PDA

Δείτε τη Πλήρη Έκδοση : Sleepy Hollow 3x18 - Ragnarok

GTVSBot
9 Απριλίου 2016, 04:00
Σειρά : Sleepy Hollow
Σαιζόν : 3
Επεισόδιο : 18
Τίτλος : Ragnarok

Κανάλι : FOX
Πρώτη Προβολή : 08/04/2016

Hrisa76
10 Απριλίου 2016, 02:14
Μολις διάβασα τι έγινε. ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ? Ρε μας έχει καταστρέψει το καταραμένο got. Ελεγα να τα μαζέψω να τα δω όλα μαζί το Πάσχα αλλά ξενέρωσα άσχημα.

greekie
10 Απριλίου 2016, 05:09
Μέσα σε ένα μήνα έφαγα κατραπακιά από 3 σειρές. Δεν υπάρχει αυτό. Και για να μην γράφω άναρθρες κραυγές βρήκα άρθρο που με εκφράζει απόλυτα.
http://www.vulture.com/2016/04/sleepy-hollow-just-lost-any-faith-fans-had-left-in-it.html?mid=twitter_vulture

Άντε καλό cancellation εύχομαι.

Hrisa76
10 Απριλίου 2016, 11:35
Ε οχι να το κάνουμε τώρα και εδώ φυλετικό θέμα. ημαρτον δηλαδή. απλώς οι άνθρωποι είναι ηλιθιοι.

greekie
10 Απριλίου 2016, 12:03
Ε οχι να το κάνουμε τώρα και εδώ φυλετικό θέμα. ημαρτον δηλαδή. απλώς οι άνθρωποι είναι ηλιθιοι.

«Η γυναίκα του Καίσαρα δεν αρκεί να είναι τίμια, πρέπει και να φαίνεται τίμια».

Δεν έχει σημασία το πώς και το γιατί αλλά τι δείχνεις. Δε μιλάμε για βραβεία εδώ αλλά για ρόλους.
Και φυσικά δεν βοηθάει το γεγονός ότι black leading actors/actresses υπάρχουν βαριά σε 4-5 σειρές.

t0ny3
10 Απριλίου 2016, 14:04
Δεν εχω προχωρησει στην 2η σεζον και δεν νομιζω πως εχω σκοπο, αλλα βουιξε ολο το internet για το τι εγινε λιγα λεπτα αμεσως αφου προβληθηκε το επεισοδιο. :D

greekie
10 Απριλίου 2016, 14:40
Δεν εχω προχωρησει στην 2η σεζον και δεν νομιζω πως εχω σκοπο, αλλα βουιξε ολο το internet για το τι εγινε λιγα λεπτα αμεσως αφου προβληθηκε το επεισοδιο. :D

Είναι δύσκολος ο μήνας για τους showrunners, πλέον κράζουν όλοι για οτιδήποτε στραβό βλέπουν.
Δε γίνεται κάθε φορά να κάνουν στην άκρη το female lead για να αναπτύξουν τον πρωταγωνιστή και δε γίνεται κάθε φορά που είναι να φύγει ένας χαρακτήρας να τον "σκοτώνουν", δηλαδή έλεος.

Hrisa76
10 Απριλίου 2016, 16:58
πλεον αντί για ανανέωση ζητάνε όλοι να σταματήσει η σειρά. και θα της αξίζει. πάντως με αυτό για την δεύτερη σεζόν που διάβασα στο λινκ, διαφωνω. Νομίζω ότι η δεύτερη σεζόν ήταν καλή.

greekie
10 Απριλίου 2016, 17:18
πλεον αντί για ανανέωση ζητάνε όλοι να σταματήσει η σειρά. και θα της αξίζει. πάντως με αυτό για την δεύτερη σεζόν που διάβασα στο λινκ, διαφωνω. Νομίζω ότι η δεύτερη σεζόν ήταν καλή.

Η δεύτερη σεζόν επικεντρώθηκε υπερβολικά πολύ στην Κατρίνα.

Eleni7
10 Απριλίου 2016, 18:37
Ηθελε να φυγει η ηθοποιος παντως. Αν και ισχυει πως οταν φευγει ενας ηθοποιος, το να τρωει κασονι ο χαρακτηρας του δεν ειναι μονοδρομος. Υπαρχουν κι αλλοι τροποι αποχωρισης. Δεν πρεπει ολοι οι showrunners να γινονται Σοντα.

vaiol
10 Απριλίου 2016, 19:42
όντως πέθανε(την πεθαναν δηλαδή)η θα βρεθεί τρόπος να την γυρίσει??γραφτηκε πουθενά ότι αποχώρησε από τη σειρά η ηθοποιός???

Eleni7
10 Απριλίου 2016, 20:06
όντως πέθανε(την πεθαναν δηλαδή)η θα βρεθεί τρόπος να την γυρίσει??γραφτηκε πουθενά ότι αποχώρησε από τη σειρά η ηθοποιός???

Μιλησε και η ηθοποιος και ο showrunner. Ειναι οριστικο. Δεν ηθελε να συνεχισει.

Hrisa76
10 Απριλίου 2016, 21:31
Και ειναι λογικό. Απ ότι διάβασα είχε κι άλλη αποχώρηση στο προηγούμενο επεισόδιο.

Βάλανε τα χέρια τους και βγάλανε τα μάτια τους μόνοι τους. Τόσο ωραία η πρώτη σεζόν, καλή και η δεύτερη και τώρα την καταστρέψανε.

domino83
11 Απριλίου 2016, 01:27
Μιλάμε για πολλά νεύρα. Μέχρι τελευταία ώρα είχα τις ελπίδες μου.
Οκ το δεχομαι το επεισόδιο ήταν καλό, το ολο θέμα το διαχειριστήκανε σχετικά σωστά αλλα ΔΕΝ έπρεπε.
Καταστράφηκε η σειρά με τις αποχωρήσεις των τελευταίων επεισοδίων κ ειδικά με τη 2η.
Χτίζεις μια σειρά πάνω σε 2 ανθρώπους και θες κ να τη συνεχίσεις...πφφφφφ

Hrisa76
11 Απριλίου 2016, 01:29
Μιλάμε για πολλά νεύρα. Μέχρι τελευταία ώρα είχα τις ελπίδες μου.
Οκ το δεχομαι το επεισόδιο ήταν καλό, το ολο θέμα το διαχειριστήκανε σχετικά σωστά αλλα ΔΕΝ έπρεπε.
Καταστράφηκε η σειρά με τις αποχωρήσεις των τελευταίων επεισοδίων κ ειδικά με τη 2η.
Χτίζεις μια σειρά πάνω σε 2 ανθρώπους και θες κ να τη συνεχίσεις...πφφφφφ

παιζει να είσαι η μόνη που είδες το επεισόδιο.

domino83
11 Απριλίου 2016, 01:35
Από σειρές που παρακολουθώ φανατικά και αγαπώ πάιζει να είναι η μόνη που με απαγοήτευσε τόσο τόσο τόσο πολύ.
Πάντως να το δείτε, αξίζει.

Hrisa76
11 Απριλίου 2016, 01:37
το είχα αφήσει στην διακοπή των Χριστουγέννων. τώρα πια δεν ψήνομαι καθόλου να το δω.

veronica1
12 Απριλίου 2016, 19:15
Κακό το επεισόδιο, γιατί είχαμε πάλιθάνατο, δηλαδή ήμαρτον πια. Οκ η ηθοποιός δεν ήθελε να συνεχίσει, ας την έβγαζαν απο την σειρά με άλλο τρόπο. .. Τεσπα.. βαρέθηκα σχεδον σε ολο το επεισόδιο. Πολλοί σημαντικοί άνθρωποι έφυγαν απο την σειρά. Ξέρουμε αν έχει ανανέωση;

smallville
15 Απριλίου 2016, 15:29
Απογοήτευση το φινάλε, ελπίζω σε κόψιμο, μιας που δεν έχει πλέον κάτι να προσφέρει.

morfeas2002
21 Απριλίου 2016, 15:53
Μου άρεσε σε γενικές γραμμές αρκετά η 3η σεζόν, με χάλασε όμως το τέλος...

blackys88b
12 Μαΐου 2016, 03:40
το ειχα φαει το σποιλερ αλλα απο την στιγμη που η ιδια η ηθοποιος ηθελε να αποχωρησει...τι να το κανουν?? με το ζορι?? και για να μπορει να προχωρησει η ιστορια θα πρεπει να δικαιολογησουν νεο μαρτυρα...αρα ναι η λυση ειναι να πεθανει ο χαρακτηρας...αλλιως δεν βγαινουν τα μαθηματικα..προσωπικα θα επσιτρεψω σε 4η σεζον.!

Hrisa76
12 Μαΐου 2016, 03:46
το ειχα φαει το σποιλερ αλλα απο την στιγμη που η ιδια η ηθοποιος ηθελε να αποχωρησει...τι να το κανουν?? με το ζορι?? και για να μπορει να προχωρησει η ιστορια θα πρεπει να δικαιολογησουν νεο μαρτυρα...αρα ναι η λυση ειναι να πεθανει ο χαρακτηρας...αλλιως δεν βγαινουν τα μαθηματικα..προσωπικα θα επσιτρεψω σε 4η σεζον.!

Καταλαβαίνω αυτό που λες αλλά η κοπέλα δεν είναι τρελή για να θέλει ν αποχωρήσει.

christosk_7
7 Σεπτεμβρίου 2016, 23:03
Όχι ρε παιδιά ... και τώρα ;;;