Αποτελέσματα Δημοσκόπησης: Prison Break 4x13 - "Deal or No Deal" - Πως σας φάνηκε το επεισόδιο;

Ψηφοφόροι
217. Δεν μπορείτε να ψηφίσετε σε αυτή τη δημοσκόπηση
  • Άριστο

80 36,87%
  • Πολύ Καλό

72 33,18%
  • Καλό

38 17,51%
  • Μέτριο

19 8,76%
  • Χάλια

3 1,38%
  • Απογοήτευση

5 2,30%
Σελίδα 8 από 8 ΠρώτοΠρώτο ... 678
Αποτελέσματα 71 έως 73 από 73

Θέμα: Prison Break 4x13 - "Deal or No Deal"

Newbie
    Likes / Thanks
    eimai fan tou prison break ...exw meinei ektos twn teleutaiwn episodiwn ...alla exw akousei ta kalytera!!!!!1

TV Maniac Το Avatar του/της Prison Breaker
    Likes / Thanks
    Ακούγονται τα καλύτερα επειδή ισχύουν!!! Ο 4ος κύκλος είναι πολύ δυνατός!!! Όσο για τα επεισόδια, μπορείτε να τα δείτε χωρίς υπότιτλους στο http://www.cucirca.com !!! Αρκετά καλή ποιότητα!!!

TV Guru! Το Avatar του/της HristinaB
    Likes / Thanks
    Ανατροπή στην ανατροπή, twist και κόντρα twist, σε κάθε σκηνή κάποιος προδίδει κάποιον... Ήταν λίγο μπουκωμένο το επεισόδιο, αλλά, σε γενικές γραμμές, κράτησε το ενδιαφέρον μου.

Βέβαια, τις ευκολίες του τις είχε και πάλι: άντε ξανά μανά το ανύπαρκτο φάρμακο για την επιληψία και η πιο-λάθος-δε-γίνεται τεχνική ενδοφλέβιας ένεσης, το μισοσβησμένο και εντελώς ενοχοποιητικό αρχείο του Σελφ, που τόσο βολικά και τόσο γρήγορα βρήκε το αφεντικό του, ο Σούκρε εμφανίζεται ΑΚΡΙΒΩΣ στο κατάλληλο δευτερόλεπτο, ο Μάικλ αφήνει το γερουσιαστή να φύγει χωρίς καν να τσεκάρει τα περιεχόμενα του φακέλου που υποτίθεται περιέχει όλα τα στοιχεία της υπόθεσης με τον Σελφ... Καλά, δεν έμαθε από το προηγούμενο επεισόδιο να μην εμπιστεύεται προφορικές συμφωνίες και ΠΑΝΤΑ να ελέγχει τα χαρτιά;

Επίσης, θεωρώ ως σεναριακή ευκολία το ότι ο γερουσιαστής τόσο εύκολα και ελαφριά τη καρδία αποφάσισε να κουκουλώσει μια υπόθεση με τόσα θύματα και άγνωστες ακόμα μελλοντικές επιπτώσεις (η Σκύλλα κυκλοφορεί ελεύθερη και δεν ξέρουμε καν τι είναι ικανή να κάνει). Θα μου πείτε, θέλει να καλύψει το τομάρι του. ΟΚ, αλλά πόσο σίγουρος είναι ότι το όνομά του δε θα εμπλακεί αργότερα στην υπόθεση, αφού αυτή εμφανώς δεν έχει κλείσει; Συμφώνησε δια της σιωπής του να δολοφονήσουν τα δύο αδέρφια, τι τον κάνει να πιστεύει ότι δε θα του το κρατήσουν μανιάτικο και δε θα ζητήσουν δικαιοσύνη αργότερα;

Ομολογώ ότι θα δω με ενδιαφέρον τα επόμενα.
    http://www.greektvsubs.gr/image.php?type=sigpic&userid=212080&dateline=13498  77416
    Maybe there's hope.

Be ashamed to die until you have won some victory for humanity.
    Horace Mann

Ν' αγαπάς την ευθύνη. Να λες: Εγώ, εγώ μονάχος μου έχω χρέος να σώσω τη γης. Αν δε σωθεί, εγώ φταίω.
    Nίκος Καζαντζάκης

Σελίδα 8 από 8 ΠρώτοΠρώτο ... 678

Δικαιώματα Δημοσίευσης

• Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε επισυναπτόμενα αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
  • Ο BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο Κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Ο Κώδικας [VIDEO] είναι σε λειτουργία