Σελίδα 1 από 5 123 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Αποτελέσματα 1 έως 10 από 46

Θέμα: Dollhouse 2x01 - Vows

1.  
    Συνολικά Ψήφησαν
    88 Χρήστες
    7,6
    για να ψηφήσετε
    2x01
    Vows

ΠΕΡΙΛΗΨΗ

Εμφάνιση Περίληψης
    Στη πρεμιέρα της φετινής σεζόν θα δούμε τον γάμο της Έκο με έναν Άγγλο επιχειρηματία, κατά την διάρκεια της νέας της αποστολής...
    Πρώτη Προβολή Τοπική Ώρα
    25/09/2009 - 21:00
    GMT -5
    26/09/2009 - 05:00
    GMT +3
    ΔΕΝ ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ

Η αναφορά σε επόμενα επεισόδια.

Tο chatting και το spamming.

Η αναφορά σε υπότιτλους και torrents ή άλλες μορφές παράνομου download.
    ΠΡΟΣΟΧΗ

Το παρόν θέμα μπορεί να περιέχει spoiler.

Να γράφετε με σεβασμό προς τα υπόλοιπα μέλη, ασχέτως αν συμφωνείτε ή διαφωνείτε με τις απόψεις τους.

Να κάνετε report οτιδήποτε αντιτίθεται στους κανόνες.
    Moderator Το Avatar του/της Kal_El_77
    Mεταξύ των Veronica Mars, WhedonVerse & ΗΙΜΥΜ Forums
    Likes / Thanks
    Πολύ καλή η πρεμιέρα. Ψήφισα άριστη γιατί επικεντρώθηκε στην Whiskey/Dr Saunders, και ήταν ένα πολύ καλό (προσωρινό) sendoff για έναν χαρακτήρα που έχει κερδίσει τις εντυπώσεις (Amy Acker=R E S P E C T!), και γιατί πολύ απλά, ο Whedon έχει την μαγεία να λέει ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ σε σκηνές που δεν υπάρχουν καθόλου διάλογοι, και το απέδειξε αυτό περίτρανα, ιδιαίτερα στις 2 σκηνές Victor/Dewitt & Victor/Sierra! Παραδόξως η Dushku ήταν καλή - which means ΔΕΝ ήταν υπερβολική ως συνήθως...

Και πρώτη (σύντομη) εμφάνιση του Senator... Wesley Wyndam Pryce! He is here to stay!

Its All Fun And Games, Until One Of You Gets My Foot Up Your Ass!
    Veronica Mars Forum*Whedonverse

3. Thanks fragonard, myrona thanked for this post
    TV Guru! Το Avatar του/της yue_ying
    Likes / Thanks
    μόνο για την amy το πολύ καλή. γιατί πέραν του ότι η whiskey είναι ο πιο ενδιαφέρων και συμπαθητικός χαρακτήρας, ερμηνευτικά η acker δίνει ρέστα, τόσο που κάνει και τους άλλους να δείχνουν καλύτεροι. epitaph one mode off.(too bad)

ps: αυτός ο lee adama δεν θα πεθάνει ποτέ?!?

_____

5. Thanks myrona, Kal_El_77 thanked for this post
    Newbie
    Likes / Thanks
    Πολύ καλό επεισόδιο, και ειδικά με την Echo να έχει μεγάλη επίγνωση της κατάστασης!!!
    το γεγονός ότι,οοι χαρακτήρες της μπορούν να συνδυαστούν σε περίπτωση σύγκρουσης (ψυχολογικής - σωματικής) δίνει πολύ ενδιαφέρον...

Η Whiskey κατα κόσμον Dr. Sanders είχε ωραίο ρόλο στην εξέλιξη του επεισοδίου και πιστεύω πως αν μείνει στη σειρά θα έχει πολύ ενδιαφέρον!! Θα δείξει....

Ενεργό Μέλος Το Avatar του/της Echo_
    Likes / Thanks
    Γαμ@τη πρεμιερα! Amy Acker επαιζε τοσο ωραια! Και φυσικα στο τελος με το I'm running out of excuses

Μου αρεσε το στυλακι της Echo οταν συναντησε τον Paul την επομενη μερα απο το γαμο. Φυσικα και η συζητηση στο τελος.

δεν σχολιαζω αλλο γιατι θα γεμισω το ποστ με

ελπιζω τα νουμερα να ειναι καλα

TV Guru!
    Likes / Thanks
    Καλη η πρεμιερα ειδικα απο τη μεση και μετα. Διακρινεις στοιχεια του Epitaph One ακομα και σε αυτο το επεισοδιο. Κατα τα αλλα, εχω πειστει πλεον οτι το βαρυ χαρτι της σειρας δεν ειναι με τιποτα η Ελιζα, η οποια ειναι συμπαθητικη μεν, αλλα Ντε Γουτι, Τοφερ, και κυριως Σοντερς δινουν ρεστα...
    Τελευταία επεξεργασία από τον/την anthony_88; 26 Σεπτεμβρίου 2009 στις 19:22

9. Thanks Dexter thanked for this post
    TV Guru! Το Avatar του/της edora
    Likes / Thanks
    Καλή η αρχή της καινούριας σεζόν.
    Σαφώς βελτιωμένη η Dushku, δεν μου φαίνεται πλέον τόσο forced και υπερβολική, όχι πως δεν θέλει δουλειά ακόμα.
    Την παράσταση έκλεψε για άλλη μια φορά η Amy Acker! Ό,τι και αν πω θα είναι λίγο. Η μία σκηνή που με έχει στοιχειώσει είναι όταν κοιτάει τον Boyd και πετάει το θεϊκό: "For some reason I'm just build that way".

Ο Wesley με αμερικανικη προφορά! Μου φάνηκε τόσο περίεργο, αλλά χαίρομαι που τον βλέπω πάλι.

Και τέλος η συνάντηση Helo-Apollo, μόνο η Starbuck έλειπε
    Und so kaempfen wir ungehemmt, einen Kampf der keinen Sieger kennt....

- Silbermond

TV Guru! Το Avatar του/της sirina
    Likes / Thanks
    Ο Γουεσλυ μιλαει με αμερικανικη προφορα. Ο Λι με αγγλικη και εγω εχω πεσει στο πατωμα.

Καλο επεισοδιο,επος δε το λες, αλλα μου χε λειψει τοσο πολυ η σειρα που δε γκρινιαζω για τιποτα. Ειμι Ακερ θεοτητα, γυρνα πισω και παρε 30 λεπτα ρολο μπορεις?

TV Guru! Το Avatar του/της smile88
    Likes / Thanks
    Πολυ καλο επεισοδιο,ωραια ξεκινησε η σαιζον.
    Η Amy ολα τα λεφτα!Ειδικα η σκηνη της με τον Τοφερ...Πραγματικα,εχω μεγαλη περιεργεια για το ποια ηταν πριν η Ουσικι/Σωντερς/whatever!
    Δεν ηταν και δυνατη πρεμιερα(να μην εχει καποια αδυναμια ο Whedon?),αλλα κυλησε ωραια το στορυ!
    Εδεσαν ωραια σαν Ελεγκτης-Ενεργος οι Εκο και Πολ!
    Χαρηκα που ειδαμε και τον Γουες,αλλα παχυνε πολυ!Θελω τον Γουες οπως ηταν στην 5η του Angel,με το μουσι...
    Τα νουμερα δυστυχως δεν ηταν πολυ καλα.Να συνελθει η FOX και να του αλλαξει μερα!

Υ.Γ. Μονο σε μενα δεν μου αρεσε το νεο κουρεμα της ΝτεΓουιντ?
    Υ.Γ. 2 Θελω το νυφικο της Εκο!

TV Guru!
    Likes / Thanks
    Πολύ καλή η πρεμιέρα με την εξαιρετική Acker να κλέβει την παράσταση. Θα ναι μεγάλη απώλεια για τη σειρά πάντως...
    Η Dushku δεν ήταν ποτέ το δυνατό χαρτί του Dollhouse καθώς υπάρχουν πολύ πιο ενδιαφέροντες χαρακτήρες, αλλάμου άρεσε αρκετά σε αυτό το επεισόδιο. Θα συμφωνήσω επίσης και με το Kal για ορισμένες πολύ φορτισμένες σκηνές όπως αυτές του Victor...Πιστεύω πως ο Whedon μας επιφυλάσσει πολλά...Για να δούμε.

Σελίδα 1 από 5 123 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Δικαιώματα Δημοσίευσης

• Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε επισυναπτόμενα αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
  • Ο BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο Κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Ο Κώδικας [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Ο Κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας