PDA

Δείτε τη Πλήρη Έκδοση : Fargo 3x10 - Somebody to Love

GTVSBot
22 Ιουνίου 2017, 06:00
Σειρά : Fargo
Σαιζόν : 3
Επεισόδιο : 10
Τίτλος : Somebody to Love

Κανάλι : FX
Πρώτη Προβολή : 21/06/2017

MrSolo
24 Ιουνίου 2017, 02:19
Σκεφτόμουν χθες..να δω και τα δύο Season Finales το Better Call Saul και το Fargo... Ευτυχώς πρυτάνευσε η λογική και τα χώρισα ένα σε κάθε μέρα!
Όποιο κι αν έβλεπα πρώτο , θα αδικούσα το άλλο.

johny f
24 Ιουνίου 2017, 04:34
Καλα ρε γομαρια,μου τρωτε τη θεαρα τη Νικκι στο ακυρο στη μεση του πουθενα αφου εχει στελει τα παντα για τον Β.Μ. Βαργκα στην Εφορια και εχουν καθαρισει με το μουγκο ολα τα τσιρακια του αναγκαζοντας τον να τη κανει Λουης;Ντροπη ρε ντροπη.
Ο Μουγκος αργησε αλλα μετα απο 5 χρονια καθαρισε τον Εμετ στη ψυχρα.
Τελος ρε παιδια οκ ξερουμε οτι ειναι διαπλεκομενος αλλα αφου τον μαγκωνουν γιατι το αφηνετε με κλιφαγκερ αν τον μπουζουριασαν τελικα ή οχι τη σκατοφατσα τον Β.Μ. Βαργκα;Γιατι ρε;
Οριστε.Τα ειπα και ξαλαφρωσα.

blackys88b
24 Ιουνίου 2017, 14:16
απολαυστικη η τριτη σεζον...θεωρω ακομη την πρωτη καλυτερη φυσικα...αλλα θεωρω οτι ηταν σε ψηλα επιπεδα.!!! απολαυστικος ο Γιουαν αλλα την παρασταση την κλεβει ο Thewlis ενω πολυ συγκρατημενη η ερμηνεια της Κουν.!!! θετικα το αναφερω...

darko_wicked
25 Ιουνίου 2017, 00:18
Όμορφη σεζόν και η φετινή και με εξαιρετικούς ηθοποιούς. Δεν θα μπω σε καμία περίπτωση στη διαδικασία σύγκρισης με τις προηγούμενες, κάθε μία έχει τη γλύκα της.

t0ny3
11 Ιουλίου 2017, 13:13
Θελω να πιστευω πως δεν ηταν το τελευταιο επεισοδιο του Fargo που παρακολουθησα!

ATHENA1971
26 Οκτωβρίου 2017, 14:00
Σε αυτή τη σεζόν, έως τη μέση περίπου, είχε πιο πολύ χιούμορ.
Είχε μία διαφορετική αίσθηση, φέτος. Έλειπε ο δυνατός "καλός", το "κακό" είχε πιο πολύ δύναμη. Ή, τουλάχιστον, αυτός που θα αντισταθεί.... Θα μου πεις, πάντα έτσι ήταν το Φάργκο. Αυτή τη φορά, η τιμωρία του κακού ήρθε από... αλλού, όχι από τον κόσμο που ζούμε. Το μυαλό κάνει υπερβατικές σκέψεις, δεν έχουν λογική, όμως είναι απλά τα πράγματα, τελικά.
Ως συνήθως, οι γυναίκες στη Μινεσότα πρέπει να κάνουν διπλό αγώνα, απλά για να τις ακούσουν. Δεν έχουν αλλάξει πολλά στο πέρασμα του χρόνου.
Σιχαμένος ο Thewlis, η σκηνή που τρώει παγωτό στην τουαλέτα θα μείνει στη μνημη μου ως η πιο ενοχλητική που έχω δει, που έχω ζήσει. Έχω θέμα με τους ανθρώπους που τρώνε με θόρυβο και ακούγεται ο ήχος ακόμη στ΄ αυτιά μου.....
Καταπληκτικό καστ.
Εύχομαι κι εγώ, να μην είναι το τελευταίο επεισόδιο.
Όταν περίμενε η Νίκι τον Βάργκας στο ασανσέρ έπαιξε μουσική από το Leftovers πάλι ή είναι ιδέα μου;

αρης333
6 Ιανουαρίου 2018, 13:07
Αν και αναγνωρίζω γιατί θεωρείται τόσο καλή σειρά, νομίζω ότι απλά δεν είναι για εμένα. Τελείωσα την σεζόν με το ζόρι δε με τράβηξε κανένα επεισόδιο δυστυχώς γιατί οι δύο πρώτες μου άρεσαν πολύ. Αν συνεχίσει βέβαια θα του δώσω κι άλλη ευκαιρία.

tempest
17 Ιανουαρίου 2018, 04:36
Μου άρεσε πολύ η 3η σαιζόν.
S1>S3>S2