PDA

Δείτε τη Πλήρη Έκδοση : Βαθμολογία για Joey.

nikos87
11 Μαΐου 2007, 18:49
Τι βαθμό δίνετε στο Joey με βάση την εως τώρα πορεία του;

birginioss
11 Μαΐου 2007, 18:55
Το Joey διακοπεί εδώ και καιρό..Μάλιστα τα τελευταία επεισόδεια της 2ης (και τελευταίας σεζόν) προβλήθηκαν μονο σε κάποιες Σκανδιναβικές χώρες..

Βαθμός:Season1 = 9
Βαθμός:Season2 = 7

Overall=8

brazdas
11 Μαΐου 2007, 19:01
Από μένα ένα 8, λίαν επιεικώς. Δεν έλεγε και πολλά η δεύτερη σεζόν, γι' αυτό άλλωστε και την σταματήσανε!

tonypapadovic
11 Μαΐου 2007, 19:12
Ναι βρε niko, έχει κοπεί o Joey από πέρισυ. Όποτε μπορέσεις διόρθωσέ το.
Ένα 7 από μένα πάντως, μου χάρισε αρκετές στιγμές γέλιου.

johnz
11 Μαΐου 2007, 19:31
Μια απορία θέλω να εκφράσω μόνο! Το Poll της κάθε ψηφοφορίας αφορά φαντάζομαι τα άτομα που είδαν την εκάστοτε σειρά σωστά? Ποιός βλέπει μία σειρά και μετά ψηφίζει 1???
:???: Σοβαρά τώρα, γιατι την την έβλεπε (εάν την έβλεπε)?! Δεν μιλάμε για ένα-δυό επεισοδιάκια αλλα για για μια ολόκληρη σειρά!

nikos87
11 Μαΐου 2007, 19:35
Μια απορία θέλω να εκφράσω μόνο! Το Poll της κάθε ψηφοφορίας αφορά φαντάζομαι τα άτομα που είδαν την εκάστοτε σειρά σωστά? Ποιός βλέπει μία σειρά και μετά ψηφίζει 1???
:???: Σοβαρά τώρα, γιατι την την έβλεπε (εάν την έβλεπε)?! Δεν μιλάμε για ένα-δυό επεισοδιάκια αλλα για για μια ολόκληρη σειρά!

Αυτά είναι τα αρνητικά αυτών των δημοσκοπήσεων αλλά μην επηρεάζεστε και πολύ. Αν ψηφίσουν 100 άτομα η αποψή του άντε να μετρήσει 1%

Poison6
11 Μαΐου 2007, 22:24
ενα 9 απο εμενα.. ηταν θεωρω μια καλη κωμικη σειρα που σε ορισμενα σημεια μεν επαναλαμβανοτανε..!τωρα την βλεπω για 2η φορα για να χαλαρωνω λιγο..

sangreaL
11 Μαΐου 2007, 23:06
emena proswpika ena 2 htan yperbolh. gousta einai auta. o joey prospa8ise. ola ta ipoloipa omws DEN.

Thanasis159
12 Μαΐου 2007, 00:06
Εγώ παιδιά ψήφισα 7!Η πρώτη σεζόν μου άρεσε αρκετά αλλά φαντάζομαι ότι αυτό συνέβη επειδή ήταν ακριβώς μετά τα φιλαράκια και ήθελα να δω την συνέχεια.Η 2η χρονιά με απογοήτευσε πολύ...Περίμενα κάτι πολύ καλύτερο!!!Άσε που είχα ακούσει ότι θα έκαναν και guest κάποιοι από τα φιλαράκια αλλά ήταν μόνο φήμη και ξενέρωσα χειρότερα!

nik21
12 Μαΐου 2007, 01:34
Ένα 7 από μένα . Ο Τζόι είναι θεός , δεν λέω , οι υπόλοιποι ηθοποιοί φιλότοιμοι και υπάρχουν σημεία που λύνομαι στα γέλια , όμως σε κάποια σημεία όντως επαναλαμβάνεται και το σενάριο είναι μάλλον μέτριο , χωρίς ιδιαίτερη ουσία.

Πάντως , θα ήθελα άλλη 1 σαιζόν !

zoocra7
19 Μαΐου 2007, 21:16
8 και από εμένα αν και η πολλά επεισόδια της πρώτης σαιζόν άξιζαν το 10!

anthony_88
19 Μαΐου 2007, 21:57

Αν καποιος δηλαδη δει μια σειρα αποφασισμενος να τη συνεχισει, αλλα στα πρωτα 4-5-6 επεισοδια, για καποιους λογους δεν του αρεσει και τη σταματαει δεν εχει το δικαιωμα να ψηφισει??? Αν ηταν να ψηφιζουν μονο οσοι εχουν δει ολοκληρη τη σειρα, τοτε θα ηταν γεματη απο 7-10...
Οντως λοιπον, κανεις δεν τη βλεπει ολοκληρη και μετα ψηφιζει 1, γιατι δεν υπαρχουν τετοιοι μαζοχιστες!! :dance: Αλλα πολλοι ξεκινανε να τη δουν με ολη την καλη διαθεση, ομως επειδη δεν τους αρεσει, επιλεγουν μετα να ψηφισουν 1! Ποιο το προβλημα??

Slevin
5 Ιουνίου 2007, 21:44
Ένα, λίαν επιεικώς, 6 από εμένα λόγω της 2ης σαιζόν.

Πιστεύω οτί από κάποια φάση και μετά χάσαν τελείως την μπάλα, σε τέτοιο βαθμό που δεν βλεπόταν η σείρα στα τελευταία επεισόδια. Imo, ο Τζόι και η Άλεξ χάσαν τελείως την αρχική τους ταυτότητα, και κάποιοι άλλοι χαρακτήρες (Adam Goldberg - "Jimmy") δεν την βρήκαν ποτέ...

chch
6 Ιουνίου 2007, 12:47
Eνα 8 γιατι ειμαι στις καλες μου................

Famelis_dim
13 Αυγούστου 2007, 11:42
ΑΨΟΓΗ ΣΕΙΡΑ!!!!!!!!

Succubi
11 Οκτωβρίου 2007, 11:47
Του Βαζω αριστα 3

thanasislost
4 Απριλίου 2013, 22:58
Την έβλεπα στο Star που την έβαζε το μεσημέρι μετά τα φιλαράκια....Καλή σειρούλα...Γελούσα με την αδερφή του Τζοι και γενικά ήταν ευχάριστο 25λεπτο....Μου έστειλε και ο Θειος κάποια επεισόδια που δεν τα έδειξε το Σταρ...Ευχάριστα ήταν και αυτά...Νοικοκυρεύτηκε ο Joey τελικά...

smile88
4 Απριλίου 2013, 23:20
^ Το ειχε στο Σταρ; Πως μου ξεφυγε αυτο;
Γενικα, η σειρα δε μου αρεσε, βλακεια ηταν ως spin-off, ασε που δεν ειδαμε ποτε τους αλλους... Μονο καποιες στιγμες αξιζαν...

thanasislost
5 Απριλίου 2013, 14:36
Nαι συμφωνώ δεν ήταν κάτι το ιδιαίτερο.....Προσωπικά έβλεπα 2 επεισόδιάκια που έβαζε το Σταρ το μεσημέρι του Σαββάτου..Μετά το φαγητό ήταν κάτι ευχάριστο..Γελούσα κανα 2-3 φορές..όχι τίποτα το ιδιαίτερο όμως...Δεν χάνει και κανείς τίποτα αν δεν το δεί...Υπάρχουν και πολύ καλύτερες κωμωδίες...

crismy1
27 Οκτωβρίου 2013, 19:06
καλή κι ενδιαφέρουσα σειρά, όχι σαν τα φιλαράκια βέβαια