Σελίδα 3 από 5 ΠρώτοΠρώτο 12345 ΤελευταίοΤελευταίο
Αποτελέσματα 21 έως 30 από 43

Θέμα: Leonardo Wilhelm Dicaprio

Banned
    Likes / Thanks
    Ένας ηθοποιός του οποίου η καρίερα κρίνεται ανοδική.Ένας πολλά υποσχόμενος ηθοποιός που κάποια μέρα θα έρθει ο θάνατος που δεν διακρίνει τους ανθρώπους...

TV Guru! Το Avatar του/της tarantina
    Likes / Thanks
    Poly kalos einai ta teleytaia xronia,pio prin mou thn espage h fatsa tou,to sagoni toy,to blemma tou,de thymamai,argotera andrwthike kai edese poly kalh ermhneia sto "catch me if you can" me ton Hanks.

TV Guru! Το Avatar του/της smand
    Likes / Thanks
    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από τον/την great Εμφάνιση Δημοσίευσης
    από τους καλύτερους ηθοποιούς της γενιάς τους.

επιτέλους ο κόσμος τον βλέπει ως κάτι παρα πάνω από τον πιτσιρικα του τιτανικού και αυτή η ρετσινιά που κουβαλούσε πάνω του μοιάζει να μην υπάρχει πια και πλέον νομίζω ότι ξεδιπλώνει το ταλέντο του με αποκορύφωμα για μενα το Departed και όχι τόσο το blood diamond που ήταν και υποψήφιος
    Συμφωνω.Παντα ελεγα οτι εχει ταλεντο και δυστηχως ολοι τον ειχαν στο μυαλο τους απο τον Τιτανικο και τον βριζανε. Πηγα με εναν φιλο σινεμα να δουμε τον Πληροφοριοδοτη και μου τον εβριζε απο την αρχη. Μετα του ειπα: Τωρα που σε βουλωσε ξαναπες μου κατι.Και πραγματι δεν ξαναπε.

TV Guru! Το Avatar του/της alexdeli
    Likes / Thanks
    Στο Aviator, για εμενα εδωσε ρεσιταλ. Καλυτερη ερμηνεια την θεωρω απο εκεινη του Πληροφοριοδοτη.
    Είναι μια ιστορία για την πτώση μιας κοινωνίας, που καθώς πέφτει... επαναλαμβάνει στον εαυτό της: "Ως εδώ όλα καλά, ως εδώ όλα καλά, ως εδώ όλα καλά..." Αλλά σημασία δεν έχει η πτώση, αλλά η πρόσκρουση...

Super Moderator Το Avatar του/της tonypapadovic
    Likes / Thanks
    Σωστός. Πολύ καλός και στον Aviator. Όλοι οι βιογραφικοί ρόλοι είναι δύσκολοι.
    Τελευταία επεξεργασία από τον/την tonypapadovic; 8 Σεπτεμβρίου 2007 στις 21:10

TV Guru! Το Avatar του/της ifigeneiavip
    Likes / Thanks
    Tα τελευταία χρόνια έχει γίνει πραγματικά καταπληκτικός σαν ηθοποιός.Φαίνεται και η ωριμότητα του πλέον και απο ταλέντο μας έχει αποδείξει ότι το έχει άπλετο.

TV Guru!
    Likes / Thanks
    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από τον/την tonypapadovic Εμφάνιση Δημοσίευσης
    Σωστός. Πολύ καλός και στον Aviator. Όλοι οι αυτοβιογραφικοί ρόλοι είναι δύσκολοι.
    βιογραφικοί
    Τελευταία επεξεργασία από τον/την tonypapadovic; 8 Σεπτεμβρίου 2007 στις 21:10

Super Moderator Το Avatar του/της tonypapadovic
    Likes / Thanks
    λολ διορθώθηκε

TV Guru! Το Avatar του/της sofia24
    Likes / Thanks
    Στον τιτανικό τον λάτρεψα!Όχι φυσικά για την ερμηνεία του...αλλά ευτυχώς το ξεπέρασα αργότερα!Στο the departed & what's eating gilbert grape ήταν οι καλύτερες ερμηνείες του.Και ναι οι τελευταιες επιλογές του ήταν πολύ σωστές.

TV Guru! Το Avatar του/της alex4paok
    Likes / Thanks
    Εμένα προσωπικά μ' άρεσε και στην Παραλία. Ας ήταν πιο μικρός. Τον τιτανικό δεν τον έχω δει ακόμη και μπορεί και να μην τον δω μιας και δεν μου κάνει αίσθηση σαν story. Το ματωμένο διαμάντι και ο πληροφοριοδότης είναι ταινίες ''δύσκολες'' και ανταπεξήλθε καταπληκτικά. Στο Romeo & Juliet ήταν επίσης πειστικός. Όπως ήδη έχει ειπωθεί η πορεία του μπορεί να χαρακτηριστεί μόνον ανοδική. Μπράβο του...

Σελίδα 3 από 5 ΠρώτοΠρώτο 12345 ΤελευταίοΤελευταίο

Δικαιώματα Δημοσίευσης

• Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε επισυναπτόμενα αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
  • Ο BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο Κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Ο Κώδικας [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Ο Κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας