Σελίδα 7367 από 7481 ΠρώτοΠρώτο ... 6367686772677317735773657366736773687369737774177467 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Αποτελέσματα 73.661 έως 73.670 από 74806

Θέμα: Ποια σειρά βλέπετε, θα δείτε τώρα ή είδατε πριν λίγο;

TV Guru! Το Avatar του/της HristinaB
    Likes / Thanks
    Αν δεν κρυώσει ο καιρός, δε με βλέπω να μπαίνω σε πρόγραμμα σειρών... Χαζεύω από 'δω κι από 'κει:

• το πρώτο επεισόδιο του Queer Eye: Japan -- όχι, είναι τόσο ξένο για μένα, που μου είναι αδύνατο να ταυτιστώ με τους πρωταγωνιστές, άσε που βρίσκω χαζό να προσπαθούν οι Fab 5 να τους μεταμορφώσουν, ενώ δε μιλάνε καν την ίδια γλώσσα! Αν δεν τον νιώσεις τον άλλο, αν δεν τον καταλάβεις, πώς να τον βοηθήσεις να αλλάξει;
    • τα 15 πρώτα λεπτά του The Mandalorian 1X02 -- είχε ΛΥΣΣΑΞΕΙ ο καλός μου για τη φοβερή αποκάλυψη στο τέλος του 1Χ01
      Spoiler
      , αλλά εγώ το βρήκα λιγότερο ενδιαφέρον και από το να βλέπω μπογιά να στεγνώνει. Ένα ΤΙΠΟΤΑ με μπόλικο καθόλου. Ούτε καν διαλόγους δεν έχει, μιλάμε για τον ΟΡΙΣΜΟ της αρπαχτής.
    • Narcos: Mexico, 1X06. Tο είχα παρατημένο, πρέπει να το ολοκληρώσω, αλλά πραγματικά βαριέμαι.

http://www.greektvsubs.gr/image.php?type=sigpic&userid=212080&dateline=13498  77416
    Maybe there's hope.

Be ashamed to die until you have won some victory for humanity.
    Horace Mann

Ν' αγαπάς την ευθύνη. Να λες: Εγώ, εγώ μονάχος μου έχω χρέος να σώσω τη γης. Αν δε σωθεί, εγώ φταίω.
    Nίκος Καζαντζάκης

TV Maniac Το Avatar του/της domino83
    Likes / Thanks
    Flash season 2 και arrow season 4
    Τότεεε τα είχα βάλει στον πάγο και είπα να τους δώσω μια ευκαιρία τώρα. Το flash με κέρδισε, κοντεύω να τελειώσω τη σεζόν. Είναι ευχάριστο, δροσερό και η ιστορία τρέχει πολύ καλά. Το arrow από την άλλη δεν τραβάει με τίποτα. Με κουράζει. Έχω καταφέρει να δω 5 επεισόδια και πολλές σκηνές σε ff. Αν δεν ήταν τα crossover των σειρών που θέλω να προλάβω και να δω δεν ξέρω αν το συνέχιζα, βγήκε όμως ο ψυχαναγκασμός. ελπίζω συνεχίζοντας να είναι καλύτερο και να βρω κάτι να με κρατήσει.

Moderator Το Avatar του/της Hrisa76
    Likes / Thanks
    Ξεκίνησα τις Άγριες Μέλισσες και έχω δει τα πρώτα 12 επεισόδια. Εφτιαξα κατάλληλα και την υπογραφή μου και περιμένω να δω τις εξελίξεις στα επόμενα επεισόδια.

Αμέσως μετά πρέπει να δω το Λόγω Τιμής (που έχω ξεχάσει το παλιό) και το Κόκκινο Ποτάμι που διαβάζω διθυραμβικές κριτικές.

Είναι πολυ θετικό που επιτέλους υπάρχουν ελληνικές παραγωγές αντάξιες με τις παλιές της δεκαετίας του 90+00's.
    Στην φετινή σεζόν ευχόμαστε "να ζήσουμε να τους ξεχάσουμε" για τους Larys, Criston, Aemond, Otto Hightower, Alicent, Aegon.

4. Thanks ATHENA1971 thanked for this post
    TV Guru! Το Avatar του/της HristinaB
    Likes / Thanks
    Το Λόγω Τιμής, 20 χρόνια μετά είναι κακό, δυστυχώς. Το βλέπεις λόγω νοσταλγίας, αλλά οι αδυναμίες και οι κακοτεχνίες του βγάζουν μάτι.

Το Κόκκινο Ποτάμι το έχω χαζέψει. Είναι τηλεόραση του '90 κι αυτό το λέω ως αρνητικό. Είναι πλούσια παραγωγή, ναι, αλλά όλα είναι τόσο καθαρά και αποστειρωμένα, οι ερμηνείες είναι τόσο μη φυσικές, που είναι σαν να βλέπεις κινηματογραφημένη θεατρική παράσταση. Ο Σκιαδαρέσης, ως Σουλτάνος, μοιάζει να παίζει μόνιμα κωμωδία.

Από τις Άγριες Μέλισσες άντεξα 3/4 ενός επεισοδίου, κυρίως επειδή έχουν εκστασιαστεί όλοι στο Τουίτερ και μου κίνησε την περιέργεια. Αλλά βαρέθηκα πολύ εύκολα, δε μου άρεσαν και οι ερμηνείες και του κούνησα μαντήλι.
    http://www.greektvsubs.gr/image.php?type=sigpic&userid=212080&dateline=13498  77416
    Maybe there's hope.

Be ashamed to die until you have won some victory for humanity.
    Horace Mann

Ν' αγαπάς την ευθύνη. Να λες: Εγώ, εγώ μονάχος μου έχω χρέος να σώσω τη γης. Αν δε σωθεί, εγώ φταίω.
    Nίκος Καζαντζάκης

6. Likes The_Craft liked this post
    Αρχισυντάκτης Το Avatar του/της blackys88b
    Likes / Thanks
    American Horror Story 9x7-8, μια χαρα ειμαι φετος με τη σειρα.!
    Black Lightning 3x4, αρκετα καλο..

(και κακη τηλεοραση)
    How to get away with murder 6x7
    The Walking Dead 10x4-6

TV Master Το Avatar του/της prod21
    Likes / Thanks
    Brooklyn Nine-Nine - 5x14 "The Box"

Κάποια επεισόδια πάντα ξεχωρίζουν, αλλά το Brooklyn Nine-Nine το καταφέρνει συχνά με τέτοια εξαιρετικά επεισόδια.

Πρέπει να είναι το 2ο rerun που κάνω, πολύ διασκεδαστική η σειρά και ευτυχώς έχει ανανεωθεί για 7η και 8η σεζόν.

Αρθρογράφος Το Avatar του/της drapetisgal7
    Likes / Thanks
    One Piece 910
    Watchmen 1x05
    Batwoman 1x07
    Mr. Robot 4x07
    Supergirl 5x07
    Black Lightning 3x06
    How To Get Away With Murder 6x07
    superheronews.gr

TV Guru! Το Avatar του/της hakinen
    Likes / Thanks
    The Crown 3x03 Aberfan

Η σειρά είναι αριστούργημα.
    Και το συγκεκριμένο επεισόδιο ένα από τα λαμπερότερα πετράδια του Στέμματος.
    Μαζέψτε επιτέλους τα σκυλιά απο τα μπαλκόνια σας. Ζώα!!!

11. Likes t0ny3 liked this post
    Αρχισυντάκτης Το Avatar του/της blackys88b
    Likes / Thanks
    American Horror Story 9x9, μια απο τις πιο ευκολες να παρακολουθησεις σεζον της σειρας.!!! μου αρεσε.!!
    Batwoman 1x5-7, αρκετα καλα το παει.!!
    Black Lightning 3x5-6, με χαλανε καποια στοιχεια, στα οποια φταιει ο δημιουργος της σειρας και στο πως ειναι συνηθως οι σειρες με αφρο-αμερικανους.!! αλλα η ιστορια γενικα ειναι ωραια.!!
    Castle Rock 2x4-7, μου αρεσει περισσοτερο η 2η σεζον...!!
    Catherine the Great 1x4, εκλεισε η μινι σειρα..ειχε αρκετο ενδιαφερον.!!
    For All Mankind 1x4-5, μου αρεσαν και τα δύο, δεν ειναι σπουδαια σειρα αλλα εξεταζει ωραιο θεμα
    How to get away with murder 6x8, κακα τα πρωτα οκτω επεισοδια..!!
    Star Trek Short Trek 2x1, πολυ καλο
    Star Wars Resistance 2x3-7, μια χαρα το παει θεματικα.!!
    Supergirl 5x6-7, πολυ καλα και τα δύο επεισοδια
    The Mandalorian 1x2, αγαπω.!!
    The Walking Dead 10x7, δεν καταλαβα αν ηταν καλο επεισοδιο..ή απλα το συγκρινω με τα κακα προηγουμενα.!
    Watchmen 1x4-5, εξαιρετικη τηλεοραση

Αρθρογράφος Το Avatar του/της drapetisgal7
    Likes / Thanks
    Stumptown 1x07
    The Flash 6x06
    One Piece 911
    Arrow 8x05
    superheronews.gr

Δικαιώματα Δημοσίευσης

• Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε επισυναπτόμενα αρχεία