Σελίδα 29 από 29 ΠρώτοΠρώτο ... 19272829
Αποτελέσματα 281 έως 283 από 283

Θέμα: Πες τα να ξαλαφρώσεις (Tv series edition) ...

TV Master Το Avatar του/της Mister 94
    Likes / Thanks
    νομιζω οτι το Grimm αδικειται απο το ελληνικο κοινο

Οι πιο πολλες σειρες που βλεπω/εχω δει ειναι του CW οποτε αυτο ειναι και το αγαπημενο μου καναλι

Εκτος απο το πρωτο μισο της τριτης season του Once Upon a Time δεν εχω σκεφτει να σταματησω καποια σειρα

Βλεπω ακομα τα καινουργια επεισοδια ποκεμον απο συνηθεια

Newbie Το Avatar του/της lenuco
    Likes / Thanks
    Τώρα τελευταία το έχω ρίξει στους απαράδεκτους.. Έχω πάθει overdose και έχω μάθει όλους τους διαλόγους απέξω!!! Πεθαίνω με τις γκριμάτσες Γιάννη και Βλάσση.

Αγαπώ Sam and Dean άλλα δυστυχώς έχω βαρεθεί την σειρά.. Την έχω αφήσει στο 9χ20..

Λατρεύω BSG και την θεωρώ κορυφαία σειρά.

Υπάρχει μόνο ένα CSI (las vegas εννοείται) όλα τα υπόλοιπα είναι περιττά. Έχω δει 13 σεζόν. Άνετα θα παντρευόμουν τον Nick Stokes. O Laurence Fishburne ήταν ότι χειρότερο για την σειρά. Καμία επαφή…

Οι πρώτες σεζόν του how I met your mother μου αρέσουν πάρα πολύ. Αγαπώ Μarshall. Τα τελευταία λεπτά του φινάλε τρώνε Χ.

Ένοχες απολαύσεις: One tree hill (το απόλαυσα πολύ- εξαίρεση οι τελευταίες σεζόν), Charmed, και τώρα τελευταία little pretty liars. Α και Vampire Diaries. Επίσης από εφηβικές με φαντασία απόλαυσα το roswell..

Μισώ gossip girl λόγω κακομαθημένων πλουσιόπαιδων και των πάρτυ σε κάθε μα κάθε επεισόδιο….

Βαριέμαι φοβερά big bang theory και αντιπαθώ σφόδρα Sheldon.

Αν και δεν το περίμενα με την καμία, συμπάθησα πολύ Buffy!!

Βαριόμουν πολύ τα αυτοτελή επεισόδια fringe εκτος ελαχίστων εξαιρέσεων. Η μυθολογία μου άρεσε πολύ.

Ξέρω ότι μάλλον θα φαω βρίσιμο αλλα έβρισκα πολύ αντιπαθητική την Ρίτα στο Dexter.

Δεν μπορώ να δω ιατρικές σειρές αλλά ψιλοκόλλησα με gray’s anatomy όσο το έδειχνε στον σκαι. Εννοείται στα ιατρικά δεν έδινα σημασία.

Άρχισα το castle. Δεν τρελαίνομαι, για αυτό και είμαι ακόμα επεισόδιο 8.

Δύσκολο να μου αρέσει κωμωδία. Είπα να δοκιμάσω καμια κλασσική. Είδα 11 κύκλους Frasier. Μακάρι να είχε και άλλο. Πολύ μου άρεσε επίσης το Will and Grace. Η δυναμική Karen-Jack α-πι-στευ-τη!! Μου αρεσει και modern family αν και τελευταια καποια επεισοδια με κουραζουν.

Αχ brothers and sisters ηταν το απολυτο χαλαρωτικο μου. Στεναχωρηθηκα που το τελείωσα. Αν και πολύ δραμα το εκαναν στο τελος….

Gilmore girls λατρεια…

TV Guru! Το Avatar του/της HristinaB
    Likes / Thanks
    Πολύ μου αρέσει να ξαναεπισκέπτομαι αυτά τα παλιά θρεντ, για να δω τι έχει αλλάξει από την τελευταία φορά που έγραψα σε αυτά.

Στα οχτώ (οχτώ;;;; ΟΧΤΩ;;;;;!!!) χρόνια που μεσολάβησαν, λοιπόν:

• Ολοκλήρωσα το Prison Break, πήγα να ενθουσιαστώ στην αρχή της πέμπτης σεζόν, αλλά τελικά προσγειώθηκα. Ο Μάικλ και η Σάρα είναι (ή κατάντησαν, μάλλον) το πιο ψυχρό ζευγάρι της σύγχρονης αμερικανικής τηλεόρασης.
    • Το Lost περιμένει ακόμα τη σειρά του.
    • Το ίδιο και το Fringe. Απλά δεν μπορώ!
    • Το Battestar Galactica ήταν η μεγαλύτερη τηλεοπτική μου απογοήτευση. Η ιδέα ήταν ενδιαφέρουσα, η εκτέλεση οικτρή. Τα ελβετικά τυριά έχουν λιγότερες τρύπες από το σενάριό του.
    • Είδα τελικά Buffy, αλλά ποτέ δεν την αγάπησα. Την έβδομη σεζόν την πέρασα σχεδόν σε fast forward, γιατί είχα βαρεθεί τα μάλα.
    • Θα έχω, όμως, για πάντα τον Γουέσλι και τον Έιντζελ. Λάτρεψα το Angel και το φινάλε του (ίσως ήταν καλύτερα, τελικά, που δεν είχε κι άλλη σεζόν) και πιστεύω ότι όποιος το δει, θα γίνει καλύτερος άνθρωπος. Μόνο αγάπη. Μόνο.
    • Μετά και το (υπέροχο) Firefly, νομίζω ότι ο Τζος Γουίντον χρειάζεται ψυχανάλυση, αγάπη και προδέρμ. Επίσης, να μου ζητήσει συγγνώμη για τις ώρες της ζωής μου που έχασα με το άθλιο Dollhouse.
    • Τα τρέιλερ του Σταρ με έχουν κάνει να σιχαθώ το How I met your mother και σίγουρα δε θα το δω ποτέ.
    • Δεν έχω κλάψει ποτέ περισσότερο για τηλεοπτικό χαρακτήρα απ' όσο έκλαψα για τον Δέκατο Ντόκτορ. Και μετά ήρθε η εποχή Μόφφατ, το Doctor Who κατάντησε πεδίο του σεναριακού του αυνανισμού και όλα πήγαν κατά διαόλου και της κολάσεως.
    • Επειδή λάτρεψα, λάτρεψα, ΛΑΤΡΕΨΑ το Tangled της Ντίσνεϊ, είδα και το Tangled: the series και το αγάπησα και αυτό.
    • Δεν έχω ξαναζήσει μεγαλύτερη αγωνία σε τηλεοπτική σειρά από τα τελευταία επεισόδια του The Shield.
    • ... Αλλά νομίζω ότι όποιος υποστήριζε τον Βικ (και τον Γουόλτερ Γουάιτ στο Breaking Bad) είτε δεν έπιασε το νόημα των σειρών είτε κρύβει μέσα του πολλή σκοτεινιά.
    • Νομίζω ότι πρέπει να δώσω μια δεύτερη ευκαιρία στο Better Call Saul. Αν και ο φίλτατος Βινς με απογοήτευσε με το El Camino, του το οφείλω, για όσα υπέροχα μου έχει χαρίσει ως τώρα.
    • Μου λείπει πάρα πολύ ο Ντέιβιντ Ντουκόβνι από την τηλεόραση. Η Τζίλιαν Άντερσον, πάλι, όχι και τόσο...

http://www.greektvsubs.gr/image.php?type=sigpic&userid=212080&dateline=13498  77416
    Maybe there's hope.

Be ashamed to die until you have won some victory for humanity.
    Horace Mann

Ν' αγαπάς την ευθύνη. Να λες: Εγώ, εγώ μονάχος μου έχω χρέος να σώσω τη γης. Αν δε σωθεί, εγώ φταίω.
    Nίκος Καζαντζάκης

4. Thanks johny f thanked for this post
    Likes great liked this post
Σελίδα 29 από 29 ΠρώτοΠρώτο ... 19272829

Δικαιώματα Δημοσίευσης

• Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε επισυναπτόμενα αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
  • Ο BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία