Αποτελέσματα Δημοσκόπησης: Prison Break 4x15 - "Going Under" - Πως σας φάνηκε το επεισόδιο;

Ψηφοφόροι
181. Δεν μπορείτε να ψηφίσετε σε αυτή τη δημοσκόπηση
  • Άριστο

67 37,02%
  • Πολύ Καλό

53 29,28%
  • Καλό

31 17,13%
  • Μέτριο

20 11,05%
  • Χάλια

3 1,66%
  • Απογοήτευση

7 3,87%
Σελίδα 1 από 6 123 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Αποτελέσματα 1 έως 10 από 51

Θέμα: Prison Break 4x15 - "Going Under"

TV Guru! Το Avatar του/της Thanasis159
    Likes / Thanks

Prison Break 4x15 - "Going Under"

Η περίληψη είναι η εξής (όσοι δεν θέλετε να ξέρετε τίποτα για το επεισόδιο μην την διαβάσετε):

Περίλψη επεισοδίου

Διαβάστε τα παρακάτω οπωσδήποτε πριν ποστάρετε:

1. Το παρόν θέμα είναι SPOILER TAG-FREE. Από το πρώτο post η συζήτηση μπορεί να κυλάει ελεύθερα και να ΜΗΝ χρησιμοποιούνται spoiler tags. ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΕΡΙΗΓΗΘΕΙ ΣΤΟ ΠΑΡΟΝ ΤΗREAD ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΧΕΙ ΔΕΙ ΤΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΜΕ ΔΙΚΗ ΤΟΥ ΕΥΘΥΝΗ.
    2. Δημοσκόπηση θα προστεθεί αύριο.
    3. Οποιαδήποτε ερώτηση σχετικά με τους υπότιτλους θα διαγράφεται και ο χρήστης θα τιμωρείται. Για περισσότερα, δείτε την ανακοίνωση στην κεντρική σελίδα, εδώ.
    4. Οποιαδήποτε αναφορά σε torrents ή οποιαδήποτε άλλη μορφή παράνομου download θα διαγράφεται και, αν κριθεί απαραίτητο, ο χρήστης θα τιμωρείται.
    5. Προσέξτε τις εκφράσεις σας και πάντα να ποστάρετε με σεβασμό στα υπόλοιπα μέλη, ασχέτως αν συμφωνείτε με τις απόψεις τους ή όχι. Τέτοια φαινόμενα θα τιμωρούνται αυστηρά. Επίσης απαγορεύεται αυστηρά το chatting και το spamming στο thread. Πείτε την άποψή σας ελεύθερα και κόσμια, αλλά μην επαναλαμβάνεστε και αφήστε και τα υπόλοιπα μέλη να απαντήσουν, χωρίς να μονοπωλείτε το θέμα με τα δικά σας posts. Τέτοια posts θα διαγράφονται ΧΩΡΙΣ προειδοποίηση.
    6. Η συζήτηση θα αφορά το επεισόδιο αυτό και όχι τα επόμενα.
    7. Οποιοδήποτε ποστ πριν την προβολή του επεισοδίου, θα διαγραφεί!
    8. Δεν επιτρέπεται να δίνετε link υποτίτλων, σε οποιαδήποτε γλώσσα κι αν είναι αυτοί.
    9. Τέλος, να κάνετε report οποιοδήποτε ποστ αντιτίθεται στους κανόνες του site αλλά και στους παραπάνω, και θα διορθωθεί μόλις είναι εφικτό.

"I'm neither man nor beast.
    I'm something new entirely, with my own set of rules.
    I'm Dexter."

TV Maniac Το Avatar του/της Deus-X-Machina
    Likes / Thanks
    ρε παιδιά γιατί νόμιζα ότι θα κάνουν winter break? πότε θα γίνει αυτό τελικά?
    Τhe new season starts.. already watching 90210, Melrose Place, Vampire Diaries and Glee... what's gonna come next ?

Newbie
    Likes / Thanks
    Στο 16ο επεισάδιο θα κάνει διακοπή και μετά μάλλον απο απρίλιο.

Ενεργό Μέλος
    Likes / Thanks
    paidia o lincoln company agent??!!! Eida kala??!!!!
    "Whatever Helps you Sleep at night"

Newbie Το Avatar του/της iridessa
    Likes / Thanks
    tiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii? apo aprilio???? plaka m kaneis!!! giati to kanoun auto re paidia???

TV Guru! Το Avatar του/της great
    Likes / Thanks
    μέτριο προς καλό ήταν.
    Στο τηλέφωνο είμαι σίγουρος ότι ήταν η κόρη του Στρατηγού και θέλει αυτή την Sylla αφού την έδιωξε
    Ξενέρα λίγο για το τι τελικά είναι η Sylla, έχει καταντήσει πια γραφική η καινούρια μόδα να τα κάνουν όλα για το περιβάλλον και την ενέργεια...

TV Master Το Avatar του/της Evelyn P.
    Likes / Thanks
    Οπότε από ότι κατάλαβα το επόμενο είναι και το τελευταίο....
    Εμένα μου άρεσε πολύ.
    Η προηγούμενη ασθενής που της παράσχθηκε περίλθαψη και έζησε μια πολύ καλή ζωή μάλλον είναι η μάνα των παιδιών...
    Δε νομίζω στο τηλ να είναι η κόρη του Στρατηγού....εγώ υποψιάζομαι τη μαμά Μπόροος και Σκόλφιντ
    Α..και από ότι φαίνεται μάλλον από Απρίλιο πάμε για ΜιΣΑ
    Όπως και να χε είχε μία καλή πλοκή.
    "At this moment, there are six billion, four hundred seventy million, eight hundred eighteen thousand, six hundred seventy one people in the world. Some are running scared. Some are coming home. Some tell lies to make it through the day. Others are just not facing the truth. Some are evil men, at war with good. And some are good, struggling with evil. Six billion people in the world, six billion souls. And sometimes all you need is one."
    Peyton S.

8. Thanks anargyros_85, iridessa thanked for this post
    TV Master Το Avatar του/της Leli
    Likes / Thanks
    (Για να μη λέτε μερικοί-μερικοί)Ψήφισα απλώς "καλό" μόνο και μόνο για τα ιατρικά και το Michael ...Αλλιώς το επεισοδιάκι κατα τν ταπεινή μου γνώμη ήταν μέτριο προς χάλια...Δν είχε και τπτ ιδιαίτερο για να μν πω ότι είχε πάρα πολλές ασχετούρες που θα μπορούσαν κάλλιστα να είχαν διαγραφεί απ'το επεισοδιάκι...
    Να πω το εξής αρχικά:ΠΑΡΑΚΛΗΣΗ προς τους σκηνοθέτες και σεναριογράφους...όταν είναι να βασανίζεται κάποιον χαρακτήρα χρησιμοποιήστε άλλους τρόπους!!!Δν το άντεξα παιδιά...2 φορές έχω ζήσει τν ίδια στιγμή...Η μία τώρα και η άλλη στο Alias (που ήταν και γυναίκα..καταλάβατε τι έπαθα...)ΕΛΕΟΣΔλδ ο Sayid ήταν έξυπνος που του έβγαλε τα νύχια του άλλου?(και δν το έδειξε και τελειώς κιόλας!)

Θα ξεκινήσω από τα λίγα που θα βάλω σε αυτό το επεισοδιάκι...
    • Michaelστο μωρό μου (έχω καιρό να του δώσω νομίζω,ε?)Ήταν τέλειος!!!Και πως έπαιζε με τν αρρώστια και στο τέλος στη σκηνή με τν Linc ...Και είπε και τν ατακάρα του επεισοδίου(You look beautiful!Τι sweet...)
    • Sara...Πολύ ωραία έπαιζε αν και με χάλασε που δν έκλεγε...Βσκ ούτε εγώ έκλαψα (παράξενο!)απλά ανατρίχιασα οπότε το διακιολογώ έτσι...Στο σημείο που φωνάζει Michael,don't leave χαμηλόφωνα...Τι ωραίο...
    • Misa!!!Επιτέλους!!!Έδειξε και κάτι!Αν δν ήταν αυτό το επεισοδιάκι θα ήταν για πέταμα (προσωπικά!)...Πάρα πολύ ωραίο...Και είχαμε και αναμνήσεις!
    • Charles!Μου'χε λείψει ο καημενούλης βρε σεις...Και έπαιξε και πάρα πολύ ωραία!
    Να αρχίσω με τα γτ είναι και πολλά:
    • Selfνα του δώσω βέβαια congratulations γτ κατατάσεται πλέον ως Νο1 στα review μου κάθε εβδομάδα-Μπράβο βρε...έκανες και κάτι καλό!)Τν έχω σκυλοβαρεθεί...Επιτέλους ας τν φάει κάποιος!!!Δν αντέχω να βλέπω άλλο τη μουράκλα του ,μου τη δίνει!!!Α,ρε Gretchen τι στο διάολο κάνεις εκεί πέραδν μπορώ να καταλάβω...
    • Και στη Gretchen λοιπόν!Να μη σχολιάσω ότι σε κάθε επεισόδιο αλλάζει και μακιγιάζ!Μήπως της πήρε δώρο ο Self κανα τσαντάκι έτσι ρόχειρο ταξιδιού???
    • Στν κύριο-άγνωστο που πήρε τη Scylla - καλά ρε ηλίθιε, δε σας μαθαίνουν να στοχεύεται σωστά???Λίγο στο πλάι τν πέτυχες!Ολόκληρο κεφάλι γουρουνιού έχει εκεί δν το είδες???Συγγνώμη αλλά τα θέλει και σένα ο κώλος σου..
    • Πώς τη λένε ρε παιδιά αυτή τη ΘΕΑ του Prison που μας αφήνει speechless με τις τρομερές υποκριτικές τηςερμηνείες κάθε βδομάδα???Ξέρετε για ποια λέω,ε?ΕΛΕΟΣ!!!Με πιάνουν τα γέλια κάθε φορά που τη βλέπω!Τν είδατε εκεί που γυρισε με αυτό το αστυνομικό βλέμμα του έμπειρου αστυνομικού εκεί που λέει I did this for you Alex...Και γαμώ....(μη σας πω έπρεπε να της δώσω και )
    • ποιός ηλίθιος (για να μη χρησιμοποιήσω άλλο χαρακτηρισμό!) σκέφτηκε να βγάλει ξαφνικά το ΝΤΡ Παναγίτσα???Όχι γτ θα τρελαθώ!Τεράστια μ*****α αυτό που κάνανε...και κλ ότι η Scylla είναι κάτι καλό...Και τν Linc γτ τν βάλανε μέσα μετά???Χωράει πολλά ..... εδώ!!!Ασε που μου τν έσπασε εκεί στο τέλος που φώναζε κι έδινε διαταγές στο Linc "You all took sthfrom me and you all gonna give it back!"Μμμμμμμμμ,μη ξεράσω...
    • Linc...Καλά έφαγα τρελή απογοήτευση με το τι πήγε κι έκανε...Δλδ τώρα για να καταλάβω ο Μιχαλάκης θα μείνει με τους "αγγέλους!",η Sara σε πολυτελές ξενοδοχείο μέχρι να πάρει αυτός το κώλο του να βρει τη Scylla???Και μάλιστα με τέτοιους φ-ο-β-ε-ρ-ο-υ-ς συνεργάτες όπως ο Self???Ένα έχω να πω...με απογοήτευσες Linc...Kαι ξέρεις ότι τις τελευταίες βδομάδες σε πήγαινα πάρα πολύ!
    • Στο ΝΤΡ γτ συνέχεια μιλούσε στη Sara και με εκνευρίζει η φρικιαστική φάτσα του!Άσε το στυλάκι του "διατάζω,εκτελείς!"
    Spoiler No1:
    Spoiler

Spoiler No2:
    Spoiler

Spoiler No3:
    Spoiler

Spoiler No4:
    Spoiler

Spoiler No5:
    Spoiler

Είμαι άδικη όμως,τώρα που το σκέφτομαι έπρεπε να είχα βάλει και ένα ακόμα σε αυτή τη φατσάρα που λέγεται Don Self...καλά το ότι και κλ έριξε χυλόπιτα στη Gretchen...Απίστευτο!Λες κι έχει ξαναδει τέτοια γυναίκα στη ζωή του!

Εύχομαι το επόμενο να λέει και τπτ γτ απ'το sneak peek μου είναι αδιάφορο!!!
    Και κυρίως εύχομαι να δει η Sara το Μιχαλάκη γτ μετα ποιος περιμένει μέχρι τν Απρίλιο???

Αυτά!

Υ.Γ. Να συμληρώσω εγώ αυτό που έπρεπε να απαντήσει κανονικά η Sara...
    -You look beautiful
    -You look handsome ,too!!!
    παιδιά τι όμορφος που ήταν ακόμα και με τη γαζούλα στο κεφάλι...Κουκλάκι...Και 1η φορά μου άρεσε που είχε κιλάκια...Κουκλι,κουκλί!
    βεβαια εκεί με το μπουρνουζάκι στο τέλος ήταν λιγάκι σα βουβάλι αλλά κα παλι ήταν κουκλάκι!
    Και Στη make-up artist! ωραίο βάψιμο είχαν στο Μιχαλάκη...
    Τελευταία επεξεργασία από τον/την Leli; 16 Δεκεμβρίου 2008 στις 14:03
    MerDer 4ever!
    We still hope for a McWedding and 5 little chatty McBabies!!!

Moderator Το Avatar του/της t0ny3
    Likes / Thanks
    Το επεισοδιο μου αρεσε παρα πολυ.τα εσπαγε.τωρα ανυσηχω μηπως το παρατραβηξουν.μεχρι στιγμης εμενα με ικανοποιει η 4η σεζον

11. Thanks iridessa thanked for this post
    Newbie
    Likes / Thanks
    Καλο επεισοδιο,αλλα ρε "μαμοτο" πολλυ το κουραζουνε.Μια απο εδω...μια απο εκει...εεεεε.Ασε που απο Απριλιο ξανα....ελεος...και εγω που σκεφτομουνα Lost/Prison Break/24 ενα επεισοδιο απο το καθενα καθε εβδομαδα.......ελεος!!!!!

Ξενερωσα....

Σελίδα 1 από 6 123 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Δικαιώματα Δημοσίευσης

• Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε επισυναπτόμενα αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
  • Ο BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο Κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Ο Κώδικας [VIDEO] είναι σε λειτουργία