Σελίδα 4 από 4 ΠρώτοΠρώτο ... 234
Αποτελέσματα 31 έως 39 από 39

Θέμα: Chuck 3x07 - Chuck Versus the Mask

1.  
    Συνολικά Ψήφησαν
    79 Χρήστες
    8,3
    για να ψηφήσετε
    3x07
    Chuck Versus the Mask

ΠΕΡΙΛΗΨΗ

Εμφάνιση Περίληψης
    Ο Chuck πρέπει να προστατέψει τη Hannah, που συνεργάζεται μαζί του στην επόμενη Ring αποστολή.
    Πρώτη Προβολή Τοπική Ώρα
    08/02/2010 - 19:00
    GMT -5
    09/02/2010 - 02:00
    GMT +3
    ΔΕΝ ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ

Η αναφορά σε επόμενα επεισόδια.

Tο chatting και το spamming.

Η αναφορά σε υπότιτλους και torrents ή άλλες μορφές παράνομου download.
    ΠΡΟΣΟΧΗ

Το παρόν θέμα μπορεί να περιέχει spoiler.

Να γράφετε με σεβασμό προς τα υπόλοιπα μέλη, ασχέτως αν συμφωνείτε ή διαφωνείτε με τις απόψεις τους.

Να κάνετε report οτιδήποτε αντιτίθεται στους κανόνες.
    Ενεργό Μέλος Το Avatar του/της koqwerty
    Likes / Thanks
    Παιδιά γιατί να λυπόμαστε τον Μόργκαν?

Είχε το απίστευτο κινεζάκι για αρκετό καιρό και πριν λίγο την Κατρίνα. Ο Chuck δεν έχει δει τόση δράση μόνο στο φλερτ μένει.

TV Guru! Το Avatar του/της Tigran
    Likes / Thanks
    Ναι ο φλώρος!

Newbie Το Avatar του/της zachpaulos
    Likes / Thanks
    Ο SO ειναι μεγάλο ρεμάλι .....Chuck - Sharah μαζι....

TV Guru! Το Avatar του/της smile88
    Likes / Thanks
    Τελειο επεισοδιο!
    Ειχε ωραια αποστολη,γελιο,τι αλλο να θελω?
    Μπορει να υποστηριζω Τσακ-Σαρα,αλλα το Τσακ-Χανα και Σαρα-Σο δεν με χαλαει καθολου,αντε να ειναι και οι δυο με αλλους και να συνειδητοποιησουν τελικα οτι καλοι ειναι οι αλλοι αλλα σαν την Σαρα ή τον Τσακ δεν υπαρχει κανεις!
    Και μενα με προβληματισε το βλεμμα του Σο οταν εκανε μασαζ στην Σαρα...Δεν θελω να βγει ουτε αυτος,ουτε η Χανα οτι εχουν καποια σχεση με τον Κυκλο,θα ξενερωσω!
    Πολυ τον λυπηθηκα τον Μοργκαν ομως...!
    Καλα,δεν σχολιασε κανεις την τελευταια σκηνη με τον Κυκλο και την δολοφονια του τυπα?Γιατι το ολο το στησιμο μου θυμισε σαν να ηταν βγαλμενο απο θειες δικες απο αλλες σειρες,τυπου Charmed?

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από τον/την tonypapadovic Εμφάνιση Δημοσίευσης
    Έλα ρε Τσάκαρε,
    Spoiler Smallville up-to-date
    ήρωας!

Αρθρογράφος Το Avatar του/της Filmfreak
    Likes / Thanks
    και εγώ όταν είχα δει το βλέμμα του Σο σκέφτηκα αμέσως οτι θα είναι κανένας προδότης, πράκτωρας του The Ring, αλλά μάλλον η όλη σκηνή όπως την έδειξε είχε να κάνει με την ατάκα που πέταξε "I'm the safest guy in the world" σε συνάρτηση με την αμέσως επόμενη σκηνή που "καθαρίζουν" τον τυπά και αφήνουν την υπόνοια οτι ο Σο θα είναι ο επόμενος...

7. Thanks smile88 thanked for this post
    Likes HristinaB liked this post
    Ενεργό Μέλος
    Likes / Thanks
    Δεν μπορώ να πω πως μου αρέσει πως εξελίσσονται τα ειδύλλια. Κανω υπομονή όπως όλοι μας.
    p.s.Για τον Έλληνα Βασίλη Νίκο δεν άκουσα κανένα σχόλιο.

TV Guru! Το Avatar του/της smallville
    Likes / Thanks
    Πολύ καλό επεισόδιο αλλά αυτή η ιστορία με την Σάρα έχει αρχίσει να κουράζει!
    Καλά για την Κριστινούλα δεν έχω λόγια, απλά όλα τα λεφτά,στα επεισόδια που έχει εμφανιστεί κλέβει για εμένα την παράσταση απο την Σάρα!

Moderator Το Avatar του/της t0ny3
    Likes / Thanks
    Φοβερο επεισοδιο με γελειο,δραση και συναισθηματικα!

Ενταξει ηταν λογικο και εξελιχθηκαν ετσι τα ζευγαρια.Μου αρεσει πολυ το Τσακ-Σαρα αλλα και το Χανα-Τσακ ειναι πολυ ομορφο.Ο ΣΟ φαινεται λιγο ψευτομαγκακι και επιδειξιας αλλα δεν ειναι κακος.Ο Τσακ πεταξε και την ατακα με τον Σουπερμαν!

Τελικα η Ελι και ο Μοργκαν καταλαβαν λαθος και νομιζουν πως ο Τσακ εκρυβε την Χανα.Δεν περιμενα ν μαθαιναν κι αυτοι για τον Τσακ γιατι τοτε θα ειχαμε συνταρακτικες αλλαγες απο τα πρωτα επεισοδια!

Καλο και το τελος που μας εδειξε τους "αρχηγους' του Κυκλου!

TV Guru! Το Avatar του/της HristinaB
    Likes / Thanks
    Είναι ενδιαφέρον ότι οι προτιμήσεις όσων έγραφαν σε αυτό το θρεντ για το πώς έχουν εξελιχθεί τα ζευγαράκια είναι σχεδόν 50-50 μοιρασμένες...

Εγώ προτιμώ τις νέες εξελίξεις. Βρίσκω ότι ο Τσακ ταιριάζει πολύ με τη Χάνα και η Σάρα ταιριάζει περισσότερο με τον Σω, απ' ό,τι με τον Τσακ. Βέβαια, είχα πει ότι η αίσθησή μου ήταν πως ο Σω, που ακόμα πενθεί τη γυναίκα του, δε θα είχε διάθεση για τσιλιμπουρδίσματα, αλλά να που έκανα λάθος. Μου φάνηκε λίγο απότομος ο τρόπος που την έπεσε στη Σάρα, αλλά τελικά μου αρέσουν μαζί. Και όντως η σκηνή όπου τα δύο ζευγάρια είναι αγκαλιασμένα στο πάτωμα ήταν τρυφερή και γλυκιά.

Βέβαια, τώρα ανακύπτει το εξής θέμα: από τη στιγμή που και ο Τσακ και η Σάρα αναγνωρίζουν ότι έχουν αισθήματα για κάποιον άλλο και αποφασίζουν, πολύ ήσυχα και πολιτισμένα, να συνεχίσουν τη ζωή τους με άλλον σύντροφο, για ποιο λόγο να καταλήξουν μαζί; Όταν είσαι ερωτευμένος με κάποιον, δεν κάνεις διαλείμματα με άλλους (να ένα μάθημα για τον Ρος Γκέλερ!). Όταν φτάσεις στο σημείο να πεις "μου αρέσει κάποιος άλλος και είμαι εντάξει με το γεγονός ότι κι εσύ έχεις άλλη σχέση", τότε πισωγύρισμα δεν έχει. Κι αν έχει, θα είναι σεναριακή ευκολία. Το ξέρω ότι Τσακ και Σάρα θα καταλήξουν μαζί, αλλά δεν το θέλω. Δε με πείθει και δε μου αρέσει.

Κατά τα λοιπά, ο καημένος ο Μόργκαν χρειάζεται μια αγκαλίτσα! Επίσης, η wannabe αρχαιολόγος μέσα μου λύγισε στη θέα των αρχαίων σπασμένων βάζων...

ΥΓ. Όταν μιλούσαν για τη μάσκα του Αλέξανδρου, προφανώς εννοούσαν το Μέγα Αλέξανδρο (ο Τσακ σχολίασε το μέγεθος της αυτοκρατορίας του). Όμως, πρώτον, αυτή ήταν μια νεκρική μάσκα και ο τάφος του Μεγαλέξανδρου δεν έχει βρεθεί ακόμα (είναι το Ιερό Δισκοπότηρο των αρχαιολόγων) και δεύτερον, η τεχνοτροπία της ήταν ξεκάθαρα μυκηναϊκή (έμοιαζε πολύ με τη "μάσκα του Αγαμέμνονα"). Οι δύο εποχές έχουν διαφορά περίπου 13 αιώνες μεταξύ τους.
    http://www.greektvsubs.gr/image.php?type=sigpic&userid=212080&dateline=13498  77416
    Maybe there's hope.

Be ashamed to die until you have won some victory for humanity.
    Horace Mann

Ν' αγαπάς την ευθύνη. Να λες: Εγώ, εγώ μονάχος μου έχω χρέος να σώσω τη γης. Αν δε σωθεί, εγώ φταίω.
    Nίκος Καζαντζάκης

Σελίδα 4 από 4 ΠρώτοΠρώτο ... 234

Δικαιώματα Δημοσίευσης

• Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε επισυναπτόμενα αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
  • Ο BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο Κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Ο Κώδικας [VIDEO] είναι σε λειτουργία