Αποτελέσματα Δημοσκόπησης: Πώς περάσατε;

Ψηφοφόροι
26. Δεν μπορείτε να ψηφίσετε σε αυτή τη δημοσκόπηση
  • Τέλεια Τέλεια Τέλεια ..... Τέλεια (n-φορές);

19 73,08%
  • Τέλεια Τέλεια;

3 11,54%
  • Τέλεια;

1 3,85%
  • Χάλια....

3 11,54%
Σελίδα 1 από 8 123 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Αποτελέσματα 1 έως 10 από 80

Θέμα: To 48ώρο unofficial spam meeting στη Θεσσαλονίκη είναι γεγονός

TV Maniac Το Avatar του/της birginioss
    Likes / Thanks

dance To 48ώρο unofficial spam meeting στη Θεσσαλονίκη είναι γεγονός

To 48ώρο unofficial spam meeting είναι γεγονός

Μολις μπήκα στο σπιτι ψοφιος,κουρασμενος,νυσταγμενος (ελαχιστα μπροστα στους αλλους..) και πληρως καμενος εχοντας περασει απιστευτα τελεια και τρομερα απο το διημερο unofficial spam festival που εγινε αυτο το σαββατοκυριακο στην πόλη μου (Θεσσαλλονικη ρε)..

H αφηγηση του εχει πολλες εκδοχες και μπορει να γινει με πολλους διαφορετικουςκαι προσωπικους τροπους μα η εκβαση του ειναι η ιδια..
    "Περάσαμε γ@μάτ@" λενε ολοι με μια φωνη..
    Έτσι λοιπον ξεκινω την "δικια" μου προσωπικη αφηγηση απο την ωρα που ελαβα μερος στο 2-day spam festival.

Ημερα:Σαββατο 01/12/2007
    Ώρα:16:15
    Περιοχή: (μα καλα τι λεμε τοση ωρα..)

16:15 λοιπον ξεκιναω απο το σπιτι με προορισμο το καλυτερο και φθηνοτερο παρκινγκ της πολης aka Α.Π.Θ (Αριστοτελειο Πανεπιστημιο Θεσσαλονίκης) και δη στη ΣΘΕ μπροστα οπου και σε 10 λεπτα ημουν εκει.
    Περπαταω για 3 λεπτα στην οδο Μελενικου και στριβω για την Ροτοντα οπου βρισκω ενα φοιτητοκαφε που μου εχει πει η GFani οτι βρισκονται ,μεσω SMS,χωρις να ξερει σε ποιον το λεει.Παντα!

Μπαινω μεσα με κοιτανε ολοι (All eyes on me που λεει και ο Ross απο το Friends) και λενε το χαρακτηριστικο σπαμοτεμπελικο "Γειάάάά"..Η απαντηση μου ενα "Γειάάάάάάάάάάάάάά"΄και η πρωτη αντιδραση να αναγνωρισω(ή μαλλον να μαντεψω) who is who..
    Κανω κατι καλες μαντεψιες (εξακολουθω να μην λεω ποιος ειμαι..) και βλεπω τον (φανταστικο moderator) Brazdas (τον οποιο τον ειχα γνωρισει στο official GTvS meeting που ειχε γινει και παλι στη Θεσσαλονικη τον Μάιο) παω χαιρετω λοιπον και αρχιζω να λεω (επιτυχως) εσυ εισαι αυτος εσυ εισαι εκεινη κλπ κλπ και με αυτον τον τροπο εχουν καταλαβει ολοι φυσικα οτι ειμαι ο birginioss (ο βασιλιας τους δηλαδη)
    Ολοι αραδιασμενοι σε μια ενωση τραπεζιων,σκαμπο και καναπεδων
    κι εγω κατέυθειαν παω και καθομαι στον mefisto.Παραγγελνω πρωτα πρωτα φραπε και αρχιζουν να συστυνονται τα σπαμερονια.
    Ποιοι;Μα καλα τι λεμε τωρα ρε σεις;;;;
    Grigd,tarantina,Gfani,flywings,amhel,Sikelos,Mefis to,Chrisb,jaiel,billys20,myrona,tripokarydos,masta killah,brazdas,electroshock,birginioss!!,και ο Νικος (συγχωρεσε με φιλε εχω φαει κολλημα με το nickname σου---edit:DEMON SAMURAI--- )
    Αρχιζουμαι λοιπον να λεμε και να λεμε και να λεμε για οτιδηποτε ωσπου ερχεται ο τρομοκρατης της διπλανης πορτας sarig.
    Ετσι αρχιζουμε και παλι να λεμε και να λεμε και να λεμε για οτιδηποτε παντα με γελιο μεχρι δακρυων..Α!Και να τραβαμε φωτογραφιες..Τί πραγμα και αυτο...Δεν την παλευαμε πια!!
    Οι sikelos,Νικος (εξακολουθω να μην θυμαμαι ρε φιλε!!!---edit:DEMON SAMURAI--- ) και tripokarydos φευγουν δυστυχως λογω "επαγγελματικων" και μη υποχρεωσεων..
    Δε μας πτοει ομως αυτο..
    Η ωρα περναει ,η ζεστη απο το κλιματιστικο γινεται ολοενα και πιο αφορητη,ολο το μαγαζι δικο μας και το ρολοι δειχνει αισιως 20:00!!!

Τα μεγαλα μεσα (εγώ και ο brazdas) αποφασιζουμε να παμε για ρετσινουλα και μασαμπουκα (νμαι ρε mefisto για σενα λεω τι θες τωρα;;; ) και οδευουμε προς την Πλατεια Αριστοτελους και ειδικοτερα την Πλατεια Άθωνος με τις γνωστες αμετρητες (και παντα ποιοτικες) ταβερνες..
    Ομως εγω και ο brazdas εχουμε τα αυτοκινητα στο πανεπιστημιο και συνολο ειμαστε 15 και βαλε ατομα..Οποτε γινεται το εξης:επειδη τα αυτοκινητα δε παιζει να εμεναν εκει το βραδυ παω συννενουμαστε να βρεθουμε στο συντριβανι στην Άθωνος αφου εγω και ο brazdas θα εχουμε βρει πρωτα παρκινγκ στο κεντρο της πολης..Ως καλοι ανθρωποι ομως προσφερουμε τα αδεια καθισματα των του-του μας για οποιους κρυονιαρηδες..
    Ετσι Grigd και billys20 ερχονται μαζι μας για παρεα (κυριως) μεχρι να βρουμε παρκαρισμα..Ξεκιναμε ,ξεναγουμε τα παιδια στο φοβερο Α.Π.Θ και παμε προς Εγνατια..Βρισκουμε (τρελοι κωλοφαρδοι) κατευθειαν παρκινγκ και παμε στα παιδια που εχουν ηδη φτασει..

Βαζω λοιπον τα κονε μου και ψαχνουμε ταβερνα να ταΐσει 15 ατομα οποτε και καθομαστε σε γνωστο μαγαζι σε ενα τραπεζι τερααααστιο και αρχιζουμε να παραγγελνουμε στην αρχη σαν πολιτισμενοι και λεπτεπιλεπτοι (αγνωστοι στην πλειονοτητα οι περισσοτεροι μας μεχρι προ λιγου) ανθρωποι ελαχιστα φαγητα αλλα λογαριαζουνε χωρις τους..ξενοδοχους-φαταουλες καλοφαγαδες (mefisto και birginioss)..
    4 ποικιλιες με μπολικο κρεας,τυροκαυτερες,αγγουροντοματες,μπουγιουρντια,π ατατες,ρετσινες, κρασια,κακο,ιστοριες για αγριους κλπ κλπ και αρχιζει η μασα!!Κατα τις 23:00 λοιπομ τελειωνει το καταβροχθισμα και αρχιζει η παρλα και ο χαβαλες..Τσιγαρο,ρετσινα,αραλικι και λογια για σπαμ.lost μεχρι και ιατρικους (δυσκολονοητους) ορους..Το κλιμα ακρως παρειστικο και γ*μ*το οπου εμφανιζεται πιτσιρικας γνωστος αοιδος τουμπερλεκοπαιχτης και αρχιζει το ρεπερτοριο με την γνωστη τσικουλατα τσικιτα και κλεινει το προγραμμα με τραγουδι σε 2 versions:beep και ανευ beep..
    Φυσικα και η παραγελλιά ειναι η ανευ beep εκδοση οπου και αρχιζει ΤΟ γελιο και τα πειραγματα..Στο τελος ξηλωνομαστε κανονικα ετσι ενα φιλοδωρημα (γενναιο και μαλιστα πολυυυυ γενναιο) και ερχεται το γλυκο!!!
    Αυτα ειναι....
    Καρυδοπιτα με παγωτο κρεμα απο πανω..Επειδη ομως δε τρωω καρυδια για αλλεργικους λογους ερχεται ενα τεραστιο (αλα kabamaru) μπολ με μπαλλες κρεμας παγωτου για εμενα!
    Τελος ερχονται τα δυσκολα ,δηλαδη το τσεκ..Ρωταει το παληκαρι ποιος θα πληρωσει και ταυτοχρονως εγω δειχνω τον mefisto και αυτος εμενα οποτε πληρωνουμε ολοι εξισου το μεριδιο μας

Η ωρα ειναι 24:00 και αποφασιζουμε τι θα κανουμε στην συνεχεια.Brazdas,masta killah (ο οποιος ηρθε απο την Ξανθη μονο για την παρτη μας) ,electroshock αποχωρουν και μενουμε οι γνωστοι σπαμμερς για να δουμε τι θα γινει (καλα για τον billy2 δε λεω..τρελη νυστα )
    Αποφασιζεται να παμε @ GFani's place οπου και προτεινω να παιξουμε ενα παιχνιδι ρολων με τρελο γελιο..O amhel και ο billys βαριουνται στην αρχη αλλα σιγα σιγα αποκτουν ηγετικες ικανοτητες και αρχιζουν να ξυπνανε..{Ακους ρε προβατο;;;Ναι εσενα λεω..Ξερεις εσυ..Μπεεεεε}
    Ο ωροδεικτης αγγιζει τον αριθμο 4 και η νυστα ειναι εμφανης στα ματια των tarantina,gfani,grigd,amhel,myrona,
    mefisto,birginioss,flywings οποτε και αποφασιζουμε να το διαλυσουμε (εχοντας φαει ολο τον κορμο που η καθολα ευγενικη Φανη μας εχει προσφερει,αν και δε ξερω τι εχει παιχτει μας εχει κατσαδιασει που λερωσαμε τα καλυματα των καναπεδων της)
    Παιρνω με το τουτου myrona (την αφησα κοντα στο σπιτι της τελικα),τον mefisto (τον πηγα στο Ξενοδοχειο που ειχε κλεισει δωματιο) και μου μενει αμανατι η jaiel η οποια μενει 4 λεπτα απο το σπιτι μου μακρια.Την αφηνω και η ωρα ειναι 5 παρα πλεον οπου ετοιμαζομαι να κοιμηθω..Στελω σουμουσου σε mefisto ["αυριο 11:30 εκει που σε αφησα"] στην jaiel ["αυριο 11:15 εκει που σε αφησα"] και στην Φανη ["αυριο 11:45 στην Καμρα για μπουγατσα"] και ρυθμιζω τα ξυπνητρια μου στις 10:30, 10:40 και 10:50..
    Ε ξημερωνει ,ξυπναω στις 10:30 κλεινω τα επομενα ξυπνητηρια και καθομαι στο κρεβατι οπου με παιρνει ο υπνος καθιστο στο κρεβατι μου..
    Ξαφνου χτυπαει στο κινητο μηνυμα απο τον mefisto και εχει ως εξης:"καλημερα γατουλι οπως ειπαμε 11:30 εκει που αφησες"
    Κοιταω το ρολοι και λεει 11:10!Σηκωνομαι πανικοβλητος και τρεχω στης jaiel τη οποια θεωρητικα θα επρεπε να ειχα στησει γιατι νομιζε οτι της ειπα 11 αλλα κατεβηκε και 20..Τεσπα οτι να΄ναι δηλαδη..Τελικα 11:30 ειμαι στην παραλαβη του mefisto και οδευουμε για το γνωστο πανεπιστημιακο παρκινγκ..Αφηνουμε το αμαξι εκει και παμε για μασα σε ενα μπουγατσα(τζι)δικο της Καμαρας..Η παραγγελια;;3 μεριδες κρεμα 3 με τυρι και 3 κακαο..Εγω η jaiel και ο mefisto..
    Εν τω μεταξυ εχουμε μιλησει με το υπολοιπο team που διανυκτερυσε στης Φανης και ακομη ολοι κοιμουνται..
    Αποτελεσμα;Τρωμε,παμε για καφε και τελικα στις 14:00 ερχονται οι Gfani,grigd,billys20,tarantina,amhel και λιγο νωριτερα ο brazdas..
    Πινουμε τα γνωστα διαφορα (καφεδες σοκολατες,μπυρες...) και ξεκιναμε για Trivial Pursuit.ΠΑΝΙΚΟΣ..Ειναι το σημειο οπου διαπιστωσαμε πως το σπαμ κατεχει απλετες γνωσεις για τα παντα.Επιστημονικα,ιστορικα,αθλητικα,γεωγραφικα κλπ κλπ...Η ωρα περναει και η πεινα ειναι γεγονος.Σηκωνομαστε,βγαινουμε και ΤΣΟΥΠ!

Να σου ο Acro με το ταξι ετοιμος να παει παντου..Το ταξι απιστευτο..Οθονη στη μεση οχι με πλοηγο αλλα με το subtitle workshop ανοιχτο και τo Τhe shield να μεταφραζεται απο το πληκτρολογιο του που βρισκεται καρφωμενο πανω απο το τιμονι στο ταμπλο..Τελος παντων τραβαμε την Τσιμισκη κξαι φτανουμε την Κουσκουρα στα γνωστα γυραδικα-σουβλατζιδικα και αρχιζει και παλι η μασαμπουκα..

Η ωρα ομως εχει περασει..Ειναι ηδη 17:30..Τα παιδια απο τις υπολοιπες πολεις πρεπει να αρχιζουνε να ετοιμαζονται για το ταξιδι της επιστροφης..
    Και παλι ομως τι να καταλαβουμε εμεις ρε.Σπαμερονια ειμαστε..
    Δινουμε ραντεβου σε μια ωρα και πλεον με τις βαλιτσες τα παιδια ερχονται σε γνωστο καφέ οπου και απολαμβανουμε το τελευταιο ποτακι μας για αυτο το μητινκ..Η ωρα παει 19:15 οπου και πρεπει να αποχαιρετησει ο mefisto και ο billys οι οποιοι πρεπει να φυγουν λιγο νωριτερα απο τους υπολοιπους κι ετσι τους πηγαινω στα ΚΤΕΛ και τους αποχαιρετω.Στο τελος οδευω στο σπιτι οπου ακομη απο εκεινη την ωρα συντασσω αυτο το θεμα και αυτο το ποστ..

Το spam meeting της Θεσσαλονικης εχει τελειωσει ήδη για εμενα γεμιζοντας με ευχαριστες αναμνησεις και δινοντας μου να καταλαβω οτι ακομη και μεσω του ψηφιακου κοσμου και της ιντερνετικης παρεας με λιγη διαθεση ,πολλη ορεξη και απιστευτη τρελα μπορουν να περασουν απιστευτα ομορφα ενα τσουρμο ανθρωποι απο διαφορετικες πολεις της Ελλαδας που ισα που γνωριζονται μετα βιας λιγε ημερες ή ακομη και ωρες..

Περασα γαματα παιδια,χαιρομαι που τελικα αφιερωσα το σαββατοκυριακο μου στους φιλους πλεον spammers και λεω εις το επανειδιν..Καλο ταξιδι παιδια να εχετε ,καλα να περνατε και οποτε μπορουμε να τα λεμε απο κοντα..Για το σπαμ δε λεω τιποτα αυτο ειναι σιγουρο..
    Ειναι η σειρα σας τωρα ,να περιγραψετε με το δικο σας μοναδικο τροπο το πως περασατε, συμπληρωνοντας με , ολα τα υπολοιπα τα οποια εχω ξεχασει ή δεν ημουν παρών και να πειτε τις εντυπωσεις σας...

Ο βασιλιας σας,
    birginioss

Ευχαριστώ Grigd
    Ευχαριστώ Gfani
    Ευχαριστώ Flywings
    Ευχαριστώ amhel
    Ευχαριστώ tarantina
    Ευχαριστώ mefisto
    Ευχαριστώ billys
    Ευχαριστώ brazdas
    Ευχαριστώ Chrisb
    Ευχαριστώ jaiel
    Ευχαριστώ Masta Killah
    Ευχαριστώ myrona και ολα τα υπολοιπα παιδια που ειχα την ευχαριστηση να γνωρισω και να πω μια κουβεντα απο κοντα.

Spammers

Φιλιά πολλά
    Τελευταία επεξεργασία από τον/την birginioss; 3 Δεκεμβρίου 2007 στις 13:24
    I was LOST somewhere in SMALLVILLE for 24 days till my F.R.I.E.N.D.S. came from THE O.C,found me and became HEROES...
    ..::Περήφανος Έλληνας::..

TV Guru! Το Avatar του/της kKKK
    Likes / Thanks
    ΖΗΛΕΥΩ.Χαίρομαι που περάσατε ωραία.Ηθελα να έρθω αλλα έλειπα εκτός πόλης.

3. Thanks birginioss thanked for this post
    TV Guru!
    Likes / Thanks
    Λοιπόν Γάτε επείδη με πέτυχες πάνω που έιναι έτοιμη να φύγω επιφυλλάσομαι να για γαργαλιστικές λεπτομέρειες άυριο....
    Περάσαμε όμως γ*μ*τ* έτσι???
    Τέλεια περιγραφή Birgi!!!!!!!

Ααα και μόνο αυτό για τώρα...

Φανή συγγνώμη που λέρωσα το κάλυμα του καναπέ .....

5. Thanks mefisto26, tarantina, amhel_79, sarig, GFani, jaiel, birginioss thanked for this post
    TV Maniac Το Avatar του/της GFani
    Likes / Thanks
    Δεν εχω να προσθεσω τιποτα.... τα ειπε ολα ο βασιλιας!!!!! Ηδη μου λειπεται!!!!!Μυρονα ρε συ δεν πειραζει, για άλλο λογο το εγραψα στο σπαμοθερντ....ειμαι πολυ χαρουμενη που γνωρισα όσους δεν ηξερα(myrona, brazdas,masta killah, tripokarydos, electroshock, Νικο και φυσικα τον birgi!!
    Ελπιζω να τα ξαναπουμε συντομα!!!

7. Thanks myrona, mefisto26, tarantina, amhel_79, jaiel, sarig, birginioss thanked for this post
    TV Maniac Το Avatar του/της Masta Killah
    Likes / Thanks
    Νταξ, τα πολλά λόγια είναι φτώχια! Περάσαμε απίστευτα πιστεύω. Όλα τα παιδιά είναι ένας και ένας, και γ@μώ τους χαρακτήρες! Κρίμα που δεν μπόρεσα και σήμερα να μείνω Θεσ/νίκη να έπερνα μέρος και στην δεύτερη μέρα του Μιτινγκ.(αχ, η παλιοπρόοδος...)

Λοιπόν... πότε το επόμενο μίτινγκ;
    Τελευταία επεξεργασία από τον/την Masta Killah; 2 Δεκεμβρίου 2007 στις 22:35

You can't find my work here anymore...

9. Thanks myrona, mefisto26, tarantina, amhel_79, GFani, jaiel, birginioss thanked for this post
    TV Maniac Το Avatar του/της sarig
    Likes / Thanks
    Τώρα εγώ για να ποστάρω πρέπει να διαβάσω οοοοοοοολο αυτό το κατεβατό?

TV Maniac Το Avatar του/της jaiel
    Παντού! Σαν τη Μικρή Αννούλα Μετά Την Έκρηξη...
    Likes / Thanks
    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από τον/την GFani
    Μπορεί να της είπα χθες ότι δεν με ενόχλησε, όμως το κάλυμα που λέρωσε είχε για μένα συναισθηματική αξία, άσε που τώρα για να καθαρίσει πρέπει να το πάω καθαριστήριο και θα πληρώσω ένα σωρό λεφτά, επειδή είναι από σπάνιο υλικό και κοστίζει μια περιουσία η ειδική επεξεργασία που πρέπει να του κάνουν για να καθαρίσει ο λεκές από σοκολάτα. Αυτή η myrona καθόλου δεν πρόσεχε ρε παιδί μου...Χάλια το έκανε...
    Καλά ό,τι να 'ναι είσαι τελικά....

12. Thanks myrona, mefisto26, tarantina, birginioss, amhel_79, GFani thanked for this post
    TV Maniac Το Avatar του/της sarig
    Likes / Thanks
    Λοιπόν, το διάβασα και έχω αλλάξει πολλά χρώματα από τη ζήλια μου....
    Μάλιστα λέω να πάρω τα εκρηκτικά μου που φρόντισα χθες να αφήσω σπίτι και να πάω σε κεντρικό μέρος της πόλης να εκραγώ

Πραγματικά όσο έκατσα και γω (αυτές τις 2 ώρες που έχω αναφέρει 3-4 φορές οπότε έχουν φτάσει να είναι 6-8 ώρες συνολικά ) πέρασα πολύ γ@μ@τ@.
    Πραγματικά σήμερα ήλπιζα και ήθελα να έρθω, αλλά.... well, είναι πολλά τα πράγματα που δεν πάνε καλά και δεν έκατσε να έρθω.

Χάρηκα πάντως που γνώρισα από κοντά τους spammers και μπράβο στα παιδιά που μένουν εκτός Θεσσαλονίκης και έκαναν το ταξίδι για να μπορέσουμε να γνωριστούμε από κοντά. Όλοι είναι και γ@μω τα παιδιά, και αυτό από κάποιον που έκατσε 2 ώρες (ναι, θα το πω πολλές φορές ακόμα )

Αντε να περιμένουμε το 3ο unofficial spam thread meeting τώρα....

TV Maniac Το Avatar του/της GFani
    Likes / Thanks
    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από τον/την jaiel Εμφάνιση Δημοσίευσης
    Καλα οσοι ο μπιλις πολυ μουτρωμενος ητανε, δεν μου μιλουσε καθολου και ελεγα ανεκδοτα και δεν γελουσε καθολου, ολο κρυα ελεγε πως ηταν.
    καλα ρε jaiel ο μπιλις μπορει να το εκανε αυτο επειδη δεν σε ξερει πολυ καλα, αλλιως μιλαει σε ολους....

15. Thanks birginioss, amhel_79, jaiel thanked for this post
    TV Maniac Το Avatar του/της jaiel
    Παντού! Σαν τη Μικρή Αννούλα Μετά Την Έκρηξη...
    Likes / Thanks
    Κατ'αρχήν απαιτώ ban στη Myrona επειδή λέρωσε τα πανάκριβα καλύματα των πανάκριβων καναπέδων της Φανής...Κατά δεύτερον απαιτώ ένα ban σε όλους τους υπόλοιπους γιατί τελικά οι 2 μέρες ήταν πολύ λίγες...

Ας περιγράψω κι εγώ τις εντυπώσεις μου...
    Μπαίνω μέσα στο αστικό 10 λεπτά πριν από τη συνάντηση. Με το που μπαίνω με παίρνει τηλέφωνο η Φανή, βέβαια πως θα αργήσω. (λες και αργώ ποτέ...) Τους κόβω από το αστικό ακόμα..Η αλήθεια είναι πως αναγνώρισα το Γληγόρη (αγάπη μου εσύ!) και το κόκκινο παλτό της Φανής. (Ε, μια βδομάδα την έφαγα όλη μέρα με το φεστιβάλ, απ'έξω την έμαθα τη ντουλάπα της). Εντοπίζω λοιπόν ότι έχουν κάτσει κυκλικά και ετοιμάζονται να χορέψουν το χορό της βροχής. Τους πλησιάζω και τους ρωτάω αν έχουν έρθει κι αυτοί για την εκδήλωση για το AIDS (Παγκόσμια Ημέρα Κατά του AIDS η χθεσινή, in case you didn't know it). Tελικά, όπως διαπίστωσα δεν ήταν για την εκδήλωση αυτή. Και εκεί που χορεύαμε, εεε συστηνόμασταν ήθελα να πω, μου πετάει η Myrona το απίστευτο: "Θυμήθηκα από που σε ξέρω!!! Σε είχα δει στη forthnet τότε που τσακωνόσουν!!!" Αυτές οι μανούρες, τελικά έχουν γίνει σήμα κατατεθέν μου!!! Στη συνέχεια σκάει μύτη και η trypokarydos την οποία έτυχε να γνωρίζω πολύ καλά από την πατρίδα Αλεξ/πολη και είχα να δω εκατομμύρια χρόνιαααα. Η αλήθεια είναι πως δεν την αναγνώρισα εγώ, αλλά εκείνη (Πειράζει που είμαι μεγάλη φίρμα, πειράζει;;;
    Αφού λοιπόν ο κύκλος θα γινότανε πολύ πολύ μεγάλος κι ολόκληρη τη γη μας θ'αγκάλιαζει θαρρώ, αποφασίσαμε ότι πρέπει να πάμε να πάρουμε τη δόση μας από καφεϊνη. Και έτσι καταλήξαμε σε ένα μαγαζί με το ποιο γρήγορο και εξυπηρετικό προσωπικό ολόκληρης της πόλης!!! Μιλάμε για απίστευτη ταχύτητα!!! Αν δεν της λέγαμε, ακόμα τα νερά θα περιμέναμε... Ε, αφού ήρθαν οι καφέδες, ο Βιργι και ο sarig και αφού παίξαμε τις μουσικές καρέκλες, διότι μόλις κάποιος σηκωνόταν (ακόμα και για τουαλέτα) κάποιος άλλος του έπαιρνε τη θέση και αφού διώξαμε και το Sikelo ο οποίος κλασσικά μας φακέλωσε κανονικά καθώς και πολλοί άλλοι, βγήκαμε έξω από το μαγαζί και χορέψαμε πάλι το χορό της βροχής, σε 2 μικρότερους κύκλους αυτή τη φορά καταλήξαμε να πάμε Άθωνος...Από εκεί και πέρα τα περιγράφει αναλυτικά ο birgi με άκρως γλαφυρό τρόπο, που όμως αντικατοπτρίζει πλήρως την πραγματικότητα...

Και κάτι τελευταίο έχω να δηλώσω: ΔΕΝ ΑΡΓΩ ΠΟΤΕ ΣΕ ΡΑΝΤΕΒΟΥ

Spoiler

Spoiler

Σελίδα 1 από 8 123 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Δικαιώματα Δημοσίευσης

• Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε επισυναπτόμενα αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
  • Ο BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία