PDA

Δείτε τη Πλήρη Έκδοση : Veronica Mars 4η σεζον;

Kal_El_77
13 Μαΐου 2007, 19:57
Για όσους φαν της σειρας Veronica Mars υπαρχουν εδω μεσα, υπαρχουν καλα νεα σχετικα με την ανανεωση της σειρας για 4η σεζον. Ο δημιουργος της σειρας Rob Thomas, σε συνεργασια με το καναλι cw που προβαλεται η σειρα, βλεποντας οτι δεν κανει τα "τρελα" νουμερα, αλλα εχοντας μια σχετικη ανακαμψη απο την αρχη της σεζον, και ιδιατερα τα τελευταια επεισοδια που παιζονται τωρα, αποφασισε να κανει ενα promo για 4η σεζον, οπου η Veronica θα βρισκεται πλεον 2-3 χρονια μπροστα, και θα ειναι στο FBI. Την προηγουμενη εβδομαδα, τα μεγαλοστελεχη του καναλιου ειδαν αυτο το "τρεηλερ" και ειναι αρκετα ευχαριστημενοι. Συν το γεγονος, οτι εχοντας ηδη δει αυτοι τα τελευταια 2 επεισοδια της σεζον, και ειναι αρκετα ευχαριστημενοι με αυτα, συζητιεται για ανανεωση της σειρας, πανω σε αυτο το concept. Βεβαια, τιποτα δεν ειναι ακομα σιγουρο και η τυχη της σειρας, μαζι με αλλες αγαπημενες σειρες του cw οπως το supernatural και one tree hill, θα ανακοινωθουν την Πεμπτη, οπου το καναλι θα κανει επισημη παρουσιαση του προγραμματος για τη σεζον 2007-2008. Ηδη απο το καναλι εχουν κοπει το Gilmore Girls και 7th Heaven, και κρινεται σχεδον βεβαιη η ανανεωση της σειρας. Ας ελπιζουμε για τα καλυτερα, και ανυπομονουμε μεχρι την Πεμπτη.....

TheAngel
13 Μαΐου 2007, 22:51
Ένα έχω να πω: είναι #$%@!&... Το είχα ακούσει αυτό για το νέο concept εδώ και κάμποσο καιρό αλλά ήλπιζα ότι δε θα γινόταν τελικά... Μπορώ να πω ότι προτιμώ να τελειώσει φέτος παρά να συνεχιστεί έτσι... Φυσικά αν γίνει θα συνεχίσω να το βλέπω αλλά η ιδέα με ξενερώνει απίστευτα... :(

Rorschach
13 Μαΐου 2007, 23:01
Εγω θελω το νεο κονσεπτ γιατι θα εχει τουλαχιστον καλυτερα μυστηρια απο τα φετινα. Θελει καποια ανανεωση η σειρα.

tonypapadovic
13 Μαΐου 2007, 23:10
Συμφωνώ. Αναμένουμε τις εξελίξεις...

desertsmisstherain
14 Μαΐου 2007, 09:19
Βασικά, χειρότερη και πιο αδιάφορη από την 3η σεζόν, αποκλείεται να είναι.

Αφήστε που θα είναι έτσι και αλλιώς ενδιαφέρον να δούμε την Veronica ενήλικη και ότι τα μυστήρια στην ακαδημία του FBI, θα μπορούν να είναι ενδιαφέροντα και σημαντικότερα, χωρίς κανείς να μπορεί να παραπονεθεί ότι η Veronica φέρεται λες και είναι πολύ μεγαλύτερη απ' ότι όντως είναι.

Θα δούμε, λοιπόν!!

1980
15 Φεβρουαρίου 2008, 00:31
Tελικα δεν προχωρησαν σε 4?Ειμαι νεα fan της σειρας και δεν γνωριζω πολλες λεπτομερειες...

edora
15 Φεβρουαρίου 2008, 00:48
Δυστυχώς όχι, κάνανε το μεγάλο και ασυγχώρητο λάθος και την κόψανε :(

vagos
15 Φεβρουαρίου 2008, 23:24
Το αφήνω ασχολίαστο το γεγονός!!Είδα πρόσφατα το trailer για την τέταρτη σεζόν και έπαθα πλάκα!Κρίμα απλά κρίμα

edora
16 Φεβρουαρίου 2008, 13:44
Μα είναι για να το σχολιάσεις;
Από τις πιο χαζές αποφάσειες που έχουν πάρει οι studio execs.

Gonzo
14 Μαρτίου 2008, 16:10
Ειδικά όταν είδα το promo για την 4η ( πέρα του ότι έμεινα έτσι :shock: :???: :yawn: αναρωτήθηκα αν έβλεπα άλλη σειρά :lipsseale ) είπα " ΕΛΕΟΣ - ΛΥΠΗΘΕΙΤΕ ΜΑΣ " τι μπαρούφα στο +00 είναι αυτό που βλέπω τώρα .

coala
31 Μαρτίου 2008, 00:47
Ωραίο ήταν το promo...
H Veronica έκανε κάτι από cold case, το μαλλί και τα ρούχα...
Αλλά απ το τίποτα μια χαρά θα ήταν.

savvas999
27 Απριλίου 2008, 00:48
επαναφέρω το θέμα και ως άσχετος που είμαι (αλλά και VM maniac) θα ήθελα να σας ρωτήσω τι έγινε τελικα; υπάρχει έστω και 1% πιθανότητα να υπάρξει 4η σεζόν; ή τουλάχιστον να γίνει ταινία; κάποια νέα από τον Rob Thomas;
Καλά σας τρέλλανα... sry

Αχχχχ :(

desertsmisstherain
27 Απριλίου 2008, 01:08
Όχι, πλέον δε νομίζω πως υπάρχει ούτε αυτό το 1% για 4η σεζόν. Άλλωστε έχει τελειώσει εδώ και ένα χρόνο και δεν ακούγονται φήμες για κάτι τέτοιο, οπότε dead...

Για ταινία επίσης κανένα νέο από τον Thomas. Το μόνο που έχω μάθει για τον Thomas τον τελευταίο καιρό είναι ότι είναι περιζήτητος και πολύ απασχολημένος, οπότε όπως καταλαβαίνουμε όλοι ταινία VM, κομματάκι δύσκολο.

Εγώ, πλάκα πλάκα, ακόμα δεν έχω δει τα 3x11 - 3x19. Ξενέρωσα τόσο στα μέσα της τρίτης σεζόν (ναι, από την τρίτη και μετά έπαψε να θυμίζει Veronica Mars) και δεν τα είδα ποτέ...

Θα κάτσω μια από αυτές τις μέρες να το δω όμως...

savvas999
27 Απριλίου 2008, 01:39
Κρίμα...πολύ κρίμα :(
οκ ευχαριστώ πολύ για τις πληροφορίες και μακάρι να γίνει έστω μια ταινία.

sirina
27 Απριλίου 2008, 18:56
Καποιος ποορωθηκε βλεπω. Ετσι, ετσι..

smile88
29 Απριλίου 2008, 15:01
Όχι, πλέον δε νομίζω πως υπάρχει ούτε αυτό το 1% για 4η σεζόν. Άλλωστε έχει τελειώσει εδώ και ένα χρόνο και δεν ακούγονται φήμες για κάτι τέτοιο, οπότε dead...

Για ταινία επίσης κανένα νέο από τον Thomas. Το μόνο που έχω μάθει για τον Thomas τον τελευταίο καιρό είναι ότι είναι περιζήτητος και πολύ απασχολημένος, οπότε όπως καταλαβαίνουμε όλοι ταινία VM, κομματάκι δύσκολο.

Εγώ, πλάκα πλάκα, ακόμα δεν έχω δει τα 3x11 - 3x19. Ξενέρωσα τόσο στα μέσα της τρίτης σεζόν (ναι, από την τρίτη και μετά έπαψε να θυμίζει Veronica Mars) και δεν τα είδα ποτέ...

Θα κάτσω μια από αυτές τις μέρες να το δω όμως...

Εισαι στην team και δεν τα ειδες?:shock:
Παντως απο πλευρα μυστηριου η 3η τα σπαει!

Domi
29 Απριλίου 2008, 17:58
Εγώ πάντως ακόμα έχω την (φρούδα) ελπίδα ότι μια μέρα εκεί που θα κάθομαι αμέριμνη, θα πέσω πάνω σε μια ανακοίνωση που θα λέει "Veronica Mars is back!!!!!
:oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Kal_El_77
3 Μαΐου 2008, 14:46
Nα ρωτήσω κάτι... Οι φανς συνεχίζουν την προσπάθεια για επαναφορά της σειράς;
Βρήκα το εξής site: http://www.saveveronicamars.tv (http://www.saveveronicamars.tv/)
και άρθρο στις 28 Μαρτίου 2008: http://copywriteink.blogspot.com/2008/03/demonstrating-high-touch-veronica-mars.html

Βρήκα και κάτι άλλο:
http://www.seanharry.com/breakout2/index.htm
A three day convention for fans of VERONICA MARS and PRISON BREAK featuring:
• guest talks
• photo and autograph sessions
• competitions
• parties
• and much more

13-15 June 2008 at the Thistle Hotel, Heathrow.

Φωτογραφία:
http://www.seanharry.com/breakout2/breakout_hdr.jpg

τι μας νοιάζει το πρίζον :P
----------------

Όσοι ενδιαφέρονται μπορούν να υποστηρίξουν την προσπάθεια των φανς! Save Veronica Mars! Ανακάλυψα ένα φόρουμ σήμερα έτσι αν θέλετε ρίξτε μια ματιά: http://www.freeforums.in/phpbb/index.php?mforum=savevm

Δύο δημιουργοί-διαχειριστές του φόρουμ αυτού θα συναντήσουν την Kristen Και τον Jason το καλοκαίρι. Διαβάστε τα πιο κάτω:

Write a letter to Kristen, Rob, Jason, the WB or all of them sharing why you love VM, what the show means to you, why you can't live without it, ect. Some of the members here are making a scrapbook for each person/company and would love to have a collection of letters (drawings, and other creative artwork able to go into a scrapbook are great too) to give them.

We have two Members (Sarapi and CB) who will be going to the Veronica Mars Convention in London in June. They will be handing the Scrapbooks to Kristen Bell and Jason Dohring personally. How awesome is that?!?!

If you have any questions about the scrapbooks you can pm either Charlie or Sarapi for more info.

Send them to saveveronica@yahoo.com

----------------

Tι λέτε παιδιά να γράψουμε κι εμείς ένα γράμμα και να τους το στείλουμε; Και από κάτω να γράψουμε τα ονόματα των vm fans όλων εδώ στο greektvsubs;
Μέχρι την πρώτη εβδομάδα του Μαίου μπορούμε να στείλουμε το γράμμα.

Όλα αυτά, θα μπορούσες να τα βάλεις και εκεί (http://www.greektvsubs.gr/showthread.php?t=15854)... Θα τα μεταφέρω εγω... Απλά δεν χρειάζεται να τα βάζουμε σε άσχετα threads, μιας και υπάρχει ήδη κάποιο που ασχολείται με το συγκεκριμένο θέμα....

maroulaki88
13 Ιουνίου 2008, 01:25
geia sas..eimai kainourgia stin parea...einai alitheia oti dn tha uparxei k 4 season???giati epsaxa sto google se diafores selides k eida diafora videos opou deixnei trailer twn newn epeisodeiwn opws episis se ena site tin vrika tin 4 season....mono p prepei na plirwseis gia na tn katevaseis....emeina ekplikti otan eida oti eipate oti teleiwse...dn xerw ti pragmatika isxuei...eida oti allaxe kanali....nomizw omws oti exei guristei i 4 season...koitaxte k sto you tube,exei trailer episodiwn...an mathete tpt allo i akoma kalutera k an ti vreite se kapoio allo site peite to...thanks!!!!!

Kal_El_77
13 Ιουνίου 2008, 02:06
Η σειρά τελείωσε πέρυσι τον Μάιο. Τέλος. Το μόνο που μπορείς να βρεις, είναι ένα trailer/promo της 4ης σαιζόν, ΑΝ συνεχιζόταν...

MiriMiri
4 Απριλίου 2009, 20:13
Άρχισα να βλέπω Veronica Mars πριν από περίπου 3 εβδομάδες....και χτες είδα τα 2 τελευταία επεισόδια της 3ης σαιζόν....:cry: :*( Πέρασα πολλές νύχτες να βλέπω επεισόδια μέχρι τις 3 το ξημέρωμα κι ας είχα να σηκωθώ για τη δουλειά την επόμενη....απλά δεν μπορούσα να σταματήσω, δεν ήθελα!!! :grin: :yes:
Δεν περίμενα ποτέ ότι θα μπορούσε μια σειρά να με συνεπάρει τόσο πολύ και να με αγγίξει όσο έκανε το Veronica Mars....!!! Υπερβολή....; Χμμμ.....δεν νομίζω!!
Ελπίζω να γίνει η ταίνια το συντομότερο δυνατό, υπέγραψα και το σχετικό petition....Απλά είναι κρίμα....είναι πολύ κρίμα να τελειώσει έτσι μια τόσο ξεχωριστή σειρά...!!