%CE%B5%CF%81%CE%B1-%CE%A4%CE%B9-%CF%86%CE%B1%CE%B3%CE%B7%CF%84%CF%8C-%CE%BC%CE%B1%CE%B3%CE%B5%CE%B9%CF%81%CE%AD%CF%88%C E%B1%CF%84%CE%B5?p=1056836&viewfull=1#post1056836) από τα φαγητά :D

και αυτή

http://i831.photobucket.com/albums/zz236/charamj/food/P_20160305_194551.jpg

HristinaB
6 Μαρτίου 2016, 21:26
Να δείτε όλοι τι χάνετε και να έρθετε την επόμενη φορά, που σας έπιασαν όλους οι ντροπές!

ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ότι με το που σκάει η ανακοίνωση της ενδέκατης σεζόν έχουμε την επόμενη συνάντηση, για να συζητήσουμε τις εναλλακτικές επίλυσης του cliffhanger...

baspav
6 Μαρτίου 2016, 21:41
Το λαδοτύρι ήταν πραγματικά υπέροχο!!! Και η μαρμελάδα πιπεριάς. Ελπίζω να το βρω και έξω!

Θεικο.:lol::respect:
Ξερει ο Μπιλ τι κανει.;)Εριξε μια ματια στο μαθημα, ειδε οτι ειναι παλουκι και σου λεει κατσε να δω τι λενε οι παλιοι που εχουν βγαλει τα ματια τους στο θεμα κι ακομα το μελετανε.:lol:
Χαχαχα. Πολύ καλό!! Χρειάζομαι μαθήματα πολλά γιατί είχα πολλές άγνωστες λέξεις.

sofia21
6 Μαρτίου 2016, 23:15
Βασίλη, συνέχισε εσύ να βλέπεις τα επεισόδια και να βυθίζεσαι στη μαγεία των X-Files και στις επόμενες συναντήσεις θα έχεις λιγότερες απορίες, αλλά εμείς είμαστε εδώ για να στις λύσουμε.

Τώρα για την απορία του πότε η Scully κατάλαβε ότι δεν μπορεί να κάνει παιδιά και πότε το λέει στους υπόλοιπους, μετά από θέαση των σχετικών στιγμιοτύπων (και όχι ολόκληρων των επεισοδίων δυστυχώς), έχω να αναφέρω τα εξής:

Στο φλασμπάκ του Per Manum, ο Mulder ρωτά τη Scully στη σκηνή στο ασανσέρ, γιατί άργησε κι εκείνη του απάντησε πως είχε ραντεβού με τον γιατρό και μετά έκανε έναν περίπατο, για να συμφιλιωθεί με την ιδέα ότι δεν θα κάνει παιδιά, κάτι που όμως δεν έμαθε εκείνη την ημέρα. Και τότε ο Mulder της αποκαλύπτει ότι όταν ερευνούσαν την ξαφνική εμφάνιση του καρκίνου, είχε βρει ότι σε κυβερνητικές εγκαταστάσεις φυλάσσονταν ωάρια από γυναίκες που έχουν απαχθεί και πως εκείνος είχε πάρει ένα φιαλίδιο. Μάλιστα, το είχε εξετάσει (!) και τα ωάρια ήταν ανενεργά. Η Scully αντιδρά κάπως και τονίζει πως θα πρέπει να πάρει και δεύτερη γνώμη. Και ναι, τα ωάρια της Scully παρέμεναν τόσο καιρό στην κατάψυξη του Mulder, γιατί δεν ήθελε να της το πει, για να μην τη στενοχωρήσει κι άλλο...

Στο επεισόδιο Christmas Carol, η Scully έχει μια συζήτηση με τη μαμά Margaret σχετικά με την παγωμένη συμπεριφορά της απέναντι στην ετοιμόγεννη νύφη της Tara. Και την ώρα που σκουπίζουν τα πιάτα στην κουζίνα, η Scully λέει στη μαμά της πως εδώ και μήνες γνωρίζει πως μετά την απαγωγή της δεν μπορεί να κάνει παιδιά.

Στο επεισόδιο Emily, ο Mulder ταξιδεύει στο San Diego για να βοηθήσει τη Scully να υιοθετήσει τη μικρή Έμιλι, έστω κι αν πιστεύει πως είναι λάθος. Είναι σαφές από τη συζήτηση των δύο, πως είναι γνωστό πως η Scully δεν μπορεί να κάνει παιδιά. Στην ακροαματική διαδικασία, κι αφού ο Bill ρίχνει ένα δολοφονικό βλέμμα στον Mulder, ο αγαπημένος μας πράκτορας εξηγεί πως η Scully είναι η βιολογική μητέρα της Έμιλι, παρά το γεγονός ότι δεν έχει γεννήσει ποτέ της. Εκεί που η Scully γουρλώνει τα μάτια και τον κοιτάει όλο απορία, είναι όταν εξηγεί πως η κυβέρνηση (και όχι οι εξωγήινοι, μιας και εκείνη την περίοδο έχουν κλονιστεί οι πεποιθήσεις του) έχει μαζέψει τα ωάρια από γυναίκες που έχουν πέσει θύματα απαγωγής για να κάνει πειράματα και πως η Έμιλι είναι αποτέλεσμα ενός πειράματος. Μάλιστα, αναφέρει στην ομιλία του τη Scully ως Dana, γεγονός που το βρήκα πολύ λογικό, θέλοντας να δείξει την προσωπική τους σχέση γιατί το να αποκαλούνται με τα επώνυμα είναι κάτι... δικό τους και σε τρίτους ίσως φαίνεται ως ψυχρότητα.

Αυτά για την απορία που είχαμε το Σάββατο, γιατί δεν πρέπει να αφήνονται αναπάντητα ερωτήματα, τουλάχιστον σε όσα έχουμε τις απαντήσεις!

domino83
22 Μαρτίου 2016, 23:14
Αγαπημένοι μου Philers και μή, έπηξα λίγο στη καθημερινότητα και δεν προλαβαινα να μπώ στο φορουμ και πολύ.
Θα επανορθώσω όμως. Αλλωστε ανοίξαμε πολλά θέματα στη συνάντηση που δεν έχουν απαντηθει ακόμα νομίζω.

Τελικά δεν το γλίτωσα το re-run, τελειώνω τη 2η τώρα( ένα επεισόδιο κάθε βράδυ με το ένα μάτι κλειστό.. τί σου κάνει η έλλειψη). Ναι , ναι θα αρχίσω να αρχίσω να γράφω στα επεισόδια να τα ζωντανέψουμε, να συζητήσουμε.

Στα της συνάντησης τώρα, τα περάσαμε υπέροχα,φτιάξαμε ένα έργο τέχνης που απέκτησε κοινό, φάγαμε, συζητήσαμε, χάρηκα πολύ που σας γνώρισα όλους(για μένα ήταν η πρώτη συνάντηση) και λυπάμαι που έφυγα πιο νωρίς. Κάθισα 7 ωρο , δεν κράτησα την υπόσχεσή μου για 8 ωρο.. χαχαα ;)

Johny F τα εύσημα για την επιλογή του μαγαζιού.

johny f
23 Μαρτίου 2016, 00:05
Thanks Domino83.Our pleasure,my pleasure.Ελπιζω να εχουμε συντομα νεα για την ανανεωση,να ξαναβρεθουμε συντομα..Στο δικο μου rerun εμαι στο 7ο κυκλο και οσες φορες και να τη βλεπω ειναι απολαυση αυτη η σειραρα.:respect::dance::yahoo: