Σελίδα 1 από 214 1231151101 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Αποτελέσματα 1 έως 10 από 2133

Θέμα: Angel Official Series Discussion Thread

Moderator Το Avatar του/της Kal_El_77
    Mεταξύ των Veronica Mars, WhedonVerse & ΗΙΜΥΜ Forums
    Likes / Thanks

Angel Official Series Discussion Thread

Επίσημο thread συζήτησης/trailers/spoilers (με tags)

Εδω θα συζητάμε τα πάντα για τη σειρά, και ΜΟΝΟ για τη σειρα....

Προσοχή: Προς αποφυγή παρεξηγήσεων, οποιαδήποτε spam posts θα διαγράφονται αυτόματα...
    Τελευταία επεξεργασία από τον/την civil78; 13 Μαρτίου 2008 στις 00:24

Its All Fun And Games, Until One Of You Gets My Foot Up Your Ass!
    Veronica Mars Forum*Whedonverse

2. Thanks ειρήνη27, Jane1, dempy40, na_m_agapas thanked for this post
    Ενεργό Μέλος
    Likes / Thanks
    Wesley rulez(as a character),so does Charisma Carpenter(AS a real life hot babe).O Denisof irl einai o antras tis partsaklis apo to Buffy pou epaize kai sta American pie kai sto 3 pantreuetai ton prwtagwnisti.Krima to palikari,kai einai wraios antras...

BTW an vlepeis kai Smallville,vre poion mou thymizei,poion mou thymizei o Professor Fine(James Masters)

Spoiler :
    Damn you WB for killing Angel

Kai an sou leei kati....

Spoiler :
    "Personaly...I wanna slay the dragon!!"

An den sou leei sorry gia to spoiler

Keyser_Soze
    Senior Partner of Wolfhram and Heart
    Τελευταία επεξεργασία από τον/την b_minor23; 27 Φεβρουαρίου 2006 στις 15:25 Αιτία: spoilers (τα spoilers να γράφονται με λευκά παρακαλώ)

TV Maniac
    Likes / Thanks
    Λοιπόν, από το Angel έχω δει τις 2 πρώτες σεζόν (δεν μπορώ να βρω πουθενά τις υπόλοιπες), άρα το σπόιλερ ήταν το :"Damn you WB for killing Angel"...

Πάντως, συμφωνώ μαζί σου ως προς την Cordelia, είναι θεά, πανέμορφη, και στον Angel είναι πολύ καλύτερη γιατί πλέον είναι πρωταγωνίστρια κι όχι απλά ένας χαρακτήρας. Αλλά δεν συμφωνώ μαζί σου ως προς το γάμο Alexis Denisof-Alysson Hannigan... Η Alysson είναι συμπαθητική, ειδικά στην 4η σεζόν Buffy ήταν πανέμορφη, μετά χάλασε... Κι ο Alexis, σιγά τον ωραίο... Αν κάποιος είναι ωραίος στον Angel, είναι ο ίδιος ο Angel, κι ο αποθανών Glenn... Κι από τις γυναίκες, όπως είπα, η Charisma είναι ΘΕΑ, αλλά κι η Fred ωραία είναι...
    Η καλύτερη απ' όλες είναι η Charisma Carpenter κατά τη γνώμη μου, κι από Buffy κι από Angel, και μετά η Sarah Michelle Gellar.

Smallville δεν βλέπω αλλά τώρα με ιντρίγκαρες και θέλω να δω τον Spike! Στο star το δείχνει με τον James?
    Τελευταία επεξεργασία από τον/την b_minor23; 27 Φεβρουαρίου 2006 στις 15:30

Ενεργό Μέλος
    Likes / Thanks
    a) To "killing Angel" simainei pou kopsan tin seira.Oxi oti ton skotwsane san xaraktira stin seira.Oute kai oti DEN to skotwsane

b) H ataka pou egrapsa einai i teleutaia ataka tis seiras.Poios tin leei kai ti shmainei tha to katalabeis sto telos

c) Kalyteri season einai pisteuw i 4i(nomizw) auti me ena teras kokkino

d) I Cordilia einai theomouno,stis teleutaies season xalase alla yparxei logos.H Fred ginetai poly dynati kai auta.Oso gay kai na akougetai o Denisof einai wraios antras,eidika apo 3i season kai meta pou afinei to "sofistike" stylaki.Eilikrina re dike mou sou aresei to kokkinomaliko partsaklo?San tin Nyfi tou Chackie einai.Episis foveri einai kai i xanthia-gamw tin tyxi mou xehasa pws tin lene-i vampirisa pou ekane vrikolaka ton Angel.Poly kauti.

BTW paizei kai simantikotato rolo stin seira opws kai ekeino o kontoulis dikigoros.Kai fysika,exontas ftasei mono ws tin 2i den xereis ti rolo paizei i Wolfhram & Heart.

e) An thes episodeia dokimase se emule kai Kazaa!!Apisteuto e?Einai palia oso kai i seira,giauto

f) Oxi,o James Masters(melaxroinos) paizei se kapoia episodeia tis 5is Smallville ara oxi apo Star

TV Maniac
    Likes / Thanks
    a)spoiler(?): Εγώ νόμιζα ότι ο Wesley πεθαίνει στο τέλος... Έτσι είχα δει σ' ένα site! ΜΗ ΜΟΥ ΠΕΙΣ!

b)Θα δούμε...

c) Οι δύο που έχω δει είναι φοβερές... Τα καλύτερα επεισόδια ever κατά τη γνώμη μου είναι το "RM W/A Vu", με το στοιχειωμένο σπίτι της Cordy, το "Are You Now Or Have You Ever Been" με την ιστορία του ξενοδοχείου που έγινε γραφείο του Angel, το "I Will Remember You" με την πρώτη εμφάνιση της Buffy στον Angel και το "The Ring", με τους αγώνες μεταξύ δαιμόνων!

d) Λες για τη Darla αν κατάλαβα! Hot hot hot... Κοίτα, η Alysson Hannigan είναι συμπαθητική. Δε λέω ότι συγκρίνεται με τις υπόλοιπες γιατί δε συγκρίνεται, αλλά είναι συμπαθητική. Πάντως σου είπα ποιες μου άρεσαν. Η Cordelia είναι η φοβερή, και σαν ομορφιά και σαν χαρακτήρας, killer ατάκες ("Maybe it's not "die", maybe it's "diet"! Maybe it's a good ghost!!!!" - RM W/A Vu), τέλεια, τέλεια, τέλεια!!!!

e) Δεν τα κατεβάζω γιατί έχω netcarta, αν και πρήζω τους γονείς μου για ADSL. Ξέρεις έτσι πόσες ώρες θα κάνει... Συνήθως τα αγοράζω...

f) Γενικά οι περισσότεροι χάθηκαν... Μόνο η Sarah Michelle Gellar έκανε καριέρα κι είναι ακόμη γνωστή, την Alysson Hannigan μόνο στα American Pie την έχω δει, τους υπόλοιπους όλο σε κάτι αμερικάνικες βλακειούλες...
    Τελευταία επεξεργασία από τον/την TheAngel; 27 Μαρτίου 2006 στις 19:38

Ενεργό Μέλος
    Likes / Thanks
    a)Sto Buffyverse whoever does doesn't remain dead swnei kai kala,etsi?

c) Sto Twill remember you pragmatika re paidi mou,psilovourkwsa. Eidika epeidh telika autos tin thymotan kai auti oxi.Ase pou itan eytixismenos gia ligo xwris na ginei Angelus.O typos exei treli katara stin plath tou

e)Parta apo online,pigene sto play.com.Pithanotata me Agglikous tha to vreiw alla den nomizw naxeis provlima

TV Maniac
    Likes / Thanks
    a) Δεν έχεις κι άδικο...

c) Κι εγώ είχα βουρκώσει... Και στο "The Body" είχα βάλει τα κλάμματα, ήταν πολύ παραστατικό. Ειδικά εκεί που κατέρρευσε η Dawn...Ή με τη Buffy, που λέει στον Giles "Don't move her, we're not supposed to move the body!" κι εκείνη τη στιγμή διαπιστώνει τι μόλις είπε και σοκάρεται, καταλαβαίνει ότι είναι αλήθεια και δεν το φαντάζεται, ότι έχει όντως πεθάνει η... spoiler: μαμά της, Joyce...
    Κι η ερώτηση στο τέλος:
    -It's not her. She's gone.
    -Where did she go?
    Πραγματικά τέλειο εκείνο το επεισόδιο. Πολύ καλογυρισμένο και με φοβερό σενάριο...Γενικά με τους θανάτους τα πήγαινε καλά ο Whedon, και είχε ξεκάνει και πολλούς... Βέβαια, έφερε πίσω πόσους; 4; Ή παραπάνω;
    Τελευταία επεξεργασία από τον/την TheAngel; 11 Απριλίου 2006 στις 13:43

TV Maniac
    Likes / Thanks
    Άσχετο, αλλά μόλις ανακάλυψα ότι η beloved Amy Acker, δηλαδή η Fred, παίζει ως recurring guest star στην 5η σεζόν του Alias!

Newbie
    Likes / Thanks
    Hey! Psilonekro to thread, alla den peirazei, I just had to wirte something, mias kai eimai apo tous megalyterous fans tou Joss Whedon sta meri mas. Angel einai i agapimeni mou seira ever, tin exw dei apo tin arxi ws to telos 3-4 fores, topped only by Buffy. Tespa, about Amy Acker, sto teliko run tou Alias twra pou epistrefei i seira stis 19 Apriliou, 8a einai stous regular stars tis seiras! Gia na doume ti 8a kanoun me aytin...

Apo periergeia, agapimeno ep Angel? Gia mena to Hole in the World kai meta to Not Fade Away. Kai sta dyo eriksa klamma, eidika sto prwto. Poly klamma omws... lol

TV Maniac
    Likes / Thanks
    Σε ποιες σεζόν είναι τα επεισόδια αυτά; Εγώ αυτό τον καιρό βλέπω (για πρώτη φορά) 4η σεζόν, όπου να'ναι την τελειώνω και θα μπω στην 5η. Από αυτά που έχω δει, είναι φοβερά αυτά που ανέφερα πάνω: I will remember you, RM W/A Vu, και ακόμη φοβερό, ίσως το αγαπημένο μου ever, Are you now or have you ever been: με το ξενοδοχείο...

Σελίδα 1 από 214 1231151101 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Δικαιώματα Δημοσίευσης

• Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε επισυναπτόμενα αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
  • Ο BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο Κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Ο Κώδικας [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Ο Κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας